Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Herkules Trzebuska |
1 - 1 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
11 - 1 |
KS Terliczka |
16 września 2020
16.09 - 18:00 |
Rzemieślnik Strażów |
2 - 1 |
KS Smolarzyny |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
1 - 2 |
Głuchowianka Głuchów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
0 - 2 |
Palkovia Palikówka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
1 - 0 |
Palkovia Palikówka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Głuchowianka Głuchów |
0 - 2 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
KS Smolarzyny |
1 - 4 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
KS Terliczka |
1 - 7 |
Rzemieślnik Strażów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Herkules Trzebuska |
0 - 7 |
Leśna Wólka Podleśna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Leśna Wólka Podleśna |
5 - 1 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Rzemieślnik Strażów |
1 - 0 |
Herkules Trzebuska |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
5 - 4 |
KS Terliczka |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
6 - 1 |
KS Smolarzyny |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Palkovia Palikówka |
5 - 2 |
Głuchowianka Głuchów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
2 - 0 |
Głuchowianka Głuchów |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
KS Smolarzyny |
2 - 1 |
Palkovia Palikówka |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
KS Terliczka |
2 - 6 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Herkules Trzebuska |
5 - 0 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
4 - 0 |
Rzemieślnik Strażów |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Rzemieślnik Strażów |
5 - 2 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
0 - 4 |
Leśna Wólka Podleśna |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
3 - 3 |
Herkules Trzebuska |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Palkovia Palikówka |
6 - 2 |
KS Terliczka |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Głuchowianka Głuchów |
3 - 0 |
KS Smolarzyny |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
8 - 1 |
KS Smolarzyny |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
KS Terliczka |
3 - 0 |
Głuchowianka Głuchów |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Herkules Trzebuska |
0 - 2 |
Palkovia Palikówka |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
4 - 0 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Rzemieślnik Strażów |
5 - 4 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
2 - 2 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
4 - 0 |
Rzemieślnik Strażów |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Palkovia Palikówka |
1 - 0 |
Leśna Wólka Podleśna |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Głuchowianka Głuchów |
2 - 6 |
Herkules Trzebuska |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
KS Smolarzyny |
2 - 2 |
KS Terliczka |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
6 - 2 |
KS Terliczka |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Herkules Trzebuska |
3 - 3 |
KS Smolarzyny |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
12 - 0 |
Głuchowianka Głuchów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Rzemieślnik Strażów |
3 - 1 |
Palkovia Palikówka |
11 października 2020
11.10 - 16:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
2 - 4 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
3 - 3 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
25 października 2020
25.10 - 13:30 |
Palkovia Palikówka |
0 - 3 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
vo, na boisku 4-0 |
Głuchowianka Głuchów |
0 - 1 |
Rzemieślnik Strażów |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
KS Smolarzyny |
1 - 8 |
Leśna Wólka Podleśna |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
KS Terliczka |
1 - 7 |
Herkules Trzebuska |
17 października 2020
17.10 - 15:30 |
Kolejka 11 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Palkovia Palikówka |
3 - 1 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
2 - 0 |
Głuchowianka Głuchów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 13:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
0 - 0 |
KS Smolarzyny |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Rzemieślnik Strażów |
3 - 1 |
KS Terliczka |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
8 - 1 |
Herkules Trzebuska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Kolejka 12 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
2 - 5 |
Leśna Wólka Podleśna |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Herkules Trzebuska |
0 - 3 |
Rzemieślnik Strażów |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
KS Terliczka |
2 - 1 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
12 maja 2021
12.05 - 18:30 |
KS Smolarzyny |
0 - 1 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Głuchowianka Głuchów |
0 - 7 |
Palkovia Palikówka |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 13 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Głuchowianka Głuchów |
0 - 5 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Palkovia Palikówka |
4 - 0 |
KS Smolarzyny |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
2 - 0 |
KS Terliczka |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
0 - 3 |
Herkules Trzebuska |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Rzemieślnik Strażów |
2 - 1 |
Leśna Wólka Podleśna |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Kolejka 14 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
4 - 3 |
Rzemieślnik Strażów |
15 maja 2021
15.05 - 16:30 |
Leśna Wólka Podleśna |
13 - 0 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
Herkules Trzebuska |
1 - 1 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
KS Terliczka |
3 - 4 |
Palkovia Palikówka |
15 maja 2021
15.05 - 11:00 |
KS Smolarzyny |
6 - 1 |
Głuchowianka Głuchów |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kolejka 15 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Smolarzyny |
1 - 6 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Głuchowianka Głuchów |
1 - 10 |
KS Terliczka |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Palkovia Palikówka |
2 - 1 |
Herkules Trzebuska |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
0 - 5 |
Leśna Wólka Podleśna |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
0 - 11 |
Rzemieślnik Strażów |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Kolejka 16 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
9 - 1 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Rzemieślnik Strażów |
6 - 0 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
2 - 2 |
Palkovia Palikówka |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Herkules Trzebuska |
11 - 0 |
Głuchowianka Głuchów |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
KS Terliczka |
2 - 3 |
KS Smolarzyny |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Kolejka 10 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
3 - 1 |
Herkules Trzebuska |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
KS Terliczka |
2 - 6 |
Leśna Wólka Podleśna |
1 czerwca 2021
1.06 - 18:00 |
KS Smolarzyny |
0 - 3 |
Rzemieślnik Strażów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Głuchowianka Głuchów |
1 - 0 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Palkovia Palikówka |
4 - 1 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kolejka 17 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
KS Terliczka |
3 - 2 |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
KS Smolarzyny |
3 - 1 |
Herkules Trzebuska |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Głuchowianka Głuchów |
0 - 3 |
Leśna Wólka Podleśna |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Palkovia Palikówka |
0 - 2 |
Rzemieślnik Strażów |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
10 - 0 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Kolejka 18 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LKS Łąka (k. Łańcuta) |
2 - 1 |
Stobierna-Krzywe Stobierna |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Sitowianka Budy Łańcuckie |
2 - 11 |
Palkovia Palikówka |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Rzemieślnik Strażów |
4 - 2 |
Głuchowianka Głuchów |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Leśna Wólka Podleśna |
9 - 0 |
KS Smolarzyny |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Herkules Trzebuska |
1 - 2 |
KS Terliczka |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
|