Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Sobol Niżatyce |
12 - 0 |
Nafta Gaz Jodłówka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Wisłok Świętoniowa |
3 - 1 |
KS Kisielów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
2 - 2 |
Błękitni Maćkówka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 12:00 |
Strumyk Hawłowice |
3 - 2 |
Wisłoczanka Tryńcza |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Start Mirocin |
3 - 4 |
Ostrovia Wola Buchowska |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Żuraw Żurawiczki |
4 - 1 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
0 - 5 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
2 - 0 |
Żuraw Żurawiczki |
15 sierpnia 2020
15.08 - 18:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
3 - 2 |
Start Mirocin |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Błękitni Maćkówka |
4 - 5 |
Strumyk Hawłowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
KS Kisielów |
0 - 3 |
Huragan Rozbórz Długi |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Sobol Niżatyce |
2 - 1 |
Wisłok Świętoniowa |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Świętoniowa |
10 - 0 |
Nafta Gaz Jodłówka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
0 - 2 |
Sobol Niżatyce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Strumyk Hawłowice |
1 - 1 |
KS Kisielów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Start Mirocin |
5 - 4 |
Błękitni Maćkówka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:30 |
Żuraw Żurawiczki |
1 - 5 |
Wisłoczanka Tryńcza |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
0 - 1 |
Ostrovia Wola Buchowska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
0 - 5 |
Ostrovia Wola Buchowska |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
3 - 2 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Błękitni Maćkówka |
0 - 3 |
Żuraw Żurawiczki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
KS Kisielów |
3 - 2 |
Start Mirocin |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Sobol Niżatyce |
9 - 4 |
Strumyk Hawłowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Wisłok Świętoniowa |
2 - 1 |
Huragan Rozbórz Długi |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Huragan Rozbórz Długi |
14 - 0 |
Nafta Gaz Jodłówka |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Strumyk Hawłowice |
5 - 1 |
Wisłok Świętoniowa |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Start Mirocin |
3 - 5 |
Sobol Niżatyce |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Żuraw Żurawiczki |
1 - 2 |
KS Kisielów |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
2 - 1 |
Błękitni Maćkówka |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
2 - 1 |
Wisłoczanka Tryńcza |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
2 - 5 |
Wisłoczanka Tryńcza |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Błękitni Maćkówka |
4 - 1 |
Ostrovia Wola Buchowska |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
KS Kisielów |
1 - 0 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Sobol Niżatyce |
5 - 0 |
Żuraw Żurawiczki |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Wisłok Świętoniowa |
3 - 2 |
Start Mirocin |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
3 - 0 |
Strumyk Hawłowice |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Strumyk Hawłowice |
3 - 1 |
Nafta Gaz Jodłówka |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Start Mirocin |
4 - 3 |
Huragan Rozbórz Długi |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Żuraw Żurawiczki |
4 - 3 |
Wisłok Świętoniowa |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
1 - 3 |
Sobol Niżatyce |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
0 - 0 |
KS Kisielów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
3 - 0 |
Błękitni Maćkówka |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
0 - 2 |
Błękitni Maćkówka |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
KS Kisielów |
2 - 1 |
Wisłoczanka Tryńcza |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Sobol Niżatyce |
1 - 2 |
Ostrovia Wola Buchowska |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Wisłok Świętoniowa |
0 - 6 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
1 - 2 |
Żuraw Żurawiczki |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Strumyk Hawłowice |
6 - 4 |
Start Mirocin |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Start Mirocin |
4 - 2 |
Nafta Gaz Jodłówka |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Żuraw Żurawiczki |
2 - 1 |
Strumyk Hawłowice |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
2 - 5 |
Huragan Rozbórz Długi |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
12 - 0 |
Wisłok Świętoniowa |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
1 - 2 |
Sobol Niżatyce |
4 października 2020
4.10 - 15:15 |
Błękitni Maćkówka |
1 - 2 |
KS Kisielów |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
1 - 2 |
KS Kisielów |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Sobol Niżatyce |
4 - 2 |
Błękitni Maćkówka |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Wisłok Świętoniowa |
3 - 5 |
Wisłoczanka Tryńcza |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
1 - 1 |
Ostrovia Wola Buchowska |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Strumyk Hawłowice |
2 - 3 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Start Mirocin |
0 - 5 |
Żuraw Żurawiczki |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Żuraw Żurawiczki |
6 - 0 |
Nafta Gaz Jodłówka |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
3 - 2 |
Start Mirocin |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
4 - 1 |
Strumyk Hawłowice |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
3 - 1 |
Huragan Rozbórz Długi |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Błękitni Maćkówka |
5 - 2 |
Wisłok Świętoniowa |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
KS Kisielów |
1 - 5 |
Sobol Niżatyce |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
0 - 1 |
Wisłok Świętoniowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Sobol Niżatyce |
2 - 2 |
Huragan Rozbórz Długi |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
KS Kisielów |
2 - 1 |
Strumyk Hawłowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Błękitni Maćkówka |
1 - 1 |
Start Mirocin |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
1 - 1 |
Żuraw Żurawiczki |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
3 - 0 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Ostrovia Wola Buchowska |
6 - 0 |
Nafta Gaz Jodłówka |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
1 - 1 |
Wisłoczanka Tryńcza |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Żuraw Żurawiczki |
6 - 2 |
Błękitni Maćkówka |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Start Mirocin |
4 - 0 |
KS Kisielów |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Strumyk Hawłowice |
2 - 2 |
Sobol Niżatyce |
2 maja 2021
2.05 - 16:30 |
Huragan Rozbórz Długi |
6 - 2 |
Wisłok Świętoniowa |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
0 - 5 |
Huragan Rozbórz Długi |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Wisłok Świętoniowa |
1 - 4 |
Strumyk Hawłowice |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Sobol Niżatyce |
4 - 1 |
Start Mirocin |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
KS Kisielów |
2 - 4 |
Żuraw Żurawiczki |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Błękitni Maćkówka |
5 - 4 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
1 - 0 |
Ostrovia Wola Buchowska |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisłoczanka Tryńcza |
6 - 0 |
Nafta Gaz Jodłówka |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
3 - 2 |
Błękitni Maćkówka |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
5 - 1 |
KS Kisielów |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Żuraw Żurawiczki |
2 - 1 |
Sobol Niżatyce |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Start Mirocin |
1 - 2 |
Wisłok Świętoniowa |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Strumyk Hawłowice |
1 - 3 |
Huragan Rozbórz Długi |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
2 - 0 |
Strumyk Hawłowice |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
0 - 2 |
Start Mirocin |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Wisłok Świętoniowa |
1 - 2 |
Żuraw Żurawiczki |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Sobol Niżatyce |
1 - 2 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
KS Kisielów |
1 - 5 |
Ostrovia Wola Buchowska |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Błękitni Maćkówka |
1 - 5 |
Wisłoczanka Tryńcza |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Błękitni Maćkówka |
4 - 0 |
Nafta Gaz Jodłówka |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
3 - 0 |
KS Kisielów |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
0 - 2 |
Sobol Niżatyce |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
6 - 2 |
Wisłok Świętoniowa |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Żuraw Żurawiczki |
3 - 1 |
Huragan Rozbórz Długi |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Start Mirocin |
4 - 4 |
Strumyk Hawłowice |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Kolejka 13 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
6 - 2 |
Nafta Gaz Jodłówka |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Żuraw Żurawiczki |
4 - 1 |
Ostrovia Wola Buchowska |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Start Mirocin |
3 - 0 |
Wisłoczanka Tryńcza |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Strumyk Hawłowice |
7 - 4 |
Błękitni Maćkówka |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
7 - 2 |
KS Kisielów |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Wisłok Świętoniowa |
2 - 2 |
Sobol Niżatyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
1 - 1 |
Start Mirocin |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Strumyk Hawłowice |
1 - 2 |
Żuraw Żurawiczki |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
3 - 0 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:30 |
Wisłok Świętoniowa |
2 - 5 |
Ostrovia Wola Buchowska |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Sobol Niżatyce |
0 - 4 |
Wisłoczanka Tryńcza |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
KS Kisielów |
1 - 5 |
Błękitni Maćkówka |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KS Kisielów |
1 - 1 |
Nafta Gaz Jodłówka |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Błękitni Maćkówka |
2 - 1 |
Sobol Niżatyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
1 - 2 |
Wisłok Świętoniowa |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Ostrovia Wola Buchowska |
3 - 0 |
Huragan Rozbórz Długi |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
2 - 3 |
Strumyk Hawłowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Żuraw Żurawiczki |
4 - 2 |
Start Mirocin |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:30 |
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
1 - 3 |
Żuraw Żurawiczki |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Start Mirocin |
5 - 3 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Strumyk Hawłowice |
2 - 2 |
Ostrovia Wola Buchowska |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Huragan Rozbórz Długi |
0 - 0 |
Wisłoczanka Tryńcza |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Wisłok Świętoniowa |
0 - 5 |
Błękitni Maćkówka |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Sobol Niżatyce |
2 - 0 |
KS Kisielów |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Kolejka 12 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Nafta Gaz Jodłówka |
1 - 1 |
Sobol Niżatyce |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
KS Kisielów |
2 - 4 |
Wisłok Świętoniowa |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Błękitni Maćkówka |
2 - 8 |
Huragan Rozbórz Długi |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Wisłoczanka Tryńcza |
0 - 3 |
Strumyk Hawłowice |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:30 |
Ostrovia Wola Buchowska |
3 - 0 |
Start Mirocin |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:00 |
KS Manasterz (k. Przeworska) |
0 - 4 |
Żuraw Żurawiczki |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
|