Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Płomień Chmielów |
0 - 5 |
Kolejarz Knapy |
2 sierpnia 2020
2.08 - 14:00 |
Płomień Trześń |
1 - 1 |
KS Cygany |
2 sierpnia 2020
2.08 - 14:00 |
WKS Zabrnie |
10 - 1 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
2 sierpnia 2020
2.08 - 14:00 |
Łęg Kopcie |
3 - 1 |
LZS Jadachy |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Pauza: LZS Tarnowska Wola, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
1 - 8 |
Łęg Kopcie |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:30 |
KS Cygany |
1 - 1 |
WKS Zabrnie |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Kolejarz Knapy |
4 - 3 |
Płomień Trześń |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
LZS Tarnowska Wola |
0 - 3 |
Płomień Chmielów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
vo, na boisku 3-0 |
Pauza: LZS Jadachy, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Płomień Trześń |
3 - 0 |
LZS Tarnowska Wola |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
vo, na boisku 2-4 |
WKS Zabrnie |
7 - 0 |
Kolejarz Knapy |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
vo, na boisku 7-1 |
Łęg Kopcie |
3 - 2 |
KS Cygany |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
LZS Jadachy |
5 - 2 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Pauza: Płomień Chmielów, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
KS Cygany |
4 - 2 |
LZS Jadachy |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Kolejarz Knapy |
1 - 0 |
Łęg Kopcie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
LZS Tarnowska Wola |
4 - 0 |
WKS Zabrnie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Płomień Chmielów |
3 - 3 |
Płomień Trześń |
22 sierpnia 2020
22.08 - 18:00 |
Pauza: Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg, |
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
WKS Zabrnie |
3 - 1 |
Płomień Chmielów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Łęg Kopcie |
3 - 2 |
LZS Tarnowska Wola |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
LZS Jadachy |
4 - 1 |
Kolejarz Knapy |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
1 - 3 |
KS Cygany |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Pauza: Płomień Trześń, |
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Kolejarz Knapy |
3 - 0 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LZS Tarnowska Wola |
1 - 3 |
LZS Jadachy |
5 września 2020
5.09 - 15:00 |
Płomień Chmielów |
1 - 7 |
Łęg Kopcie |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Płomień Trześń |
3 - 2 |
WKS Zabrnie |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Pauza: KS Cygany, |
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Łęg Kopcie |
3 - 2 |
Płomień Trześń |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
LZS Jadachy |
7 - 1 |
Płomień Chmielów |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
0 - 3 |
LZS Tarnowska Wola |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
KS Cygany |
3 - 1 |
Kolejarz Knapy |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Pauza: WKS Zabrnie, |
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Tarnowska Wola |
1 - 1 |
KS Cygany |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Płomień Chmielów |
1 - 3 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
20 września 2020
20.09 - 13:00 |
Płomień Trześń |
2 - 10 |
LZS Jadachy |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
WKS Zabrnie |
1 - 8 |
Łęg Kopcie |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pauza: Kolejarz Knapy, |
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
LZS Jadachy |
13 - 0 |
WKS Zabrnie |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
1 - 9 |
Płomień Trześń |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
KS Cygany |
2 - 0 |
Płomień Chmielów |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Kolejarz Knapy |
1 - 1 |
LZS Tarnowska Wola |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Pauza: Łęg Kopcie, |
Kolejka 12 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
LZS Tarnowska Wola |
8 - 3 |
Płomień Trześń |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:30 |
Kolejarz Knapy |
1 - 4 |
WKS Zabrnie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:30 |
KS Cygany |
1 - 2 |
Łęg Kopcie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:30 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
4 - 7 |
LZS Jadachy |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:30 |
Pauza: Płomień Chmielów, |
Kolejka 13 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Jadachy |
1 - 2 |
KS Cygany |
2 maja 2021
2.05 - 17:00 |
Łęg Kopcie |
1 - 0 |
Kolejarz Knapy |
2 maja 2021
2.05 - 13:30 |
WKS Zabrnie |
2 - 6 |
LZS Tarnowska Wola |
2 maja 2021
2.05 - 16:00 |
Płomień Trześń |
0 - 0 |
Płomień Chmielów |
2 maja 2021
2.05 - 13:30 |
Pauza: Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg, |
Kolejka 14 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Płomień Chmielów |
2 - 2 |
WKS Zabrnie |
9 maja 2021
9.05 - 13:30 |
LZS Tarnowska Wola |
2 - 2 |
Łęg Kopcie |
8 maja 2021
8.05 - 13:30 |
Kolejarz Knapy |
1 - 2 |
LZS Jadachy |
9 maja 2021
9.05 - 13:30 |
KS Cygany |
7 - 0 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
9 maja 2021
9.05 - 13:30 |
vo, na boisku 7-1 |
Pauza: Płomień Trześń, |
Kolejka 15 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
3 - 2 |
Kolejarz Knapy |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
LZS Jadachy |
2 - 2 |
LZS Tarnowska Wola |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Łęg Kopcie |
2 - 1 |
Płomień Chmielów |
16 maja 2021
16.05 - 16:00 |
WKS Zabrnie |
3 - 0 |
Płomień Trześń |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Pauza: KS Cygany, |
Kolejka 16 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Płomień Trześń |
3 - 5 |
Łęg Kopcie |
23 maja 2021
23.05 - 13:30 |
Płomień Chmielów |
1 - 9 |
LZS Jadachy |
23 maja 2021
23.05 - 13:30 |
LZS Tarnowska Wola |
3 - 0 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
23 maja 2021
23.05 - 13:30 |
Kolejarz Knapy |
4 - 0 |
KS Cygany |
23 maja 2021
23.05 - 13:30 |
Pauza: WKS Zabrnie, |
Kolejka 17 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Cygany |
2 - 1 |
LZS Tarnowska Wola |
30 maja 2021
30.05 - 13:30 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
5 - 0 |
Płomień Chmielów |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LZS Jadachy |
4 - 2 |
Płomień Trześń |
30 maja 2021
30.05 - 13:30 |
Łęg Kopcie |
3 - 1 |
WKS Zabrnie |
30 maja 2021
30.05 - 13:30 |
Pauza: Kolejarz Knapy, |
Kolejka 18 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
WKS Zabrnie |
2 - 8 |
LZS Jadachy |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Płomień Trześń |
7 - 1 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:30 |
Płomień Chmielów |
0 - 3 |
KS Cygany |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:30 |
LZS Tarnowska Wola |
1 - 1 |
Kolejarz Knapy |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:30 |
Pauza: Łęg Kopcie, |
Kolejka 10 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Kolejarz Knapy |
6 - 2 |
Płomień Chmielów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
KS Cygany |
2 - 1 |
Płomień Trześń |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
7 - 1 |
WKS Zabrnie |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
LZS Jadachy |
3 - 1 |
Łęg Kopcie |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Pauza: LZS Tarnowska Wola, |
Kolejka 11 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Łęg Kopcie |
1 - 1 |
Wspólnota II Serbinów Tarnobrzeg |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
WKS Zabrnie |
2 - 3 |
KS Cygany |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Płomień Trześń |
4 - 0 |
Kolejarz Knapy |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Płomień Chmielów |
1 - 2 |
LZS Tarnowska Wola |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Pauza: LZS Jadachy, . |
|