Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Znicz Lubnów |
3 - 3 |
Harnaś Starczówek |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
4 - 2 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Wieża Rudnica |
2 - 1 |
Henrykowianka Henryków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Perła Płonica |
1 - 6 |
Skałki II Stolec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Płomień Sokolniki |
1 - 6 |
Lechia II Dzierżoniów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
LKS Gilów |
5 - 2 |
Spartakus Byczeń |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
2 - 4 |
Sparta Oleszna |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
3 - 1 |
Sparta Oleszna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Spartakus Byczeń |
1 - 2 |
Przedborowianka Przedborowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
2 - 1 |
LKS Gilów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Skałki II Stolec |
5 - 4 |
Płomień Sokolniki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Henrykowianka Henryków |
3 - 1 |
Perła Płonica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
4 - 6 |
Wieża Rudnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Znicz Lubnów |
2 - 6 |
Błękitni Niedźwiedź |
29 listopada 2020
29.11 - 11:00 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Niedźwiedź |
2 - 3 |
Harnaś Starczówek |
6 września 2020
6.09 - 10:30 |
Wieża Rudnica |
4 - 2 |
Znicz Lubnów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Perła Płonica |
1 - 7 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
6 września 2020
6.09 - 13:30 |
Płomień Sokolniki |
7 - 0 |
Henrykowianka Henryków |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
LKS Gilów |
5 - 1 |
Skałki II Stolec |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
1 - 4 |
Lechia II Dzierżoniów |
6 września 2020
6.09 - 13:30 |
Sparta Oleszna |
2 - 2 |
Spartakus Byczeń |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
4 - 1 |
Spartakus Byczeń |
13 września 2020
13.09 - 10:30 |
Lechia II Dzierżoniów |
7 - 1 |
Sparta Oleszna |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
Skałki II Stolec |
4 - 1 |
Przedborowianka Przedborowa |
13 września 2020
13.09 - 10:30 |
Henrykowianka Henryków |
1 - 3 |
LKS Gilów |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
5 - 2 |
Płomień Sokolniki |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
Znicz Lubnów |
3 - 2 |
Perła Płonica |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
Błękitni Niedźwiedź |
4 - 2 |
Wieża Rudnica |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Wieża Rudnica |
4 - 3 |
Harnaś Starczówek |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Perła Płonica |
1 - 3 |
Błękitni Niedźwiedź |
20 września 2020
20.09 - 13:30 |
Płomień Sokolniki |
0 - 5 |
Znicz Lubnów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
LKS Gilów |
2 - 3 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
1 - 3 |
Henrykowianka Henryków |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Sparta Oleszna |
6 - 1 |
Skałki II Stolec |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Spartakus Byczeń |
0 - 11 |
Lechia II Dzierżoniów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
2 - 11 |
Lechia II Dzierżoniów |
27 września 2020
27.09 - 10:30 |
Skałki II Stolec |
3 - 6 |
Spartakus Byczeń |
27 września 2020
27.09 - 10:30 |
Henrykowianka Henryków |
2 - 4 |
Sparta Oleszna |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
3 - 1 |
Przedborowianka Przedborowa |
27 września 2020
27.09 - 16:15 |
Znicz Lubnów |
1 - 6 |
LKS Gilów |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
2 - 3 |
Płomień Sokolniki |
27 września 2020
27.09 - 13:30 |
Wieża Rudnica |
4 - 3 |
Perła Płonica |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Perła Płonica |
1 - 7 |
Harnaś Starczówek |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Płomień Sokolniki |
3 - 2 |
Wieża Rudnica |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
LKS Gilów |
3 - 0 |
Błękitni Niedźwiedź |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
2 - 2 |
Znicz Lubnów |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Sparta Oleszna |
0 - 2 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Spartakus Byczeń |
7 - 2 |
Henrykowianka Henryków |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
5 - 3 |
Skałki II Stolec |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
4 - 7 |
Skałki II Stolec |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Henrykowianka Henryków |
0 - 4 |
Lechia II Dzierżoniów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
2 - 4 |
Spartakus Byczeń |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Znicz Lubnów |
1 - 1 |
Sparta Oleszna |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
Błękitni Niedźwiedź |
2 - 5 |
Przedborowianka Przedborowa |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
Wieża Rudnica |
0 - 3 |
LKS Gilów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Perła Płonica |
4 - 3 |
Płomień Sokolniki |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Płomień Sokolniki |
3 - 0 |
Harnaś Starczówek |
29 listopada 2020
29.11 - 11:00 |
LKS Gilów |
1 - 1 |
Perła Płonica |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
5 - 2 |
Wieża Rudnica |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Sparta Oleszna |
1 - 2 |
Błękitni Niedźwiedź |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Spartakus Byczeń |
2 - 4 |
Znicz Lubnów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
7 - 5 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
5 - 1 |
Henrykowianka Henryków |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
5 - 1 |
Henrykowianka Henryków |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
6 - 0 |
Skałki II Stolec |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Znicz Lubnów |
2 - 2 |
Lechia II Dzierżoniów |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
2 - 5 |
Spartakus Byczeń |
25 października 2020
25.10 - 12:30 |
Wieża Rudnica |
3 - 6 |
Sparta Oleszna |
25 października 2020
25.10 - 14:45 |
Perła Płonica |
2 - 0 |
Przedborowianka Przedborowa |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Płomień Sokolniki |
2 - 0 |
LKS Gilów |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
2 - 3 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Znicz Lubnów |
2 - 4 |
Henrykowianka Henryków |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
1 - 6 |
Skałki II Stolec |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Wieża Rudnica |
0 - 3 |
Lechia II Dzierżoniów |
8 listopada 2020
8.11 - 13:45 |
Perła Płonica |
0 - 4 |
Spartakus Byczeń |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Płomień Sokolniki |
4 - 7 |
Sparta Oleszna |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
LKS Gilów |
7 - 0 |
Przedborowianka Przedborowa |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Kolejka 11 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Gilów |
3 - 0 |
Harnaś Starczówek |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
3 - 2 |
Płomień Sokolniki |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Sparta Oleszna |
5 - 2 |
Perła Płonica |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Spartakus Byczeń |
6 - 2 |
Wieża Rudnica |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
3 - 0 |
Błękitni Niedźwiedź |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
5 - 1 |
Znicz Lubnów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Henrykowianka Henryków |
2 - 4 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Przedborowianka Przedborowa |
2 - 2 |
Harnaś Starczówek |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Sparta Oleszna |
1 - 1 |
LKS Gilów |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Spartakus Byczeń |
2 - 2 |
Płomień Sokolniki |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
7 - 0 |
Perła Płonica |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
7 - 2 |
Wieża Rudnica |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Henrykowianka Henryków |
2 - 2 |
Błękitni Niedźwiedź |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
5 - 2 |
Znicz Lubnów |
22 listopada 2020
22.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
0 - 3 |
Znicz Lubnów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
1 - 1 |
Błękitni Niedźwiedź |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Henrykowianka Henryków |
0 - 3 |
Wieża Rudnica |
21 marca 2021
21.03 - 11:00 |
Skałki II Stolec |
10 - 0 |
Perła Płonica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
8 - 0 |
Płomień Sokolniki |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Spartakus Byczeń |
3 - 1 |
LKS Gilów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Sparta Oleszna |
2 - 2 |
Przedborowianka Przedborowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kolejka 15 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Sparta Oleszna |
3 - 0 |
Harnaś Starczówek |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
1 - 3 |
Spartakus Byczeń |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
LKS Gilów |
2 - 7 |
Lechia II Dzierżoniów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Płomień Sokolniki |
1 - 1 |
Skałki II Stolec |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Perła Płonica |
3 - 0 |
Henrykowianka Henryków |
|
Wieża Rudnica |
3 - 4 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
2 - 2 |
Znicz Lubnów |
1 maja 2021
1.05 - 10:30 |
Kolejka 16 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
0 - 3 |
Błękitni Niedźwiedź |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Znicz Lubnów |
5 - 5 |
Wieża Rudnica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
4 - 0 |
Perła Płonica |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Henrykowianka Henryków |
0 - 3 |
Płomień Sokolniki |
|
Skałki II Stolec |
1 - 3 |
LKS Gilów |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
5 - 0 |
Przedborowianka Przedborowa |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
Spartakus Byczeń |
4 - 2 |
Sparta Oleszna |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Spartakus Byczeń |
3 - 0 |
Harnaś Starczówek |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Sparta Oleszna |
2 - 5 |
Lechia II Dzierżoniów |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
2 - 2 |
Skałki II Stolec |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
LKS Gilów |
3 - 0 |
Henrykowianka Henryków |
|
Płomień Sokolniki |
2 - 2 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
9 maja 2021
9.05 - 10:00 |
Perła Płonica |
5 - 2 |
Znicz Lubnów |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Wieża Rudnica |
4 - 2 |
Błękitni Niedźwiedź |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
0 - 3 |
Wieża Rudnica |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
2 - 0 |
Perła Płonica |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Znicz Lubnów |
2 - 3 |
Płomień Sokolniki |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
3 - 0 |
LKS Gilów |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Henrykowianka Henryków |
0 - 3 |
Przedborowianka Przedborowa |
|
Skałki II Stolec |
6 - 3 |
Sparta Oleszna |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
3 - 0 |
Spartakus Byczeń |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Lechia II Dzierżoniów |
3 - 0 |
Harnaś Starczówek |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Spartakus Byczeń |
6 - 3 |
Skałki II Stolec |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Sparta Oleszna |
3 - 0 |
Henrykowianka Henryków |
|
Przedborowianka Przedborowa |
4 - 4 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
LKS Gilów |
4 - 0 |
Znicz Lubnów |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Płomień Sokolniki |
2 - 1 |
Błękitni Niedźwiedź |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Perła Płonica |
0 - 2 |
Wieża Rudnica |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
0 - 3 |
Perła Płonica |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Wieża Rudnica |
2 - 1 |
Płomień Sokolniki |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
0 - 6 |
LKS Gilów |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Znicz Lubnów |
7 - 3 |
Przedborowianka Przedborowa |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
2 - 2 |
Sparta Oleszna |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Henrykowianka Henryków |
0 - 3 |
Spartakus Byczeń |
|
Skałki II Stolec |
6 - 4 |
Lechia II Dzierżoniów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Kolejka 21 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Skałki II Stolec |
3 - 0 |
Harnaś Starczówek |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
3 - 0 |
Henrykowianka Henryków |
|
Spartakus Byczeń |
1 - 0 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Sparta Oleszna |
2 - 1 |
Znicz Lubnów |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
3 - 0 |
Błękitni Niedźwiedź |
|
LKS Gilów |
1 - 1 |
Wieża Rudnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Płomień Sokolniki |
4 - 2 |
Perła Płonica |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
0 - 3 |
Płomień Sokolniki |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Perła Płonica |
1 - 4 |
LKS Gilów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Wieża Rudnica |
2 - 1 |
Przedborowianka Przedborowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
0 - 7 |
Sparta Oleszna |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Znicz Lubnów |
4 - 6 |
Spartakus Byczeń |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
4 - 2 |
Lechia II Dzierżoniów |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Henrykowianka Henryków |
0 - 3 |
Skałki II Stolec |
|
Kolejka 23 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Henrykowianka Henryków |
0 - 3 |
Harnaś Starczówek |
|
Skałki II Stolec |
5 - 5 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
3 - 0 |
Znicz Lubnów |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Spartakus Byczeń |
4 - 3 |
Błękitni Niedźwiedź |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Sparta Oleszna |
6 - 0 |
Wieża Rudnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
2 - 2 |
Perła Płonica |
12 czerwca 2021
12.06 - 11:00 |
LKS Gilów |
0 - 1 |
Płomień Sokolniki |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Kolejka 24 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
0 - 3 |
LKS Gilów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Płomień Sokolniki |
3 - 3 |
Przedborowianka Przedborowa |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Perła Płonica |
0 - 3 |
Sparta Oleszna |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Wieża Rudnica |
3 - 3 |
Spartakus Byczeń |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Błękitni Niedźwiedź |
0 - 3 |
Lechia II Dzierżoniów |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Znicz Lubnów |
1 - 11 |
Skałki II Stolec |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
3 - 0 |
Henrykowianka Henryków |
|
Kolejka 25 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
3 - 0 |
Harnaś Starczówek |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Henrykowianka Henryków |
0 - 3 |
Znicz Lubnów |
|
Skałki II Stolec |
2 - 2 |
Błękitni Niedźwiedź |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Lechia II Dzierżoniów |
1 - 0 |
Wieża Rudnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Spartakus Byczeń |
1 - 2 |
Perła Płonica |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Sparta Oleszna |
5 - 0 |
Płomień Sokolniki |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Przedborowianka Przedborowa |
0 - 8 |
LKS Gilów |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Harnaś Starczówek |
0 - 3 |
Przedborowianka Przedborowa |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
LKS Gilów |
4 - 0 |
Sparta Oleszna |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Płomień Sokolniki |
2 - 3 |
Spartakus Byczeń |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Perła Płonica |
3 - 0 |
Lechia II Dzierżoniów |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Wieża Rudnica |
4 - 0 |
Skałki II Stolec |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
vo, na boisku 4-4 |
Błękitni Niedźwiedź |
3 - 0 |
Henrykowianka Henryków |
|
Znicz Lubnów |
3 - 8 |
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
|