Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Galicja Chmielnik |
6 - 0 |
Polonia Hyżne |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Grom Handzlówka |
1 - 1 |
Orzeł Wysoka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
Las Zalesie |
3 - 0 |
Orzeł Harta |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:30 |
Czarni Kraczkowa |
2 - 2 |
Stal II Łańcut |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
HALO Hyżne |
3 - 4 |
Jawor Krzemienica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
1 - 5 |
Jawor Krzemienica |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:30 |
Stal II Łańcut |
1 - 1 |
HALO Hyżne |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Orzeł Harta |
0 - 3 |
Czarni Kraczkowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Orzeł Wysoka |
0 - 1 |
Las Zalesie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Galicja Chmielnik |
3 - 4 |
Grom Handzlówka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 12:00 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Grom Handzlówka |
4 - 0 |
Polonia Hyżne |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Las Zalesie |
3 - 5 |
Galicja Chmielnik |
6 września 2020
6.09 - 14:30 |
Czarni Kraczkowa |
2 - 6 |
Orzeł Wysoka |
4 września 2020
4.09 - 17:00 |
HALO Hyżne |
2 - 1 |
Orzeł Harta |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Jawor Krzemienica |
4 - 0 |
Stal II Łańcut |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
1 - 7 |
Stal II Łańcut |
13 września 2020
13.09 - 12:00 |
Orzeł Harta |
1 - 3 |
Jawor Krzemienica |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Orzeł Wysoka |
0 - 0 |
HALO Hyżne |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Galicja Chmielnik |
2 - 1 |
Czarni Kraczkowa |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Grom Handzlówka |
4 - 0 |
Las Zalesie |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Las Zalesie |
2 - 2 |
Polonia Hyżne |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Czarni Kraczkowa |
0 - 0 |
Grom Handzlówka |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
HALO Hyżne |
2 - 3 |
Galicja Chmielnik |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Jawor Krzemienica |
1 - 1 |
Orzeł Wysoka |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Stal II Łańcut |
0 - 1 |
Orzeł Harta |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
0 - 0 |
Orzeł Harta |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Orzeł Wysoka |
3 - 0 |
Stal II Łańcut |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Galicja Chmielnik |
4 - 2 |
Jawor Krzemienica |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Grom Handzlówka |
1 - 2 |
HALO Hyżne |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Las Zalesie |
0 - 3 |
Czarni Kraczkowa |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Czarni Kraczkowa |
1 - 0 |
Polonia Hyżne |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
HALO Hyżne |
5 - 1 |
Las Zalesie |
4 października 2020
4.10 - 12:30 |
Jawor Krzemienica |
2 - 2 |
Grom Handzlówka |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Stal II Łańcut |
0 - 1 |
Galicja Chmielnik |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Orzeł Harta |
2 - 1 |
Orzeł Wysoka |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
0 - 6 |
Orzeł Wysoka |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Galicja Chmielnik |
9 - 1 |
Orzeł Harta |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Grom Handzlówka |
4 - 0 |
Stal II Łańcut |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Las Zalesie |
2 - 1 |
Jawor Krzemienica |
11 października 2020
11.10 - 15:30 |
Czarni Kraczkowa |
3 - 1 |
HALO Hyżne |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
HALO Hyżne |
3 - 2 |
Polonia Hyżne |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Jawor Krzemienica |
3 - 0 |
Czarni Kraczkowa |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Las Zalesie |
3 - 4 |
Stal II Łańcut |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Orzeł Harta |
2 - 4 |
Grom Handzlówka |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Orzeł Wysoka |
0 - 2 |
Galicja Chmielnik |
17 października 2020
17.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Jawor Krzemienica |
0 - 3 |
Polonia Hyżne |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
vo, na boisku 3-0 |
HALO Hyżne |
4 - 1 |
Stal II Łańcut |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Czarni Kraczkowa |
4 - 2 |
Orzeł Harta |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Las Zalesie |
0 - 3 |
Orzeł Wysoka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Grom Handzlówka |
2 - 0 |
Galicja Chmielnik |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Kolejka 12 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
0 - 5 |
Grom Handzlówka |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Galicja Chmielnik |
3 - 1 |
Las Zalesie |
2 maja 2021
2.05 - 12:00 |
Orzeł Wysoka |
1 - 2 |
Czarni Kraczkowa |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Orzeł Harta |
1 - 7 |
HALO Hyżne |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Stal II Łańcut |
2 - 4 |
Jawor Krzemienica |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Kolejka 13 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Stal II Łańcut |
2 - 0 |
Polonia Hyżne |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Jawor Krzemienica |
2 - 1 |
Orzeł Harta |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
HALO Hyżne |
6 - 2 |
Orzeł Wysoka |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Czarni Kraczkowa |
3 - 1 |
Galicja Chmielnik |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Las Zalesie |
0 - 5 |
Grom Handzlówka |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Kolejka 14 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
2 - 0 |
Las Zalesie |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Grom Handzlówka |
2 - 0 |
Czarni Kraczkowa |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Galicja Chmielnik |
5 - 0 |
HALO Hyżne |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Orzeł Wysoka |
2 - 3 |
Jawor Krzemienica |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Orzeł Harta |
6 - 1 |
Stal II Łańcut |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Kolejka 15 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Harta |
2 - 1 |
Polonia Hyżne |
23 maja 2021
23.05 - 13:00 |
Stal II Łańcut |
1 - 2 |
Orzeł Wysoka |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Jawor Krzemienica |
2 - 2 |
Galicja Chmielnik |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
HALO Hyżne |
0 - 2 |
Grom Handzlówka |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Czarni Kraczkowa |
3 - 1 |
Las Zalesie |
22 maja 2021
22.05 - 17:30 |
Kolejka 16 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
1 - 3 |
Czarni Kraczkowa |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Las Zalesie |
3 - 1 |
HALO Hyżne |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Grom Handzlówka |
3 - 0 |
Jawor Krzemienica |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Galicja Chmielnik |
1 - 0 |
Stal II Łańcut |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Orzeł Wysoka |
2 - 1 |
Orzeł Harta |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Kolejka 10 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
0 - 7 |
Galicja Chmielnik |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Wysoka |
4 - 1 |
Grom Handzlówka |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Orzeł Harta |
5 - 3 |
Las Zalesie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Stal II Łańcut |
0 - 3 |
Czarni Kraczkowa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Jawor Krzemienica |
1 - 2 |
HALO Hyżne |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kolejka 17 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Wysoka |
0 - 2 |
Polonia Hyżne |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Orzeł Harta |
2 - 5 |
Galicja Chmielnik |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Stal II Łańcut |
0 - 1 |
Grom Handzlówka |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Jawor Krzemienica |
4 - 0 |
Las Zalesie |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
HALO Hyżne |
4 - 0 |
Czarni Kraczkowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Kolejka 18 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Polonia Hyżne |
1 - 5 |
HALO Hyżne |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Czarni Kraczkowa |
3 - 2 |
Jawor Krzemienica |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Stal II Łańcut |
5 - 0 |
Las Zalesie |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Grom Handzlówka |
1 - 0 |
Orzeł Harta |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Galicja Chmielnik |
0 - 1 |
Orzeł Wysoka |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
|