Kolejka 1 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Wyszobór |
0 - 14 |
Polonia II Płoty |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Wicher II Brojce |
2 - 2 |
Jantar II Dziwnów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
13 - 2 |
Orzeł Mrzeżyno |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Gardominka Mechowo |
1 - 2 |
Lotnik Czarne |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kolejka 2 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
7 - 1 |
Lotnik Czarne |
12 września 2020
12.09 - 18:30 |
Orzeł Mrzeżyno |
2 - 0 |
Gardominka Mechowo |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Jantar II Dziwnów |
3 - 0 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Zieloni Wyszobór |
0 - 4 |
Wicher II Brojce |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Wicher II Brojce |
2 - 1 |
Polonia II Płoty |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
3 - 0 |
Zieloni Wyszobór |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Gardominka Mechowo |
0 - 9 |
Jantar II Dziwnów |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Lotnik Czarne |
1 - 1 |
Orzeł Mrzeżyno |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
4 - 0 |
Orzeł Mrzeżyno |
26 września 2020
26.09 - 17:30 |
Jantar II Dziwnów |
11 - 2 |
Lotnik Czarne |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Zieloni Wyszobór |
1 - 2 |
Gardominka Mechowo |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Wicher II Brojce |
1 - 1 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Prawobrzeże II Świnoujście |
5 - 1 |
Polonia II Płoty |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Gardominka Mechowo |
1 - 7 |
Wicher II Brojce |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Lotnik Czarne |
1 - 3 |
Zieloni Wyszobór |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Orzeł Mrzeżyno |
2 - 4 |
Jantar II Dziwnów |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Kolejka 6 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
0 - 3 |
Jantar II Dziwnów |
10 października 2020
10.10 - 17:30 |
vo, na boisku 1-0 |
Zieloni Wyszobór |
1 - 5 |
Orzeł Mrzeżyno |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Wicher II Brojce |
6 - 3 |
Lotnik Czarne |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
5 - 0 |
Gardominka Mechowo |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Gardominka Mechowo |
0 - 8 |
Polonia II Płoty |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Lotnik Czarne |
1 - 7 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Orzeł Mrzeżyno |
1 - 4 |
Wicher II Brojce |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Jantar II Dziwnów |
14 - 1 |
Zieloni Wyszobór |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
15 - 0 |
Wicher II Brojce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Zieloni Wyszobór |
0 - 10 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Jantar II Dziwnów |
3 - 0 |
Gardominka Mechowo |
|
Orzeł Mrzeżyno |
3 - 1 |
Lotnik Czarne |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:00 |
Kolejka 11 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Mrzeżyno |
1 - 7 |
Polonia II Płoty |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Lotnik Czarne |
0 - 3 |
Jantar II Dziwnów |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Gardominka Mechowo |
0 - 3 |
Zieloni Wyszobór |
|
Prawobrzeże II Świnoujście |
3 - 0 |
Wicher II Brojce |
30 kwietnia 2021
30.04 |
Kolejka 12 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
4 - 2 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Wicher II Brojce |
3 - 0 |
Gardominka Mechowo |
|
Zieloni Wyszobór |
0 - 3 |
Lotnik Czarne |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Jantar II Dziwnów |
3 - 0 |
Orzeł Mrzeżyno |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Kolejka 13 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Jantar II Dziwnów |
4 - 1 |
Polonia II Płoty |
15 maja 2021
15.05 - 16:30 |
Orzeł Mrzeżyno |
3 - 0 |
Zieloni Wyszobór |
15 maja 2021
15.05 - 14:45 |
Lotnik Czarne |
2 - 2 |
Wicher II Brojce |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Gardominka Mechowo |
0 - 3 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
|
Kolejka 14 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
3 - 0 |
Gardominka Mechowo |
|
Prawobrzeże II Świnoujście |
3 - 0 |
Lotnik Czarne |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Wicher II Brojce |
4 - 7 |
Orzeł Mrzeżyno |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Zieloni Wyszobór |
3 - 10 |
Jantar II Dziwnów |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Kolejka 8 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia II Płoty |
9 - 2 |
Zieloni Wyszobór |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Jantar II Dziwnów |
6 - 1 |
Wicher II Brojce |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Orzeł Mrzeżyno |
2 - 5 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Lotnik Czarne |
3 - 0 |
Gardominka Mechowo |
11 kwietnia 2021
11.04 - 14:00 |
Kolejka 9 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Lotnik Czarne |
2 - 11 |
Polonia II Płoty |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Gardominka Mechowo |
0 - 3 |
Orzeł Mrzeżyno |
17 kwietnia 2021
17.04 |
Prawobrzeże II Świnoujście |
3 - 0 |
Jantar II Dziwnów |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Wicher II Brojce |
1 - 4 |
Zieloni Wyszobór |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
|