Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
KS Gaj Wielki |
4 - 1 |
Suchary Suchy Las |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Warta II Międzychód |
4 - 0 |
Orkan Objezierze |
26 sierpnia 2023
26.08 - 12:00 |
Warta Sieraków |
1 - 3 |
Zieloni Gaj Mały |
27 sierpnia 2023
27.08 - 13:00 |
OSiR Lwówek |
3 - 3 |
Błękitni Owińska |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Poznańska 13 Poznań |
5 - 2 |
Rzemieślnik Kwilcz |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:25 |
Czarni Kaźmierz |
4 - 2 |
Matrot Kąsinowo |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Orły Pniewy |
4 - 0 |
Rokita Rokietnica |
26 sierpnia 2023
26.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
3 - 3 |
Rokita Rokietnica |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Matrot Kąsinowo |
2 - 2 |
Orły Pniewy |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
5 - 1 |
Czarni Kaźmierz |
2 września 2023
2.09 - 14:00 |
Błękitni Owińska |
0 - 5 |
Poznańska 13 Poznań |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Zieloni Gaj Mały |
1 - 4 |
OSiR Lwówek |
3 września 2023
3.09 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
5 - 3 |
Warta Sieraków |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
KS Gaj Wielki |
2 - 3 |
Warta II Międzychód |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Warta II Międzychód |
3 - 3 |
Suchary Suchy Las |
10 września 2023
10.09 - 12:00 |
Warta Sieraków |
3 - 5 |
KS Gaj Wielki |
10 września 2023
10.09 - 13:00 |
OSiR Lwówek |
1 - 0 |
Orkan Objezierze |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Poznańska 13 Poznań |
5 - 1 |
Zieloni Gaj Mały |
9 września 2023
9.09 - 18:25 |
Czarni Kaźmierz |
0 - 1 |
Błękitni Owińska |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Orły Pniewy |
1 - 4 |
Rzemieślnik Kwilcz |
9 września 2023
9.09 - 15:00 |
Rokita Rokietnica |
0 - 2 |
Matrot Kąsinowo |
10 września 2023
10.09 - 12:00 |
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
1 - 1 |
Matrot Kąsinowo |
17 września 2023
17.09 - 16:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
2 - 0 |
Rokita Rokietnica |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Błękitni Owińska |
3 - 1 |
Orły Pniewy |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Zieloni Gaj Mały |
7 - 3 |
Czarni Kaźmierz |
17 września 2023
17.09 - 14:00 |
Poznańska 13 Poznań |
10 - 0 |
Orkan Objezierze |
4 października 2023
4.10 - 20:00 |
KS Gaj Wielki |
1 - 0 |
OSiR Lwówek |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Warta II Międzychód |
5 - 1 |
Warta Sieraków |
17 września 2023
17.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Warta Sieraków |
1 - 4 |
Suchary Suchy Las |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
OSiR Lwówek |
4 - 2 |
Warta II Międzychód |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
KS Gaj Wielki |
0 - 6 |
Poznańska 13 Poznań |
23 września 2023
23.09 - 11:30 |
Czarni Kaźmierz |
7 - 0 |
Orkan Objezierze |
23 września 2023
23.09 - 15:00 |
Orły Pniewy |
1 - 2 |
Zieloni Gaj Mały |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Rokita Rokietnica |
1 - 7 |
Błękitni Owińska |
24 września 2023
24.09 - 12:00 |
Matrot Kąsinowo |
1 - 5 |
Rzemieślnik Kwilcz |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
0 - 1 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Błękitni Owińska |
5 - 0 |
Matrot Kąsinowo |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Zieloni Gaj Mały |
1 - 2 |
Rokita Rokietnica |
1 października 2023
1.10 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 6 |
Orły Pniewy |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
KS Gaj Wielki |
1 - 0 |
Czarni Kaźmierz |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Warta II Międzychód |
2 - 7 |
Poznańska 13 Poznań |
1 października 2023
1.10 - 12:00 |
Warta Sieraków |
1 - 4 |
OSiR Lwówek |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
OSiR Lwówek |
2 - 1 |
Suchary Suchy Las |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Poznańska 13 Poznań |
6 - 3 |
Warta Sieraków |
8 października 2023
8.10 - 16:00 |
Czarni Kaźmierz |
4 - 1 |
Warta II Międzychód |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Orły Pniewy |
5 - 0 |
KS Gaj Wielki |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Rokita Rokietnica |
1 - 1 |
Orkan Objezierze |
8 października 2023
8.10 - 12:00 |
Matrot Kąsinowo |
0 - 1 |
Zieloni Gaj Mały |
8 października 2023
8.10 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 5 |
Błękitni Owińska |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
2 - 3 |
Błękitni Owińska |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Zieloni Gaj Mały |
2 - 2 |
Rzemieślnik Kwilcz |
15 października 2023
15.10 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
0 - 3 |
Matrot Kąsinowo |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
KS Gaj Wielki |
0 - 2 |
Rokita Rokietnica |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Warta II Międzychód |
1 - 4 |
Orły Pniewy |
15 października 2023
15.10 - 12:00 |
Warta Sieraków |
1 - 0 |
Czarni Kaźmierz |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
OSiR Lwówek |
0 - 3 |
Poznańska 13 Poznań |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Poznańska 13 Poznań |
6 - 2 |
Suchary Suchy Las |
18 października 2023
18.10 - 20:00 |
Czarni Kaźmierz |
3 - 4 |
OSiR Lwówek |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Orły Pniewy |
4 - 3 |
Warta Sieraków |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Rokita Rokietnica |
3 - 6 |
Warta II Międzychód |
22 października 2023
22.10 - 12:00 |
Matrot Kąsinowo |
3 - 3 |
KS Gaj Wielki |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
3 - 0 |
Orkan Objezierze |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Błękitni Owińska |
6 - 1 |
Zieloni Gaj Mały |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
6 - 3 |
Zieloni Gaj Mały |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Orkan Objezierze |
0 - 6 |
Błękitni Owińska |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
KS Gaj Wielki |
0 - 1 |
Rzemieślnik Kwilcz |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Warta II Międzychód |
1 - 2 |
Matrot Kąsinowo |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
Warta Sieraków |
6 - 3 |
Rokita Rokietnica |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
OSiR Lwówek |
0 - 2 |
Orły Pniewy |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Czarni Kaźmierz |
2 - 4 |
Poznańska 13 Poznań |
28 października 2023
28.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Czarni Kaźmierz |
13 - 1 |
Suchary Suchy Las |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Orły Pniewy |
1 - 0 |
Poznańska 13 Poznań |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Rokita Rokietnica |
2 - 4 |
OSiR Lwówek |
25 listopada 2023
25.11 - 13:00 |
Matrot Kąsinowo |
5 - 1 |
Warta Sieraków |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 3 |
Warta II Międzychód |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Błękitni Owińska |
7 - 3 |
KS Gaj Wielki |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Zieloni Gaj Mały |
5 - 2 |
Orkan Objezierze |
5 listopada 2023
5.11 - 14:10 |
Kolejka 12 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
3 - 4 |
Orkan Objezierze |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
KS Gaj Wielki |
1 - 2 |
Zieloni Gaj Mały |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Warta II Międzychód |
0 - 5 |
Błękitni Owińska |
12 listopada 2023
12.11 - 12:00 |
Warta Sieraków |
2 - 1 |
Rzemieślnik Kwilcz |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
OSiR Lwówek |
0 - 0 |
Matrot Kąsinowo |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Poznańska 13 Poznań |
2 - 0 |
Rokita Rokietnica |
12 listopada 2023
12.11 - 11:25 |
Czarni Kaźmierz |
2 - 2 |
Orły Pniewy |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
Orły Pniewy |
3 - 0 |
Suchary Suchy Las |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
Rokita Rokietnica |
4 - 5 |
Czarni Kaźmierz |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 |
Matrot Kąsinowo |
0 - 4 |
Poznańska 13 Poznań |
17 marca 2024
17.03 - 11:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
1 - 3 |
OSiR Lwówek |
18 listopada 2023
18.11 - 13:30 |
Błękitni Owińska |
2 - 2 |
Warta Sieraków |
18 listopada 2023
18.11 - 13:00 |
Zieloni Gaj Mały |
5 - 2 |
Warta II Międzychód |
17 marca 2024
17.03 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 3 |
KS Gaj Wielki |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
3 - 3 |
KS Gaj Wielki |
24 marca 2024
24.03 - 12:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 0 |
Warta II Międzychód |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Zieloni Gaj Mały |
4 - 4 |
Warta Sieraków |
24 marca 2024
24.03 - 14:00 |
Błękitni Owińska |
9 - 1 |
OSiR Lwówek |
23 marca 2024
23.03 - 14:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
4 - 2 |
Poznańska 13 Poznań |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Matrot Kąsinowo |
0 - 4 |
Czarni Kaźmierz |
17 kwietnia 2024
17.04 - 17:00 |
Rokita Rokietnica |
5 - 1 |
Orły Pniewy |
24 marca 2024
24.03 - 12:00 |
Kolejka 15 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Rokita Rokietnica |
5 - 0 |
Suchary Suchy Las |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
Orły Pniewy |
2 - 4 |
Matrot Kąsinowo |
30 marca 2024
30.03 - 12:00 |
Czarni Kaźmierz |
1 - 1 |
Rzemieślnik Kwilcz |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Poznańska 13 Poznań |
3 - 1 |
Błękitni Owińska |
30 marca 2024
30.03 - 16:15 |
OSiR Lwówek |
3 - 2 |
Zieloni Gaj Mały |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Warta Sieraków |
2 - 2 |
Orkan Objezierze |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Warta II Międzychód |
3 - 2 |
KS Gaj Wielki |
30 marca 2024
30.03 - 14:30 |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
4 - 1 |
Warta II Międzychód |
7 kwietnia 2024
7.04 - 12:00 |
KS Gaj Wielki |
2 - 3 |
Warta Sieraków |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Orkan Objezierze |
3 - 1 |
OSiR Lwówek |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Zieloni Gaj Mały |
0 - 4 |
Poznańska 13 Poznań |
7 kwietnia 2024
7.04 - 14:00 |
Błękitni Owińska |
4 - 0 |
Czarni Kaźmierz |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
2 - 1 |
Orły Pniewy |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Matrot Kąsinowo |
5 - 0 |
Rokita Rokietnica |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Matrot Kąsinowo |
0 - 1 |
Suchary Suchy Las |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Rokita Rokietnica |
1 - 2 |
Rzemieślnik Kwilcz |
14 kwietnia 2024
14.04 - 12:00 |
Orły Pniewy |
1 - 6 |
Błękitni Owińska |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
Czarni Kaźmierz |
2 - 5 |
Zieloni Gaj Mały |
13 kwietnia 2024
13.04 - 14:00 |
Orkan Objezierze |
1 - 3 |
Poznańska 13 Poznań |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
OSiR Lwówek |
4 - 0 |
KS Gaj Wielki |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Warta Sieraków |
1 - 1 |
Warta II Międzychód |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
7 - 1 |
Warta Sieraków |
21 kwietnia 2024
21.04 - 12:00 |
Warta II Międzychód |
1 - 2 |
OSiR Lwówek |
20 kwietnia 2024
20.04 - 14:00 |
Poznańska 13 Poznań |
13 - 0 |
KS Gaj Wielki |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:25 |
Orkan Objezierze |
3 - 2 |
Czarni Kaźmierz |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Zieloni Gaj Mały |
4 - 5 |
Orły Pniewy |
21 kwietnia 2024
21.04 - 14:00 |
Błękitni Owińska |
3 - 1 |
Rokita Rokietnica |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
0 - 2 |
Matrot Kąsinowo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Rzemieślnik Kwilcz |
4 - 2 |
Suchary Suchy Las |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Matrot Kąsinowo |
0 - 2 |
Błękitni Owińska |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Rokita Rokietnica |
6 - 1 |
Zieloni Gaj Mały |
28 kwietnia 2024
28.04 - 12:00 |
Orły Pniewy |
1 - 1 |
Orkan Objezierze |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Czarni Kaźmierz |
5 - 1 |
KS Gaj Wielki |
27 kwietnia 2024
27.04 - 14:00 |
Poznańska 13 Poznań |
6 - 1 |
Warta II Międzychód |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:25 |
OSiR Lwówek |
1 - 0 |
Warta Sieraków |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
2 - 2 |
OSiR Lwówek |
5 maja 2024
5.05 - 13:30 |
Warta Sieraków |
2 - 6 |
Poznańska 13 Poznań |
5 maja 2024
5.05 - 16:00 |
Warta II Międzychód |
6 - 4 |
Czarni Kaźmierz |
5 maja 2024
5.05 - 13:00 |
KS Gaj Wielki |
0 - 2 |
Orły Pniewy |
5 maja 2024
5.05 - 12:00 |
Orkan Objezierze |
2 - 1 |
Rokita Rokietnica |
30 kwietnia 2024
30.04 - 18:00 |
Zieloni Gaj Mały |
1 - 1 |
Matrot Kąsinowo |
4 maja 2024
4.05 - 15:00 |
Błękitni Owińska |
1 - 2 |
Rzemieślnik Kwilcz |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Błękitni Owińska |
3 - 0 |
Suchary Suchy Las |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
2 - 2 |
Zieloni Gaj Mały |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Matrot Kąsinowo |
1 - 1 |
Orkan Objezierze |
11 maja 2024
11.05 - 14:00 |
Rokita Rokietnica |
7 - 1 |
KS Gaj Wielki |
12 maja 2024
12.05 - 12:00 |
Orły Pniewy |
4 - 3 |
Warta II Międzychód |
12 maja 2024
12.05 - 15:00 |
Czarni Kaźmierz |
- |
Warta Sieraków |
11 maja 2024
11.05 - 14:00 |
Poznańska 13 Poznań |
5 - 1 |
OSiR Lwówek |
12 maja 2024
12.05 - 11:25 |
|
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
- |
Poznańska 13 Poznań |
19 maja 2024
19.05 - 12:00 |
OSiR Lwówek |
- |
Czarni Kaźmierz |
19 maja 2024
19.05 - 17:00 |
Warta Sieraków |
- |
Orły Pniewy |
18 maja 2024
18.05 - 12:00 |
Warta II Międzychód |
- |
Rokita Rokietnica |
19 maja 2024
19.05 - 12:00 |
KS Gaj Wielki |
- |
Matrot Kąsinowo |
19 maja 2024
19.05 - 12:00 |
Orkan Objezierze |
- |
Rzemieślnik Kwilcz |
18 maja 2024
18.05 - 15:00 |
Zieloni Gaj Mały |
- |
Błękitni Owińska |
19 maja 2024
19.05 - 14:00 |
|
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Zieloni Gaj Mały |
- |
Suchary Suchy Las |
|
Błękitni Owińska |
- |
Orkan Objezierze |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
- |
KS Gaj Wielki |
|
Matrot Kąsinowo |
- |
Warta II Międzychód |
26 maja 2024
26.05 - 11:00 |
Rokita Rokietnica |
- |
Warta Sieraków |
26 maja 2024
26.05 - 12:00 |
Orły Pniewy |
- |
OSiR Lwówek |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
Poznańska 13 Poznań |
- |
Czarni Kaźmierz |
26 maja 2024
26.05 - 11:25 |
|
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
- |
Czarni Kaźmierz |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
Poznańska 13 Poznań |
- |
Orły Pniewy |
2 czerwca 2024
2.06 - 20:00 |
OSiR Lwówek |
- |
Rokita Rokietnica |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Warta Sieraków |
- |
Matrot Kąsinowo |
|
Warta II Międzychód |
- |
Rzemieślnik Kwilcz |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
KS Gaj Wielki |
- |
Błękitni Owińska |
|
Orkan Objezierze |
- |
Zieloni Gaj Mały |
1 czerwca 2024
1.06 - 15:00 |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Orkan Objezierze |
- |
Suchary Suchy Las |
8 czerwca 2024
8.06 - 15:00 |
Zieloni Gaj Mały |
- |
KS Gaj Wielki |
|
Błękitni Owińska |
- |
Warta II Międzychód |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Rzemieślnik Kwilcz |
- |
Warta Sieraków |
|
Matrot Kąsinowo |
- |
OSiR Lwówek |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Rokita Rokietnica |
- |
Poznańska 13 Poznań |
9 czerwca 2024
9.06 - 12:00 |
Orły Pniewy |
- |
Czarni Kaźmierz |
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
- |
Orły Pniewy |
16 czerwca 2024
16.06 - 16:00 |
Czarni Kaźmierz |
- |
Rokita Rokietnica |
16 czerwca 2024
16.06 - 16:00 |
Poznańska 13 Poznań |
- |
Matrot Kąsinowo |
16 czerwca 2024
16.06 - 16:00 |
OSiR Lwówek |
- |
Rzemieślnik Kwilcz |
16 czerwca 2024
16.06 - 16:00 |
Warta Sieraków |
- |
Błękitni Owińska |
16 czerwca 2024
16.06 - 16:00 |
Warta II Międzychód |
- |
Zieloni Gaj Mały |
16 czerwca 2024
16.06 - 16:00 |
KS Gaj Wielki |
- |
Orkan Objezierze |
16 czerwca 2024
16.06 - 16:00 |
|