Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orły Borowa |
1 - 6 |
Baszta Zawada |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
4 - 0 |
LKS Brzeźnica |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
KS Bystrzyca |
1 - 3 |
Brzostowianka Brzostek |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Inter Gnojnica |
3 - 1 |
Chemik II Pustków |
2 sierpnia 2020
2.08 - 14:00 |
Gród Będziemyśl |
3 - 6 |
Dąb Żdżary |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
Dragon Korzeniów |
2 - 3 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Pauza: Plon Klęczany, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Dąb Żdżary |
4 - 2 |
Dragon Korzeniów |
27 sierpnia 2020
27.08 - 18:00 |
Chemik II Pustków |
1 - 0 |
Gród Będziemyśl |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Brzostowianka Brzostek |
3 - 2 |
Inter Gnojnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
LKS Brzeźnica |
3 - 2 |
KS Bystrzyca |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Baszta Zawada |
0 - 0 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Plon Klęczany |
4 - 2 |
Orły Borowa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
4 - 0 |
Plon Klęczany |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
KS Bystrzyca |
2 - 2 |
Baszta Zawada |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Inter Gnojnica |
2 - 3 |
LKS Brzeźnica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Gród Będziemyśl |
1 - 6 |
Brzostowianka Brzostek |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Dragon Korzeniów |
4 - 3 |
Chemik II Pustków |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
4 - 2 |
Dąb Żdżary |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Pauza: Orły Borowa, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Chemik II Pustków |
0 - 8 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Brzostowianka Brzostek |
6 - 0 |
Dragon Korzeniów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
LKS Brzeźnica |
6 - 4 |
Gród Będziemyśl |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Baszta Zawada |
2 - 1 |
Inter Gnojnica |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Plon Klęczany |
4 - 3 |
KS Bystrzyca |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Orły Borowa |
3 - 1 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pauza: Dąb Żdżary, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
KS Bystrzyca |
2 - 2 |
Orły Borowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Inter Gnojnica |
6 - 2 |
Plon Klęczany |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Gród Będziemyśl |
1 - 1 |
Baszta Zawada |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Dragon Korzeniów |
1 - 4 |
LKS Brzeźnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
0 - 2 |
Brzostowianka Brzostek |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Dąb Żdżary |
3 - 1 |
Chemik II Pustków |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: Lechia II Sędziszów Małopolski, |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Brzostowianka Brzostek |
3 - 2 |
Dąb Żdżary |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
LKS Brzeźnica |
2 - 6 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Baszta Zawada |
7 - 0 |
Dragon Korzeniów |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Plon Klęczany |
9 - 1 |
Gród Będziemyśl |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Orły Borowa |
4 - 2 |
Inter Gnojnica |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
4 - 1 |
KS Bystrzyca |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Pauza: Chemik II Pustków, |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Inter Gnojnica |
4 - 1 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Gród Będziemyśl |
3 - 4 |
Orły Borowa |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Dragon Korzeniów |
1 - 6 |
Plon Klęczany |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
1 - 1 |
Baszta Zawada |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Dąb Żdżary |
1 - 5 |
LKS Brzeźnica |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Chemik II Pustków |
1 - 4 |
Brzostowianka Brzostek |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pauza: KS Bystrzyca, |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Brzeźnica |
2 - 5 |
Chemik II Pustków |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Baszta Zawada |
4 - 1 |
Dąb Żdżary |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Plon Klęczany |
2 - 7 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Orły Borowa |
6 - 2 |
Dragon Korzeniów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
6 - 1 |
Gród Będziemyśl |
20 września 2020
20.09 - 12:30 |
KS Bystrzyca |
1 - 2 |
Inter Gnojnica |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
Pauza: Brzostowianka Brzostek, |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Gród Będziemyśl |
0 - 6 |
KS Bystrzyca |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Dragon Korzeniów |
1 - 4 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
7 października 2020
7.10 - 16:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
4 - 1 |
Orły Borowa |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Dąb Żdżary |
1 - 3 |
Plon Klęczany |
27 września 2020
27.09 - 11:30 |
Chemik II Pustków |
0 - 2 |
Baszta Zawada |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Brzostowianka Brzostek |
7 - 0 |
LKS Brzeźnica |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Inter Gnojnica, |
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Baszta Zawada |
1 - 1 |
Brzostowianka Brzostek |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Plon Klęczany |
2 - 1 |
Chemik II Pustków |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Orły Borowa |
1 - 3 |
Dąb Żdżary |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
0 - 3 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
KS Bystrzyca |
4 - 0 |
Dragon Korzeniów |
3 października 2020
3.10 - 16:30 |
Inter Gnojnica |
8 - 1 |
Gród Będziemyśl |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Pauza: LKS Brzeźnica, |
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Dragon Korzeniów |
0 - 4 |
Inter Gnojnica |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
2 - 1 |
KS Bystrzyca |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Dąb Żdżary |
0 - 7 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Chemik II Pustków |
5 - 1 |
Orły Borowa |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Brzostowianka Brzostek |
1 - 2 |
Plon Klęczany |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
LKS Brzeźnica |
2 - 4 |
Baszta Zawada |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pauza: Gród Będziemyśl, |
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Plon Klęczany |
4 - 1 |
LKS Brzeźnica |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Orły Borowa |
1 - 2 |
Brzostowianka Brzostek |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
7 - 2 |
Chemik II Pustków |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
KS Bystrzyca |
6 - 1 |
Dąb Żdżary |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Inter Gnojnica |
5 - 5 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Gród Będziemyśl |
3 - 1 |
Dragon Korzeniów |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Pauza: Baszta Zawada, |
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
11 - 0 |
Gród Będziemyśl |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Dąb Żdżary |
2 - 3 |
Inter Gnojnica |
25 października 2020
25.10 - 11:30 |
Chemik II Pustków |
1 - 1 |
KS Bystrzyca |
25 października 2020
25.10 - 15:30 |
Brzostowianka Brzostek |
0 - 1 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
LKS Brzeźnica |
2 - 1 |
Orły Borowa |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Baszta Zawada |
4 - 3 |
Plon Klęczany |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Pauza: Dragon Korzeniów, |
Kolejka 17 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
3 - 0 |
Chemik II Pustków |
|
Dragon Korzeniów |
0 - 3 |
Brzostowianka Brzostek |
|
Gród Będziemyśl |
1 - 5 |
LKS Brzeźnica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Inter Gnojnica |
4 - 3 |
Baszta Zawada |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
KS Bystrzyca |
2 - 5 |
Plon Klęczany |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
7 - 1 |
Orły Borowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Pauza: Dąb Żdżary, |
Kolejka 18 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Orły Borowa |
0 - 3 |
KS Bystrzyca |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Plon Klęczany |
6 - 2 |
Inter Gnojnica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Baszta Zawada |
7 - 2 |
Gród Będziemyśl |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
LKS Brzeźnica |
3 - 0 |
Dragon Korzeniów |
|
Brzostowianka Brzostek |
4 - 1 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Chemik II Pustków |
0 - 3 |
Dąb Żdżary |
|
Pauza: Lechia II Sędziszów Małopolski, |
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Dąb Żdżary |
0 - 2 |
Brzostowianka Brzostek |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
3 - 3 |
LKS Brzeźnica |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Dragon Korzeniów |
0 - 3 |
Baszta Zawada |
|
Gród Będziemyśl |
1 - 10 |
Plon Klęczany |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Inter Gnojnica |
4 - 1 |
Orły Borowa |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
KS Bystrzyca |
1 - 2 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Pauza: Chemik II Pustków, |
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
2 - 1 |
Inter Gnojnica |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
Orły Borowa |
3 - 0 |
Gród Będziemyśl |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Plon Klęczany |
3 - 0 |
Dragon Korzeniów |
|
Baszta Zawada |
3 - 2 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
LKS Brzeźnica |
5 - 1 |
Dąb Żdżary |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Brzostowianka Brzostek |
3 - 0 |
Chemik II Pustków |
|
Pauza: KS Bystrzyca, |
Kolejka 14 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Baszta Zawada |
5 - 2 |
Orły Borowa |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
LKS Brzeźnica |
6 - 2 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Brzostowianka Brzostek |
3 - 2 |
KS Bystrzyca |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Chemik II Pustków |
0 - 3 |
Inter Gnojnica |
|
Dąb Żdżary |
5 - 0 |
Gród Będziemyśl |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
3 - 0 |
Dragon Korzeniów |
|
Pauza: Plon Klęczany, |
Kolejka 21 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Chemik II Pustków |
0 - 3 |
LKS Brzeźnica |
|
Dąb Żdżary |
0 - 1 |
Baszta Zawada |
23 maja 2021
23.05 - 11:30 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
8 - 5 |
Plon Klęczany |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Dragon Korzeniów |
0 - 3 |
Orły Borowa |
|
Gród Będziemyśl |
1 - 10 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Inter Gnojnica |
1 - 2 |
KS Bystrzyca |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Brzostowianka Brzostek, |
Kolejka 22 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Bystrzyca |
9 - 1 |
Gród Będziemyśl |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
3 - 0 |
Dragon Korzeniów |
|
Orły Borowa |
1 - 6 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Plon Klęczany |
3 - 0 |
Dąb Żdżary |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Baszta Zawada |
3 - 0 |
Chemik II Pustków |
|
LKS Brzeźnica |
2 - 4 |
Brzostowianka Brzostek |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: Inter Gnojnica, |
Kolejka 23 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Brzostowianka Brzostek |
3 - 2 |
Baszta Zawada |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Chemik II Pustków |
0 - 3 |
Plon Klęczany |
|
Dąb Żdżary |
3 - 1 |
Orły Borowa |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
2 - 1 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Dragon Korzeniów |
0 - 3 |
KS Bystrzyca |
|
Inter Gnojnica |
8 - 0 |
Gród Będziemyśl |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Pauza: LKS Brzeźnica, |
Kolejka 24 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Inter Gnojnica |
3 - 0 |
Dragon Korzeniów |
|
KS Bystrzyca |
6 - 2 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
6 - 0 |
Dąb Żdżary |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Orły Borowa |
3 - 0 |
Chemik II Pustków |
|
Plon Klęczany |
3 - 6 |
Brzostowianka Brzostek |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Baszta Zawada |
0 - 0 |
LKS Brzeźnica |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Pauza: Gród Będziemyśl, |
Kolejka 25 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Brzeźnica |
4 - 1 |
Plon Klęczany |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Brzostowianka Brzostek |
8 - 0 |
Orły Borowa |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Chemik II Pustków |
0 - 3 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
|
Dąb Żdżary |
2 - 5 |
KS Bystrzyca |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
2 - 4 |
Inter Gnojnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 18:00 |
Dragon Korzeniów |
0 - 3 |
Gród Będziemyśl |
|
Pauza: Baszta Zawada, |
Kolejka 26 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Gród Będziemyśl |
0 - 10 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Inter Gnojnica |
4 - 1 |
Dąb Żdżary |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
KS Bystrzyca |
3 - 0 |
Chemik II Pustków |
|
Lechia II Sędziszów Małopolski |
1 - 0 |
Brzostowianka Brzostek |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Orły Borowa |
1 - 3 |
LKS Brzeźnica |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Plon Klęczany |
4 - 1 |
Baszta Zawada |
26 czerwca 2021
26.06 - 18:00 |
Pauza: Dragon Korzeniów, |
Kolejka 15 - 3/4. lipca 2021 [szczegóły] | |
Dragon Korzeniów |
0 - 3 |
Dąb Żdżary |
|
Gród Będziemyśl |
3 - 0 |
Chemik II Pustków |
|
Inter Gnojnica |
5 - 2 |
Brzostowianka Brzostek |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
KS Bystrzyca |
3 - 1 |
LKS Brzeźnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
2 - 1 |
Baszta Zawada |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Orły Borowa |
2 - 5 |
Plon Klęczany |
4 lipca 2021
4.07 - 14:00 |
Pauza: Dąbrówka Stara Jastrząbka, |
Kolejka 16 - 10/11. lipca 2021 [szczegóły] | |
Plon Klęczany |
4 - 3 |
Lechia II Sędziszów Małopolski |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Baszta Zawada |
2 - 0 |
KS Bystrzyca |
26 maja 2021
26.05 - 18:00 |
LKS Brzeźnica |
1 - 3 |
Inter Gnojnica |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Brzostowianka Brzostek |
10 - 0 |
Gród Będziemyśl |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Chemik II Pustków |
0 - 3 |
Dragon Korzeniów |
|
Dąb Żdżary |
1 - 3 |
Dąbrówka Stara Jastrząbka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:30 |
Pauza: Orły Borowa, . |
|