Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
7 - 2 |
Olimpia II Grudziądz AP |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
5 - 0 |
Zryw Książki |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Fijevia Fijewo |
1 - 4 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
27 sierpnia 2023
27.08 - 10:00 |
Jeziorak Zbiczno |
2 - 8 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
27 sierpnia 2023
27.08 - 15:00 |
Sparta II Brodnica |
4 - 3 |
Feniks Łasin |
27 sierpnia 2023
27.08 - 16:00 |
Stal II Grudziądz |
1 - 2 |
Unifreeze Górzno |
27 sierpnia 2023
27.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Unifreeze Górzno |
13 - 0 |
Jeziorak Zbiczno |
6 września 2023
6.09 - 18:00 |
Olimpia II Grudziądz AP |
3 - 3 |
Fijevia Fijewo |
3 września 2023
3.09 - 18:00 |
Feniks Łasin |
1 - 3 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
4 - 2 |
Stal II Grudziądz |
3 września 2023
3.09 - 14:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
3 - 6 |
Sparta II Brodnica |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Zryw Książki |
3 - 5 |
Wisła Nowe |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Jeziorak Zbiczno |
2 - 3 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Feniks Łasin |
5 - 1 |
Zryw Książki |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
3 - 0 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Sparta II Brodnica |
6 - 2 |
Unifreeze Górzno |
10 września 2023
10.09 - 15:00 |
Stal II Grudziądz |
4 - 3 |
Olimpia II Grudziądz AP |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Wisła Nowe |
3 - 0 |
Fijevia Fijewo |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
3 - 5 |
Feniks Łasin |
16 września 2023
16.09 - 14:00 |
Olimpia II Grudziądz AP |
2 - 1 |
Jeziorak Zbiczno |
17 września 2023
17.09 - 18:00 |
Fijevia Fijewo |
3 - 1 |
Stal II Grudziądz |
17 września 2023
17.09 - 13:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
3 - 2 |
Sparta II Brodnica |
16 września 2023
16.09 - 14:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
4 - 1 |
Zryw Książki |
17 września 2023
17.09 - 11:30 |
Unifreeze Górzno |
2 - 1 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
16 września 2023
16.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Feniks Łasin |
5 - 0 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
24 września 2023
24.09 - 10:00 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
2 - 0 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Zryw Książki |
4 - 2 |
Unifreeze Górzno |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Jeziorak Zbiczno |
2 - 3 |
Fijevia Fijewo |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Sparta II Brodnica |
4 - 0 |
Olimpia II Grudziądz AP |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Stal II Grudziądz |
1 - 3 |
Wisła Nowe |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
2 - 4 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
30 września 2023
30.09 - 13:00 |
Olimpia II Grudziądz AP |
0 - 2 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
11 października 2023
11.10 - 19:30 |
Fijevia Fijewo |
5 - 0 |
Sparta II Brodnica |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
2 - 3 |
Zryw Książki |
1 października 2023
1.10 - 14:00 |
Unifreeze Górzno |
4 - 3 |
Feniks Łasin |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Stal II Grudziądz |
5 - 1 |
Jeziorak Zbiczno |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Feniks Łasin |
2 - 1 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
7 października 2023
7.10 - 11:00 |
Jeziorak Zbiczno |
0 - 4 |
Wisła Nowe |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
2 - 2 |
Unifreeze Górzno |
8 października 2023
8.10 - 11:30 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
3 - 0 |
Fijevia Fijewo |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Sparta II Brodnica |
6 - 0 |
Stal II Grudziądz |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
Zryw Książki |
5 - 1 |
Olimpia II Grudziądz AP |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
2 - 1 |
Unifreeze Górzno |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Olimpia II Grudziądz AP |
0 - 8 |
Feniks Łasin |
15 października 2023
15.10 - 16:00 |
Fijevia Fijewo |
0 - 4 |
Zryw Książki |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Jeziorak Zbiczno |
0 - 5 |
Sparta II Brodnica |
14 października 2023
14.10 - 12:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
1 - 2 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
15 października 2023
15.10 - 14:00 |
Stal II Grudziądz |
3 - 5 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Feniks Łasin |
10 - 1 |
Fijevia Fijewo |
22 października 2023
22.10 - 10:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
9 - 3 |
Olimpia II Grudziądz AP |
22 października 2023
22.10 - 11:30 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
8 - 0 |
Jeziorak Zbiczno |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Sparta II Brodnica |
4 - 3 |
Wisła Nowe |
22 października 2023
22.10 - 13:00 |
Unifreeze Górzno |
5 - 2 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Zryw Książki |
7 - 0 |
Stal II Grudziądz |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
5 - 1 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Olimpia II Grudziądz AP |
0 - 3 |
Unifreeze Górzno |
28 października 2023
28.10 - 20:00 |
Feniks Łasin |
6 - 0 |
Stal II Grudziądz |
28 października 2023
28.10 - 15:30 |
Fijevia Fijewo |
0 - 6 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
Jeziorak Zbiczno |
3 - 5 |
Zryw Książki |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
5 - 3 |
Sparta II Brodnica |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Jeziorak Zbiczno |
0 - 10 |
Feniks Łasin |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Olimpia II Grudziądz AP |
4 - 5 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
16 listopada 2023
16.11 - 20:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
7 - 1 |
Stal II Grudziądz |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
3 - 0 |
Wisła Nowe |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Sparta II Brodnica |
8 - 1 |
Zryw Książki |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Unifreeze Górzno |
6 - 0 |
Fijevia Fijewo |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Feniks Łasin |
9 - 0 |
Jeziorak Zbiczno |
14 kwietnia 2024
14.04 - 16:00 |
Zryw Książki |
0 - 6 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Unifreeze Górzno |
2 - 0 |
Sparta II Brodnica |
13 kwietnia 2024
13.04 - 14:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
2 - 3 |
Wisła Nowe |
14 kwietnia 2024
14.04 - 16:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
4 - 2 |
Fijevia Fijewo |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:30 |
Kolejka 13 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sparta II Brodnica |
2 - 2 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Fijevia Fijewo |
0 - 7 |
Feniks Łasin |
21 kwietnia 2024
21.04 - 12:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
0 - 2 |
Unifreeze Górzno |
21 kwietnia 2024
21.04 - 16:00 |
Zryw Książki |
4 - 4 |
Jeziorak Zbiczno |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Wisła Nowe |
2 - 3 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Feniks Łasin |
4 - 0 |
Sparta II Brodnica |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Unifreeze Górzno |
5 - 2 |
Wisła Nowe |
27 kwietnia 2024
27.04 - 14:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
3 - 1 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
28 kwietnia 2024
28.04 - 14:00 |
Zryw Książki |
4 - 2 |
Fijevia Fijewo |
28 kwietnia 2024
28.04 - 14:00 |
Jeziorak Zbiczno |
2 - 8 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
28 kwietnia 2024
28.04 - 14:00 |
Kolejka 15 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Zryw Książki |
1 - 1 |
Sparta II Brodnica |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Wisła Nowe |
4 - 1 |
Jeziorak Zbiczno |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Fijevia Fijewo |
0 - 11 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
5 maja 2024
5.05 - 12:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
0 - 9 |
Feniks Łasin |
5 maja 2024
5.05 - 14:00 |
Unifreeze Górzno |
3 - 4 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
1 maja 2024
1.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Sparta II Brodnica |
2 - 1 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
12 maja 2024
12.05 - 15:00 |
Fijevia Fijewo |
4 - 2 |
Jeziorak Zbiczno |
12 maja 2024
12.05 - 12:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
2 - 1 |
Wisła Nowe |
12 maja 2024
12.05 - 11:30 |
Feniks Łasin |
2 - 2 |
Unifreeze Górzno |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Zryw Książki |
5 - 1 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Kolejka 17 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Fijevia Fijewo |
2 - 4 |
Wisła Nowe |
19 maja 2024
19.05 - 12:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
2 - 2 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
18 maja 2024
18.05 - 18:00 |
Unifreeze Górzno |
4 - 0 |
Zryw Książki |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
0 - 3 |
Feniks Łasin |
19 maja 2024
19.05 - 11:30 |
Sparta II Brodnica |
12 - 1 |
Jeziorak Zbiczno |
19 maja 2024
19.05 - 17:00 |
|
Kolejka 18 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
- |
Jeziorak Zbiczno |
26 maja 2024
26.05 - 16:00 |
Feniks Łasin |
- |
Wisła Nowe |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
Zryw Książki |
- |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
25 maja 2024
25.05 - 14:00 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
- |
Unifreeze Górzno |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Sparta II Brodnica |
- |
Fijevia Fijewo |
26 maja 2024
26.05 - 15:00 |
|
Kolejka 19 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Zryw Książki |
- |
Feniks Łasin |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
- |
Fijevia Fijewo |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
Jeziorak Zbiczno |
- |
Unifreeze Górzno |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
- |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
Wisła Nowe |
- |
Sparta II Brodnica |
2 czerwca 2024
2.06 - 12:00 |
|
Kolejka 20 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Wisła Nowe |
- |
Zryw Książki |
9 czerwca 2024
9.06 - 12:00 |
Pomorzanka Wąbrzeźno |
- |
Jeziorak Zbiczno |
9 czerwca 2024
9.06 - 12:00 |
Radzynianka Radzyń Chełmiński |
- |
Feniks Łasin |
9 czerwca 2024
9.06 - 12:00 |
Sparta II Brodnica |
- |
Naprzód II Jabłonowo Pomorskie |
9 czerwca 2024
9.06 - 12:00 |
Fijevia Fijewo |
- |
Unifreeze Górzno |
9 czerwca 2024
9.06 - 12:00 |
|