Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisła Nowy Korczyn |
1 - 1 |
Dąb Nagłowice |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
3 - 0 |
Wierna II Małogoszcz |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 0 |
Zieleń Żelisławice |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
4 - 3 |
LKS Bolmin |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Nida Oksa |
2 - 1 |
Gród Wiślica |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:30 |
GKS Imielno |
2 - 1 |
Nida Sobków |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pauza: Unia Małogoszcz, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Gród Wiślica |
3 - 4 |
GKS Imielno |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
LKS Bolmin |
1 - 2 |
Nida Oksa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Zieleń Żelisławice |
3 - 7 |
Zryw Skroniów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Wierna II Małogoszcz |
1 - 4 |
Nidzica Dobiesławice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
1 - 4 |
Start Słupia Jędrzejowska |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
1 - 0 |
Wisła Nowy Korczyn |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Pauza: Nida Sobków, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Start Słupia Jędrzejowska |
3 - 1 |
Unia Małogoszcz |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 3 |
Dąb Nagłowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
6 - 0 |
Wierna II Małogoszcz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Nida Oksa |
4 - 0 |
Zieleń Żelisławice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
GKS Imielno |
4 - 1 |
LKS Bolmin |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Nida Sobków |
0 - 2 |
Gród Wiślica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Pauza: Wisła Nowy Korczyn, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Bolmin |
7 - 1 |
Nida Sobków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Zieleń Żelisławice |
3 - 0 |
GKS Imielno |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Wierna II Małogoszcz |
2 - 4 |
Nida Oksa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Dąb Nagłowice |
2 - 2 |
Zryw Skroniów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
2 - 7 |
Nidzica Dobiesławice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
6 - 3 |
Start Słupia Jędrzejowska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pauza: Gród Wiślica, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
2 - 0 |
Unia Małogoszcz |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Nida Oksa |
2 - 2 |
Dąb Nagłowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
GKS Imielno |
1 - 5 |
Wierna II Małogoszcz |
30 września 2020
30.09 - 16:15 |
Nida Sobków |
1 - 5 |
Zieleń Żelisławice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Gród Wiślica |
3 - 1 |
LKS Bolmin |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Pauza: Start Słupia Jędrzejowska, |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Zieleń Żelisławice |
2 - 0 |
Gród Wiślica |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Wierna II Małogoszcz |
4 - 0 |
Nida Sobków |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Dąb Nagłowice |
3 - 3 |
GKS Imielno |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
3 - 1 |
Nida Oksa |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
3 - 3 |
Zryw Skroniów |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 1 |
Nidzica Dobiesławice |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Pauza: LKS Bolmin, |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Zryw Skroniów |
2 - 0 |
Start Słupia Jędrzejowska |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Nida Oksa |
1 - 2 |
Wisła Nowy Korczyn |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
GKS Imielno |
1 - 1 |
Unia Małogoszcz |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
2 - 0 |
Nida Sobków |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Gród Wiślica |
3 - 0 |
Wierna II Małogoszcz |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
LKS Bolmin |
4 - 3 |
Zieleń Żelisławice |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Pauza: Nidzica Dobiesławice, |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Wierna II Małogoszcz |
0 - 4 |
LKS Bolmin |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
3 - 1 |
Gród Wiślica |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
2 - 1 |
Nida Sobków |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
3 - 2 |
GKS Imielno |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 5 |
Nida Oksa |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
4 - 3 |
Zryw Skroniów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Pauza: Zieleń Żelisławice, |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Nida Oksa |
5 - 2 |
Nidzica Dobiesławice |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
GKS Imielno |
3 - 1 |
Start Słupia Jędrzejowska |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Nida Sobków |
0 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Gród Wiślica |
4 - 2 |
Unia Małogoszcz |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LKS Bolmin |
4 - 2 |
Dąb Nagłowice |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Zieleń Żelisławice |
4 - 1 |
Wierna II Małogoszcz |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Pauza: Zryw Skroniów, |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Dąb Nagłowice |
1 - 2 |
Zieleń Żelisławice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
1 - 3 |
LKS Bolmin |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
2 - 3 |
Gród Wiślica |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
4 - 2 |
Nida Sobków |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
1 - 4 |
GKS Imielno |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
2 - 4 |
Nida Oksa |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Pauza: Wierna II Małogoszcz, |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
GKS Imielno |
2 - 2 |
Zryw Skroniów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Nida Sobków |
2 - 3 |
Nidzica Dobiesławice |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Gród Wiślica |
2 - 1 |
Start Słupia Jędrzejowska |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
LKS Bolmin |
1 - 2 |
Wisła Nowy Korczyn |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Zieleń Żelisławice |
1 - 2 |
Unia Małogoszcz |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Wierna II Małogoszcz |
5 - 1 |
Dąb Nagłowice |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Pauza: Nida Oksa, |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Unia Małogoszcz |
2 - 0 |
Wierna II Małogoszcz |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
6 - 1 |
Zieleń Żelisławice |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 3 |
LKS Bolmin |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Nidzica Dobiesławice |
1 - 3 |
Gród Wiślica |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Zryw Skroniów |
3 - 1 |
Nida Sobków |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Nida Oksa |
6 - 0 |
GKS Imielno |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Pauza: Dąb Nagłowice, |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Nida Oksa |
5 - 2 |
Nida Sobków |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Gród Wiślica |
3 - 0 |
Zryw Skroniów |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
LKS Bolmin |
6 - 1 |
Nidzica Dobiesławice |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Zieleń Żelisławice |
5 - 3 |
Start Słupia Jędrzejowska |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Wierna II Małogoszcz |
0 - 6 |
Wisła Nowy Korczyn |
24 października 2020
24.10 - 13:30 |
Dąb Nagłowice |
2 - 1 |
Unia Małogoszcz |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Pauza: GKS Imielno, |
Kolejka 19 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Gród Wiślica |
7 - 1 |
Zieleń Żelisławice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Nida Sobków |
5 - 1 |
Wierna II Małogoszcz |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
GKS Imielno |
4 - 1 |
Dąb Nagłowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Nida Oksa |
6 - 1 |
Unia Małogoszcz |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
0 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
3 - 6 |
Start Słupia Jędrzejowska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Pauza: LKS Bolmin, |
Kolejka 20 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 0 |
Zryw Skroniów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
2 - 2 |
Nida Oksa |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Unia Małogoszcz |
1 - 2 |
GKS Imielno |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Nida Sobków |
1 - 2 |
Dąb Nagłowice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Wierna II Małogoszcz |
0 - 4 |
Gród Wiślica |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Zieleń Żelisławice |
1 - 6 |
LKS Bolmin |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Pauza: Nidzica Dobiesławice, |
Kolejka 14 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąb Nagłowice |
1 - 6 |
Wisła Nowy Korczyn |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Wierna II Małogoszcz |
3 - 2 |
Start Słupia Jędrzejowska |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Zieleń Żelisławice |
1 - 0 |
Nidzica Dobiesławice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
LKS Bolmin |
3 - 0 |
Zryw Skroniów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Gród Wiślica |
1 - 1 |
Nida Oksa |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Nida Sobków |
3 - 0 |
GKS Imielno |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Pauza: Unia Małogoszcz, |
Kolejka 21 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Bolmin |
10 - 0 |
Wierna II Małogoszcz |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Gród Wiślica |
0 - 0 |
Dąb Nagłowice |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Nida Sobków |
1 - 0 |
Unia Małogoszcz |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
GKS Imielno |
3 - 0 |
Wisła Nowy Korczyn |
8 maja 2021
8.05 - 11:00 |
Nida Oksa |
5 - 3 |
Start Słupia Jędrzejowska |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Zryw Skroniów |
2 - 0 |
Nidzica Dobiesławice |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Pauza: Zieleń Żelisławice, |
Kolejka 15 - 12. maja 2021 [szczegóły] | |
GKS Imielno |
1 - 1 |
Gród Wiślica |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Nida Oksa |
4 - 2 |
LKS Bolmin |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Zryw Skroniów |
3 - 2 |
Zieleń Żelisławice |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 1 |
Wierna II Małogoszcz |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 2 |
Dąb Nagłowice |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Wisła Nowy Korczyn |
11 - 0 |
Unia Małogoszcz |
12 maja 2021
12.05 - 17:30 |
Pauza: Nida Sobków, |
Kolejka 22 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Nidzica Dobiesławice |
0 - 2 |
Nida Oksa |
16 maja 2021
16.05 - 11:30 |
Start Słupia Jędrzejowska |
5 - 3 |
GKS Imielno |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
3 - 1 |
Nida Sobków |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
1 - 1 |
Gród Wiślica |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
2 - 0 |
LKS Bolmin |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Wierna II Małogoszcz |
1 - 3 |
Zieleń Żelisławice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: Zryw Skroniów, |
Kolejka 23 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Zieleń Żelisławice |
2 - 4 |
Dąb Nagłowice |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
LKS Bolmin |
8 - 0 |
Unia Małogoszcz |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Gród Wiślica |
2 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Nida Sobków |
3 - 3 |
Start Słupia Jędrzejowska |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
GKS Imielno |
3 - 0 |
Nidzica Dobiesławice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Nida Oksa |
2 - 1 |
Zryw Skroniów |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Pauza: Wierna II Małogoszcz, |
Kolejka 24 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Zryw Skroniów |
0 - 3 |
GKS Imielno |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 4 |
Nida Sobków |
30 maja 2021
30.05 - 11:30 |
Start Słupia Jędrzejowska |
0 - 2 |
Gród Wiślica |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
2 - 7 |
LKS Bolmin |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
0 - 6 |
Zieleń Żelisławice |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
6 - 0 |
Wierna II Małogoszcz |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Pauza: Nida Oksa, |
Kolejka 16 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Unia Małogoszcz |
2 - 1 |
Start Słupia Jędrzejowska |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Dąb Nagłowice |
1 - 0 |
Nidzica Dobiesławice |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Wierna II Małogoszcz |
0 - 3 |
Zryw Skroniów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
vo, na boisku 2-1 |
Zieleń Żelisławice |
2 - 5 |
Nida Oksa |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
LKS Bolmin |
2 - 2 |
GKS Imielno |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Gród Wiślica |
3 - 2 |
Nida Sobków |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pauza: Wisła Nowy Korczyn, |
Kolejka 25 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wierna II Małogoszcz |
0 - 3 |
Unia Małogoszcz |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:30 |
vo, na boisku 4-1 |
Zieleń Żelisławice |
0 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
LKS Bolmin |
5 - 0 |
Start Słupia Jędrzejowska |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Gród Wiślica |
2 - 3 |
Nidzica Dobiesławice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:30 |
Nida Sobków |
5 - 0 |
Zryw Skroniów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
GKS Imielno |
2 - 7 |
Nida Oksa |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Pauza: Dąb Nagłowice, |
Kolejka 17 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nida Sobków |
3 - 2 |
LKS Bolmin |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:45 |
GKS Imielno |
6 - 3 |
Zieleń Żelisławice |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Nida Oksa |
8 - 2 |
Wierna II Małogoszcz |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
1 - 2 |
Dąb Nagłowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 1 |
Unia Małogoszcz |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:30 |
Start Słupia Jędrzejowska |
1 - 3 |
Wisła Nowy Korczyn |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Gród Wiślica, |
Kolejka 18 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisła Nowy Korczyn |
3 - 0 |
Nidzica Dobiesławice |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
4 - 1 |
Zryw Skroniów |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Dąb Nagłowice |
1 - 4 |
Nida Oksa |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Wierna II Małogoszcz |
1 - 10 |
GKS Imielno |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Zieleń Żelisławice |
0 - 4 |
Nida Sobków |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
LKS Bolmin |
5 - 2 |
Gród Wiślica |
19 czerwca 2021
19.06 - 13:30 |
Pauza: Start Słupia Jędrzejowska, |
Kolejka 26 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nida Sobków |
3 - 1 |
Nida Oksa |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Zryw Skroniów |
1 - 0 |
Gród Wiślica |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Nidzica Dobiesławice |
2 - 2 |
LKS Bolmin |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:30 |
Start Słupia Jędrzejowska |
3 - 2 |
Zieleń Żelisławice |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Wisła Nowy Korczyn |
- |
Wierna II Małogoszcz |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Unia Małogoszcz |
1 - 3 |
Dąb Nagłowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Pauza: GKS Imielno, . |
|