Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Iskra Zabłotce |
1 - 0 |
Dąb Cetula |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
4 - 1 |
Błękitni Rudołowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Tęcza Jankowice |
3 - 1 |
Sanovia Michałówka |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Wesoła Zadąbrowie |
1 - 1 |
Tęcza Wysocko |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Makovia Makowisko |
5 - 2 |
LKS Duńkowice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Pauza: Piast II Tuczempy, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Dąb Cetula |
4 - 1 |
Wesoła Zadąbrowie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Błękitni Rudołowice |
0 - 3 |
Makovia Makowisko |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Tęcza Wysocko |
1 - 2 |
Tęcza Jankowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
LKS Duńkowice |
0 - 0 |
Iskra Zabłotce |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Piast II Tuczempy |
2 - 3 |
Sanovia Michałówka |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Pauza: Łazowianka Łazy (k. Jarosławia), |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Jankowice |
10 - 1 |
Dąb Cetula |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
1 - 3 |
Piast II Tuczempy |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Iskra Zabłotce |
7 - 1 |
Błękitni Rudołowice |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Sanovia Michałówka |
3 - 3 |
Tęcza Wysocko |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Wesoła Zadąbrowie |
2 - 1 |
LKS Duńkowice |
5 września 2021
5.09 - 13:00 |
Pauza: Makovia Makowisko, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Duńkowice |
1 - 3 |
Tęcza Jankowice |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Błękitni Rudołowice |
2 - 1 |
Wesoła Zadąbrowie |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
0 - 4 |
Makovia Makowisko |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Piast II Tuczempy |
2 - 1 |
Tęcza Wysocko |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Dąb Cetula |
1 - 0 |
Sanovia Michałówka |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Pauza: Iskra Zabłotce, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Wysocko |
4 - 4 |
Dąb Cetula |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Błękitni Rudołowice |
0 - 8 |
Tęcza Jankowice |
19 września 2021
19.09 - 15:30 |
Iskra Zabłotce |
2 - 1 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Sanovia Michałówka |
2 - 1 |
LKS Duńkowice |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Makovia Makowisko |
0 - 7 |
Piast II Tuczempy |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Pauza: Wesoła Zadąbrowie, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
2 - 1 |
Wesoła Zadąbrowie |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Makovia Makowisko |
1 - 4 |
Iskra Zabłotce |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
LKS Duńkowice |
0 - 1 |
Tęcza Wysocko |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Piast II Tuczempy |
5 - 0 |
Dąb Cetula |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Błękitni Rudołowice |
3 - 0 |
Sanovia Michałówka |
26 września 2021
26.09 - 13:00 |
Pauza: Tęcza Jankowice, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Iskra Zabłotce |
2 - 5 |
Piast II Tuczempy |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Dąb Cetula |
4 - 1 |
LKS Duńkowice |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 0 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Tęcza Wysocko |
7 - 0 |
Błękitni Rudołowice |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Wesoła Zadąbrowie |
1 - 3 |
Makovia Makowisko |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Pauza: Sanovia Michałówka, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Makovia Makowisko |
0 - 3 |
Tęcza Jankowice |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Piast II Tuczempy |
1 - 2 |
LKS Duńkowice |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Iskra Zabłotce |
4 - 1 |
Wesoła Zadąbrowie |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
1 - 0 |
Sanovia Michałówka |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Błękitni Rudołowice |
2 - 1 |
Dąb Cetula |
10 października 2021
10.10 - 12:15 |
Pauza: Tęcza Wysocko, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Tęcza Jankowice |
4 - 0 |
Iskra Zabłotce |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
LKS Duńkowice |
4 - 0 |
Błękitni Rudołowice |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Wesoła Zadąbrowie |
1 - 6 |
Piast II Tuczempy |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Tęcza Wysocko |
2 - 0 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Sanovia Michałówka |
2 - 1 |
Makovia Makowisko |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Pauza: Dąb Cetula, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Piast II Tuczempy |
12 - 0 |
Błękitni Rudołowice |
24 października 2021
24.10 - 12:15 |
Iskra Zabłotce |
3 - 1 |
Sanovia Michałówka |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Wesoła Zadąbrowie |
1 - 2 |
Tęcza Jankowice |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
0 - 3 |
Dąb Cetula |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Makovia Makowisko |
2 - 3 |
Tęcza Wysocko |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Pauza: LKS Duńkowice, |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Dąb Cetula |
2 - 3 |
Makovia Makowisko |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 0 |
Piast II Tuczempy |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Tęcza Wysocko |
0 - 1 |
Iskra Zabłotce |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Sanovia Michałówka |
3 - 3 |
Wesoła Zadąbrowie |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
LKS Duńkowice |
2 - 0 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Rudołowice, |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Dąb Cetula |
1 - 2 |
Iskra Zabłotce |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Błękitni Rudołowice |
9 - 0 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Sanovia Michałówka |
0 - 2 |
Tęcza Jankowice |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Tęcza Wysocko |
5 - 3 |
Wesoła Zadąbrowie |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
LKS Duńkowice |
1 - 3 |
Makovia Makowisko |
3 maja 2022
3.05 - 11:00 |
Pauza: Piast II Tuczempy, |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Wesoła Zadąbrowie |
4 - 0 |
Dąb Cetula |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Makovia Makowisko |
5 - 1 |
Błękitni Rudołowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Tęcza Jankowice |
1 - 0 |
Tęcza Wysocko |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Iskra Zabłotce |
1 - 0 |
LKS Duńkowice |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
Sanovia Michałówka |
0 - 3 |
Piast II Tuczempy |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Pauza: Łazowianka Łazy (k. Jarosławia), |
Kolejka 14 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Dąb Cetula |
1 - 1 |
Tęcza Jankowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Piast II Tuczempy |
20 - 0 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Błękitni Rudołowice |
2 - 5 |
Iskra Zabłotce |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Tęcza Wysocko |
3 - 0 |
Sanovia Michałówka |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
LKS Duńkowice |
0 - 1 |
Wesoła Zadąbrowie |
24 kwietnia 2022
24.04 - 13:00 |
Pauza: Makovia Makowisko, |
Kolejka 15 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Tęcza Jankowice |
3 - 3 |
LKS Duńkowice |
1 maja 2022
1.05 - 15:30 |
Wesoła Zadąbrowie |
7 - 0 |
Błękitni Rudołowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:30 |
Makovia Makowisko |
16 - 1 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Tęcza Wysocko |
3 - 1 |
Piast II Tuczempy |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Sanovia Michałówka |
1 - 2 |
Dąb Cetula |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Pauza: Iskra Zabłotce, |
Kolejka 16 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Dąb Cetula |
4 - 0 |
Tęcza Wysocko |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Tęcza Jankowice |
13 - 0 |
Błękitni Rudołowice |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
1 - 8 |
Iskra Zabłotce |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
LKS Duńkowice |
1 - 1 |
Sanovia Michałówka |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Piast II Tuczempy |
5 - 1 |
Makovia Makowisko |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Pauza: Wesoła Zadąbrowie, |
Kolejka 17 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Wesoła Zadąbrowie |
12 - 0 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Iskra Zabłotce |
5 - 0 |
Makovia Makowisko |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Tęcza Wysocko |
3 - 2 |
LKS Duńkowice |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Dąb Cetula |
0 - 5 |
Piast II Tuczempy |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Sanovia Michałówka |
4 - 0 |
Błękitni Rudołowice |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Pauza: Tęcza Jankowice, |
Kolejka 18 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Piast II Tuczempy |
1 - 3 |
Iskra Zabłotce |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
LKS Duńkowice |
4 - 1 |
Dąb Cetula |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
0 - 14 |
Tęcza Jankowice |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Błękitni Rudołowice |
0 - 7 |
Tęcza Wysocko |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Makovia Makowisko |
2 - 3 |
Wesoła Zadąbrowie |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Pauza: Sanovia Michałówka, |
Kolejka 19 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Tęcza Jankowice |
5 - 2 |
Makovia Makowisko |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
LKS Duńkowice |
1 - 1 |
Piast II Tuczempy |
29 maja 2022
29.05 - 16:15 |
Wesoła Zadąbrowie |
2 - 2 |
Iskra Zabłotce |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Sanovia Michałówka |
3 - 1 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Dąb Cetula |
11 - 1 |
Błękitni Rudołowice |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Pauza: Tęcza Wysocko, |
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Iskra Zabłotce |
3 - 0 |
Tęcza Jankowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Błękitni Rudołowice |
1 - 6 |
LKS Duńkowice |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Piast II Tuczempy |
3 - 2 |
Wesoła Zadąbrowie |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
1 - 14 |
Tęcza Wysocko |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Makovia Makowisko |
3 - 1 |
Sanovia Michałówka |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Pauza: Dąb Cetula, |
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Rudołowice |
0 - 5 |
Piast II Tuczempy |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Sanovia Michałówka |
0 - 7 |
Iskra Zabłotce |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Tęcza Jankowice |
2 - 3 |
Wesoła Zadąbrowie |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Dąb Cetula |
8 - 0 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Tęcza Wysocko |
7 - 2 |
Makovia Makowisko |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pauza: LKS Duńkowice, |
Kolejka 22 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Makovia Makowisko |
1 - 1 |
Dąb Cetula |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Piast II Tuczempy |
3 - 0 |
Tęcza Jankowice |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:30 |
vo, na boisku 3-5 |
Iskra Zabłotce |
2 - 5 |
Tęcza Wysocko |
18 czerwca 2022
18.06 - 15:00 |
Wesoła Zadąbrowie |
4 - 1 |
Sanovia Michałówka |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:30 |
Łazowianka Łazy (k. Jarosławia) |
0 - 2 |
LKS Duńkowice |
19 czerwca 2022
19.06 - 14:00 |
Pauza: Błękitni Rudołowice, . |
|