Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Pogoń II Skwierzyna |
1 - 6 |
Orzeł II Międzyrzecz |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Róża II Różanki |
2 - 4 |
Błękitni II Lubno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Lubuszanin II Drezdenko |
12 - 2 |
Błyskawica Lipie Góry |
16 sierpnia 2020
16.08 - 12:00 |
Nietoperz Gardzko |
0 - 2 |
Dąb Górki Noteckie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Leśnik Buszów |
3 - 0 |
Zryw Głęboczek |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Pauza: AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Dąb Górki Noteckie |
1 - 3 |
Leśnik Buszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Błyskawica Lipie Góry |
1 - 4 |
Nietoperz Gardzko |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Błękitni II Lubno |
1 - 2 |
Lubuszanin II Drezdenko |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Orzeł II Międzyrzecz |
6 - 2 |
Róża II Różanki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
0 - 7 |
Pogoń II Skwierzyna |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pauza: Zryw Głęboczek, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Róża II Różanki |
17 - 3 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Lubuszanin II Drezdenko |
2 - 4 |
Orzeł II Międzyrzecz |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Nietoperz Gardzko |
3 - 1 |
Błękitni II Lubno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Leśnik Buszów |
4 - 1 |
Błyskawica Lipie Góry |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Zryw Głęboczek |
2 - 2 |
Dąb Górki Noteckie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Pauza: Pogoń II Skwierzyna, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Błyskawica Lipie Góry |
2 - 7 |
Zryw Głęboczek |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Błękitni II Lubno |
3 - 1 |
Leśnik Buszów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Orzeł II Międzyrzecz |
12 - 0 |
Nietoperz Gardzko |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
2 - 9 |
Lubuszanin II Drezdenko |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
4 - 4 |
Róża II Różanki |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Pauza: Dąb Górki Noteckie, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Lubuszanin II Drezdenko |
4 - 2 |
Pogoń II Skwierzyna |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Nietoperz Gardzko |
6 - 2 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Leśnik Buszów |
2 - 1 |
Orzeł II Międzyrzecz |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Zryw Głęboczek |
0 - 0 |
Błękitni II Lubno |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Dąb Górki Noteckie |
7 - 1 |
Błyskawica Lipie Góry |
13 września 2020
13.09 - 11:30 |
Pauza: Róża II Różanki, |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Błękitni II Lubno |
6 - 1 |
Dąb Górki Noteckie |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Orzeł II Międzyrzecz |
3 - 2 |
Zryw Głęboczek |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
5 - 8 |
Leśnik Buszów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
10 - 1 |
Nietoperz Gardzko |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Róża II Różanki |
2 - 8 |
Lubuszanin II Drezdenko |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Pauza: Błyskawica Lipie Góry, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Nietoperz Gardzko |
5 - 4 |
Róża II Różanki |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Leśnik Buszów |
3 - 10 |
Pogoń II Skwierzyna |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Zryw Głęboczek |
2 - 0 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Dąb Górki Noteckie |
3 - 0 |
Orzeł II Międzyrzecz |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Błyskawica Lipie Góry |
0 - 5 |
Błękitni II Lubno |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: Lubuszanin II Drezdenko, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł II Międzyrzecz |
4 - 0 |
Błyskawica Lipie Góry |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
2 - 4 |
Dąb Górki Noteckie |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
5 - 2 |
Zryw Głęboczek |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Róża II Różanki |
4 - 4 |
Leśnik Buszów |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Lubuszanin II Drezdenko |
9 - 1 |
Nietoperz Gardzko |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Pauza: Błękitni II Lubno, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Leśnik Buszów |
1 - 4 |
Lubuszanin II Drezdenko |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Zryw Głęboczek |
2 - 3 |
Róża II Różanki |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Dąb Górki Noteckie |
4 - 2 |
Pogoń II Skwierzyna |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Błyskawica Lipie Góry |
4 - 3 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Błękitni II Lubno |
6 - 0 |
Orzeł II Międzyrzecz |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Pauza: Nietoperz Gardzko, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
0 - 6 |
Błękitni II Lubno |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
4 - 5 |
Błyskawica Lipie Góry |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Róża II Różanki |
2 - 2 |
Dąb Górki Noteckie |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Lubuszanin II Drezdenko |
11 - 0 |
Zryw Głęboczek |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Nietoperz Gardzko |
6 - 6 |
Leśnik Buszów |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pauza: Orzeł II Międzyrzecz, |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Zryw Głęboczek |
4 - 3 |
Nietoperz Gardzko |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Dąb Górki Noteckie |
2 - 1 |
Lubuszanin II Drezdenko |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Błyskawica Lipie Góry |
1 - 1 |
Róża II Różanki |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Błękitni II Lubno |
0 - 2 |
Pogoń II Skwierzyna |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Orzeł II Międzyrzecz |
10 - 1 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
24 października 2020
24.10 - 11:00 |
Pauza: Leśnik Buszów, |
Kolejka 15 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zryw Głęboczek |
0 - 3 |
Błyskawica Lipie Góry |
|
Leśnik Buszów |
3 - 5 |
Błękitni II Lubno |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Nietoperz Gardzko |
0 - 4 |
Orzeł II Międzyrzecz |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Lubuszanin II Drezdenko |
10 - 0 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Róża II Różanki |
3 - 0 |
Pogoń II Skwierzyna |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Pauza: Dąb Górki Noteckie, |
Kolejka 16 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń II Skwierzyna |
0 - 5 |
Lubuszanin II Drezdenko |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
4 - 3 |
Nietoperz Gardzko |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Orzeł II Międzyrzecz |
3 - 1 |
Leśnik Buszów |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Błękitni II Lubno |
3 - 0 |
Zryw Głęboczek |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Błyskawica Lipie Góry |
0 - 6 |
Dąb Górki Noteckie |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Pauza: Róża II Różanki, |
Kolejka 17 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąb Górki Noteckie |
0 - 3 |
Błękitni II Lubno |
8 maja 2021
8.05 - 16:30 |
vo, na boisku 3-0 |
Zryw Głęboczek |
0 - 3 |
Orzeł II Międzyrzecz |
|
Leśnik Buszów |
9 - 3 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Nietoperz Gardzko |
0 - 8 |
Pogoń II Skwierzyna |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Lubuszanin II Drezdenko |
5 - 0 |
Róża II Różanki |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Błyskawica Lipie Góry, |
Kolejka 18 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Róża II Różanki |
9 - 2 |
Nietoperz Gardzko |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
6 - 2 |
Leśnik Buszów |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 |
Zryw Głęboczek |
|
Orzeł II Międzyrzecz |
2 - 1 |
Dąb Górki Noteckie |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Błękitni II Lubno |
8 - 1 |
Błyskawica Lipie Góry |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Pauza: Lubuszanin II Drezdenko, |
Kolejka 19 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Błyskawica Lipie Góry |
1 - 4 |
Orzeł II Międzyrzecz |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Dąb Górki Noteckie |
11 - 0 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Zryw Głęboczek |
0 - 3 |
Pogoń II Skwierzyna |
|
Leśnik Buszów |
5 - 5 |
Róża II Różanki |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Nietoperz Gardzko |
1 - 5 |
Lubuszanin II Drezdenko |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Pauza: Błękitni II Lubno, |
Kolejka 20 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Lubuszanin II Drezdenko |
4 - 1 |
Leśnik Buszów |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Róża II Różanki |
3 - 0 |
Zryw Głęboczek |
|
Pogoń II Skwierzyna |
4 - 1 |
Dąb Górki Noteckie |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
3 - 1 |
Błyskawica Lipie Góry |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Orzeł II Międzyrzecz |
5 - 2 |
Błękitni II Lubno |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Pauza: Nietoperz Gardzko, |
Kolejka 12 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł II Międzyrzecz |
3 - 5 |
Pogoń II Skwierzyna |
16 czerwca 2021
16.06 - 19:00 |
Błękitni II Lubno |
5 - 6 |
Róża II Różanki |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Błyskawica Lipie Góry |
3 - 5 |
Lubuszanin II Drezdenko |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Dąb Górki Noteckie |
14 - 1 |
Nietoperz Gardzko |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Zryw Głęboczek |
0 - 3 |
Leśnik Buszów |
|
Pauza: AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 13 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Leśnik Buszów |
1 - 7 |
Dąb Górki Noteckie |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Nietoperz Gardzko |
5 - 3 |
Błyskawica Lipie Góry |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Lubuszanin II Drezdenko |
3 - 0 |
Błękitni II Lubno |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Róża II Różanki |
0 - 5 |
Orzeł II Międzyrzecz |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
vo, na boisku 1-5 |
Pogoń II Skwierzyna |
0 - 6 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
vo, na boisku 4-6 |
Pauza: Zryw Głęboczek, |
Kolejka 14 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
3 - 3 |
Róża II Różanki |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Orzeł II Międzyrzecz |
1 - 2 |
Lubuszanin II Drezdenko |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Błękitni II Lubno |
6 - 0 |
Nietoperz Gardzko |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Błyskawica Lipie Góry |
1 - 3 |
Leśnik Buszów |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Dąb Górki Noteckie |
3 - 0 |
Zryw Głęboczek |
17 kwietnia 2021
17.04 |
Pauza: Pogoń II Skwierzyna, |
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni II Lubno |
3 - 0 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
vo, na boisku 3-4 |
Błyskawica Lipie Góry |
3 - 0 |
Pogoń II Skwierzyna |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
vo, na boisku 1-7 |
Dąb Górki Noteckie |
0 - 0 |
Róża II Różanki |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Zryw Głęboczek |
0 - 3 |
Lubuszanin II Drezdenko |
|
Leśnik Buszów |
0 - 3 |
Nietoperz Gardzko |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
vo, na boisku 9-3 |
Pauza: Orzeł II Międzyrzecz, |
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nietoperz Gardzko |
3 - 0 |
Zryw Głęboczek |
|
Lubuszanin II Drezdenko |
3 - 1 |
Dąb Górki Noteckie |
27 czerwca 2021
27.06 - 18:00 |
Róża II Różanki |
12 - 3 |
Błyskawica Lipie Góry |
27 czerwca 2021
27.06 - 18:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
10 - 0 |
Błękitni II Lubno |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski |
1 - 4 |
Orzeł II Międzyrzecz |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:30 |
Pauza: Leśnik Buszów, . |
|