Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] | |
Wisan Skopanie |
2 - 1 |
Junior Zakrzów |
28 lipca 2020
28.07 - 18:30 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 3 |
KS Żupawa |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Unia Skowierzyn |
4 - 1 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
26 lipca 2020
26.07 - 11:00 |
San Wrzawy |
4 - 0 |
LZS Wola Rzeczycka |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
vo, na boisku 4-5 |
LZS Rzeczyca Długa |
3 - 0 |
Sanna Zaklików |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
6 - 3 |
KS Wola Baranowska |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
LZS Żabno |
4 - 2 |
LZS Krzątka |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
6 - 0 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
26 lipca 2020
26.07 - 17:00 |
Pauza: Strzelec Dąbrowica, |
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Krzątka |
0 - 2 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:30 |
KS Wola Baranowska |
0 - 4 |
LZS Żabno |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Sanna Zaklików |
1 - 3 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
1 - 3 |
LZS Rzeczyca Długa |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
7 - 2 |
San Wrzawy |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
KS Żupawa |
3 - 3 |
Unia Skowierzyn |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Junior Zakrzów |
3 - 0 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Strzelec Dąbrowica |
2 - 1 |
Wisan Skopanie |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Pauza: OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg, |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 3 |
Strzelec Dąbrowica |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
1 - 2 |
Junior Zakrzów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
San Wrzawy |
5 - 4 |
KS Żupawa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
5 - 1 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
8 sierpnia 2020
8.08 - 14:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
2 - 1 |
LZS Wola Rzeczycka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LZS Żabno |
6 - 1 |
Sanna Zaklików |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
6 - 0 |
KS Wola Baranowska |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
2 - 6 |
LZS Krzątka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Pauza: Wisan Skopanie, |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
KS Wola Baranowska |
3 - 1 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Sanna Zaklików |
2 - 3 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
2 - 1 |
LZS Żabno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
3 - 5 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
KS Żupawa |
1 - 4 |
LZS Rzeczyca Długa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Junior Zakrzów |
3 - 2 |
San Wrzawy |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Strzelec Dąbrowica |
4 - 3 |
Unia Skowierzyn |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
3 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Pauza: LZS Krzątka, |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Unia Skowierzyn |
1 - 3 |
Wisan Skopanie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
San Wrzawy |
2 - 4 |
Strzelec Dąbrowica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
4 - 3 |
Junior Zakrzów |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
5 - 0 |
KS Żupawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
LZS Żabno |
1 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:30 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
4 - 1 |
LZS Wola Rzeczycka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
0 - 3 |
Sanna Zaklików |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
LZS Krzątka |
2 - 0 |
KS Wola Baranowska |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:30 |
Pauza: Koniczynka Ocice Tarnobrzeg, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sanna Zaklików |
1 - 2 |
LZS Krzątka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
7 - 2 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
5 - 4 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
KS Żupawa |
3 - 2 |
LZS Żabno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Junior Zakrzów |
1 - 1 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 2 |
LZS Rzeczyca Długa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
7 - 0 |
San Wrzawy |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 0 |
Unia Skowierzyn |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: KS Wola Baranowska, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
San Wrzawy |
2 - 2 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
2 - 3 |
Wisan Skopanie |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
5 - 3 |
Strzelec Dąbrowica |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LZS Żabno |
2 - 3 |
Junior Zakrzów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
2 - 1 |
KS Żupawa |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LZS Krzątka |
5 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
5 września 2020
5.09 - 16:30 |
KS Wola Baranowska |
3 - 4 |
Sanna Zaklików |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Pauza: Unia Skowierzyn, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Wola Rzeczycka |
6 - 0 |
KS Wola Baranowska |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
3 - 2 |
LZS Krzątka |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
KS Żupawa |
3 - 2 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Junior Zakrzów |
1 - 1 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
2 - 2 |
LZS Żabno |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Wisan Skopanie |
0 - 1 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
1 - 4 |
LZS Rzeczyca Długa |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Unia Skowierzyn |
1 - 2 |
San Wrzawy |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Pauza: Sanna Zaklików, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Rzeczyca Długa |
3 - 0 |
Unia Skowierzyn |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
4 - 2 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Żabno |
1 - 0 |
Wisan Skopanie |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
2 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Junior Zakrzów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Krzątka |
2 - 2 |
KS Żupawa |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
KS Wola Baranowska |
3 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Sanna Zaklików |
1 - 1 |
LZS Wola Rzeczycka |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Pauza: San Wrzawy, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
4 - 2 |
Sanna Zaklików |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
KS Żupawa |
5 - 0 |
KS Wola Baranowska |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Junior Zakrzów |
2 - 0 |
LZS Krzątka |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
3 - 0 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Wisan Skopanie |
1 - 1 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 3 |
LZS Żabno |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Unia Skowierzyn |
2 - 3 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
San Wrzawy |
0 - 14 |
LZS Rzeczyca Długa |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
vo, na boisku 2-14 |
Pauza: LZS Wola Rzeczycka, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
1 - 4 |
San Wrzawy |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
LZS Żabno |
1 - 1 |
Unia Skowierzyn |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
2 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Wisan Skopanie |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
LZS Krzątka |
1 - 2 |
Strzelec Dąbrowica |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
KS Wola Baranowska |
1 - 4 |
Junior Zakrzów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Sanna Zaklików |
4 - 1 |
KS Żupawa |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
6 - 5 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Pauza: LZS Rzeczyca Długa, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
KS Żupawa |
5 - 6 |
LZS Wola Rzeczycka |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Junior Zakrzów |
0 - 0 |
Sanna Zaklików |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Strzelec Dąbrowica |
2 - 1 |
KS Wola Baranowska |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Wisan Skopanie |
2 - 0 |
LZS Krzątka |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
5 - 0 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Unia Skowierzyn |
2 - 3 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
San Wrzawy |
4 - 5 |
LZS Żabno |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
3 - 1 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Pauza: Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
LZS Żabno |
0 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
7 - 2 |
San Wrzawy |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
1 - 10 |
Unia Skowierzyn |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
LZS Krzątka |
1 - 5 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
KS Wola Baranowska |
1 - 3 |
Wisan Skopanie |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Sanna Zaklików |
1 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
0 - 4 |
Junior Zakrzów |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
4 - 2 |
KS Żupawa |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pauza: OKS Wielowieś Tarnobrzeg, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Junior Zakrzów |
1 - 0 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Strzelec Dąbrowica |
5 - 3 |
LZS Wola Rzeczycka |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Wisan Skopanie |
2 - 2 |
Sanna Zaklików |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
8 - 2 |
KS Wola Baranowska |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Unia Skowierzyn |
3 - 3 |
LZS Krzątka |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
San Wrzawy |
6 - 1 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
1 - 1 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
4 - 1 |
LZS Żabno |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: KS Żupawa, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
San Rozwadów Stalowa Wola |
3 - 0 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
0 - 3 |
LZS Rzeczyca Długa |
31 października 2020
31.10 - 11:15 |
LZS Krzątka |
3 - 5 |
San Wrzawy |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
KS Wola Baranowska |
3 - 2 |
Unia Skowierzyn |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sanna Zaklików |
2 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
2 - 2 |
Wisan Skopanie |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
2 - 4 |
Strzelec Dąbrowica |
31 października 2020
31.10 - 15:00 |
KS Żupawa |
1 - 1 |
Junior Zakrzów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: LZS Żabno, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Strzelec Dąbrowica |
3 - 4 |
KS Żupawa |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Wisan Skopanie |
2 - 1 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
4 - 3 |
LZS Wola Rzeczycka |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Unia Skowierzyn |
3 - 0 |
Sanna Zaklików |
7 listopada 2020
7.11 - 11:00 |
San Wrzawy |
4 - 1 |
KS Wola Baranowska |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
7 - 5 |
LZS Krzątka |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
5 - 1 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
LZS Żabno |
2 - 2 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Pauza: Junior Zakrzów, |
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
4 - 3 |
LZS Żabno |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
LZS Krzątka |
1 - 4 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
KS Wola Baranowska |
2 - 5 |
LZS Rzeczyca Długa |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Sanna Zaklików |
3 - 0 |
San Wrzawy |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
6 - 2 |
Unia Skowierzyn |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
5 - 4 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
KS Żupawa |
2 - 1 |
Wisan Skopanie |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Junior Zakrzów |
3 - 2 |
Strzelec Dąbrowica |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Pauza: San Rozwadów Stalowa Wola, |
Kolejka 18 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Junior Zakrzów |
0 - 3 |
Wisan Skopanie |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
KS Żupawa |
1 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
4 - 2 |
Unia Skowierzyn |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
5 - 2 |
San Wrzawy |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Sanna Zaklików |
3 - 4 |
LZS Rzeczyca Długa |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
KS Wola Baranowska |
0 - 3 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
LZS Krzątka |
1 - 1 |
LZS Żabno |
13 marca 2021
13.03 - 14:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
1 - 3 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
14 marca 2021
14.03 - 14:00 |
Pauza: Strzelec Dąbrowica, |
Kolejka 24 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
0 - 4 |
San Wrzawy |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:30 |
Wisan Skopanie |
0 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 0 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Junior Zakrzów |
0 - 0 |
LZS Żabno |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
KS Żupawa |
3 - 0 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
vo, na boisku 0-6 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
3 - 0 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
vo, na boisku 1-0 |
LZS Wola Rzeczycka |
6 - 1 |
LZS Krzątka |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Sanna Zaklików |
4 - 0 |
KS Wola Baranowska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Pauza: Unia Skowierzyn, |
Kolejka 19 - 28. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
San Rozwadów Stalowa Wola |
5 - 0 |
LZS Krzątka |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
LZS Żabno |
3 - 0 |
KS Wola Baranowska |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
3 - 0 |
Sanna Zaklików |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
LZS Rzeczyca Długa |
2 - 4 |
LZS Wola Rzeczycka |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
San Wrzawy |
5 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
21 kwietnia 2021
21.04 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
1 - 1 |
KS Żupawa |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Junior Zakrzów |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Wisan Skopanie |
2 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Pauza: OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg, |
Kolejka 25 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Wola Baranowska |
1 - 7 |
LZS Wola Rzeczycka |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
LZS Krzątka |
2 - 0 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
1 maja 2021
1.05 - 14:30 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
4 - 0 |
KS Żupawa |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
2 - 0 |
Junior Zakrzów |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
LZS Żabno |
2 - 3 |
Strzelec Dąbrowica |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
2 - 4 |
Wisan Skopanie |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
5 - 0 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
San Wrzawy |
1 - 4 |
Unia Skowierzyn |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Pauza: Sanna Zaklików, |
Kolejka 20 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Strzelec Dąbrowica |
5 - 0 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Junior Zakrzów |
0 - 5 |
Unia Skowierzyn |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
KS Żupawa |
2 - 3 |
San Wrzawy |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
0 - 2 |
LZS Rzeczyca Długa |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
LZS Wola Rzeczycka |
5 - 0 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Sanna Zaklików |
3 - 1 |
LZS Żabno |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
KS Wola Baranowska |
0 - 10 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
LZS Krzątka |
1 - 3 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
3 maja 2021
3.05 - 17:30 |
Pauza: Wisan Skopanie, |
Kolejka 26 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Unia Skowierzyn |
0 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 0 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
1 - 2 |
LZS Żabno |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 0 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Junior Zakrzów |
3 - 2 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
KS Żupawa |
2 - 1 |
LZS Krzątka |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
7 - 0 |
KS Wola Baranowska |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
4 - 1 |
Sanna Zaklików |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Pauza: San Wrzawy, |
Kolejka 27 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Sanna Zaklików |
1 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
KS Wola Baranowska |
0 - 7 |
KS Żupawa |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
LZS Krzątka |
0 - 0 |
Junior Zakrzów |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
6 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
3 - 0 |
Wisan Skopanie |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
LZS Żabno |
4 - 0 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
5 - 2 |
Unia Skowierzyn |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
4 - 3 |
San Wrzawy |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: LZS Wola Rzeczycka, |
Kolejka 21 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
10 - 0 |
KS Wola Baranowska |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
2 - 1 |
Sanna Zaklików |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
LZS Żabno |
1 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
0 - 0 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
LZS Rzeczyca Długa |
1 - 0 |
KS Żupawa |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
San Wrzawy |
4 - 0 |
Junior Zakrzów |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Unia Skowierzyn |
5 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
4 - 2 |
Wisan Skopanie |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Pauza: LZS Krzątka, |
Kolejka 28 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
San Wrzawy |
4 - 2 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Unia Skowierzyn |
2 - 0 |
LZS Żabno |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 2 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
2 - 0 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Strzelec Dąbrowica |
3 - 1 |
LZS Krzątka |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Junior Zakrzów |
5 - 0 |
KS Wola Baranowska |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
KS Żupawa |
2 - 2 |
Sanna Zaklików |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
4 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Pauza: LZS Rzeczyca Długa, |
Kolejka 29 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Wola Rzeczycka |
5 - 3 |
KS Żupawa |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Sanna Zaklików |
1 - 0 |
Junior Zakrzów |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
KS Wola Baranowska |
0 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
LZS Krzątka |
0 - 2 |
Wisan Skopanie |
29 maja 2021
29.05 - 15:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
3 - 2 |
Unia Skowierzyn |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
LZS Żabno |
5 - 1 |
San Wrzawy |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
1 - 6 |
LZS Rzeczyca Długa |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Pauza: Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg, |
Kolejka 30 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Rzeczyca Długa |
0 - 1 |
LZS Żabno |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
San Wrzawy |
6 - 3 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
7 - 2 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
3 - 3 |
LZS Krzątka |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
3 - 0 |
KS Wola Baranowska |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Strzelec Dąbrowica |
4 - 1 |
Sanna Zaklików |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Junior Zakrzów |
1 - 3 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
KS Żupawa |
0 - 3 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Pauza: OKS Wielowieś Tarnobrzeg, |
Kolejka 31 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Junior Zakrzów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
6 - 1 |
Strzelec Dąbrowica |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Sanna Zaklików |
0 - 3 |
Wisan Skopanie |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
vo, na boisku 0-0 |
KS Wola Baranowska |
0 - 3 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Krzątka |
1 - 6 |
Unia Skowierzyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 15:30 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
7 - 1 |
San Wrzawy |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
2 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LZS Żabno |
1 - 1 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Pauza: KS Żupawa, |
Kolejka 22 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisan Skopanie |
3 - 3 |
Unia Skowierzyn |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Strzelec Dąbrowica |
2 - 1 |
San Wrzawy |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Junior Zakrzów |
0 - 1 |
LZS Rzeczyca Długa |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
KS Żupawa |
1 - 3 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
2 - 0 |
LZS Żabno |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
LZS Wola Rzeczycka |
3 - 1 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Sanna Zaklików |
5 - 2 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:45 |
KS Wola Baranowska |
1 - 3 |
LZS Krzątka |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:30 |
Pauza: Koniczynka Ocice Tarnobrzeg, |
Kolejka 32 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
3 - 2 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
4 - 3 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
San Wrzawy |
4 - 2 |
LZS Krzątka |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
3 - 0 |
KS Wola Baranowska |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 5 |
Sanna Zaklików |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
5 - 3 |
LZS Wola Rzeczycka |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Junior Zakrzów |
2 - 1 |
KS Żupawa |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Pauza: LZS Żabno, |
Kolejka 33 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KS Żupawa |
0 - 4 |
Strzelec Dąbrowica |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
2 - 2 |
Wisan Skopanie |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
LZS Wola Rzeczycka |
0 - 4 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Sanna Zaklików |
2 - 5 |
Unia Skowierzyn |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
KS Wola Baranowska |
0 - 5 |
San Wrzawy |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
LZS Krzątka |
3 - 4 |
LZS Rzeczyca Długa |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
1 - 4 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
1 - 1 |
LZS Żabno |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Pauza: Junior Zakrzów, |
Kolejka 23 - 23. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Krzątka |
1 - 1 |
Sanna Zaklików |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
5 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
San Rozwadów Stalowa Wola |
1 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
24 czerwca 2021
24.06 - 17:30 |
LZS Żabno |
7 - 1 |
KS Żupawa |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
1 - 2 |
Junior Zakrzów |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:30 |
LZS Rzeczyca Długa |
0 - 0 |
Strzelec Dąbrowica |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:30 |
San Wrzawy |
2 - 5 |
Wisan Skopanie |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Unia Skowierzyn |
5 - 1 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Pauza: KS Wola Baranowska, |
Kolejka 34 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Żabno |
9 - 3 |
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
OKS Wielowieś Tarnobrzeg |
1 - 1 |
LZS Krzątka |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
LZS Rzeczyca Długa |
3 - 0 |
KS Wola Baranowska |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
San Wrzawy |
2 - 4 |
Sanna Zaklików |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Unia Skowierzyn |
2 - 2 |
LZS Wola Rzeczycka |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg |
2 - 2 |
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Wisan Skopanie |
12 - 0 |
KS Żupawa |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Strzelec Dąbrowica |
1 - 0 |
Junior Zakrzów |
27 czerwca 2021
27.06 - 12:00 |
Pauza: San Rozwadów Stalowa Wola, . |
|