Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Burza Dzikowiec |
3 - 2 |
Zrzeszeni Niwa |
6 września 2020
6.09 - 10:30 |
Czarni Braszowice |
0 - 3 |
Kłos Laski |
6 września 2020
6.09 - 10:30 |
Piasek Potworów |
1 - 2 |
Granica Tłumaczów |
6 września 2020
6.09 - 10:30 |
Orzeł Mąkolno |
5 - 2 |
LKS Wambierzyce |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 1 |
LKS Bierkowice |
6 września 2020
6.09 - 10:30 |
Tom-Dar Ludwikowice |
1 - 1 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
4 - 0 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
13 września 2020
13.09 - 10:30 |
LKS Bierkowice |
2 - 1 |
Tom-Dar Ludwikowice |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
LKS Wambierzyce |
0 - 5 |
Sparta Stary Waliszów |
13 września 2020
13.09 - 10:30 |
Granica Tłumaczów |
5 - 0 |
Orzeł Mąkolno |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Czarni Braszowice |
3 - 0 |
Piasek Potworów |
13 września 2020
13.09 - 10:30 |
Burza Dzikowiec |
1 - 4 |
Kłos Laski |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Kolejka 3 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Kłos Laski |
4 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Piasek Potworów |
4 - 3 |
Burza Dzikowiec |
20 września 2020
20.09 - 10:30 |
Orzeł Mąkolno |
1 - 1 |
Czarni Braszowice |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Sparta Stary Waliszów |
4 - 1 |
Granica Tłumaczów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
1 - 2 |
LKS Wambierzyce |
20 września 2020
20.09 - 10:30 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
1 - 3 |
LKS Bierkowice |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
3 - 2 |
LKS Bierkowice |
27 września 2020
27.09 - 10:30 |
LKS Wambierzyce |
0 - 0 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
27 września 2020
27.09 - 10:30 |
Granica Tłumaczów |
4 - 2 |
Tom-Dar Ludwikowice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Czarni Braszowice |
0 - 2 |
Sparta Stary Waliszów |
27 września 2020
27.09 - 10:30 |
Burza Dzikowiec |
4 - 4 |
Orzeł Mąkolno |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Kłos Laski |
11 - 0 |
Piasek Potworów |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Kolejka 5 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Piasek Potworów |
2 - 5 |
Zrzeszeni Niwa |
4 października 2020
4.10 - 12:30 |
Orzeł Mąkolno |
5 - 2 |
Kłos Laski |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Sparta Stary Waliszów |
7 - 1 |
Burza Dzikowiec |
4 października 2020
4.10 - 12:30 |
Tom-Dar Ludwikowice |
6 - 1 |
Czarni Braszowice |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
2 - 5 |
Granica Tłumaczów |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
LKS Bierkowice |
5 - 2 |
LKS Wambierzyce |
4 października 2020
4.10 - 13:30 |
Kolejka 6 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
5 - 4 |
LKS Wambierzyce |
11 października 2020
11.10 - 10:00 |
Granica Tłumaczów |
5 - 2 |
LKS Bierkowice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Czarni Braszowice |
0 - 3 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
11 października 2020
11.10 - 10:00 |
Burza Dzikowiec |
8 - 1 |
Tom-Dar Ludwikowice |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
Kłos Laski |
3 - 0 |
Sparta Stary Waliszów |
11 października 2020
11.10 - 10:00 |
Piasek Potworów |
2 - 5 |
Orzeł Mąkolno |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
Kolejka 7 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Mąkolno |
3 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
18 października 2020
18.10 - 12:30 |
Sparta Stary Waliszów |
3 - 0 |
Piasek Potworów |
18 października 2020
18.10 - 10:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
1 - 8 |
Kłos Laski |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
2 - 4 |
Burza Dzikowiec |
18 października 2020
18.10 - 10:00 |
LKS Bierkowice |
6 - 1 |
Czarni Braszowice |
18 października 2020
18.10 - 12:30 |
LKS Wambierzyce |
1 - 9 |
Granica Tłumaczów |
18 października 2020
18.10 - 12:30 |
Kolejka 8 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
1 - 3 |
Granica Tłumaczów |
25 października 2020
25.10 - 10:00 |
Czarni Braszowice |
3 - 3 |
LKS Wambierzyce |
25 października 2020
25.10 - 10:00 |
Burza Dzikowiec |
7 - 2 |
LKS Bierkowice |
25 października 2020
25.10 - 12:30 |
Kłos Laski |
3 - 0 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
25 października 2020
25.10 - 12:30 |
Piasek Potworów |
0 - 2 |
Tom-Dar Ludwikowice |
25 października 2020
25.10 - 12:15 |
Orzeł Mąkolno |
1 - 4 |
Sparta Stary Waliszów |
25 października 2020
25.10 - 12:15 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
3 - 1 |
Czarni Braszowice |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
3 - 3 |
Granica Tłumaczów |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Kłos Laski |
5 - 1 |
LKS Wambierzyce |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Piasek Potworów |
1 - 5 |
LKS Bierkowice |
8 listopada 2020
8.11 - 10:45 |
Orzeł Mąkolno |
5 - 3 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 1 |
Tom-Dar Ludwikowice |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Kolejka 9 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Sparta Stary Waliszów |
2 - 0 |
Zrzeszeni Niwa |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
5 - 1 |
Orzeł Mąkolno |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
4 - 0 |
Piasek Potworów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
LKS Bierkowice |
2 - 0 |
Kłos Laski |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
1 - 3 |
Burza Dzikowiec |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Granica Tłumaczów |
3 - 0 |
Czarni Braszowice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Tom-Dar Ludwikowice |
4 - 3 |
Zrzeszeni Niwa |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
5 - 2 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
LKS Bierkowice |
5 - 3 |
Orzeł Mąkolno |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
9 - 0 |
Piasek Potworów |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Granica Tłumaczów |
1 - 1 |
Kłos Laski |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Czarni Braszowice |
3 - 2 |
Burza Dzikowiec |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
3 - 3 |
Burza Dzikowiec |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kłos Laski |
3 - 0 |
Czarni Braszowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Granica Tłumaczów |
6 - 1 |
Piasek Potworów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
4 - 3 |
Orzeł Mąkolno |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
LKS Bierkowice |
4 - 0 |
Sparta Stary Waliszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
0 - 1 |
Tom-Dar Ludwikowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
1 - 3 |
Zrzeszeni Niwa |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
3 - 0 |
LKS Bierkowice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
1 - 0 |
LKS Wambierzyce |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Orzeł Mąkolno |
2 - 3 |
Granica Tłumaczów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Piasek Potworów |
1 - 1 |
Czarni Braszowice |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Kłos Laski |
2 - 0 |
Burza Dzikowiec |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
0 - 2 |
Kłos Laski |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
3 - 3 |
Piasek Potworów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Czarni Braszowice |
3 - 1 |
Orzeł Mąkolno |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Granica Tłumaczów |
1 - 1 |
Sparta Stary Waliszów |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
2 - 3 |
Tom-Dar Ludwikowice |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
LKS Bierkowice |
4 - 0 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Bierkowice |
4 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
3 - 3 |
LKS Wambierzyce |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
2 - 2 |
Granica Tłumaczów |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Sparta Stary Waliszów |
3 - 2 |
Czarni Braszowice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Orzeł Mąkolno |
1 - 5 |
Burza Dzikowiec |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Piasek Potworów |
2 - 8 |
Kłos Laski |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
0 - 2 |
Piasek Potworów |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Kłos Laski |
7 - 0 |
Orzeł Mąkolno |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Burza Dzikowiec |
4 - 3 |
Sparta Stary Waliszów |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Czarni Braszowice |
1 - 5 |
Tom-Dar Ludwikowice |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Granica Tłumaczów |
3 - 1 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
1 - 3 |
LKS Bierkowice |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Wambierzyce |
4 - 2 |
Zrzeszeni Niwa |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
LKS Bierkowice |
0 - 0 |
Granica Tłumaczów |
30 maja 2021
30.05 - 10:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
0 - 1 |
Czarni Braszowice |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
3 - 1 |
Burza Dzikowiec |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Sparta Stary Waliszów |
3 - 4 |
Kłos Laski |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Orzeł Mąkolno |
3 - 4 |
Piasek Potworów |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
3 - 0 |
Orzeł Mąkolno |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Piasek Potworów |
1 - 0 |
Sparta Stary Waliszów |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Kłos Laski |
1 - 1 |
Tom-Dar Ludwikowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Burza Dzikowiec |
2 - 2 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Czarni Braszowice |
0 - 4 |
LKS Bierkowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Granica Tłumaczów |
3 - 2 |
LKS Wambierzyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Kolejka 19 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Granica Tłumaczów |
5 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
LKS Wambierzyce |
4 - 2 |
Czarni Braszowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
LKS Bierkowice |
7 - 1 |
Burza Dzikowiec |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
1 - 4 |
Kłos Laski |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
6 - 1 |
Piasek Potworów |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Sparta Stary Waliszów |
3 - 0 |
Orzeł Mąkolno |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Kolejka 20 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
1 - 5 |
Sparta Stary Waliszów |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Orzeł Mąkolno |
0 - 3 |
Tom-Dar Ludwikowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Piasek Potworów |
1 - 1 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Kłos Laski |
2 - 3 |
LKS Bierkowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
1 - 4 |
LKS Wambierzyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Czarni Braszowice |
2 - 4 |
Granica Tłumaczów |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Czarni Braszowice |
3 - 1 |
Zrzeszeni Niwa |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Granica Tłumaczów |
5 - 0 |
Burza Dzikowiec |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LKS Wambierzyce |
0 - 4 |
Kłos Laski |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LKS Bierkowice |
8 - 1 |
Piasek Potworów |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
3 - 0 |
Orzeł Mąkolno |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Tom-Dar Ludwikowice |
4 - 4 |
Sparta Stary Waliszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zrzeszeni Niwa |
0 - 5 |
Tom-Dar Ludwikowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) |
1 - 3 |
Sparta Stary Waliszów |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Orzeł Mąkolno |
0 - 3 |
LKS Bierkowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Piasek Potworów |
0 - 6 |
LKS Wambierzyce |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Kłos Laski |
3 - 3 |
Granica Tłumaczów |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Burza Dzikowiec |
1 - 2 |
Czarni Braszowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
|