Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Orły Pstrągówka |
1 - 7 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Huragan Kozłówek |
3 - 6 |
Sokół Grodzisko |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Płomyk Lutoryż |
1 - 1 |
Start Lubenia |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Grunwald Połomia |
1 - 2 |
LKS Hermanowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
3 - 5 |
KS Godowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Pauza: Korona Dobrzechów, |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Hermanowa |
6 - 2 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Start Lubenia |
0 - 0 |
Grunwald Połomia |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Sokół Grodzisko |
0 - 0 |
Płomyk Lutoryż |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:30 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
4 - 3 |
Huragan Kozłówek |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Korona Dobrzechów |
0 - 2 |
Orły Pstrągówka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Pauza: KS Godowa, |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Huragan Kozłówek |
4 - 2 |
Korona Dobrzechów |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Płomyk Lutoryż |
1 - 2 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Grunwald Połomia |
3 - 1 |
Sokół Grodzisko |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
3 - 2 |
Start Lubenia |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
KS Godowa |
1 - 2 |
LKS Hermanowa |
6 września 2020
6.09 - 11:30 |
Pauza: Orły Pstrągówka, |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Start Lubenia |
4 - 3 |
KS Godowa |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Sokół Grodzisko |
3 - 0 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
13 września 2020
13.09 - 11:30 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
1 - 1 |
Grunwald Połomia |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Korona Dobrzechów |
2 - 3 |
Płomyk Lutoryż |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Orły Pstrągówka |
2 - 8 |
Huragan Kozłówek |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Pauza: LKS Hermanowa, |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Płomyk Lutoryż |
8 - 1 |
Orły Pstrągówka |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Grunwald Połomia |
0 - 0 |
Korona Dobrzechów |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
3 - 1 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
KS Godowa |
4 - 0 |
Sokół Grodzisko |
20 września 2020
20.09 - 11:30 |
LKS Hermanowa |
7 - 0 |
Start Lubenia |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Pauza: Huragan Kozłówek, |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Sokół Grodzisko |
2 - 3 |
LKS Hermanowa |
27 września 2020
27.09 - 11:30 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
0 - 4 |
KS Godowa |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
vo, na boisku 4-4 |
Korona Dobrzechów |
4 - 2 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Orły Pstrągówka |
0 - 3 |
Grunwald Połomia |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Huragan Kozłówek |
2 - 1 |
Płomyk Lutoryż |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Pauza: Start Lubenia, |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Połomia |
1 - 3 |
Huragan Kozłówek |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
5 - 0 |
Orły Pstrągówka |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
KS Godowa |
0 - 1 |
Korona Dobrzechów |
4 października 2020
4.10 - 11:30 |
LKS Hermanowa |
3 - 1 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Start Lubenia |
4 - 3 |
Sokół Grodzisko |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Pauza: Płomyk Lutoryż, |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Granit Wysoka Strzyżowska |
1 - 5 |
Start Lubenia |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Korona Dobrzechów |
0 - 7 |
LKS Hermanowa |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Orły Pstrągówka |
2 - 8 |
KS Godowa |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Huragan Kozłówek |
8 - 2 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Płomyk Lutoryż |
3 - 4 |
Grunwald Połomia |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Pauza: Sokół Grodzisko, |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
1 - 2 |
Płomyk Lutoryż |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
KS Godowa |
1 - 1 |
Huragan Kozłówek |
18 października 2020
18.10 - 11:30 |
LKS Hermanowa |
10 - 4 |
Orły Pstrągówka |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Start Lubenia |
0 - 3 |
Korona Dobrzechów |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Sokół Grodzisko |
1 - 5 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
18 października 2020
18.10 - 11:30 |
Pauza: Grunwald Połomia, |
Kolejka 10 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Korona Dobrzechów |
3 - 1 |
Sokół Grodzisko |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Orły Pstrągówka |
2 - 4 |
Start Lubenia |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Huragan Kozłówek |
1 - 7 |
LKS Hermanowa |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Płomyk Lutoryż |
1 - 2 |
KS Godowa |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Grunwald Połomia |
3 - 1 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Pauza: Granit Wysoka Strzyżowska, |
Kolejka 11 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
KS Godowa |
3 - 2 |
Grunwald Połomia |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LKS Hermanowa |
7 - 1 |
Płomyk Lutoryż |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Start Lubenia |
5 - 4 |
Huragan Kozłówek |
31 października 2020
31.10 - 11:00 |
Sokół Grodzisko |
2 - 0 |
Orły Pstrągówka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
5 - 2 |
Korona Dobrzechów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Grunwald II Budziwój Rzeszów, |
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Korona Dobrzechów |
4 - 1 |
Huragan Kozłówek |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
1 - 4 |
Płomyk Lutoryż |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Sokół Grodzisko |
2 - 0 |
Grunwald Połomia |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:30 |
Start Lubenia |
3 - 1 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
LKS Hermanowa |
4 - 2 |
KS Godowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Pauza: Orły Pstrągówka, |
Kolejka 15 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Godowa |
2 - 4 |
Start Lubenia |
2 maja 2021
2.05 - 11:30 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
2 - 3 |
Sokół Grodzisko |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Grunwald Połomia |
3 - 1 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
Płomyk Lutoryż |
4 - 4 |
Korona Dobrzechów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Huragan Kozłówek |
4 - 2 |
Orły Pstrągówka |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Pauza: LKS Hermanowa, |
Kolejka 16 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Orły Pstrągówka |
0 - 2 |
Płomyk Lutoryż |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Korona Dobrzechów |
0 - 0 |
Grunwald Połomia |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
2 - 1 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Sokół Grodzisko |
3 - 1 |
KS Godowa |
9 maja 2021
9.05 - 11:30 |
Start Lubenia |
2 - 1 |
LKS Hermanowa |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Pauza: Huragan Kozłówek, |
Kolejka 17 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Hermanowa |
4 - 2 |
Sokół Grodzisko |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
KS Godowa |
5 - 0 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
16 maja 2021
16.05 - 11:30 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
4 - 1 |
Korona Dobrzechów |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Grunwald Połomia |
4 - 0 |
Orły Pstrągówka |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Płomyk Lutoryż |
7 - 0 |
Huragan Kozłówek |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Pauza: Start Lubenia, |
Kolejka 18 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Huragan Kozłówek |
0 - 4 |
Grunwald Połomia |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Orły Pstrągówka |
2 - 1 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Korona Dobrzechów |
1 - 2 |
KS Godowa |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
1 - 6 |
LKS Hermanowa |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Sokół Grodzisko |
4 - 1 |
Start Lubenia |
23 maja 2021
23.05 - 11:30 |
Pauza: Płomyk Lutoryż, |
Kolejka 19 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Start Lubenia |
4 - 3 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
30 maja 2021
30.05 - 11:30 |
LKS Hermanowa |
7 - 0 |
Korona Dobrzechów |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
KS Godowa |
1 - 0 |
Orły Pstrągówka |
30 maja 2021
30.05 - 16:30 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
9 - 5 |
Huragan Kozłówek |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Grunwald Połomia |
3 - 2 |
Płomyk Lutoryż |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Pauza: Sokół Grodzisko, |
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Płomyk Lutoryż |
5 - 0 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
vo, na boisku 5-1 |
Huragan Kozłówek |
3 - 1 |
KS Godowa |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Orły Pstrągówka |
1 - 7 |
LKS Hermanowa |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Korona Dobrzechów |
0 - 9 |
Start Lubenia |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
3 - 2 |
Sokół Grodzisko |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Pauza: Grunwald Połomia, |
Kolejka 12 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Granit Wysoka Strzyżowska |
2 - 1 |
Orły Pstrągówka |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Sokół Grodzisko |
2 - 4 |
Huragan Kozłówek |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Start Lubenia |
3 - 4 |
Płomyk Lutoryż |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:30 |
LKS Hermanowa |
1 - 1 |
Grunwald Połomia |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
KS Godowa |
6 - 1 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Pauza: Korona Dobrzechów, |
Kolejka 13 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
2 - 4 |
LKS Hermanowa |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Grunwald Połomia |
1 - 2 |
Start Lubenia |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Płomyk Lutoryż |
2 - 1 |
Sokół Grodzisko |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Huragan Kozłówek |
4 - 2 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Orły Pstrągówka |
3 - 4 |
Korona Dobrzechów |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Pauza: KS Godowa, |
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sokół Grodzisko |
0 - 0 |
Korona Dobrzechów |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Start Lubenia |
6 - 0 |
Orły Pstrągówka |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LKS Hermanowa |
2 - 3 |
Huragan Kozłówek |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
KS Godowa |
1 - 6 |
Płomyk Lutoryż |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Grunwald II Budziwój Rzeszów |
4 - 4 |
Grunwald Połomia |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Pauza: Granit Wysoka Strzyżowska, |
Kolejka 22 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Połomia |
1 - 0 |
KS Godowa |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Płomyk Lutoryż |
4 - 2 |
LKS Hermanowa |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Huragan Kozłówek |
2 - 1 |
Start Lubenia |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Orły Pstrągówka |
2 - 2 |
Sokół Grodzisko |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Korona Dobrzechów |
2 - 0 |
Granit Wysoka Strzyżowska |
27 czerwca 2021
27.06 - 14:00 |
Pauza: Grunwald II Budziwój Rzeszów, . |
|