Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sparta Przeginia Duchowna |
2 - 1 |
Lotnik II Kryspinów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 3 |
Radziszowianka II Radziszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Trzebol Wielkie Drogi |
1 - 2 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Nadwiślan Rusocice |
5 - 1 |
KS Tyniec Kraków |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Sankowia Sanka |
3 - 1 |
Gwiazda Ściejowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Pauza: Błękitni Czułówek, |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
0 - 2 |
Gwiazda Ściejowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
KS Tyniec Kraków |
1 - 2 |
Sankowia Sanka |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
1 - 5 |
Nadwiślan Rusocice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
3 - 0 |
Trzebol Wielkie Drogi |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Lotnik II Kryspinów |
3 - 0 |
Skawinka II Skawina |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
vo, na boisku 3-4 |
Pauza: Sparta Przeginia Duchowna, |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Sparta Przeginia Duchowna |
3 - 1 |
Błękitni Czułówek |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Trzebol Wielkie Drogi |
6 - 1 |
Lotnik II Kryspinów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Nadwiślan Rusocice |
1 - 1 |
Radziszowianka II Radziszów |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Sankowia Sanka |
4 - 1 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Gwiazda Ściejowice |
5 - 1 |
KS Tyniec Kraków |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: Skawinka II Skawina, |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
1 - 4 |
KS Tyniec Kraków |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
1 - 2 |
Gwiazda Ściejowice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
3 - 0 |
Sankowia Sanka |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Lotnik II Kryspinów |
0 - 2 |
Nadwiślan Rusocice |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Sparta Przeginia Duchowna |
3 - 4 |
Skawinka II Skawina |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pauza: Trzebol Wielkie Drogi, |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Skawinka II Skawina |
5 - 2 |
Błękitni Czułówek |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Trzebol Wielkie Drogi |
4 - 0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Sankowia Sanka |
7 - 0 |
Lotnik II Kryspinów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Gwiazda Ściejowice |
0 - 0 |
Radziszowianka II Radziszów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
KS Tyniec Kraków |
4 - 2 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Pauza: Nadwiślan Rusocice, |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
5 - 4 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
Radziszowianka II Radziszów |
1 - 1 |
KS Tyniec Kraków |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Lotnik II Kryspinów |
1 - 5 |
Gwiazda Ściejowice |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Sparta Przeginia Duchowna |
1 - 6 |
Nadwiślan Rusocice |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Skawinka II Skawina |
2 - 3 |
Trzebol Wielkie Drogi |
27 września 2020
27.09 - 16:30 |
Pauza: Sankowia Sanka, |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Trzebol Wielkie Drogi |
6 - 4 |
Błękitni Czułówek |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Nadwiślan Rusocice |
3 - 2 |
Skawinka II Skawina |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Sankowia Sanka |
4 - 0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
KS Tyniec Kraków |
10 - 1 |
Lotnik II Kryspinów |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
1 - 5 |
Radziszowianka II Radziszów |
3 października 2020
3.10 - 15:30 |
Pauza: Gwiazda Ściejowice, |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
0 - 3 |
Radziszowianka II Radziszów |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Lotnik II Kryspinów |
1 - 4 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Sparta Przeginia Duchowna |
0 - 7 |
Gwiazda Ściejowice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 1 |
Sankowia Sanka |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Trzebol Wielkie Drogi |
1 - 2 |
Nadwiślan Rusocice |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: KS Tyniec Kraków, |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Nadwiślan Rusocice |
3 - 0 |
Błękitni Czułówek |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
Trzebol Wielkie Drogi |
0 - 1 |
Sankowia Sanka |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Gwiazda Ściejowice |
2 - 1 |
Skawinka II Skawina |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
KS Tyniec Kraków |
10 - 1 |
Sparta Przeginia Duchowna |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
7 - 0 |
Lotnik II Kryspinów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki, |
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
3 - 4 |
Lotnik II Kryspinów |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Sparta Przeginia Duchowna |
2 - 3 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 4 |
KS Tyniec Kraków |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
vo, na boisku 2-4 |
Trzebol Wielkie Drogi |
2 - 3 |
Gwiazda Ściejowice |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Nadwiślan Rusocice |
1 - 1 |
Sankowia Sanka |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Radziszowianka II Radziszów, |
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Sankowia Sanka |
8 - 6 |
Błękitni Czułówek |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Gwiazda Ściejowice |
3 - 0 |
Nadwiślan Rusocice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
KS Tyniec Kraków |
5 - 1 |
Trzebol Wielkie Drogi |
7 listopada 2020
7.11 - 11:30 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
2 - 5 |
Skawinka II Skawina |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
3 - 0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pauza: Lotnik II Kryspinów, |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
0 - 3 |
Sparta Przeginia Duchowna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Lotnik II Kryspinów |
1 - 4 |
Trzebol Wielkie Drogi |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
2 - 1 |
Nadwiślan Rusocice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
0 - 3 |
Sankowia Sanka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
vo, na boisku 2-3 |
KS Tyniec Kraków |
10 - 0 |
Gwiazda Ściejowice |
24 kwietnia 2021
24.04 - 15:00 |
Pauza: Skawinka II Skawina, |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Tyniec Kraków |
8 - 2 |
Błękitni Czułówek |
1 maja 2021
1.05 - 11:30 |
Gwiazda Ściejowice |
1 - 3 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Sankowia Sanka |
4 - 1 |
Radziszowianka II Radziszów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Nadwiślan Rusocice |
3 - 0 |
Lotnik II Kryspinów |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 3 |
Sparta Przeginia Duchowna |
|
Pauza: Trzebol Wielkie Drogi, |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
3 - 0 |
Skawinka II Skawina |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
1 - 4 |
Trzebol Wielkie Drogi |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Lotnik II Kryspinów |
1 - 3 |
Sankowia Sanka |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
3 - 1 |
Gwiazda Ściejowice |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
2 - 2 |
KS Tyniec Kraków |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Pauza: Nadwiślan Rusocice, |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Borkowianka Borek Szlachecki |
10 - 2 |
Błękitni Czułówek |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
KS Tyniec Kraków |
0 - 2 |
Radziszowianka II Radziszów |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Gwiazda Ściejowice |
3 - 1 |
Lotnik II Kryspinów |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Nadwiślan Rusocice |
1 - 0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Trzebol Wielkie Drogi |
3 - 0 |
Skawinka II Skawina |
|
Pauza: Sankowia Sanka, |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
4 - 6 |
Trzebol Wielkie Drogi |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 3 |
Nadwiślan Rusocice |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
0 - 10 |
Sankowia Sanka |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Lotnik II Kryspinów |
0 - 1 |
KS Tyniec Kraków |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
6 - 1 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Gwiazda Ściejowice, |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Radziszowianka II Radziszów |
7 - 3 |
Błękitni Czułówek |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
3 - 1 |
Lotnik II Kryspinów |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Gwiazda Ściejowice |
2 - 1 |
Sparta Przeginia Duchowna |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Sankowia Sanka |
3 - 0 |
Skawinka II Skawina |
|
Nadwiślan Rusocice |
1 - 1 |
Trzebol Wielkie Drogi |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Pauza: KS Tyniec Kraków, |
Kolejka 12 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Lotnik II Kryspinów |
1 - 5 |
Sparta Przeginia Duchowna |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Radziszowianka II Radziszów |
3 - 0 |
Skawinka II Skawina |
|
Borkowianka Borek Szlachecki |
1 - 0 |
Trzebol Wielkie Drogi |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
KS Tyniec Kraków |
5 - 1 |
Nadwiślan Rusocice |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Gwiazda Ściejowice |
3 - 2 |
Sankowia Sanka |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Pauza: Błękitni Czułówek, |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
3 - 5 |
Nadwiślan Rusocice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Sankowia Sanka |
3 - 3 |
Trzebol Wielkie Drogi |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 3 |
Gwiazda Ściejowice |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
0 - 3 |
KS Tyniec Kraków |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
vo, na boisku 7-2 |
Lotnik II Kryspinów |
1 - 3 |
Radziszowianka II Radziszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Pauza: Borkowianka Borek Szlachecki, |
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Lotnik II Kryspinów |
1 - 0 |
Błękitni Czułówek |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:30 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
4 - 0 |
Sparta Przeginia Duchowna |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
KS Tyniec Kraków |
3 - 0 |
Skawinka II Skawina |
|
Gwiazda Ściejowice |
2 - 2 |
Trzebol Wielkie Drogi |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Sankowia Sanka |
6 - 4 |
Nadwiślan Rusocice |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Radziszowianka II Radziszów, |
Kolejka 13 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Gwiazda Ściejowice |
2 - 3 |
Błękitni Czułówek |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Sankowia Sanka |
5 - 2 |
KS Tyniec Kraków |
19 czerwca 2021
19.06 - 12:00 |
Nadwiślan Rusocice |
3 - 0 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Trzebol Wielkie Drogi |
3 - 0 |
Radziszowianka II Radziszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 3 |
Lotnik II Kryspinów |
|
Pauza: Sparta Przeginia Duchowna, |
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Czułówek |
3 - 5 |
Sankowia Sanka |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Nadwiślan Rusocice |
1 - 3 |
Gwiazda Ściejowice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Trzebol Wielkie Drogi |
4 - 1 |
KS Tyniec Kraków |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Skawinka II Skawina |
0 - 3 |
Borkowianka Borek Szlachecki |
|
Sparta Przeginia Duchowna |
0 - 3 |
Radziszowianka II Radziszów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Pauza: Lotnik II Kryspinów, . |
|