Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
KS Zaleskie |
7 - 0 |
Victoria Słupsk |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Lew Lębork |
3 - 1 |
Start Łebień |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Kaszubia II Studzienice |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:30 |
Baza 44 Siemirowice |
3 - 1 |
WKS Nożyno |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 4 |
Dąb Kusowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
GKS Kołczygłowy |
3 - 2 |
Granit Koczała |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
WKS Nożyno |
0 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
3 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 5 |
Kaszubia II Studzienice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Start Łebień |
3 - 4 |
KS Zaleskie |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 3 |
Lew Lębork |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kuleszewo |
0 - 3 |
Victoria Słupsk |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Granit Koczała |
2 - 0 |
WKS Nożyno |
5 września 2021
5.09 - 14:30 |
Kaszubia II Studzienice |
0 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 1 |
Start Łebień |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
KS Zaleskie |
6 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Lew Lębork |
6 - 0 |
Dąb Kusowo |
5 września 2021
5.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Lew Lębork |
2 - 5 |
KS Zaleskie |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Dąb Kusowo |
6 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
WKS Nożyno |
0 - 4 |
Kaszubia II Studzienice |
12 września 2021
12.09 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
1 - 5 |
Granit Koczała |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Start Łebień |
6 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
GKS Kołczygłowy |
5 - 5 |
WKS Nożyno |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
2 - 7 |
Victoria Słupsk |
19 września 2021
19.09 - 17:00 |
Granit Koczała |
6 - 1 |
Start Łebień |
19 września 2021
19.09 - 14:30 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 3 |
Lew Lębork |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
KS Zaleskie |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
19 września 2021
19.09 - 14:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
WKS Nożyno |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Victoria Słupsk |
5 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Lew Lębork |
3 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
26 września 2021
26.09 - 17:00 |
KS Zaleskie |
4 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Start Łebień |
2 - 3 |
Kaszubia II Studzienice |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 2 |
Granit Koczała |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Kołczygłowy |
0 - 0 |
Start Łebień |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
0 - 1 |
Dąb Kusowo |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Sokół Kuleszewo |
4 - 1 |
KS Zaleskie |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Granit Koczała |
3 - 2 |
Lew Lębork |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
WKS Nożyno |
2 - 0 |
Victoria Słupsk |
3 października 2021
3.10 - 13:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
KS Zaleskie |
0 - 3 |
Granit Koczała |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 4 |
Victoria Słupsk |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Lew Lębork |
2 - 0 |
Kaszubia II Studzienice |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Start Łebień |
5 - 1 |
WKS Nożyno |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 5 |
GKS Kołczygłowy |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Kołczygłowy |
2 - 1 |
Lew Lębork |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
WKS Nożyno |
4 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Victoria Słupsk |
5 - 2 |
Start Łebień |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 1 |
KS Zaleskie |
17 października 2021
17.10 - 13:00 |
Granit Koczała |
6 - 2 |
Baza 44 Siemirowice |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
Dąb Kusowo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kuleszewo |
0 - 0 |
Granit Koczała |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Baza 44 Siemirowice |
2 - 2 |
Kaszubia II Studzienice |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Lew Lębork |
4 - 0 |
WKS Nożyno |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
vo, na boisku 4-1 |
Dąb Kusowo |
2 - 2 |
Start Łebień |
23 października 2021
23.10 - 15:30 |
KS Zaleskie |
4 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
3 - 1 |
Victoria Słupsk |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | |
WKS Nożyno |
1 - 3 |
KS Zaleskie |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Start Łebień |
4 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Granit Koczała |
3 - 3 |
Dąb Kusowo |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
3 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
30 października 2021
30.10 - 15:30 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
1 - 9 |
Lew Lębork |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Victoria Słupsk |
2 - 1 |
KS Zaleskie |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Start Łebień |
1 - 4 |
Lew Lębork |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
Kaszubia II Studzienice |
1 - 2 |
Granit Koczała |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:30 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 4 |
Sokół Kuleszewo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
WKS Nożyno |
3 - 4 |
Baza 44 Siemirowice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Dąb Kusowo |
5 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Granit Koczała |
6 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 1 |
WKS Nożyno |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 1 |
Victoria Słupsk |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Kaszubia II Studzienice |
5 - 0 |
Dąb Kusowo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 13:00 |
KS Zaleskie |
1 - 4 |
Start Łebień |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Lew Lębork |
2 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Victoria Słupsk |
4 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
WKS Nożyno |
2 - 3 |
Granit Koczała |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 2 |
Kaszubia II Studzienice |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:00 |
Start Łebień |
6 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 2 |
KS Zaleskie |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Dąb Kusowo |
1 - 2 |
Lew Lębork |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
KS Zaleskie |
2 - 3 |
Lew Lębork |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 2 |
Dąb Kusowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
4 - 0 |
WKS Nożyno |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:30 |
Granit Koczała |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Start Łebień |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:30 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
WKS Nożyno |
4 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Victoria Słupsk |
0 - 2 |
Kaszubia II Studzienice |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Start Łebień |
1 - 4 |
Granit Koczała |
1 maja 2022
1.05 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
0 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Lew Lębork |
6 - 1 |
Baza 44 Siemirowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
5 - 2 |
KS Zaleskie |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
WKS Nożyno |
2 - 0 |
Dąb Kusowo |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
3 - 1 |
Victoria Słupsk |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 2 |
Lew Lębork |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 3 |
KS Zaleskie |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
Kaszubia II Studzienice |
4 - 3 |
Start Łebień |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Granit Koczała |
4 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Start Łebień |
3 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
KS Zaleskie |
3 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Lew Lębork |
1 - 1 |
Granit Koczała |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 1 |
Kaszubia II Studzienice |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Victoria Słupsk |
4 - 1 |
WKS Nożyno |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Granit Koczała |
7 - 2 |
KS Zaleskie |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
2 - 3 |
Baza 44 Siemirowice |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Victoria Słupsk |
6 - 0 |
Dąb Kusowo |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
5 - 0 |
Lew Lębork |
22 maja 2022
22.05 - 17:30 |
vo, na boisku 5-2 |
WKS Nożyno |
2 - 2 |
Start Łebień |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Lew Lębork |
10 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
WKS Nożyno |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Start Łebień |
5 - 3 |
Victoria Słupsk |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
KS Zaleskie |
2 - 4 |
Kaszubia II Studzienice |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 2 |
Granit Koczała |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 4 |
Sokół Kuleszewo |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Granit Koczała |
7 - 3 |
Sokół Kuleszewo |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Kaszubia II Studzienice |
4 - 0 |
Baza 44 Siemirowice |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
WKS Nożyno |
0 - 5 |
Lew Lębork |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Start Łebień |
2 - 3 |
Dąb Kusowo |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
GKS Kołczygłowy |
1 - 5 |
KS Zaleskie |
5 czerwca 2022
5.06 - 14:00 |
Victoria Słupsk |
2 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:30 |
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
KS Zaleskie |
5 - 2 |
WKS Nożyno |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 2 |
Start Łebień |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Dąb Kusowo |
2 - 3 |
Granit Koczała |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
1 - 3 |
Kaszubia II Studzienice |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Baza 44 Siemirowice |
1 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
Lew Lębork |
6 - 2 |
Victoria Słupsk |
12 czerwca 2022
12.06 - 15:00 |
|