Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Wierzchosławice |
2 - 2 |
Orłowianka Orłowo |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Kujawiak Sukowy |
0 - 1 |
Unia Leszcze |
21 sierpnia 2022
21.08 - 13:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
4 - 2 |
Unia II Gniewkowo |
20 sierpnia 2022
20.08 - 16:00 |
Kujawy Kozy |
1 - 9 |
Noteć Inowrocław |
21 sierpnia 2022
21.08 - 14:00 |
Znicz Rojewo |
1 - 3 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Pauza: Fregata Polanowice, |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Kujawiak Sukowy |
2 - 1 |
Fregata Polanowice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Unia Leszcze |
4 - 4 |
Noteć Inowrocław |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Unia II Gniewkowo |
7 - 0 |
Kujawy Kozy |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
Orłowianka Orłowo |
1 - 2 |
LZS Kościelec Kujawski |
28 sierpnia 2022
28.08 - 14:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
1 - 1 |
Czarni Wierzchosławice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Pauza: Znicz Rojewo, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
LZS Kościelec Kujawski |
1 - 4 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Fregata Polanowice |
0 - 2 |
Unia Leszcze |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Znicz Rojewo |
3 - 6 |
Kujawiak Sukowy |
3 września 2022
3.09 - 16:30 |
Kujawy Kozy |
1 - 6 |
Orłowianka Orłowo |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Noteć Inowrocław |
2 - 0 |
Unia II Gniewkowo |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Pauza: Czarni Wierzchosławice, |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Unia Leszcze |
1 - 1 |
Unia II Gniewkowo |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Orłowianka Orłowo |
3 - 1 |
Noteć Inowrocław |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
9 - 0 |
Kujawy Kozy |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Kujawiak Sukowy |
1 - 8 |
Czarni Wierzchosławice |
11 września 2022
11.09 - 13:00 |
Fregata Polanowice |
4 - 3 |
Znicz Rojewo |
10 września 2022
10.09 - 16:30 |
Pauza: LZS Kościelec Kujawski, |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Znicz Rojewo |
5 - 1 |
Unia Leszcze |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Czarni Wierzchosławice |
6 - 0 |
Fregata Polanowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
9 - 3 |
Kujawiak Sukowy |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Noteć Inowrocław |
3 - 2 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Unia II Gniewkowo |
3 - 3 |
Orłowianka Orłowo |
18 września 2022
18.09 - 16:00 |
Pauza: Kujawy Kozy, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Kujawiak Sukowy |
5 - 0 |
Kujawy Kozy |
24 września 2022
24.09 - 15:30 |
Unia Leszcze |
1 - 3 |
Orłowianka Orłowo |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
2 - 0 |
Unia II Gniewkowo |
25 września 2022
25.09 - 15:00 |
Fregata Polanowice |
4 - 5 |
LZS Kościelec Kujawski |
24 września 2022
24.09 - 15:30 |
Znicz Rojewo |
1 - 6 |
Czarni Wierzchosławice |
25 września 2022
25.09 - 12:00 |
Pauza: Noteć Inowrocław, |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Czarni Wierzchosławice |
5 - 2 |
Unia Leszcze |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
8 - 2 |
Znicz Rojewo |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Kujawy Kozy |
2 - 7 |
Fregata Polanowice |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
Noteć Inowrocław |
4 - 1 |
Kujawiak Sukowy |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Orłowianka Orłowo |
3 - 1 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Pauza: Unia II Gniewkowo, |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Unia Leszcze |
1 - 5 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Kujawiak Sukowy |
1 - 5 |
Unia II Gniewkowo |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Fregata Polanowice |
0 - 0 |
Noteć Inowrocław |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Znicz Rojewo |
7 - 4 |
Kujawy Kozy |
8 października 2022
8.10 - 15:30 |
Czarni Wierzchosławice |
2 - 2 |
LZS Kościelec Kujawski |
8 października 2022
8.10 - 14:00 |
Pauza: Orłowianka Orłowo, |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
LZS Kościelec Kujawski |
2 - 3 |
Unia Leszcze |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kujawy Kozy |
5 - 8 |
Czarni Wierzchosławice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Noteć Inowrocław |
3 - 5 |
Znicz Rojewo |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Unia II Gniewkowo |
4 - 1 |
Fregata Polanowice |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Orłowianka Orłowo |
1 - 1 |
Kujawiak Sukowy |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa, |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Kujawiak Sukowy |
1 - 6 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Fregata Polanowice |
0 - 4 |
Orłowianka Orłowo |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Znicz Rojewo |
1 - 2 |
Unia II Gniewkowo |
23 października 2022
23.10 - 12:00 |
Czarni Wierzchosławice |
3 - 1 |
Noteć Inowrocław |
22 października 2022
22.10 - 12:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
9 - 0 |
Kujawy Kozy |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: Unia Leszcze, |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Kujawy Kozy |
0 - 2 |
Unia Leszcze |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Noteć Inowrocław |
5 - 2 |
LZS Kościelec Kujawski |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Unia II Gniewkowo |
1 - 4 |
Czarni Wierzchosławice |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Orłowianka Orłowo |
5 - 0 |
Znicz Rojewo |
30 października 2022
30.10 - 12:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
4 - 1 |
Fregata Polanowice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Pauza: Kujawiak Sukowy, |
Kolejka 12 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orłowianka Orłowo |
0 - 6 |
Czarni Wierzchosławice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Unia Leszcze |
1 - 2 |
Kujawiak Sukowy |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:30 |
Unia II Gniewkowo |
1 - 1 |
LZS Kościelec Kujawski |
2 kwietnia 2023
2.04 - 16:00 |
Noteć Inowrocław |
10 - 0 |
Kujawy Kozy |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
9 - 0 |
Znicz Rojewo |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Pauza: Fregata Polanowice, |
Kolejka 13 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Fregata Polanowice |
2 - 2 |
Kujawiak Sukowy |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Noteć Inowrocław |
5 - 2 |
Unia Leszcze |
16 kwietnia 2023
16.04 - 13:00 |
Kujawy Kozy |
2 - 8 |
Unia II Gniewkowo |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
0 - 2 |
Orłowianka Orłowo |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:30 |
Czarni Wierzchosławice |
2 - 0 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Pauza: Znicz Rojewo, |
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
3 - 1 |
LZS Kościelec Kujawski |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Unia Leszcze |
5 - 1 |
Fregata Polanowice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
Kujawiak Sukowy |
6 - 2 |
Znicz Rojewo |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:00 |
Orłowianka Orłowo |
4 - 0 |
Kujawy Kozy |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Unia II Gniewkowo |
0 - 1 |
Noteć Inowrocław |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Pauza: Czarni Wierzchosławice, |
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Unia II Gniewkowo |
2 - 0 |
Unia Leszcze |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Noteć Inowrocław |
4 - 1 |
Orłowianka Orłowo |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kujawy Kozy |
0 - 9 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
30 kwietnia 2023
30.04 - 15:30 |
Czarni Wierzchosławice |
6 - 1 |
Kujawiak Sukowy |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Znicz Rojewo |
1 - 2 |
Fregata Polanowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
Pauza: LZS Kościelec Kujawski, |
Kolejka 16 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Unia Leszcze |
6 - 2 |
Znicz Rojewo |
7 maja 2023
7.05 - 12:00 |
Fregata Polanowice |
3 - 4 |
Czarni Wierzchosławice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kujawiak Sukowy |
3 - 1 |
LZS Kościelec Kujawski |
7 maja 2023
7.05 - 16:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
5 - 1 |
Noteć Inowrocław |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Orłowianka Orłowo |
1 - 0 |
Unia II Gniewkowo |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Pauza: Kujawy Kozy, |
Kolejka 17 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Kujawy Kozy |
1 - 5 |
Kujawiak Sukowy |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Orłowianka Orłowo |
5 - 4 |
Unia Leszcze |
13 maja 2023
13.05 - 11:00 |
Unia II Gniewkowo |
0 - 5 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
8 - 4 |
Fregata Polanowice |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Czarni Wierzchosławice |
5 - 4 |
Znicz Rojewo |
13 maja 2023
13.05 - 16:00 |
Pauza: Noteć Inowrocław, |
Kolejka 18 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Unia Leszcze |
0 - 4 |
Czarni Wierzchosławice |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Znicz Rojewo |
0 - 12 |
LZS Kościelec Kujawski |
20 maja 2023
20.05 - 16:30 |
vo, na boisku 1-12 |
Fregata Polanowice |
4 - 0 |
Kujawy Kozy |
19 maja 2023
19.05 - 18:30 |
Kujawiak Sukowy |
1 - 1 |
Noteć Inowrocław |
21 maja 2023
21.05 - 16:00 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
3 - 0 |
Orłowianka Orłowo |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Pauza: Unia II Gniewkowo, |
Kolejka 19 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
5 - 0 |
Unia Leszcze |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Unia II Gniewkowo |
3 - 3 |
Kujawiak Sukowy |
27 maja 2023
27.05 - 17:30 |
Noteć Inowrocław |
2 - 2 |
Fregata Polanowice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Kujawy Kozy |
1 - 1 |
Znicz Rojewo |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
1 - 3 |
Czarni Wierzchosławice |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
Pauza: Orłowianka Orłowo, |
Kolejka 20 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Unia Leszcze |
2 - 4 |
LZS Kościelec Kujawski |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Czarni Wierzchosławice |
7 - 0 |
Kujawy Kozy |
3 czerwca 2023
3.06 - 16:00 |
Znicz Rojewo |
2 - 2 |
Noteć Inowrocław |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:30 |
Fregata Polanowice |
1 - 2 |
Unia II Gniewkowo |
4 czerwca 2023
4.06 - 15:00 |
Kujawiak Sukowy |
4 - 2 |
Orłowianka Orłowo |
4 czerwca 2023
4.06 - 16:00 |
Pauza: Kolorowi Krusza Zamkowa, |
Kolejka 21 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
4 - 2 |
Kujawiak Sukowy |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Orłowianka Orłowo |
3 - 1 |
Fregata Polanowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Unia II Gniewkowo |
3 - 2 |
Znicz Rojewo |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Noteć Inowrocław |
2 - 2 |
Czarni Wierzchosławice |
11 czerwca 2023
11.06 - 12:00 |
Kujawy Kozy |
1 - 5 |
LZS Kościelec Kujawski |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
Pauza: Unia Leszcze, |
Kolejka 22 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Unia Leszcze |
5 - 2 |
Kujawy Kozy |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
LZS Kościelec Kujawski |
3 - 2 |
Noteć Inowrocław |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Czarni Wierzchosławice |
4 - 2 |
Unia II Gniewkowo |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Znicz Rojewo |
4 - 8 |
Orłowianka Orłowo |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Fregata Polanowice |
2 - 3 |
Kolorowi Krusza Zamkowa |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Pauza: Kujawiak Sukowy, . |
|