Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Victoria Stary Dzików |
6 - 1 |
Unia Łukawiec |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Start Lisie Jamy |
5 - 3 |
Zdrój Horyniec |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Błękitni Futory |
4 - 3 |
Rolnik Wólka Krowicka |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
4 - 1 |
Czarni Oleszyce |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
5 - 1 |
Piast Antoniki |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Orkan Zapałów |
0 - 4 |
Graniczni Krowica |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
7 - 0 |
Leśnik Płazów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Pauza: Czerwoni Cewków, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Graniczni Krowica |
7 - 1 |
Leśnik Płazów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Orkan Zapałów |
1 - 2 |
Piast Antoniki |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Czarni Oleszyce |
4 - 0 |
Juwenia Cieszanów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1 - 4 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Zdrój Horyniec |
4 - 3 |
Błękitni Futory |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Unia Łukawiec |
0 - 11 |
Start Lisie Jamy |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:30 |
Czerwoni Cewków |
1 - 0 |
Victoria Stary Dzików |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Pauza: Gwiazda Wielkie Oczy, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Start Lisie Jamy |
2 - 0 |
Czerwoni Cewków |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Błękitni Futory |
2 - 1 |
Unia Łukawiec |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1 - 9 |
Zdrój Horyniec |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
3 - 0 |
Rolnik Wólka Krowicka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Orkan Zapałów |
0 - 1 |
Czarni Oleszyce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
2 - 1 |
Piast Antoniki |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
0 - 1 |
Graniczni Krowica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Pauza: Victoria Stary Dzików, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Gwiazda Wielkie Oczy |
5 - 0 |
Piast Antoniki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Czarni Oleszyce |
6 - 0 |
Leśnik Płazów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
2 - 2 |
Orkan Zapałów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Zdrój Horyniec |
5 - 3 |
Juwenia Cieszanów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Unia Łukawiec |
1 - 9 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Czerwoni Cewków |
3 - 4 |
Błękitni Futory |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Victoria Stary Dzików |
1 - 4 |
Start Lisie Jamy |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Pauza: Graniczni Krowica, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Futory |
4 - 0 |
Victoria Stary Dzików |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:30 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3 - 2 |
Czerwoni Cewków |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
5 - 1 |
Unia Łukawiec |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Orkan Zapałów |
1 - 6 |
Zdrój Horyniec |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
3 - 2 |
Leśnik Płazów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
4 - 0 |
Czarni Oleszyce |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Graniczni Krowica |
1 - 0 |
Piast Antoniki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: Start Lisie Jamy, |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Czarni Oleszyce |
3 - 2 |
Graniczni Krowica |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
0 - 7 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Zdrój Horyniec |
8 - 0 |
Leśnik Płazów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Unia Łukawiec |
2 - 1 |
Orkan Zapałów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Czerwoni Cewków |
6 - 1 |
Juwenia Cieszanów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Victoria Stary Dzików |
2 - 5 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Start Lisie Jamy |
1 - 0 |
Błękitni Futory |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Pauza: Piast Antoniki, |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1 - 3 |
Start Lisie Jamy |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Juwenia Cieszanów |
0 - 2 |
Victoria Stary Dzików |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Orkan Zapałów |
3 - 2 |
Czerwoni Cewków |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Unia Łukawiec |
2 - 3 |
Leśnik Płazów |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
2 - 0 |
Zdrój Horyniec |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Graniczni Krowica |
6 - 2 |
Rolnik Wólka Krowicka |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Czarni Oleszyce |
2 - 0 |
Piast Antoniki |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Pauza: Błękitni Futory, |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Rolnik Wólka Krowicka |
5 - 4 |
Piast Antoniki |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Zdrój Horyniec |
0 - 0 |
Graniczni Krowica |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Unia Łukawiec |
0 - 4 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Czerwoni Cewków |
5 - 2 |
Leśnik Płazów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Victoria Stary Dzików |
0 - 1 |
Orkan Zapałów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Start Lisie Jamy |
7 - 0 |
Juwenia Cieszanów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Błękitni Futory |
5 - 2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
14 marca 2021
14.03 - 13:00 |
Pauza: Czarni Oleszyce, |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Juwenia Cieszanów |
2 - 5 |
Błękitni Futory |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Orkan Zapałów |
0 - 7 |
Start Lisie Jamy |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Victoria Stary Dzików |
5 - 3 |
Leśnik Płazów |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
5 - 1 |
Czerwoni Cewków |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Graniczni Krowica |
5 - 2 |
Unia Łukawiec |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Zdrój Horyniec |
7 - 0 |
Piast Antoniki |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Czarni Oleszyce |
2 - 0 |
Rolnik Wólka Krowicka |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: Roztocze Ruda Różaniecka, |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Zdrój Horyniec |
4 - 1 |
Czarni Oleszyce |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Unia Łukawiec |
3 - 2 |
Piast Antoniki |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Czerwoni Cewków |
4 - 2 |
Graniczni Krowica |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Victoria Stary Dzików |
1 - 5 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Start Lisie Jamy |
10 - 0 |
Leśnik Płazów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Błękitni Futory |
6 - 1 |
Orkan Zapałów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0 - 5 |
Juwenia Cieszanów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Pauza: Rolnik Wólka Krowicka, |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Orkan Zapałów |
5 - 3 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Błękitni Futory |
2 - 5 |
Leśnik Płazów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1 - 3 |
Start Lisie Jamy |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Graniczni Krowica |
5 - 1 |
Victoria Stary Dzików |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Czerwoni Cewków |
7 - 0 |
Piast Antoniki |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Czarni Oleszyce |
6 - 0 |
Unia Łukawiec |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1 - 4 |
Zdrój Horyniec |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Juwenia Cieszanów, |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Unia Łukawiec |
2 - 3 |
Rolnik Wólka Krowicka |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Czerwoni Cewków |
0 - 4 |
Czarni Oleszyce |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Victoria Stary Dzików |
5 - 1 |
Piast Antoniki |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Start Lisie Jamy |
4 - 1 |
Graniczni Krowica |
17 października 2020
17.10 - 15:15 |
Błękitni Futory |
5 - 3 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
7 - 0 |
Leśnik Płazów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Juwenia Cieszanów |
3 - 3 |
Orkan Zapałów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Pauza: Zdrój Horyniec, |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Juwenia Cieszanów |
3 - 2 |
Leśnik Płazów |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
4 - 2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Graniczni Krowica |
0 - 5 |
Błękitni Futory |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Start Lisie Jamy |
9 - 0 |
Piast Antoniki |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Czarni Oleszyce |
9 - 3 |
Victoria Stary Dzików |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
3 - 4 |
Czerwoni Cewków |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Zdrój Horyniec |
8 - 0 |
Unia Łukawiec |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Orkan Zapałów, |
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Czerwoni Cewków |
0 - 6 |
Zdrój Horyniec |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Victoria Stary Dzików |
1 - 4 |
Rolnik Wólka Krowicka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Start Lisie Jamy |
0 - 0 |
Czarni Oleszyce |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Błękitni Futory |
3 - 0 |
Piast Antoniki |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0 - 3 |
Graniczni Krowica |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Juwenia Cieszanów |
2 - 8 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Orkan Zapałów |
6 - 3 |
Leśnik Płazów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Unia Łukawiec, |
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Gwiazda Wielkie Oczy |
0 - 0 |
Orkan Zapałów |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Graniczni Krowica |
2 - 2 |
Juwenia Cieszanów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
4 - 2 |
Piast Antoniki |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Czarni Oleszyce |
4 - 4 |
Błękitni Futory |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
2 - 4 |
Start Lisie Jamy |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Zdrój Horyniec |
9 - 2 |
Victoria Stary Dzików |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Unia Łukawiec |
3 - 6 |
Czerwoni Cewków |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Pauza: Leśnik Płazów, |
Kolejka 21 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Graniczni Krowica |
3 - 4 |
Czarni Oleszyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
3 - 4 |
Rolnik Wólka Krowicka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Leśnik Płazów |
0 - 4 |
Zdrój Horyniec |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Orkan Zapałów |
4 - 1 |
Unia Łukawiec |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
0 - 3 |
Czerwoni Cewków |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3 - 1 |
Victoria Stary Dzików |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Błękitni Futory |
0 - 1 |
Start Lisie Jamy |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Pauza: Piast Antoniki, |
Kolejka 22 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Start Lisie Jamy |
7 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Victoria Stary Dzików |
1 - 0 |
Juwenia Cieszanów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Czerwoni Cewków |
1 - 2 |
Orkan Zapałów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
2 - 0 |
Unia Łukawiec |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Zdrój Horyniec |
5 - 1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
0 - 5 |
Graniczni Krowica |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Piast Antoniki |
2 - 5 |
Czarni Oleszyce |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: Błękitni Futory, |
Kolejka 23 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Piast Antoniki |
0 - 6 |
Rolnik Wólka Krowicka |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Graniczni Krowica |
1 - 7 |
Zdrój Horyniec |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
2 - 1 |
Unia Łukawiec |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Leśnik Płazów |
3 - 7 |
Czerwoni Cewków |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Orkan Zapałów |
1 - 2 |
Victoria Stary Dzików |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Juwenia Cieszanów |
0 - 2 |
Start Lisie Jamy |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3 - 4 |
Błękitni Futory |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Pauza: Czarni Oleszyce, |
Kolejka 24 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Futory |
1 - 2 |
Juwenia Cieszanów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Start Lisie Jamy |
4 - 0 |
Orkan Zapałów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
3 - 2 |
Victoria Stary Dzików |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Czerwoni Cewków |
0 - 4 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Unia Łukawiec |
0 - 5 |
Graniczni Krowica |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-5 |
Piast Antoniki |
0 - 6 |
Zdrój Horyniec |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
2 - 0 |
Czarni Oleszyce |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Pauza: Roztocze Ruda Różaniecka, |
Kolejka 17 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
Leśnik Płazów |
2 - 4 |
Graniczni Krowica |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Piast Antoniki |
1 - 8 |
Orkan Zapałów |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Juwenia Cieszanów |
2 - 4 |
Czarni Oleszyce |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0 - 3 |
Rolnik Wólka Krowicka |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Błękitni Futory |
1 - 1 |
Zdrój Horyniec |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Start Lisie Jamy |
5 - 2 |
Unia Łukawiec |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Victoria Stary Dzików |
0 - 2 |
Czerwoni Cewków |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Pauza: Gwiazda Wielkie Oczy, |
Kolejka 25 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Czarni Oleszyce |
4 - 7 |
Zdrój Horyniec |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Piast Antoniki |
1 - 3 |
Unia Łukawiec |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Graniczni Krowica |
1 - 1 |
Czerwoni Cewków |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
4 - 1 |
Victoria Stary Dzików |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
1 - 3 |
Start Lisie Jamy |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Orkan Zapałów |
4 - 1 |
Błękitni Futory |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
7 - 3 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Pauza: Rolnik Wólka Krowicka, |
Kolejka 26 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Roztocze Ruda Różaniecka |
4 - 2 |
Orkan Zapałów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
3 - 7 |
Błękitni Futory |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Start Lisie Jamy |
1 - 0 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Victoria Stary Dzików |
2 - 3 |
Graniczni Krowica |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Piast Antoniki |
0 - 1 |
Czerwoni Cewków |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Unia Łukawiec |
5 - 3 |
Czarni Oleszyce |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Zdrój Horyniec |
9 - 0 |
Rolnik Wólka Krowicka |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Pauza: Juwenia Cieszanów, |
Kolejka 27 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Rolnik Wólka Krowicka |
7 - 1 |
Unia Łukawiec |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Czarni Oleszyce |
2 - 0 |
Czerwoni Cewków |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Piast Antoniki |
1 - 2 |
Victoria Stary Dzików |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Graniczni Krowica |
0 - 1 |
Start Lisie Jamy |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
4 - 3 |
Błękitni Futory |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
1 - 5 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Orkan Zapałów |
5 - 3 |
Juwenia Cieszanów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: Zdrój Horyniec, |
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Leśnik Płazów |
0 - 7 |
Juwenia Cieszanów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
9 - 1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Błękitni Futory |
3 - 2 |
Graniczni Krowica |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Piast Antoniki |
0 - 5 |
Start Lisie Jamy |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Victoria Stary Dzików |
4 - 0 |
Czarni Oleszyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Czerwoni Cewków |
2 - 1 |
Rolnik Wólka Krowicka |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Unia Łukawiec |
0 - 8 |
Zdrój Horyniec |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: Orkan Zapałów, |
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zdrój Horyniec |
7 - 0 |
Czerwoni Cewków |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
3 - 1 |
Victoria Stary Dzików |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Czarni Oleszyce |
6 - 4 |
Start Lisie Jamy |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
Piast Antoniki |
0 - 5 |
Błękitni Futory |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Graniczni Krowica |
2 - 2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1 - 5 |
Juwenia Cieszanów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
1 - 6 |
Orkan Zapałów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Pauza: Unia Łukawiec, |
Kolejka 18 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Czerwoni Cewków |
0 - 4 |
Start Lisie Jamy |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Unia Łukawiec |
1 - 7 |
Błękitni Futory |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Zdrój Horyniec |
4 - 0 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
3 - 2 |
Juwenia Cieszanów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Czarni Oleszyce |
1 - 3 |
Orkan Zapałów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Piast Antoniki |
4 - 3 |
Leśnik Płazów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Graniczni Krowica |
0 - 1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Pauza: Victoria Stary Dzików, |
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orkan Zapałów |
3 - 2 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
3 - 2 |
Graniczni Krowica |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Piast Antoniki |
1 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Błękitni Futory |
0 - 4 |
Czarni Oleszyce |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Start Lisie Jamy |
4 - 2 |
Rolnik Wólka Krowicka |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Victoria Stary Dzików |
- |
Zdrój Horyniec |
25 czerwca 2021
25.06 - 18:45 |
Czerwoni Cewków |
5 - 0 |
Unia Łukawiec |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
vo, na boisku 5-2 |
Pauza: Leśnik Płazów, |
Kolejka 19 - 22. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Piast Antoniki |
0 - 3 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Leśnik Płazów |
1 - 7 |
Czarni Oleszyce |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Orkan Zapałów |
4 - 3 |
Rolnik Wólka Krowicka |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Juwenia Cieszanów |
2 - 1 |
Zdrój Horyniec |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1 - 5 |
Unia Łukawiec |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Błękitni Futory |
3 - 1 |
Czerwoni Cewków |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Start Lisie Jamy |
5 - 0 |
Victoria Stary Dzików |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Pauza: Graniczni Krowica, |
Kolejka 16 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Unia Łukawiec |
3 - 1 |
Victoria Stary Dzików |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Zdrój Horyniec |
2 - 1 |
Start Lisie Jamy |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
4 - 2 |
Błękitni Futory |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Czarni Oleszyce |
11 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Piast Antoniki |
1 - 1 |
Juwenia Cieszanów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Graniczni Krowica |
6 - 1 |
Orkan Zapałów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Leśnik Płazów |
5 - 1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: Czerwoni Cewków, |
Kolejka 20 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Futory |
0 - 2 |
Victoria Stary Dzików |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Czerwoni Cewków |
5 - 1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Unia Łukawiec |
1 - 1 |
Juwenia Cieszanów |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Zdrój Horyniec |
0 - 3 |
Orkan Zapałów |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Leśnik Płazów |
1 - 5 |
Rolnik Wólka Krowicka |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Czarni Oleszyce |
3 - 2 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Piast Antoniki |
2 - 3 |
Graniczni Krowica |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Pauza: Start Lisie Jamy, . |
|