Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Czarni II Kobyle |
4 - 2 |
Raba II Książnice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Promień Mikluszowice |
4 - 0 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Gryf Chronów |
5 - 2 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Husaria Łapczyca |
4 - 5 |
Borkowianka Borek |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: KR Jodłówka, |
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
1 - 2 |
Borkowianka Borek |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
1 - 2 |
Husaria Łapczyca |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
KR Jodłówka |
3 - 5 |
Gryf Chronów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Czarni II Kobyle |
1 - 6 |
Promień Mikluszowice |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe, |
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Promień Mikluszowice |
3 - 0 |
Raba II Książnice |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Gryf Chronów |
1 - 4 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Husaria Łapczyca |
1 - 7 |
KR Jodłówka |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Borkowianka Borek |
6 - 1 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Pauza: Czarni II Kobyle, |
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
5 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
KR Jodłówka |
4 - 2 |
Borkowianka Borek |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
4 - 1 |
Husaria Łapczyca |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Czarni II Kobyle |
0 - 2 |
Gryf Chronów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pauza: Promień Mikluszowice, |
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Gryf Chronów |
3 - 4 |
Promień Mikluszowice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Husaria Łapczyca |
3 - 1 |
Czarni II Kobyle |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Borkowianka Borek |
3 - 1 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
3 - 5 |
KR Jodłówka |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Pauza: Raba II Książnice, |
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
4 - 4 |
KR Jodłówka |
4 października 2020
4.10 - 12:30 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
4 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Czarni II Kobyle |
0 - 14 |
Borkowianka Borek |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Promień Mikluszowice |
2 - 0 |
Husaria Łapczyca |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Pauza: Gryf Chronów, |
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Gryf Chronów |
1 - 3 |
Raba II Książnice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Borkowianka Borek |
0 - 1 |
Promień Mikluszowice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
3 - 4 |
Czarni II Kobyle |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
KR Jodłówka |
1 - 6 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Pauza: Husaria Łapczyca, |
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
3 - 5 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Czarni II Kobyle |
4 - 5 |
KR Jodłówka |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Promień Mikluszowice |
3 - 2 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Gryf Chronów |
3 - 1 |
Husaria Łapczyca |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Pauza: Borkowianka Borek, |
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
9 - 2 |
Husaria Łapczyca |
24 października 2020
24.10 - 12:30 |
Borkowianka Borek |
3 - 3 |
Gryf Chronów |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
KR Jodłówka |
0 - 3 |
Promień Mikluszowice |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
3 - 0 |
Czarni II Kobyle |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski, |
Kolejka 11 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Borkowianka Borek |
6 - 0 |
Raba II Książnice |
3 czerwca 2021
3.06 - 18:00 |
Husaria Łapczyca |
3 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
|
Gryf Chronów |
2 - 1 |
KR Jodłówka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Promień Mikluszowice |
6 - 0 |
Czarni II Kobyle |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Pauza: Nieszkowianka Nieszkowice Małe, |
Kolejka 12 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
1 - 5 |
Promień Mikluszowice |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
2 - 5 |
Gryf Chronów |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
KR Jodłówka |
2 - 5 |
Husaria Łapczyca |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
0 - 3 |
Borkowianka Borek |
|
Pauza: Czarni II Kobyle, |
Kolejka 13 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
0 - 3 |
Raba II Książnice |
|
Borkowianka Borek |
5 - 0 |
KR Jodłówka |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Husaria Łapczyca |
0 - 2 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Gryf Chronów |
3 - 1 |
Czarni II Kobyle |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Promień Mikluszowice, |
Kolejka 14 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Promień Mikluszowice |
3 - 0 |
Gryf Chronów |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Czarni II Kobyle |
1 - 6 |
Husaria Łapczyca |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
5 - 2 |
Borkowianka Borek |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
KR Jodłówka |
3 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
|
Pauza: Raba II Książnice, |
Kolejka 15 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
KR Jodłówka |
3 - 1 |
Raba II Książnice |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
0 - 3 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
|
Borkowianka Borek |
6 - 2 |
Czarni II Kobyle |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Husaria Łapczyca |
0 - 2 |
Promień Mikluszowice |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Gryf Chronów, |
Kolejka 16 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
3 - 5 |
Gryf Chronów |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Promień Mikluszowice |
0 - 2 |
Borkowianka Borek |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Czarni II Kobyle |
3 - 0 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
|
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
1 - 3 |
KR Jodłówka |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Pauza: Husaria Łapczyca, |
Kolejka 17 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
3 - 4 |
Raba II Książnice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
KR Jodłówka |
2 - 1 |
Czarni II Kobyle |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
0 - 3 |
Promień Mikluszowice |
|
Husaria Łapczyca |
1 - 8 |
Gryf Chronów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Pauza: Borkowianka Borek, |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Raba II Książnice |
3 - 0 |
Czarni II Kobyle |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
3 - 3 |
Promień Mikluszowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Ostrowianka Ostrów Królewski |
0 - 3 |
Gryf Chronów |
|
Borkowianka Borek |
3 - 3 |
Husaria Łapczyca |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: KR Jodłówka, |
Kolejka 18 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Husaria Łapczyca |
0 - 1 |
Raba II Książnice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Gryf Chronów |
2 - 2 |
Borkowianka Borek |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Promień Mikluszowice |
5 - 1 |
KR Jodłówka |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Czarni II Kobyle |
2 - 6 |
Nieszkowianka Nieszkowice Małe |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski, . |
|