Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Samson Samsonów |
5 - 1 |
Top-Spin Promnik |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Polanie Pierzchnica |
1 - 1 |
Płomień Wólka Kłucka |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
- |
Granat Borki |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
anulowany, było 0-9 |
ULKS Łączna |
- |
Unia Małogoszcz |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
anulowany, było 14-0 |
GKS Fałków |
8 - 0 |
Tęcza Gowarczów |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Czarnovia Kielce |
1 - 0 |
GKS II Nowiny |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:30 |
Kolejka 2 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
1 - 2 |
Granat Borki |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
- |
KS Kamienna Wola |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
anulowany, było 1-1 |
Top-Spin Promnik |
3 - 2 |
Polanie Pierzchnica |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Tęcza Gowarczów |
2 - 5 |
Samson Samsonów |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Czarnovia Kielce |
0 - 2 |
ULKS Łączna |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Pauza: GKS Fałków, |
Kolejka 3 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
ULKS Łączna |
6 - 3 |
GKS II Nowiny |
10 września 2023
10.09 - 10:30 |
GKS Fałków |
4 - 1 |
Czarnovia Kielce |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Polanie Pierzchnica |
2 - 0 |
Tęcza Gowarczów |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
- |
Top-Spin Promnik |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
anulowany, było 1-4 |
Granat Borki |
8 - 1 |
Płomień Wólka Kłucka |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Pauza: Samson Samsonów, |
Kolejka 4 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
2 - 4 |
Płomień Wólka Kłucka |
17 września 2023
17.09 - 17:00 |
Top-Spin Promnik |
3 - 3 |
Granat Borki |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Tęcza Gowarczów |
- |
KS Kamienna Wola |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
anulowany, było 6-1 |
Czarnovia Kielce |
4 - 4 |
Samson Samsonów |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
ULKS Łączna |
3 - 3 |
GKS Fałków |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Pauza: Polanie Pierzchnica, |
Kolejka 5 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
GKS Fałków |
4 - 1 |
GKS II Nowiny |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Samson Samsonów |
1 - 3 |
ULKS Łączna |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Polanie Pierzchnica |
1 - 0 |
Czarnovia Kielce |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Granat Borki |
2 - 0 |
Tęcza Gowarczów |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
1 - 1 |
Top-Spin Promnik |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Pauza: KS Kamienna Wola, |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
5 - 1 |
Top-Spin Promnik |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
4 - 2 |
Tęcza Gowarczów |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Czarnovia Kielce |
- |
KS Kamienna Wola |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
anulowany, było 4-1 |
ULKS Łączna |
1 - 2 |
Polanie Pierzchnica |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
GKS Fałków |
3 - 0 |
Samson Samsonów |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
Pauza: Granat Borki, |
Kolejka 7 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Samson Samsonów |
0 - 2 |
GKS II Nowiny |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Polanie Pierzchnica |
1 - 0 |
GKS Fałków |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
KS Kamienna Wola |
- |
ULKS Łączna |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
anulowany, było 1-8 |
Granat Borki |
3 - 0 |
Czarnovia Kielce |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Top-Spin Promnik |
1 - 2 |
Tęcza Gowarczów |
8 października 2023
8.10 - 11:00 |
Pauza: Płomień Wólka Kłucka, |
Kolejka 8 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
5 - 0 |
Tęcza Gowarczów |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
Czarnovia Kielce |
4 - 0 |
Płomień Wólka Kłucka |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
ULKS Łączna |
1 - 4 |
Granat Borki |
15 października 2023
15.10 - 11:00 |
GKS Fałków |
- |
KS Kamienna Wola |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
anulowany, było 3-0vo |
Samson Samsonów |
0 - 9 |
Polanie Pierzchnica |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
Pauza: Top-Spin Promnik, |
Kolejka 9 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Polanie Pierzchnica |
6 - 1 |
GKS II Nowiny |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
KS Kamienna Wola |
- |
Samson Samsonów |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
anulowany, było 1-4 |
Granat Borki |
2 - 1 |
GKS Fałków |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
0 - 11 |
ULKS Łączna |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Top-Spin Promnik |
1 - 6 |
Czarnovia Kielce |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Pauza: Tęcza Gowarczów, |
Kolejka 10 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Czarnovia Kielce |
2 - 2 |
Tęcza Gowarczów |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
ULKS Łączna |
4 - 3 |
Top-Spin Promnik |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
GKS Fałków |
6 - 0 |
Płomień Wólka Kłucka |
29 października 2023
29.10 - 14:30 |
Samson Samsonów |
2 - 3 |
Granat Borki |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
Polanie Pierzchnica |
- |
KS Kamienna Wola |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-0 |
Pauza: GKS II Nowiny, |
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
KS Kamienna Wola |
- |
GKS II Nowiny |
5 listopada 2023
5.11 - 13:30 |
anulowany, było 1-4 |
Granat Borki |
3 - 0 |
Polanie Pierzchnica |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
2 - 3 |
Samson Samsonów |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Top-Spin Promnik |
1 - 13 |
GKS Fałków |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Tęcza Gowarczów |
1 - 9 |
ULKS Łączna |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Pauza: Czarnovia Kielce, |
Kolejka 12 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Top-Spin Promnik |
3 - 4 |
Samson Samsonów |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
0 - 3 |
Polanie Pierzchnica |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Tęcza Gowarczów |
2 - 5 |
GKS Fałków |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
GKS II Nowiny |
4 - 4 |
Czarnovia Kielce |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
Pauza: ULKS Łączna, Granat Borki, |
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Granat Borki |
3 - 1 |
GKS II Nowiny |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Polanie Pierzchnica |
0 - 0 |
Top-Spin Promnik |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Samson Samsonów |
2 - 2 |
Tęcza Gowarczów |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
ULKS Łączna |
6 - 4 |
Czarnovia Kielce |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Pauza: GKS Fałków, Płomień Wólka Kłucka, |
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
0 - 3 |
ULKS Łączna |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Czarnovia Kielce |
1 - 12 |
GKS Fałków |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:00 |
Tęcza Gowarczów |
0 - 0 |
Polanie Pierzchnica |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
1 - 7 |
Granat Borki |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Pauza: Top-Spin Promnik, Samson Samsonów, |
Kolejka 15 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Płomień Wólka Kłucka |
3 - 0 |
GKS II Nowiny |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
Granat Borki |
5 - 0 |
Top-Spin Promnik |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
Samson Samsonów |
3 - 0 |
Czarnovia Kielce |
|
GKS Fałków |
9 - 2 |
ULKS Łączna |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
Pauza: Polanie Pierzchnica, Tęcza Gowarczów, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
2 - 6 |
GKS Fałków |
28 kwietnia 2024
28.04 - 14:00 |
ULKS Łączna |
5 - 3 |
Samson Samsonów |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Czarnovia Kielce |
0 - 3 |
Polanie Pierzchnica |
|
Tęcza Gowarczów |
0 - 3 |
Granat Borki |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Top-Spin Promnik |
4 - 6 |
Płomień Wólka Kłucka |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Top-Spin Promnik |
4 - 8 |
GKS II Nowiny |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Tęcza Gowarczów |
4 - 1 |
Płomień Wólka Kłucka |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Polanie Pierzchnica |
8 - 2 |
ULKS Łączna |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Samson Samsonów |
0 - 3 |
GKS Fałków |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Pauza: Czarnovia Kielce, Granat Borki, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
- |
Samson Samsonów |
12 maja 2024
12.05 - 12:00 |
GKS Fałków |
1 - 0 |
Polanie Pierzchnica |
12 maja 2024
12.05 - 11:00 |
Czarnovia Kielce |
0 - 3 |
Granat Borki |
|
Tęcza Gowarczów |
2 - 4 |
Top-Spin Promnik |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Pauza: Płomień Wólka Kłucka, ULKS Łączna, |
|
Kolejka 19 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Tęcza Gowarczów |
- |
GKS II Nowiny |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
- |
Czarnovia Kielce |
|
Granat Borki |
- |
ULKS Łączna |
19 maja 2024
19.05 - 17:00 |
Polanie Pierzchnica |
- |
Samson Samsonów |
19 maja 2024
19.05 - 11:00 |
Pauza: GKS Fałków, Top-Spin Promnik, |
|
Kolejka 20 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
GKS II Nowiny |
- |
Polanie Pierzchnica |
25 maja 2024
25.05 - 14:30 |
GKS Fałków |
- |
Granat Borki |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
ULKS Łączna |
- |
Płomień Wólka Kłucka |
26 maja 2024
26.05 - 11:00 |
Czarnovia Kielce |
- |
Top-Spin Promnik |
|
Pauza: Tęcza Gowarczów, Samson Samsonów, |
|
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Tęcza Gowarczów |
- |
Czarnovia Kielce |
|
Top-Spin Promnik |
- |
ULKS Łączna |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Płomień Wólka Kłucka |
- |
GKS Fałków |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Granat Borki |
- |
Samson Samsonów |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Pauza: Polanie Pierzchnica, GKS II Nowiny, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Polanie Pierzchnica |
- |
Granat Borki |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Samson Samsonów |
- |
Płomień Wólka Kłucka |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
GKS Fałków |
- |
Top-Spin Promnik |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
ULKS Łączna |
- |
Tęcza Gowarczów |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Pauza: Czarnovia Kielce, GKS II Nowiny, . |
|