Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] | |
Orły Ruda |
2 - 3 |
LKS Babicha |
26 lipca 2020
26.07 - 12:30 |
Barka Breń Osuchowski |
2 - 3 |
Raniżovia Raniżów |
26 lipca 2020
26.07 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
1 - 3 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
25 lipca 2020
25.07 - 16:00 |
Błękitni Siedlanka |
5 - 1 |
Tempo Cmolas |
25 lipca 2020
25.07 - 16:00 |
Piast Wadowice Górne |
0 - 4 |
LKS Hucina |
26 lipca 2020
26.07 - 11:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
3 - 6 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
Dromader Chrząstów |
2 - 2 |
Grunwald Padew Narodowa |
26 lipca 2020
26.07 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
7 - 1 |
Wisłoka Borowa |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Sokół Pień |
1 - 3 |
Pitmark Jaślany |
26 lipca 2020
26.07 - 11:00 |
Pauza: Zacisze Trześń, |
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
1 - 3 |
Pitmark Jaślany |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Wisłoka Borowa |
0 - 0 |
Sokół Pień |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 3 |
Start Wola Mielecka |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
1 - 1 |
Dromader Chrząstów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
LKS Hucina |
1 - 3 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Tempo Cmolas |
2 - 1 |
Piast Wadowice Górne |
2 sierpnia 2020
2.08 - 12:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
3 - 2 |
Zacisze Trześń |
2 sierpnia 2020
2.08 - 12:00 |
Raniżovia Raniżów |
2 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
Orły Ruda |
4 - 2 |
Barka Breń Osuchowski |
2 sierpnia 2020
2.08 - 12:30 |
Pauza: Błękitni Siedlanka, |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Barka Breń Osuchowski |
2 - 0 |
LKS Babicha |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
3 - 3 |
Orły Ruda |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Zacisze Trześń |
3 - 2 |
Raniżovia Raniżów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Błękitni Siedlanka |
2 - 0 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
2 - 0 |
Tempo Cmolas |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Dromader Chrząstów |
2 - 1 |
LKS Hucina |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
2 - 3 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Sokół Pień |
3 - 2 |
Grunwald Padew Narodowa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
1 - 1 |
Wisłoka Borowa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Pauza: Piast Wadowice Górne, |
Kolejka 4 - 12. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
4 - 1 |
Wisłoka Borowa |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 4 |
Pitmark Jaślany |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
3 - 0 |
Sokół Pień |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
LKS Hucina |
2 - 6 |
Start Wola Mielecka |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Tempo Cmolas |
1 - 1 |
Dromader Chrząstów |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
1 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:30 |
Raniżovia Raniżów |
3 - 1 |
Błękitni Siedlanka |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:00 |
Orły Ruda |
3 - 1 |
Zacisze Trześń |
12 sierpnia 2020
12.08 - 17:30 |
Barka Breń Osuchowski |
3 - 2 |
LKS Wierzchowiny |
12 sierpnia 2020
12.08 - 18:00 |
Pauza: Kolbuszowianka Kolbuszowa, |
Kolejka 5 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Wierzchowiny |
2 - 3 |
LKS Babicha |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Zacisze Trześń |
1 - 0 |
Barka Breń Osuchowski |
15 sierpnia 2020
15.08 - 14:00 |
Błękitni Siedlanka |
3 - 4 |
Orły Ruda |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Piast Wadowice Górne |
0 - 5 |
Raniżovia Raniżów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
3 - 1 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Start Wola Mielecka |
4 - 0 |
Tempo Cmolas |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sokół Pień |
1 - 3 |
LKS Hucina |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
3 - 0 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Wisłoka Borowa |
1 - 3 |
Grunwald Padew Narodowa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Pauza: Dromader Chrząstów, |
Kolejka 6 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
7 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
6 - 0 |
Wisłoka Borowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:30 |
LKS Hucina |
2 - 3 |
Pitmark Jaślany |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Tempo Cmolas |
3 - 1 |
Sokół Pień |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
2 - 6 |
Dromader Chrząstów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Raniżovia Raniżów |
1 - 2 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Orły Ruda |
1 - 4 |
Piast Wadowice Górne |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:30 |
Barka Breń Osuchowski |
3 - 4 |
Błękitni Siedlanka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
0 - 2 |
Zacisze Trześń |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pauza: Start Wola Mielecka, |
Kolejka 7 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zacisze Trześń |
0 - 1 |
LKS Babicha |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Błękitni Siedlanka |
2 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Piast Wadowice Górne |
1 - 2 |
Barka Breń Osuchowski |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
3 - 2 |
Orły Ruda |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Dromader Chrząstów |
1 - 1 |
Raniżovia Raniżów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Start Wola Mielecka |
1 - 4 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Pitmark Jaślany |
7 - 1 |
Tempo Cmolas |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Wisłoka Borowa |
1 - 2 |
LKS Hucina |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
1 - 2 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Pauza: Sokół Pień, |
Kolejka 8 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
5 - 2 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LKS Hucina |
2 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Tempo Cmolas |
1 - 5 |
Wisłoka Borowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
5 - 1 |
Sokół Pień |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Raniżovia Raniżów |
0 - 3 |
Start Wola Mielecka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Orły Ruda |
3 - 0 |
Dromader Chrząstów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:30 |
vo, na boisku 3-2 |
Barka Breń Osuchowski |
1 - 3 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
0 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Zacisze Trześń |
3 - 1 |
Błękitni Siedlanka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: Pitmark Jaślany, |
Kolejka 9 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Siedlanka |
2 - 1 |
LKS Babicha |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Piast Wadowice Górne |
3 - 2 |
Zacisze Trześń |
6 września 2020
6.09 - 11:45 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
7 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Dromader Chrząstów |
4 - 3 |
Barka Breń Osuchowski |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
2 - 1 |
Orły Ruda |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Sokół Pień |
0 - 3 |
Raniżovia Raniżów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
0 - 4 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
5 - 2 |
Tempo Cmolas |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
1 - 1 |
LKS Hucina |
6 września 2020
6.09 - 11:30 |
Pauza: Wisłoka Borowa, |
Kolejka 10 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
5 - 2 |
LKS Hucina |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Tempo Cmolas |
0 - 10 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
2 - 2 |
Wisłoka Borowa |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Raniżovia Raniżów |
1 - 3 |
Pitmark Jaślany |
23 września 2020
23.09 - 16:00 |
Orły Ruda |
0 - 3 |
Sokół Pień |
13 września 2020
13.09 - 12:30 |
Barka Breń Osuchowski |
1 - 1 |
Start Wola Mielecka |
13 września 2020
13.09 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
0 - 1 |
Dromader Chrząstów |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Zacisze Trześń |
1 - 2 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Błękitni Siedlanka |
4 - 4 |
Piast Wadowice Górne |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Pauza: Grunwald Padew Narodowa, |
Kolejka 11 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Piast Wadowice Górne |
4 - 1 |
LKS Babicha |
20 września 2020
20.09 - 11:45 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
1 - 2 |
Błękitni Siedlanka |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Dromader Chrząstów |
4 - 2 |
Zacisze Trześń |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
6 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Sokół Pień |
2 - 3 |
Barka Breń Osuchowski |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
2 - 0 |
Orły Ruda |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Wisłoka Borowa |
1 - 2 |
Raniżovia Raniżów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
1 - 4 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
LKS Hucina |
3 - 0 |
Tempo Cmolas |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna, |
Kolejka 12 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
6 - 0 |
Tempo Cmolas |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
2 - 4 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Raniżovia Raniżów |
0 - 3 |
Grunwald Padew Narodowa |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Orły Ruda |
0 - 3 |
Wisłoka Borowa |
27 września 2020
27.09 - 12:30 |
vo, na boisku 1-0 |
Barka Breń Osuchowski |
2 - 1 |
Pitmark Jaślany |
27 września 2020
27.09 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
3 - 1 |
Sokół Pień |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Zacisze Trześń |
1 - 1 |
Start Wola Mielecka |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Błękitni Siedlanka |
2 - 2 |
Dromader Chrząstów |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Piast Wadowice Górne |
2 - 3 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
27 września 2020
27.09 - 11:45 |
Pauza: LKS Hucina, |
Kolejka 13 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
2 - 1 |
LKS Babicha |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Dromader Chrząstów |
5 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
3 - 0 |
Błękitni Siedlanka |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Sokół Pień |
2 - 4 |
Zacisze Trześń |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
5 - 0 |
LKS Wierzchowiny |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Wisłoka Borowa |
0 - 1 |
Barka Breń Osuchowski |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 1 |
Orły Ruda |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
4 - 3 |
Raniżovia Raniżów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
LKS Hucina |
6 - 0 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Pauza: Tempo Cmolas, |
Kolejka 14 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
4 - 0 |
Tempo Cmolas |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Raniżovia Raniżów |
0 - 3 |
LKS Hucina |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Orły Ruda |
3 - 2 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
Barka Breń Osuchowski |
4 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
11 października 2020
11.10 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
3 - 2 |
Wisłoka Borowa |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Zacisze Trześń |
4 - 3 |
Pitmark Jaślany |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Błękitni Siedlanka |
2 - 1 |
Sokół Pień |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Piast Wadowice Górne |
3 - 5 |
Start Wola Mielecka |
11 października 2020
11.10 - 11:45 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
2 - 0 |
Dromader Chrząstów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: LKS Babicha, |
Kolejka 15 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Dromader Chrząstów |
3 - 3 |
LKS Babicha |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
1 - 1 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
21 października 2020
21.10 - 19:15 |
Sokół Pień |
1 - 6 |
Piast Wadowice Górne |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
2 - 1 |
Błękitni Siedlanka |
18 października 2020
18.10 - 17:15 |
Wisłoka Borowa |
2 - 1 |
Zacisze Trześń |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
8 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
5 - 3 |
Barka Breń Osuchowski |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
LKS Hucina |
1 - 1 |
Orły Ruda |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Tempo Cmolas |
2 - 1 |
Raniżovia Raniżów |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Pauza: Ostrovia Ostrowy Baranowskie, |
Kolejka 16 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
2 - 7 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Orły Ruda |
1 - 2 |
Tempo Cmolas |
25 października 2020
25.10 - 12:30 |
Barka Breń Osuchowski |
1 - 1 |
LKS Hucina |
25 października 2020
25.10 - 11:30 |
LKS Wierzchowiny |
2 - 6 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Zacisze Trześń |
1 - 0 |
Grunwald Padew Narodowa |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Błękitni Siedlanka |
0 - 0 |
Wisłoka Borowa |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Piast Wadowice Górne |
1 - 2 |
Pitmark Jaślany |
25 października 2020
25.10 - 11:45 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
5 - 0 |
Sokół Pień |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Dromader Chrząstów |
3 - 0 |
Start Wola Mielecka |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Pauza: Raniżovia Raniżów, |
Kolejka 17 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Start Wola Mielecka |
3 - 1 |
LKS Babicha |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sokół Pień |
0 - 6 |
Dromader Chrząstów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pitmark Jaślany |
4 - 4 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wisłoka Borowa |
0 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
2 - 2 |
Błękitni Siedlanka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
3 - 3 |
Zacisze Trześń |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LKS Hucina |
4 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Tempo Cmolas |
1 - 1 |
Barka Breń Osuchowski |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
5 - 2 |
Raniżovia Raniżów |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Pauza: Orły Ruda, |
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
0 - 1 |
Raniżovia Raniżów |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Orły Ruda |
0 - 0 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
LKS Wierzchowiny |
2 - 3 |
Tempo Cmolas |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Zacisze Trześń |
0 - 5 |
LKS Hucina |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Błękitni Siedlanka |
3 - 6 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Piast Wadowice Górne |
3 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
8 listopada 2020
8.11 - 11:45 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
5 - 0 |
Wisłoka Borowa |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Dromader Chrząstów |
3 - 1 |
Pitmark Jaślany |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
3 - 0 |
Sokół Pień |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pauza: Barka Breń Osuchowski, |
Kolejka 19 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Sokół Pień |
0 - 3 |
LKS Babicha |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Pitmark Jaślany |
2 - 1 |
Start Wola Mielecka |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Wisłoka Borowa |
1 - 3 |
Dromader Chrząstów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
0 - 0 |
Grunwald Padew Narodowa |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
4 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
LKS Hucina |
0 - 2 |
Błękitni Siedlanka |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Tempo Cmolas |
1 - 2 |
Zacisze Trześń |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
4 - 0 |
Barka Breń Osuchowski |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Raniżovia Raniżów |
2 - 1 |
Orły Ruda |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Pauza: LKS Wierzchowiny, |
Kolejka 20 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
2 - 1 |
Orły Ruda |
12 maja 2021
12.05 - 18:00 |
Raniżovia Raniżów |
1 - 1 |
Barka Breń Osuchowski |
14 marca 2021
14.03 - 16:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
4 - 2 |
LKS Wierzchowiny |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Tempo Cmolas |
0 - 4 |
Błękitni Siedlanka |
14 marca 2021
14.03 - 13:30 |
LKS Hucina |
3 - 0 |
Piast Wadowice Górne |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
5 - 1 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
1 - 2 |
Dromader Chrząstów |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Wisłoka Borowa |
1 - 1 |
Start Wola Mielecka |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
Pitmark Jaślany |
3 - 0 |
Sokół Pień |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
vo, na boisku 3-1 |
Pauza: Zacisze Trześń, |
Kolejka 26 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
2 - 3 |
Zacisze Trześń |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
LKS Wierzchowiny |
1 - 4 |
Błękitni Siedlanka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Barka Breń Osuchowski |
5 - 1 |
Piast Wadowice Górne |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:30 |
Orły Ruda |
1 - 4 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:30 |
Raniżovia Raniżów |
0 - 2 |
Dromader Chrząstów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
3 - 0 |
Start Wola Mielecka |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Tempo Cmolas |
1 - 3 |
Pitmark Jaślany |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
LKS Hucina |
6 - 1 |
Wisłoka Borowa |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
3 - 2 |
Grunwald Padew Narodowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: Sokół Pień, |
Kolejka 27 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
6 - 1 |
LKS Babicha |
2 maja 2021
2.05 - 11:30 |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 0 |
LKS Hucina |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Wisłoka Borowa |
4 - 3 |
Tempo Cmolas |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Sokół Pień |
0 - 1 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Start Wola Mielecka |
1 - 2 |
Raniżovia Raniżów |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Dromader Chrząstów |
8 - 1 |
Orły Ruda |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
4 - 1 |
Barka Breń Osuchowski |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Piast Wadowice Górne |
5 - 2 |
LKS Wierzchowiny |
2 maja 2021
2.05 - 15:30 |
Błękitni Siedlanka |
0 - 4 |
Zacisze Trześń |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Pauza: Pitmark Jaślany, |
Kolejka 21 - 5. maja 2021 [szczegóły] | |
Pitmark Jaślany |
3 - 5 |
LKS Babicha |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Sokół Pień |
2 - 2 |
Wisłoka Borowa |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Start Wola Mielecka |
1 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Dromader Chrząstów |
0 - 1 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
2 - 1 |
LKS Hucina |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Piast Wadowice Górne |
3 - 2 |
Tempo Cmolas |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Zacisze Trześń |
2 - 4 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
LKS Wierzchowiny |
4 - 3 |
Raniżovia Raniżów |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Barka Breń Osuchowski |
5 - 2 |
Orły Ruda |
5 maja 2021
5.05 - 17:00 |
Pauza: Błękitni Siedlanka, |
Kolejka 28 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
1 - 1 |
Błękitni Siedlanka |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Zacisze Trześń |
3 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
LKS Wierzchowiny |
1 - 7 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Barka Breń Osuchowski |
1 - 7 |
Dromader Chrząstów |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Orły Ruda |
0 - 4 |
Start Wola Mielecka |
9 maja 2021
9.05 - 12:30 |
Raniżovia Raniżów |
4 - 2 |
Sokół Pień |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
6 - 2 |
Pitmark Jaślany |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Tempo Cmolas |
1 - 2 |
Grunwald Padew Narodowa |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
LKS Hucina |
1 - 2 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Pauza: Wisłoka Borowa, |
Kolejka 29 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Hucina |
1 - 1 |
LKS Babicha |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
0 - 3 |
Tempo Cmolas |
16 maja 2021
16.05 - 11:30 |
vo, na boisku 4-1 |
Wisłoka Borowa |
1 - 2 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
7 - 3 |
Raniżovia Raniżów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Sokół Pień |
4 - 3 |
Orły Ruda |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
2 - 2 |
Barka Breń Osuchowski |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Dromader Chrząstów |
9 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
4 - 0 |
Zacisze Trześń |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Piast Wadowice Górne |
4 - 2 |
Błękitni Siedlanka |
16 maja 2021
16.05 - 11:45 |
Pauza: Grunwald Padew Narodowa, |
Kolejka 30 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
1 - 1 |
Piast Wadowice Górne |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Błękitni Siedlanka |
3 - 5 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Zacisze Trześń |
1 - 4 |
Dromader Chrząstów |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
LKS Wierzchowiny |
1 - 8 |
Start Wola Mielecka |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Barka Breń Osuchowski |
3 - 3 |
Sokół Pień |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Orły Ruda |
2 - 5 |
Pitmark Jaślany |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Raniżovia Raniżów |
2 - 1 |
Wisłoka Borowa |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
4 - 0 |
Grunwald Padew Narodowa |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Tempo Cmolas |
2 - 1 |
LKS Hucina |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna, |
Kolejka 31 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Tempo Cmolas |
0 - 2 |
LKS Babicha |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
2 - 1 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
23 maja 2021
23.05 - 11:30 |
Grunwald Padew Narodowa |
3 - 0 |
Raniżovia Raniżów |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Wisłoka Borowa |
2 - 2 |
Orły Ruda |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
3 - 0 |
Barka Breń Osuchowski |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Sokół Pień |
7 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
9 - 1 |
Zacisze Trześń |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Dromader Chrząstów |
5 - 2 |
Błękitni Siedlanka |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
3 - 1 |
Piast Wadowice Górne |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pauza: LKS Hucina, |
Kolejka 22 - 26. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
2 - 1 |
Barka Breń Osuchowski |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Orły Ruda |
0 - 4 |
LKS Wierzchowiny |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Raniżovia Raniżów |
4 - 0 |
Zacisze Trześń |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
1 - 2 |
Błękitni Siedlanka |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Tempo Cmolas |
0 - 1 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
LKS Hucina |
2 - 3 |
Dromader Chrząstów |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
0 - 3 |
Start Wola Mielecka |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
vo, na boisku 8-1 |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 2 |
Sokół Pień |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Wisłoka Borowa |
0 - 3 |
Pitmark Jaślany |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
Pauza: Piast Wadowice Górne, |
Kolejka 32 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
2 - 4 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Piast Wadowice Górne |
1 - 5 |
Dromader Chrząstów |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Błękitni Siedlanka |
0 - 3 |
Start Wola Mielecka |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Zacisze Trześń |
3 - 7 |
Sokół Pień |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
LKS Wierzchowiny |
1 - 4 |
Pitmark Jaślany |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Barka Breń Osuchowski |
3 - 0 |
Wisłoka Borowa |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Orły Ruda |
5 - 0 |
Grunwald Padew Narodowa |
30 maja 2021
30.05 - 12:30 |
Raniżovia Raniżów |
3 - 0 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
vo, na boisku 1-8 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
1 - 1 |
LKS Hucina |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: Tempo Cmolas, |
Kolejka 33 - 2/3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Tempo Cmolas |
3 - 1 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
LKS Hucina |
2 - 2 |
Raniżovia Raniżów |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:30 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
0 - 3 |
Orły Ruda |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
vo, na boisku 11-0 |
Grunwald Padew Narodowa |
1 - 3 |
Barka Breń Osuchowski |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Wisłoka Borowa |
1 - 0 |
LKS Wierzchowiny |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pitmark Jaślany |
2 - 0 |
Zacisze Trześń |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Sokół Pień |
4 - 2 |
Błękitni Siedlanka |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Start Wola Mielecka |
4 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Dromader Chrząstów |
5 - 1 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Pauza: LKS Babicha, |
Kolejka 34 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
1 - 1 |
Dromader Chrząstów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
1 - 3 |
Start Wola Mielecka |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Piast Wadowice Górne |
2 - 1 |
Sokół Pień |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:45 |
Błękitni Siedlanka |
2 - 8 |
Pitmark Jaślany |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Zacisze Trześń |
3 - 2 |
Wisłoka Borowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
LKS Wierzchowiny |
2 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Barka Breń Osuchowski |
1 - 5 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
5 czerwca 2021
5.06 - 14:00 |
Orły Ruda |
3 - 3 |
LKS Hucina |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:30 |
Raniżovia Raniżów |
3 - 4 |
Tempo Cmolas |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pauza: Ostrovia Ostrowy Baranowskie, |
Kolejka 35 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
3 - 1 |
LKS Babicha |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Tempo Cmolas |
2 - 1 |
Orły Ruda |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
LKS Hucina |
6 - 2 |
Barka Breń Osuchowski |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
9 - 0 |
LKS Wierzchowiny |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:30 |
Grunwald Padew Narodowa |
2 - 3 |
Zacisze Trześń |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Wisłoka Borowa |
5 - 3 |
Błękitni Siedlanka |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
2 - 0 |
Piast Wadowice Górne |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Sokół Pień |
2 - 2 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
2 - 1 |
Dromader Chrząstów |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Pauza: Raniżovia Raniżów, |
Kolejka 36 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
0 - 2 |
Start Wola Mielecka |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Dromader Chrząstów |
10 - 3 |
Sokół Pień |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:30 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
0 - 4 |
Pitmark Jaślany |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Piast Wadowice Górne |
1 - 4 |
Wisłoka Borowa |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Błękitni Siedlanka |
4 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Zacisze Trześń |
0 - 3 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
vo, na boisku 0-1 |
LKS Wierzchowiny |
4 - 4 |
LKS Hucina |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Barka Breń Osuchowski |
1 - 1 |
Tempo Cmolas |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Raniżovia Raniżów |
4 - 2 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
15 czerwca 2021
15.06 - 18:00 |
Pauza: Orły Ruda, |
Kolejka 23 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisłoka Borowa |
0 - 5 |
LKS Babicha |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
3 - 1 |
Grunwald Padew Narodowa |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Sokół Pień |
1 - 4 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
0 - 1 |
LKS Hucina |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Dromader Chrząstów |
2 - 0 |
Tempo Cmolas |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Piast Wadowice Górne |
0 - 2 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Błękitni Siedlanka |
2 - 2 |
Raniżovia Raniżów |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Zacisze Trześń |
1 - 3 |
Orły Ruda |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
LKS Wierzchowiny |
2 - 4 |
Barka Breń Osuchowski |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Pauza: Kolbuszowianka Kolbuszowa, |
Kolejka 24 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
5 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Barka Breń Osuchowski |
4 - 4 |
Zacisze Trześń |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Orły Ruda |
1 - 3 |
Błękitni Siedlanka |
27 czerwca 2021
27.06 - 12:30 |
Raniżovia Raniżów |
2 - 3 |
Piast Wadowice Górne |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
3 - 1 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
Tempo Cmolas |
3 - 0 |
Start Wola Mielecka |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
vo, na boisku 2-3 |
LKS Hucina |
4 - 2 |
Sokół Pień |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
7 - 3 |
Pitmark Jaślany |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:30 |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 2 |
Wisłoka Borowa |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
Pauza: Dromader Chrząstów, |
Kolejka 25 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 3 |
LKS Babicha |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Wisłoka Borowa |
3 - 2 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Pitmark Jaślany |
6 - 2 |
LKS Hucina |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Sokół Pień |
2 - 0 |
Tempo Cmolas |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Dromader Chrząstów |
0 - 0 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
7 - 3 |
Raniżovia Raniżów |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Piast Wadowice Górne |
3 - 3 |
Orły Ruda |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Błękitni Siedlanka |
2 - 3 |
Barka Breń Osuchowski |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Zacisze Trześń |
0 - 3 |
LKS Wierzchowiny |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Pauza: Start Wola Mielecka, |
Kolejka 37 - 3/4. lipca 2021 [szczegóły] | |
Raniżovia Raniżów |
1 - 6 |
LKS Babicha |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
3 - 3 |
Orły Ruda |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Tempo Cmolas |
4 - 1 |
LKS Wierzchowiny |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
LKS Hucina |
1 - 2 |
Zacisze Trześń |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
7 - 1 |
Błękitni Siedlanka |
4 lipca 2021
4.07 - 11:30 |
Grunwald Padew Narodowa |
0 - 2 |
Piast Wadowice Górne |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Wisłoka Borowa |
4 - 5 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Pitmark Jaślany |
2 - 2 |
Dromader Chrząstów |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Sokół Pień |
4 - 5 |
Start Wola Mielecka |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Pauza: Barka Breń Osuchowski, |
Kolejka 38 - 10/11. lipca 2021 [szczegóły] | |
LKS Babicha |
2 - 2 |
Sokół Pień |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Start Wola Mielecka |
4 - 1 |
Pitmark Jaślany |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Dromader Chrząstów |
3 - 0 |
Wisłoka Borowa |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Grunwald Padew Narodowa |
1 - 6 |
Kolbuszowianka Kolbuszowa |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Piast Wadowice Górne |
1 - 2 |
Sokół II Kolbuszowa Dolna |
7 lipca 2021
7.07 - 18:00 |
Błękitni Siedlanka |
1 - 2 |
LKS Hucina |
10 lipca 2021
10.07 - 17:00 |
Zacisze Trześń |
2 - 3 |
Tempo Cmolas |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Barka Breń Osuchowski |
4 - 6 |
Ostrovia Ostrowy Baranowskie |
10 lipca 2021
10.07 - 16:00 |
Orły Ruda |
5 - 1 |
Raniżovia Raniżów |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Pauza: LKS Wierzchowiny, . |
|