Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
2 - 2 |
Strażak Grochowe |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
LKS Dębiaki |
3 - 0 |
Madras Goleszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Skorpion Wylów |
3 - 2 |
Grom Krzemienica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Jutrzenka Ławnica |
3 - 0 |
Pławianka Orłów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Pauza: Czarni II Trześń, |
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
9 - 0 |
Pławianka Orłów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Grom Krzemienica |
4 - 2 |
Czarni II Trześń |
29 sierpnia 2020
29.08 - 16:00 |
Madras Goleszów |
1 - 1 |
Skorpion Wylów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
2 - 1 |
LKS Dębiaki |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Pauza: Jutrzenka Ławnica, |
Kolejka 3 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
LKS Dębiaki |
2 - 3 |
Strażak Grochowe |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Skorpion Wylów |
0 - 5 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Czarni II Trześń |
6 - 1 |
Madras Goleszów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Jutrzenka Ławnica |
3 - 3 |
Grom Krzemienica |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Pauza: Pławianka Orłów, |
Kolejka 4 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Grom Krzemienica |
6 - 3 |
Pławianka Orłów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Madras Goleszów |
0 - 1 |
Jutrzenka Ławnica |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
1 - 1 |
Czarni II Trześń |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
LKS Dębiaki |
1 - 2 |
Skorpion Wylów |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Pauza: Strażak Grochowe, |
Kolejka 5 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Skorpion Wylów |
2 - 3 |
Strażak Grochowe |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Czarni II Trześń |
2 - 0 |
LKS Dębiaki |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Jutrzenka Ławnica |
2 - 4 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Pławianka Orłów |
2 - 2 |
Madras Goleszów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Pauza: Grom Krzemienica, |
Kolejka 6 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Grom Krzemienica |
0 - 1 |
Strażak Grochowe |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
4 - 2 |
Pławianka Orłów |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
LKS Dębiaki |
3 - 0 |
Jutrzenka Ławnica |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Skorpion Wylów |
3 - 2 |
Czarni II Trześń |
27 września 2020
27.09 - 12:00 |
Pauza: Madras Goleszów, |
Kolejka 7 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Czarni II Trześń |
1 - 1 |
Strażak Grochowe |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Jutrzenka Ławnica |
2 - 4 |
Skorpion Wylów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Pławianka Orłów |
0 - 5 |
LKS Dębiaki |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Grom Krzemienica |
1 - 3 |
Madras Goleszów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Pauza: Kolorado II Wola Chorzelowska, |
Kolejka 8 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
2 - 0 |
Madras Goleszów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
7 - 7 |
Grom Krzemienica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Skorpion Wylów |
7 - 1 |
Pławianka Orłów |
11 października 2020
11.10 - 12:00 |
Czarni II Trześń |
4 - 3 |
Jutrzenka Ławnica |
10 października 2020
10.10 - 14:00 |
Pauza: LKS Dębiaki, |
Kolejka 9 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Jutrzenka Ławnica |
1 - 3 |
Strażak Grochowe |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Pławianka Orłów |
3 - 10 |
Czarni II Trześń |
17 października 2020
17.10 - 16:00 |
Grom Krzemienica |
5 - 2 |
LKS Dębiaki |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Madras Goleszów |
3 - 5 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Skorpion Wylów, |
Kolejka 11 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Pławianka Orłów |
0 - 3 |
Strażak Grochowe |
|
Czarni II Trześń |
3 - 0 |
Grom Krzemienica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 10:30 |
Skorpion Wylów |
1 - 3 |
Madras Goleszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
LKS Dębiaki |
4 - 2 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Pauza: Jutrzenka Ławnica, |
Kolejka 12 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
6 - 0 |
LKS Dębiaki |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
3 - 0 |
Skorpion Wylów |
2 maja 2021
2.05 - 13:00 |
Madras Goleszów |
1 - 3 |
Czarni II Trześń |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Grom Krzemienica |
5 - 2 |
Jutrzenka Ławnica |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Pauza: Pławianka Orłów, |
Kolejka 13 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Pławianka Orłów |
0 - 3 |
Grom Krzemienica |
|
Jutrzenka Ławnica |
0 - 3 |
Madras Goleszów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
vo, na boisku 7-0 |
Czarni II Trześń |
2 - 2 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Skorpion Wylów |
2 - 2 |
LKS Dębiaki |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Pauza: Strażak Grochowe, |
Kolejka 14 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
4 - 1 |
Skorpion Wylów |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
LKS Dębiaki |
1 - 2 |
Czarni II Trześń |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
6 - 2 |
Jutrzenka Ławnica |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Madras Goleszów |
3 - 0 |
Pławianka Orłów |
|
Pauza: Grom Krzemienica, |
Kolejka 15 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
6 - 0 |
Grom Krzemienica |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pławianka Orłów |
0 - 3 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
|
Jutrzenka Ławnica |
1 - 2 |
LKS Dębiaki |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Czarni II Trześń |
7 - 0 |
Skorpion Wylów |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Pauza: Madras Goleszów, |
Kolejka 16 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
6 - 0 |
Czarni II Trześń |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Skorpion Wylów |
0 - 6 |
Jutrzenka Ławnica |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
LKS Dębiaki |
3 - 0 |
Pławianka Orłów |
|
Madras Goleszów |
2 - 0 |
Grom Krzemienica |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Pauza: Kolorado II Wola Chorzelowska, |
Kolejka 10 - 2. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
5 - 2 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Madras Goleszów |
0 - 2 |
LKS Dębiaki |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Grom Krzemienica |
1 - 2 |
Skorpion Wylów |
3 czerwca 2021
3.06 - 14:00 |
Pławianka Orłów |
0 - 3 |
Jutrzenka Ławnica |
|
Pauza: Czarni II Trześń, |
Kolejka 17 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Madras Goleszów |
1 - 9 |
Strażak Grochowe |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Grom Krzemienica |
5 - 3 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Pławianka Orłów |
0 - 3 |
Skorpion Wylów |
|
Jutrzenka Ławnica |
3 - 0 |
Czarni II Trześń |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
vo, na boisku 4-7 |
Pauza: LKS Dębiaki, |
Kolejka 18 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Strażak Grochowe |
4 - 0 |
Jutrzenka Ławnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Czarni II Trześń |
3 - 0 |
Pławianka Orłów |
|
LKS Dębiaki |
0 - 0 |
Grom Krzemienica |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Kolorado II Wola Chorzelowska |
3 - 3 |
Madras Goleszów |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Pauza: Skorpion Wylów, . |
|