Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Wiąg |
3 - 3 |
Gwiazda Bukowiec |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Grom II Osie |
0 - 2 |
Victoria Śliwice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:00 |
Czarni Lniano |
2 - 1 |
Wda II Świecie |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Wisła Nowe |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Ułani Dragacz |
0 - 4 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
3 - 1 |
Pomorzanin II Serock |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 0 |
Pomorzanin II Serock |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Wda II Świecie |
11 - 0 |
Wisła Nowe |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Victoria Śliwice |
2 - 2 |
Czarni Lniano |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Gwiazda Bukowiec |
4 - 1 |
Grom II Osie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
4 - 4 |
Tęcza Wiąg |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Victoria II Niemcz |
6 - 3 |
Ułani Dragacz |
29 sierpnia 2021
29.08 - 20:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 1 |
Victoria II Niemcz |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Tęcza Wiąg |
3 - 8 |
Pomorzanin II Serock |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Grom II Osie |
1 - 5 |
Tor Laskowice Pomorskie |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Czarni Lniano |
4 - 0 |
Gwiazda Bukowiec |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Wisła Nowe |
3 - 1 |
Victoria Śliwice |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Ułani Dragacz |
1 - 4 |
Wda II Świecie |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Pomorzanin II Serock |
8 - 1 |
Victoria II Niemcz |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Wda II Świecie |
1 - 1 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Victoria Śliwice |
2 - 1 |
Ułani Dragacz |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Gwiazda Bukowiec |
4 - 1 |
Wisła Nowe |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
2 - 5 |
Czarni Lniano |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Tęcza Wiąg |
1 - 3 |
Grom II Osie |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Grom II Osie |
4 - 0 |
Pomorzanin II Serock |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
vo, na boisku 4-2 |
Czarni Lniano |
1 - 0 |
Tęcza Wiąg |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Wisła Nowe |
4 - 2 |
Tor Laskowice Pomorskie |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Ułani Dragacz |
3 - 4 |
Gwiazda Bukowiec |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
3 - 0 |
Victoria Śliwice |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Victoria II Niemcz |
1 - 10 |
Wda II Świecie |
19 września 2021
19.09 - 20:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Grom II Osie |
2 - 7 |
Czarni Lniano |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
2 - 1 |
Victoria II Niemcz |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Gwiazda Bukowiec |
4 - 1 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
13 - 2 |
Ułani Dragacz |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Tęcza Wiąg |
4 - 1 |
Wisła Nowe |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Pomorzanin II Serock |
2 - 5 |
Wda II Świecie |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
3 - 0 |
Grom II Osie |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
5 - 3 |
Tor Laskowice Pomorskie |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Wda II Świecie |
5 - 1 |
Victoria Śliwice |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Ułani Dragacz |
0 - 3 |
Tęcza Wiąg |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Czarni Lniano |
1 - 1 |
Pomorzanin II Serock |
1 października 2021
1.10 - 16:30 |
Victoria II Niemcz |
2 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
3 października 2021
3.10 - 19:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Wiąg |
4 - 2 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Grom II Osie |
2 - 1 |
Ułani Dragacz |
9 października 2021
9.10 - 17:00 |
Czarni Lniano |
3 - 1 |
Wisła Nowe |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Gwiazda Bukowiec |
1 - 2 |
Wda II Świecie |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Pomorzanin II Serock |
4 - 3 |
Victoria Śliwice |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Victoria II Niemcz |
2 - 0 |
Tęcza Wiąg |
17 października 2021
17.10 - 19:00 |
Wda II Świecie |
4 - 0 |
Tor Laskowice Pomorskie |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Victoria Śliwice |
3 - 3 |
Gwiazda Bukowiec |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Wisła Nowe |
1 - 2 |
Pomorzanin II Serock |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Ułani Dragacz |
1 - 4 |
Czarni Lniano |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
1 - 0 |
Grom II Osie |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Grom II Osie |
2 - 1 |
Victoria II Niemcz |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Czarni Lniano |
0 - 1 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wisła Nowe |
7 - 0 |
Ułani Dragacz |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Pomorzanin II Serock |
2 - 1 |
Gwiazda Bukowiec |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 4 |
Victoria Śliwice |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Tęcza Wiąg |
2 - 0 |
Wda II Świecie |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Wda II Świecie |
4 - 0 |
Grom II Osie |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Victoria Śliwice |
1 - 4 |
Tęcza Wiąg |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Gwiazda Bukowiec |
2 - 4 |
Tor Laskowice Pomorskie |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Ułani Dragacz |
0 - 2 |
Pomorzanin II Serock |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
3 - 1 |
Wisła Nowe |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Victoria II Niemcz |
1 - 8 |
Czarni Lniano |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Gwiazda Bukowiec |
0 - 3 |
Tęcza Wiąg |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Victoria Śliwice |
0 - 2 |
Grom II Osie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Wda II Świecie |
2 - 1 |
Czarni Lniano |
10 kwietnia 2022
10.04 - 18:00 |
Victoria II Niemcz |
0 - 3 |
Wisła Nowe |
|
Strażak Przechowo (Świecie) |
0 - 1 |
Ułani Dragacz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Pomorzanin II Serock |
3 - 1 |
Tor Laskowice Pomorskie |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:30 |
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Pomorzanin II Serock |
2 - 2 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:30 |
Wisła Nowe |
3 - 4 |
Wda II Świecie |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Czarni Lniano |
1 - 1 |
Victoria Śliwice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Grom II Osie |
2 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:00 |
Tęcza Wiąg |
1 - 0 |
Tor Laskowice Pomorskie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Ułani Dragacz |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
|
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Victoria II Niemcz |
0 - 3 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
|
Pomorzanin II Serock |
0 - 3 |
Tęcza Wiąg |
1 maja 2022
1.05 - 13:30 |
vo, na boisku 2-1 |
Tor Laskowice Pomorskie |
3 - 0 |
Grom II Osie |
|
Gwiazda Bukowiec |
3 - 1 |
Czarni Lniano |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Victoria Śliwice |
1 - 3 |
Wisła Nowe |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Wda II Świecie |
13 - 1 |
Ułani Dragacz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:30 |
Kolejka 15 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Victoria II Niemcz |
0 - 3 |
Pomorzanin II Serock |
|
Strażak Przechowo (Świecie) |
1 - 3 |
Wda II Świecie |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Ułani Dragacz |
2 - 0 |
Victoria Śliwice |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Wisła Nowe |
1 - 1 |
Gwiazda Bukowiec |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Czarni Lniano |
3 - 2 |
Tor Laskowice Pomorskie |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Grom II Osie |
0 - 3 |
Tęcza Wiąg |
|
Kolejka 16 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Pomorzanin II Serock |
3 - 0 |
Grom II Osie |
|
Tęcza Wiąg |
2 - 1 |
Czarni Lniano |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
3 - 4 |
Wisła Nowe |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Gwiazda Bukowiec |
0 - 2 |
Ułani Dragacz |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Victoria Śliwice |
3 - 1 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Wda II Świecie |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
|
Kolejka 17 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Czarni Lniano |
3 - 0 |
Grom II Osie |
|
Victoria II Niemcz |
0 - 3 |
Victoria Śliwice |
|
Strażak Przechowo (Świecie) |
4 - 1 |
Gwiazda Bukowiec |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Ułani Dragacz |
1 - 3 |
Tor Laskowice Pomorskie |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Wisła Nowe |
1 - 1 |
Tęcza Wiąg |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Wda II Świecie |
1 - 1 |
Pomorzanin II Serock |
22 maja 2022
22.05 - 18:30 |
Kolejka 18 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Grom II Osie |
0 - 3 |
Wisła Nowe |
|
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 2 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Victoria Śliwice |
0 - 9 |
Wda II Świecie |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Tęcza Wiąg |
2 - 0 |
Ułani Dragacz |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Pomorzanin II Serock |
2 - 0 |
Czarni Lniano |
29 maja 2022
29.05 - 13:30 |
Gwiazda Bukowiec |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
|
Kolejka 19 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Strażak Przechowo (Świecie) |
1 - 2 |
Tęcza Wiąg |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Ułani Dragacz |
3 - 0 |
Grom II Osie |
|
Wisła Nowe |
5 - 1 |
Czarni Lniano |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Victoria II Niemcz |
0 - 3 |
Tor Laskowice Pomorskie |
|
Wda II Świecie |
6 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
5 czerwca 2022
5.06 - 18:00 |
Victoria Śliwice |
3 - 0 |
Pomorzanin II Serock |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 20 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Tęcza Wiąg |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
|
Tor Laskowice Pomorskie |
1 - 4 |
Wda II Świecie |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Gwiazda Bukowiec |
7 - 5 |
Victoria Śliwice |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Pomorzanin II Serock |
2 - 4 |
Wisła Nowe |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:30 |
Czarni Lniano |
5 - 2 |
Ułani Dragacz |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Grom II Osie |
0 - 3 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
|
Kolejka 21 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Victoria II Niemcz |
- - - |
Grom II Osie |
|
Strażak Przechowo (Świecie) |
2 - 6 |
Czarni Lniano |
16 czerwca 2022
16.06 - 17:00 |
Ułani Dragacz |
1 - 3 |
Wisła Nowe |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Gwiazda Bukowiec |
2 - 2 |
Pomorzanin II Serock |
16 czerwca 2022
16.06 - 11:00 |
Victoria Śliwice |
5 - 1 |
Tor Laskowice Pomorskie |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
Wda II Świecie |
4 - 0 |
Tęcza Wiąg |
16 czerwca 2022
16.06 - 19:00 |
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Grom II Osie |
0 - 3 |
Wda II Świecie |
|
Tęcza Wiąg |
7 - 0 |
Victoria Śliwice |
18 czerwca 2022
18.06 - 13:00 |
Tor Laskowice Pomorskie |
2 - 2 |
Gwiazda Bukowiec |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Pomorzanin II Serock |
3 - 0 |
Ułani Dragacz |
19 czerwca 2022
19.06 - 12:00 |
vo, na boisku 3-5 |
Wisła Nowe |
3 - 0 |
Strażak Przechowo (Świecie) |
|
Czarni Lniano |
3 - 0 |
Victoria II Niemcz |
|
|