Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Budowlani Gozdnica |
3 - 3 |
Zorza Brzeźnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Victoria Siecieborzyce |
2 - 3 |
UKS Witków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Beskid Bożnów |
2 - 1 |
Traper Chichy |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Raptus Dzikowice |
6 - 3 |
Husaria Niegosławice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Iskra Wymiarki |
1 - 4 |
Piast Wichów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
7 - 1 |
Iskra Wymiarki |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Husaria Niegosławice |
3 - 4 |
Piast Wichów |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Traper Chichy |
2 - 3 |
Raptus Dzikowice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
UKS Witków |
2 - 1 |
Beskid Bożnów |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Budowlani Gozdnica |
8 - 0 |
Victoria Siecieborzyce |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Victoria Siecieborzyce |
0 - 4 |
Zorza Brzeźnica |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Beskid Bożnów |
1 - 2 |
Budowlani Gozdnica |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Raptus Dzikowice |
2 - 2 |
UKS Witków |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Piast Wichów |
2 - 0 |
Traper Chichy |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Iskra Wymiarki |
4 - 3 |
Husaria Niegosławice |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
5 - 1 |
Husaria Niegosławice |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Traper Chichy |
4 - 1 |
Iskra Wymiarki |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
UKS Witków |
2 - 1 |
Piast Wichów |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Budowlani Gozdnica |
2 - 0 |
Raptus Dzikowice |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Victoria Siecieborzyce |
2 - 2 |
Beskid Bożnów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Beskid Bożnów |
2 - 4 |
Zorza Brzeźnica |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Raptus Dzikowice |
2 - 2 |
Victoria Siecieborzyce |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Piast Wichów |
5 - 5 |
Budowlani Gozdnica |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Iskra Wymiarki |
1 - 0 |
UKS Witków |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Husaria Niegosławice |
1 - 3 |
Traper Chichy |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
3 - 2 |
Traper Chichy |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
UKS Witków |
2 - 2 |
Husaria Niegosławice |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Budowlani Gozdnica |
3 - 1 |
Iskra Wymiarki |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Victoria Siecieborzyce |
2 - 3 |
Piast Wichów |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Beskid Bożnów |
6 - 2 |
Raptus Dzikowice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Raptus Dzikowice |
2 - 4 |
Zorza Brzeźnica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Piast Wichów |
0 - 3 |
Beskid Bożnów |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Iskra Wymiarki |
1 - 4 |
Victoria Siecieborzyce |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Husaria Niegosławice |
1 - 6 |
Budowlani Gozdnica |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Traper Chichy |
5 - 4 |
UKS Witków |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
1 - 0 |
UKS Witków |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Budowlani Gozdnica |
3 - 1 |
Traper Chichy |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Victoria Siecieborzyce |
1 - 6 |
Husaria Niegosławice |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
Beskid Bożnów |
4 - 0 |
Iskra Wymiarki |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Raptus Dzikowice |
2 - 4 |
Piast Wichów |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Piast Wichów |
1 - 3 |
Zorza Brzeźnica |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Iskra Wymiarki |
3 - 2 |
Raptus Dzikowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Husaria Niegosławice |
0 - 1 |
Beskid Bożnów |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Traper Chichy |
5 - 2 |
Victoria Siecieborzyce |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
UKS Witków |
1 - 2 |
Budowlani Gozdnica |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
7 - 1 |
Victoria Siecieborzyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Budowlani Gozdnica |
1 - 2 |
Beskid Bożnów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
UKS Witków |
5 - 3 |
Raptus Dzikowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Traper Chichy |
2 - 1 |
Piast Wichów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Husaria Niegosławice |
5 - 1 |
Iskra Wymiarki |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Husaria Niegosławice |
0 - 8 |
Zorza Brzeźnica |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Iskra Wymiarki |
0 - 3 |
Traper Chichy |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
vo, na boisku 3-2 |
Piast Wichów |
2 - 2 |
UKS Witków |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Raptus Dzikowice |
0 - 5 |
Budowlani Gozdnica |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Beskid Bożnów |
7 - 2 |
Victoria Siecieborzyce |
2 maja 2021
2.05 - 15:00 |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
9 - 1 |
Beskid Bożnów |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Victoria Siecieborzyce |
2 - 4 |
Raptus Dzikowice |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Budowlani Gozdnica |
3 - 2 |
Piast Wichów |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
UKS Witków |
1 - 0 |
Iskra Wymiarki |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Traper Chichy |
3 - 2 |
Husaria Niegosławice |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Traper Chichy |
3 - 4 |
Zorza Brzeźnica |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Husaria Niegosławice |
2 - 2 |
UKS Witków |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Iskra Wymiarki |
1 - 4 |
Budowlani Gozdnica |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Piast Wichów |
11 - 1 |
Victoria Siecieborzyce |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Raptus Dzikowice |
2 - 2 |
Beskid Bożnów |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
7 - 2 |
Raptus Dzikowice |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Beskid Bożnów |
2 - 2 |
Piast Wichów |
23 maja 2021
23.05 - 16:30 |
Victoria Siecieborzyce |
0 - 3 |
Iskra Wymiarki |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Budowlani Gozdnica |
3 - 2 |
Husaria Niegosławice |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
UKS Witków |
4 - 1 |
Traper Chichy |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Kolejka 10 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
2 - 1 |
Budowlani Gozdnica |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
UKS Witków |
3 - 0 |
Victoria Siecieborzyce |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Traper Chichy |
8 - 0 |
Beskid Bożnów |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Husaria Niegosławice |
2 - 0 |
Raptus Dzikowice |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Piast Wichów |
1 - 0 |
Iskra Wymiarki |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Kolejka 11 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Iskra Wymiarki |
2 - 0 |
Zorza Brzeźnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Piast Wichów |
2 - 5 |
Husaria Niegosławice |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Raptus Dzikowice |
2 - 3 |
Traper Chichy |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Beskid Bożnów |
1 - 2 |
UKS Witków |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Victoria Siecieborzyce |
0 - 3 |
Budowlani Gozdnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Kolejka 17 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
UKS Witków |
1 - 3 |
Zorza Brzeźnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Traper Chichy |
0 - 0 |
Budowlani Gozdnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Husaria Niegosławice |
3 - 0 |
Victoria Siecieborzyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Iskra Wymiarki |
2 - 0 |
Beskid Bożnów |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:00 |
Piast Wichów |
2 - 2 |
Raptus Dzikowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Kolejka 18 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zorza Brzeźnica |
6 - 1 |
Piast Wichów |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Raptus Dzikowice |
3 - 3 |
Iskra Wymiarki |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Beskid Bożnów |
2 - 7 |
Husaria Niegosławice |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
Victoria Siecieborzyce |
0 - 3 |
Traper Chichy |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Budowlani Gozdnica |
2 - 2 |
UKS Witków |
20 czerwca 2021
20.06 - 13:00 |
|