Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
KP Zabajka |
4 - 0 |
Jedność Hucisko |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
4 - 0 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Świlczanka Świlcza |
4 - 2 |
KS II Zaczernie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Mrowlanka Mrowla |
5 - 1 |
Staroniwa Rzeszów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
14 - 0 |
RKS Rzeszów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
LKS Jasionka |
6 - 0 |
Rudzik Rudna Mała |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Pauza: Dąb Dąbrowa, |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Jasionka |
3 - 0 |
RKS Rzeszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:30 |
Staroniwa Rzeszów |
1 - 4 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 10:00 |
KS II Zaczernie |
1 - 1 |
Mrowlanka Mrowla |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Świlczanka Świlcza |
8 - 2 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Jedność Hucisko |
3 - 1 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Dąb Dąbrowa |
0 - 5 |
KP Zabajka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Pauza: Rudzik Rudna Mała, |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Junak Słocina (Rzeszów) |
4 - 0 |
Dąb Dąbrowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Świlczanka Świlcza |
2 - 0 |
Jedność Hucisko |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Mrowlanka Mrowla |
11 - 1 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
4 - 0 |
KS II Zaczernie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:30 |
LKS Jasionka |
4 - 0 |
Staroniwa Rzeszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:30 |
Rudzik Rudna Mała |
4 - 0 |
RKS Rzeszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: KP Zabajka, |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Staroniwa Rzeszów |
3 - 1 |
Rudzik Rudna Mała |
6 września 2020
6.09 - 10:00 |
KS II Zaczernie |
0 - 2 |
LKS Jasionka |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
9 - 1 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
6 września 2020
6.09 - 12:30 |
Jedność Hucisko |
1 - 2 |
Mrowlanka Mrowla |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Dąb Dąbrowa |
3 - 7 |
Świlczanka Świlcza |
6 września 2020
6.09 - 11:30 |
KP Zabajka |
3 - 2 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Pauza: RKS Rzeszów, |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Świlczanka Świlcza |
3 - 0 |
KP Zabajka |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Mrowlanka Mrowla |
4 - 1 |
Dąb Dąbrowa |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
13 - 0 |
Jedność Hucisko |
13 września 2020
13.09 - 12:30 |
LKS Jasionka |
9 - 2 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
13 września 2020
13.09 - 11:30 |
Rudzik Rudna Mała |
1 - 1 |
KS II Zaczernie |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
RKS Rzeszów |
1 - 4 |
Staroniwa Rzeszów |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Pauza: Junak Słocina (Rzeszów), |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
KS II Zaczernie |
4 - 2 |
RKS Rzeszów |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Rudzik Rudna Mała |
6 - 0 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Jedność Hucisko |
3 - 5 |
LKS Jasionka |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Dąb Dąbrowa |
1 - 7 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
20 września 2020
20.09 - 11:30 |
KP Zabajka |
2 - 1 |
Mrowlanka Mrowla |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
2 - 3 |
Świlczanka Świlcza |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Pauza: Staroniwa Rzeszów, |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Mrowlanka Mrowla |
1 - 0 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
1 - 2 |
KP Zabajka |
27 września 2020
27.09 - 12:30 |
LKS Jasionka |
4 - 0 |
Dąb Dąbrowa |
27 września 2020
27.09 - 11:30 |
Rudzik Rudna Mała |
0 - 1 |
Jedność Hucisko |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
RKS Rzeszów |
1 - 2 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Staroniwa Rzeszów |
4 - 0 |
KS II Zaczernie |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Pauza: Świlczanka Świlcza, |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Staroniwa Rzeszów |
3 - 0 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Jedność Hucisko |
1 - 2 |
RKS Rzeszów |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Dąb Dąbrowa |
6 - 0 |
Rudzik Rudna Mała |
4 października 2020
4.10 - 11:30 |
KP Zabajka |
1 - 0 |
LKS Jasionka |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
1 - 0 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Świlczanka Świlcza |
3 - 1 |
Mrowlanka Mrowla |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Pauza: KS II Zaczernie, |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Wysoka Głogowska |
1 - 4 |
Świlczanka Świlcza |
11 października 2020
11.10 - 12:30 |
LKS Jasionka |
1 - 0 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
11 października 2020
11.10 - 11:30 |
Rudzik Rudna Mała |
0 - 3 |
KP Zabajka |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Dąb Dąbrowa |
2 - 1 |
RKS Rzeszów |
11 października 2020
11.10 - 11:30 |
Staroniwa Rzeszów |
0 - 1 |
Jedność Hucisko |
11 października 2020
11.10 - 11:30 |
KS II Zaczernie |
3 - 1 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Pauza: Mrowlanka Mrowla, |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Jedność Hucisko |
2 - 1 |
KS II Zaczernie |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Dąb Dąbrowa |
1 - 4 |
Staroniwa Rzeszów |
18 października 2020
18.10 - 11:30 |
KP Zabajka |
8 - 1 |
RKS Rzeszów |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
8 - 0 |
Rudzik Rudna Mała |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Świlczanka Świlcza |
2 - 2 |
LKS Jasionka |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Mrowlanka Mrowla |
2 - 1 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Pauza: LKS Biała (k. Rzeszowa), |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Jasionka |
2 - 0 |
Mrowlanka Mrowla |
25 października 2020
25.10 - 11:30 |
Rudzik Rudna Mała |
2 - 1 |
Świlczanka Świlcza |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
10 - 0 |
RKS Rzeszów |
24 października 2020
24.10 - 15:30 |
Staroniwa Rzeszów |
1 - 5 |
KP Zabajka |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
KS II Zaczernie |
2 - 0 |
Dąb Dąbrowa |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Jedność Hucisko |
4 - 2 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska, |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Dąb Dąbrowa |
5 - 1 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
KP Zabajka |
1 - 0 |
KS II Zaczernie |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
4 - 2 |
Staroniwa Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Świlczanka Świlcza |
3 - 0 |
RKS Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Mrowlanka Mrowla |
4 - 0 |
Rudzik Rudna Mała |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
1 - 2 |
LKS Jasionka |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Pauza: Jedność Hucisko, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Rudzik Rudna Mała |
1 - 1 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Mrowlanka Mrowla |
6 - 2 |
RKS Rzeszów |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Staroniwa Rzeszów |
4 - 0 |
Świlczanka Świlcza |
8 listopada 2020
8.11 - 10:30 |
KS II Zaczernie |
3 - 2 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
KP Zabajka |
14 - 0 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Jedność Hucisko |
3 - 2 |
Dąb Dąbrowa |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Pauza: LKS Jasionka, |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
KP Zabajka |
2 - 2 |
Świlczanka Świlcza |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Dąb Dąbrowa |
0 - 1 |
Mrowlanka Mrowla |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Jedność Hucisko |
1 - 2 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
0 - 8 |
LKS Jasionka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 18:00 |
KS II Zaczernie |
0 - 3 |
Rudzik Rudna Mała |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Staroniwa Rzeszów |
3 - 0 |
RKS Rzeszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Pauza: Junak Słocina (Rzeszów), |
Kolejka 19 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
RKS Rzeszów |
3 - 0 |
KS II Zaczernie |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
0 - 2 |
Rudzik Rudna Mała |
2 maja 2021
2.05 - 18:00 |
LKS Jasionka |
7 - 0 |
Jedność Hucisko |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
3 - 1 |
Dąb Dąbrowa |
2 maja 2021
2.05 - 12:30 |
Mrowlanka Mrowla |
0 - 0 |
KP Zabajka |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Świlczanka Świlcza |
1 - 3 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Pauza: Staroniwa Rzeszów, |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Junak Słocina (Rzeszów) |
3 - 1 |
Mrowlanka Mrowla |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
KP Zabajka |
3 - 1 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Dąb Dąbrowa |
1 - 4 |
LKS Jasionka |
9 maja 2021
9.05 - 11:30 |
Jedność Hucisko |
4 - 1 |
Rudzik Rudna Mała |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
3 - 0 |
RKS Rzeszów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
KS II Zaczernie |
0 - 3 |
Staroniwa Rzeszów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Pauza: Świlczanka Świlcza, |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
1 - 5 |
Staroniwa Rzeszów |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
Jedność Hucisko |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Rudzik Rudna Mała |
1 - 1 |
Dąb Dąbrowa |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
LKS Jasionka |
2 - 2 |
KP Zabajka |
16 maja 2021
16.05 - 11:30 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
0 - 4 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Mrowlanka Mrowla |
2 - 1 |
Świlczanka Świlcza |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Pauza: KS II Zaczernie, |
Kolejka 14 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Jedność Hucisko |
0 - 6 |
KP Zabajka |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
3 - 5 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
20 maja 2021
20.05 - 19:30 |
KS II Zaczernie |
0 - 3 |
Świlczanka Świlcza |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Staroniwa Rzeszów |
2 - 7 |
Mrowlanka Mrowla |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Rudzik Rudna Mała |
1 - 0 |
LKS Jasionka |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Pauza: Dąb Dąbrowa, |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Świlczanka Świlcza |
3 - 2 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
2 - 7 |
LKS Jasionka |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
KP Zabajka |
1 - 0 |
Rudzik Rudna Mała |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
Dąb Dąbrowa |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Jedność Hucisko |
2 - 1 |
Staroniwa Rzeszów |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
3 - 0 |
KS II Zaczernie |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Mrowlanka Mrowla, |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
KS II Zaczernie |
0 - 3 |
Jedność Hucisko |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Staroniwa Rzeszów |
4 - 3 |
Dąb Dąbrowa |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
KP Zabajka |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Rudzik Rudna Mała |
0 - 2 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
LKS Jasionka |
1 - 0 |
Świlczanka Świlcza |
30 maja 2021
30.05 - 11:30 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
0 - 7 |
Mrowlanka Mrowla |
30 maja 2021
30.05 - 12:30 |
Pauza: LKS Biała (k. Rzeszowa), |
Kolejka 15 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
LKS Jasionka |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
2 - 0 |
Staroniwa Rzeszów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Mrowlanka Mrowla |
3 - 0 |
KS II Zaczernie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
0 - 8 |
Świlczanka Świlcza |
9 maja 2021
9.05 - 18:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
6 - 0 |
Jedność Hucisko |
2 czerwca 2021
2.06 - 19:15 |
KP Zabajka |
7 - 1 |
Dąb Dąbrowa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Pauza: Rudzik Rudna Mała, |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Mrowlanka Mrowla |
1 - 3 |
LKS Jasionka |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Świlczanka Świlcza |
0 - 0 |
Rudzik Rudna Mała |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
KP Zabajka |
8 - 0 |
Staroniwa Rzeszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Dąb Dąbrowa |
3 - 0 |
KS II Zaczernie |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
2 - 3 |
Jedność Hucisko |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Pauza: Orzeł Wysoka Głogowska, |
Kolejka 16 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Dąb Dąbrowa |
2 - 5 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:30 |
Jedność Hucisko |
3 - 2 |
Świlczanka Świlcza |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
0 - 5 |
Mrowlanka Mrowla |
13 czerwca 2021
13.06 - 18:00 |
KS II Zaczernie |
0 - 3 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Staroniwa Rzeszów |
0 - 7 |
LKS Jasionka |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
Rudzik Rudna Mała |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Pauza: KP Zabajka, |
Kolejka 17 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Rudzik Rudna Mała |
5 - 0 |
Staroniwa Rzeszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
LKS Jasionka |
3 - 0 |
KS II Zaczernie |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
1 - 3 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Mrowlanka Mrowla |
0 - 2 |
Jedność Hucisko |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Świlczanka Świlcza |
9 - 1 |
Dąb Dąbrowa |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
1 - 1 |
KP Zabajka |
24 czerwca 2021
24.06 - 19:00 |
Pauza: RKS Rzeszów, |
Kolejka 25 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
3 - 1 |
Dąb Dąbrowa |
27 czerwca 2021
27.06 - 18:00 |
KS II Zaczernie |
0 - 3 |
KP Zabajka |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Staroniwa Rzeszów |
1 - 7 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
Świlczanka Świlcza |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Rudzik Rudna Mała |
2 - 7 |
Mrowlanka Mrowla |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
LKS Jasionka |
2 - 1 |
Orzeł Wysoka Głogowska |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:30 |
Pauza: Jedność Hucisko, |
Kolejka 26 - 3/4. lipca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Wysoka Głogowska |
4 - 1 |
Rudzik Rudna Mała |
4 lipca 2021
4.07 - 14:00 |
RKS Rzeszów |
0 - 3 |
Mrowlanka Mrowla |
4 lipca 2021
4.07 - 14:00 |
Świlczanka Świlcza |
5 - 3 |
Staroniwa Rzeszów |
4 lipca 2021
4.07 - 14:00 |
Junak Słocina (Rzeszów) |
3 - 0 |
KS II Zaczernie |
4 lipca 2021
4.07 - 14:00 |
LKS Biała (k. Rzeszowa) |
1 - 11 |
KP Zabajka |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Dąb Dąbrowa |
4 - 4 |
Jedność Hucisko |
4 lipca 2021
4.07 - 14:00 |
Pauza: LKS Jasionka, . |
|