Kolejka 1 - 25/26. lipca 2020 [szczegóły] | |
Grabowianka Grabówka |
0 - 3 |
Wisłok Sieniawa |
26 lipca 2020
26.07 - 15:00 |
Cosmos Nowotaniec |
0 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
26 lipca 2020
26.07 - 15:00 |
Przełom Besko |
2 - 0 |
Brzozovia Brzozów |
26 lipca 2020
26.07 - 14:00 |
Start Rymanów |
1 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
26 lipca 2020
26.07 - 15:00 |
Beskid Posada Górna |
4 - 2 |
Tempo Nienaszów |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Nafta Jedlicze |
0 - 2 |
Markiewicza Krosno |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
2 - 2 |
Zamczysko Odrzykoń |
26 lipca 2020
26.07 - 16:30 |
LKS Skołyszyn |
0 - 1 |
Iskra Przysietnica |
26 lipca 2020
26.07 - 15:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 2 |
Kotwica Korczyna |
26 lipca 2020
26.07 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
0 - 2 |
Przełęcz Dukla |
25 lipca 2020
25.07 - 17:00 |
Kolejka 2 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
0 - 2 |
Przełęcz Dukla |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Kotwica Korczyna |
2 - 1 |
LKS Czeluśnica |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Iskra Przysietnica |
3 - 0 |
Ostoja Kołaczyce |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 0 |
LKS Skołyszyn |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Markiewicza Krosno |
1 - 1 |
Szarotka Uherce |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:30 |
Tempo Nienaszów |
3 - 0 |
Nafta Jedlicze |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:30 |
Orzeł Faliszówka |
2 - 0 |
Beskid Posada Górna |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Brzozovia Brzozów |
0 - 1 |
Start Rymanów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 0 |
Przełom Besko |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
Grabowianka Grabówka |
2 - 5 |
Cosmos Nowotaniec |
2 sierpnia 2020
2.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Cosmos Nowotaniec |
2 - 1 |
Wisłok Sieniawa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Przełom Besko |
4 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Start Rymanów |
1 - 1 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Beskid Posada Górna |
4 - 4 |
Brzozovia Brzozów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Nafta Jedlicze |
2 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Szarotka Uherce |
1 - 3 |
Tempo Nienaszów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:30 |
LKS Skołyszyn |
0 - 0 |
Markiewicza Krosno |
9 sierpnia 2020
9.08 - 15:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 4 |
Zamczysko Odrzykoń |
9 sierpnia 2020
9.08 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
2 - 0 |
Iskra Przysietnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:30 |
Przełęcz Dukla |
1 - 1 |
Kotwica Korczyna |
8 sierpnia 2020
8.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
4 - 3 |
Kotwica Korczyna |
16 sierpnia 2020
16.08 - 13:00 |
Iskra Przysietnica |
1 - 1 |
Przełęcz Dukla |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
3 - 0 |
LKS Czeluśnica |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Markiewicza Krosno |
1 - 2 |
Ostoja Kołaczyce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:30 |
Tempo Nienaszów |
3 - 2 |
LKS Skołyszyn |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:30 |
Orzeł Faliszówka |
3 - 1 |
Szarotka Uherce |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Brzozovia Brzozów |
4 - 4 |
Nafta Jedlicze |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
7 - 0 |
Beskid Posada Górna |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Grabowianka Grabówka |
3 - 2 |
Start Rymanów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Cosmos Nowotaniec |
5 - 1 |
Przełom Besko |
16 sierpnia 2020
16.08 - 15:00 |
Kolejka 5 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Przełom Besko |
1 - 1 |
Wisłok Sieniawa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Start Rymanów |
0 - 2 |
Cosmos Nowotaniec |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Beskid Posada Górna |
8 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Nafta Jedlicze |
1 - 5 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
1 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:30 |
LKS Skołyszyn |
3 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Ostoja Kołaczyce |
4 - 5 |
Tempo Nienaszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
2 - 3 |
Markiewicza Krosno |
22 sierpnia 2020
22.08 - 16:30 |
Przełęcz Dukla |
1 - 0 |
Zamczysko Odrzykoń |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Kotwica Korczyna |
3 - 0 |
Iskra Przysietnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
0 - 1 |
Iskra Przysietnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 1 |
Kotwica Korczyna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Markiewicza Krosno |
2 - 1 |
Przełęcz Dukla |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:30 |
Tempo Nienaszów |
1 - 0 |
LKS Czeluśnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:30 |
Orzeł Faliszówka |
0 - 0 |
Ostoja Kołaczyce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 11:00 |
Brzozovia Brzozów |
1 - 2 |
LKS Skołyszyn |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
6 - 0 |
Szarotka Uherce |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Grabowianka Grabówka |
4 - 0 |
Nafta Jedlicze |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Cosmos Nowotaniec |
1 - 2 |
Beskid Posada Górna |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Przełom Besko |
1 - 2 |
Start Rymanów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Start Rymanów |
2 - 0 |
Wisłok Sieniawa |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Beskid Posada Górna |
2 - 2 |
Przełom Besko |
6 września 2020
6.09 - 13:00 |
Nafta Jedlicze |
2 - 5 |
Cosmos Nowotaniec |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
4 - 4 |
Grabowianka Grabówka |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
LKS Skołyszyn |
2 - 7 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 0 |
Brzozovia Brzozów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
0 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Przełęcz Dukla |
1 - 3 |
Tempo Nienaszów |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kotwica Korczyna |
1 - 3 |
Markiewicza Krosno |
6 września 2020
6.09 - 15:00 |
Iskra Przysietnica |
0 - 2 |
Zamczysko Odrzykoń |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
2 - 2 |
Zamczysko Odrzykoń |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Markiewicza Krosno |
4 - 1 |
Iskra Przysietnica |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Tempo Nienaszów |
4 - 1 |
Kotwica Korczyna |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Orzeł Faliszówka |
1 - 1 |
Przełęcz Dukla |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Brzozovia Brzozów |
2 - 0 |
LKS Czeluśnica |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 1 |
Ostoja Kołaczyce |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Grabowianka Grabówka |
1 - 0 |
LKS Skołyszyn |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Cosmos Nowotaniec |
6 - 0 |
Szarotka Uherce |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Przełom Besko |
1 - 1 |
Nafta Jedlicze |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Start Rymanów |
8 - 0 |
Beskid Posada Górna |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Beskid Posada Górna |
0 - 2 |
Wisłok Sieniawa |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Nafta Jedlicze |
0 - 6 |
Start Rymanów |
19 września 2020
19.09 - 11:00 |
Szarotka Uherce |
1 - 3 |
Przełom Besko |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
LKS Skołyszyn |
0 - 7 |
Cosmos Nowotaniec |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 2 |
Grabowianka Grabówka |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
0 - 5 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Przełęcz Dukla |
4 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Kotwica Korczyna |
2 - 2 |
Orzeł Faliszówka |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
Iskra Przysietnica |
1 - 2 |
Tempo Nienaszów |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 0 |
Markiewicza Krosno |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
7 - 2 |
Markiewicza Krosno |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Tempo Nienaszów |
4 - 0 |
Zamczysko Odrzykoń |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Orzeł Faliszówka |
1 - 0 |
Iskra Przysietnica |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Brzozovia Brzozów |
1 - 6 |
Kotwica Korczyna |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 2 |
Przełęcz Dukla |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Grabowianka Grabówka |
3 - 3 |
LKS Czeluśnica |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Cosmos Nowotaniec |
3 - 0 |
Ostoja Kołaczyce |
26 września 2020
26.09 - 11:00 |
Przełom Besko |
6 - 0 |
LKS Skołyszyn |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Start Rymanów |
3 - 0 |
Szarotka Uherce |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Beskid Posada Górna |
3 - 1 |
Nafta Jedlicze |
26 września 2020
26.09 - 13:00 |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Nafta Jedlicze |
1 - 1 |
Wisłok Sieniawa |
3 października 2020
3.10 - 11:00 |
Szarotka Uherce |
4 - 1 |
Beskid Posada Górna |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
LKS Skołyszyn |
1 - 5 |
Start Rymanów |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Ostoja Kołaczyce |
3 - 1 |
Przełom Besko |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
0 - 7 |
Cosmos Nowotaniec |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
3 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
3 października 2020
3.10 - 15:45 |
Kotwica Korczyna |
2 - 4 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Iskra Przysietnica |
1 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Markiewicza Krosno |
1 - 1 |
Tempo Nienaszów |
4 października 2020
4.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
0 - 0 |
Tempo Nienaszów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Orzeł Faliszówka |
1 - 2 |
Markiewicza Krosno |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Brzozovia Brzozów |
3 - 5 |
Zamczysko Odrzykoń |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
5 - 1 |
Iskra Przysietnica |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Grabowianka Grabówka |
2 - 2 |
Kotwica Korczyna |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Cosmos Nowotaniec |
6 - 1 |
Przełęcz Dukla |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Przełom Besko |
7 - 1 |
LKS Czeluśnica |
11 października 2020
11.10 - 13:30 |
Start Rymanów |
4 - 0 |
Ostoja Kołaczyce |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Beskid Posada Górna |
2 - 4 |
LKS Skołyszyn |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Nafta Jedlicze |
1 - 1 |
Szarotka Uherce |
10 października 2020
10.10 - 11:00 |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Szarotka Uherce |
2 - 1 |
Wisłok Sieniawa |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
LKS Skołyszyn |
1 - 2 |
Nafta Jedlicze |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Ostoja Kołaczyce |
3 - 0 |
Beskid Posada Górna |
18 października 2020
18.10 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
1 - 4 |
Start Rymanów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
3 - 4 |
Przełom Besko |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Kotwica Korczyna |
1 - 1 |
Cosmos Nowotaniec |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Iskra Przysietnica |
2 - 3 |
Grabowianka Grabówka |
18 października 2020
18.10 - 15:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Markiewicza Krosno |
8 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Tempo Nienaszów |
2 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
4 - 2 |
Orzeł Faliszówka |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Brzozovia Brzozów |
3 - 1 |
Tempo Nienaszów |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 - 1 |
Markiewicza Krosno |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Grabowianka Grabówka |
1 - 6 |
Zamczysko Odrzykoń |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Cosmos Nowotaniec |
10 - 0 |
Iskra Przysietnica |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Przełom Besko |
0 - 1 |
Kotwica Korczyna |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Start Rymanów |
1 - 1 |
Przełęcz Dukla |
25 października 2020
25.10 - 15:00 |
Beskid Posada Górna |
1 - 3 |
LKS Czeluśnica |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Nafta Jedlicze |
1 - 3 |
Ostoja Kołaczyce |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Szarotka Uherce |
1 - 1 |
LKS Skołyszyn |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
LKS Skołyszyn |
1 - 1 |
Wisłok Sieniawa |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Ostoja Kołaczyce |
2 - 2 |
Szarotka Uherce |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
LKS Czeluśnica |
0 - 3 |
Nafta Jedlicze |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Przełęcz Dukla |
4 - 1 |
Beskid Posada Górna |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kotwica Korczyna |
4 - 3 |
Start Rymanów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Iskra Przysietnica |
1 - 6 |
Przełom Besko |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
2 - 1 |
Cosmos Nowotaniec |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Markiewicza Krosno |
6 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Tempo Nienaszów |
1 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Orzeł Faliszówka |
5 - 0 |
Brzozovia Brzozów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
2 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
6 - 1 |
Orzeł Faliszówka |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Grabowianka Grabówka |
0 - 4 |
Tempo Nienaszów |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Cosmos Nowotaniec |
3 - 1 |
Markiewicza Krosno |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Przełom Besko |
2 - 2 |
Zamczysko Odrzykoń |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Start Rymanów |
5 - 1 |
Iskra Przysietnica |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Beskid Posada Górna |
1 - 1 |
Kotwica Korczyna |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Nafta Jedlicze |
0 - 2 |
Przełęcz Dukla |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Szarotka Uherce |
2 - 3 |
LKS Czeluśnica |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
LKS Skołyszyn |
2 - 2 |
Ostoja Kołaczyce |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Ostoja Kołaczyce |
0 - 0 |
Wisłok Sieniawa |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
LKS Czeluśnica |
2 - 4 |
LKS Skołyszyn |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Przełęcz Dukla |
2 - 0 |
Szarotka Uherce |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Kotwica Korczyna |
3 - 0 |
Nafta Jedlicze |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Iskra Przysietnica |
2 - 3 |
Beskid Posada Górna |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
3 - 1 |
Start Rymanów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Markiewicza Krosno |
2 - 3 |
Przełom Besko |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Tempo Nienaszów |
1 - 1 |
Cosmos Nowotaniec |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Orzeł Faliszówka |
4 - 2 |
Grabowianka Grabówka |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Brzozovia Brzozów |
0 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
0 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Grabowianka Grabówka |
6 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Cosmos Nowotaniec |
5 - 1 |
Orzeł Faliszówka |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Przełom Besko |
1 - 1 |
Tempo Nienaszów |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Start Rymanów |
4 - 0 |
Markiewicza Krosno |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Beskid Posada Górna |
1 - 4 |
Zamczysko Odrzykoń |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Nafta Jedlicze |
1 - 0 |
Iskra Przysietnica |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Szarotka Uherce |
4 - 1 |
Kotwica Korczyna |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
LKS Skołyszyn |
0 - 3 |
Przełęcz Dukla |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 1 |
LKS Czeluśnica |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
LKS Czeluśnica |
1 - 3 |
Wisłok Sieniawa |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Przełęcz Dukla |
0 - 1 |
Ostoja Kołaczyce |
21 listopada 2020
21.11 - 13:30 |
Kotwica Korczyna |
5 - 2 |
LKS Skołyszyn |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Iskra Przysietnica |
0 - 1 |
Szarotka Uherce |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
0 - 2 |
Nafta Jedlicze |
21 listopada 2020
21.11 - 14:00 |
Markiewicza Krosno |
2 - 2 |
Beskid Posada Górna |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Tempo Nienaszów |
1 - 1 |
Start Rymanów |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Orzeł Faliszówka |
1 - 2 |
Przełom Besko |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Brzozovia Brzozów |
0 - 2 |
Cosmos Nowotaniec |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Kolejka 20 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
2 - 2 |
Grabowianka Grabówka |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 - 0 |
Cosmos Nowotaniec |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Brzozovia Brzozów |
1 - 1 |
Przełom Besko |
14 marca 2021
14.03 - 13:00 |
Orzeł Faliszówka |
0 - 1 |
Start Rymanów |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Tempo Nienaszów |
4 - 1 |
Beskid Posada Górna |
14 marca 2021
14.03 - 14:30 |
Markiewicza Krosno |
1 - 2 |
Nafta Jedlicze |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
0 - 1 |
Szarotka Uherce |
14 marca 2021
14.03 - 11:00 |
Iskra Przysietnica |
2 - 2 |
LKS Skołyszyn |
13 marca 2021
13.03 - 17:00 |
Kotwica Korczyna |
1 - 3 |
Ostoja Kołaczyce |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
1 - 0 |
LKS Czeluśnica |
13 marca 2021
13.03 - 11:00 |
Kolejka 26 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
0 - 1 |
Start Rymanów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Przełom Besko |
9 - 1 |
Beskid Posada Górna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:00 |
Cosmos Nowotaniec |
6 - 0 |
Nafta Jedlicze |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Grabowianka Grabówka |
4 - 4 |
Szarotka Uherce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
9 - 1 |
LKS Skołyszyn |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Brzozovia Brzozów |
1 - 2 |
Ostoja Kołaczyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Orzeł Faliszówka |
3 - 2 |
LKS Czeluśnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Tempo Nienaszów |
8 - 0 |
Przełęcz Dukla |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:30 |
Markiewicza Krosno |
6 - 1 |
Kotwica Korczyna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
2 - 2 |
Iskra Przysietnica |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 30. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Przełęcz Dukla |
0 - 0 |
Wisłok Sieniawa |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
LKS Czeluśnica |
2 - 1 |
Kotwica Korczyna |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 1 |
Iskra Przysietnica |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
LKS Skołyszyn |
3 - 4 |
Zamczysko Odrzykoń |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
0 - 1 |
Markiewicza Krosno |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Nafta Jedlicze |
1 - 1 |
Tempo Nienaszów |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Beskid Posada Górna |
3 - 1 |
Orzeł Faliszówka |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Start Rymanów |
5 - 0 |
Brzozovia Brzozów |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Przełom Besko |
0 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Cosmos Nowotaniec |
3 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
30 kwietnia 2021
30.04 - 17:00 |
Kolejka 27 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 1 |
Wisłok Sieniawa |
3 maja 2021
3.05 - 11:00 |
Iskra Przysietnica |
1 - 6 |
Markiewicza Krosno |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Kotwica Korczyna |
1 - 6 |
Tempo Nienaszów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Przełęcz Dukla |
2 - 2 |
Orzeł Faliszówka |
3 maja 2021
3.05 - 15:30 |
LKS Czeluśnica |
2 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
3 maja 2021
3.05 - 20:00 |
Ostoja Kołaczyce |
0 - 4 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
LKS Skołyszyn |
1 - 1 |
Grabowianka Grabówka |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
3 - 5 |
Cosmos Nowotaniec |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Nafta Jedlicze |
1 - 0 |
Przełom Besko |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Beskid Posada Górna |
1 - 0 |
Start Rymanów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
3 - 0 |
Beskid Posada Górna |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Start Rymanów |
3 - 1 |
Nafta Jedlicze |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Przełom Besko |
2 - 0 |
Szarotka Uherce |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Cosmos Nowotaniec |
3 - 0 |
LKS Skołyszyn |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Grabowianka Grabówka |
4 - 1 |
Ostoja Kołaczyce |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
1 - 0 |
LKS Czeluśnica |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Brzozovia Brzozów |
3 - 4 |
Przełęcz Dukla |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Orzeł Faliszówka |
7 - 1 |
Kotwica Korczyna |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Tempo Nienaszów |
4 - 0 |
Iskra Przysietnica |
9 maja 2021
9.05 - 16:30 |
Markiewicza Krosno |
1 - 1 |
Zamczysko Odrzykoń |
9 maja 2021
9.05 - 16:30 |
Kolejka 29 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Markiewicza Krosno |
0 - 0 |
Wisłok Sieniawa |
16 maja 2021
16.05 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
4 - 1 |
Tempo Nienaszów |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Iskra Przysietnica |
3 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
16 maja 2021
16.05 - 16:30 |
Kotwica Korczyna |
0 - 3 |
Brzozovia Brzozów |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
0 - 4 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
4 - 2 |
Grabowianka Grabówka |
15 maja 2021
15.05 - 14:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 4 |
Cosmos Nowotaniec |
15 maja 2021
15.05 - 16:30 |
LKS Skołyszyn |
0 - 0 |
Przełom Besko |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
Szarotka Uherce |
1 - 6 |
Start Rymanów |
15 maja 2021
15.05 - 16:30 |
Nafta Jedlicze |
8 - 1 |
Beskid Posada Górna |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
3 - 2 |
Nafta Jedlicze |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Beskid Posada Górna |
2 - 1 |
Szarotka Uherce |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Start Rymanów |
2 - 1 |
LKS Skołyszyn |
20 maja 2021
20.05 - 17:30 |
Przełom Besko |
1 - 0 |
Ostoja Kołaczyce |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Cosmos Nowotaniec |
3 - 0 |
LKS Czeluśnica |
18 maja 2021
18.05 - 17:30 |
Grabowianka Grabówka |
5 - 1 |
Przełęcz Dukla |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 - 0 |
Kotwica Korczyna |
19 maja 2021
19.05 - 17:30 |
Brzozovia Brzozów |
1 - 1 |
Iskra Przysietnica |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Orzeł Faliszówka |
0 - 4 |
Zamczysko Odrzykoń |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Tempo Nienaszów |
2 - 1 |
Markiewicza Krosno |
19 maja 2021
19.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Tempo Nienaszów |
6 - 0 |
Wisłok Sieniawa |
23 maja 2021
23.05 - 16:30 |
Markiewicza Krosno |
2 - 1 |
Orzeł Faliszówka |
23 maja 2021
23.05 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
4 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Iskra Przysietnica |
1 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
23 maja 2021
23.05 - 16:30 |
Kotwica Korczyna |
1 - 1 |
Grabowianka Grabówka |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
1 - 0 |
Cosmos Nowotaniec |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
LKS Czeluśnica |
0 - 3 |
Przełom Besko |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 4 |
Start Rymanów |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
LKS Skołyszyn |
1 - 4 |
Beskid Posada Górna |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Szarotka Uherce |
1 - 3 |
Nafta Jedlicze |
23 maja 2021
23.05 - 16:30 |
Kolejka 32 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
1 - 1 |
Szarotka Uherce |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Nafta Jedlicze |
5 - 0 |
LKS Skołyszyn |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Beskid Posada Górna |
3 - 3 |
Ostoja Kołaczyce |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Start Rymanów |
2 - 0 |
LKS Czeluśnica |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Przełom Besko |
1 - 0 |
Przełęcz Dukla |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Cosmos Nowotaniec |
8 - 0 |
Kotwica Korczyna |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Grabowianka Grabówka |
5 - 0 |
Iskra Przysietnica |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 1 |
Zamczysko Odrzykoń |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Brzozovia Brzozów |
3 - 3 |
Markiewicza Krosno |
30 maja 2021
30.05 - 15:00 |
Orzeł Faliszówka |
2 - 1 |
Tempo Nienaszów |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kolejka 33 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Faliszówka |
3 - 2 |
Wisłok Sieniawa |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Tempo Nienaszów |
3 - 3 |
Brzozovia Brzozów |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:30 |
Markiewicza Krosno |
0 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Iskra Przysietnica |
0 - 3 |
Cosmos Nowotaniec |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:30 |
Kotwica Korczyna |
2 - 2 |
Przełom Besko |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
1 - 2 |
Start Rymanów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
LKS Czeluśnica |
10 - 1 |
Beskid Posada Górna |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Ostoja Kołaczyce |
2 - 3 |
Nafta Jedlicze |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
LKS Skołyszyn |
1 - 2 |
Szarotka Uherce |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Kolejka 34 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
2 - 2 |
LKS Skołyszyn |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
2 - 1 |
Ostoja Kołaczyce |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:30 |
Nafta Jedlicze |
2 - 1 |
LKS Czeluśnica |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:30 |
Beskid Posada Górna |
0 - 0 |
Przełęcz Dukla |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Start Rymanów |
3 - 2 |
Kotwica Korczyna |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Przełom Besko |
3 - 0 |
Iskra Przysietnica |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Cosmos Nowotaniec |
2 - 1 |
Zamczysko Odrzykoń |
6 czerwca 2021
6.06 - 14:00 |
Grabowianka Grabówka |
2 - 2 |
Markiewicza Krosno |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 1 |
Tempo Nienaszów |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Brzozovia Brzozów |
2 - 1 |
Orzeł Faliszówka |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Kolejka 35 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Brzozovia Brzozów |
1 - 2 |
Wisłok Sieniawa |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Orzeł Faliszówka |
1 - 5 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Tempo Nienaszów |
5 - 2 |
Grabowianka Grabówka |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:30 |
Markiewicza Krosno |
0 - 4 |
Cosmos Nowotaniec |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
2 - 1 |
Przełom Besko |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Iskra Przysietnica |
1 - 2 |
Start Rymanów |
13 czerwca 2021
13.06 - 16:30 |
Kotwica Korczyna |
2 - 1 |
Beskid Posada Górna |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
1 - 1 |
Nafta Jedlicze |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
LKS Czeluśnica |
5 - 0 |
Szarotka Uherce |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Ostoja Kołaczyce |
1 - 1 |
LKS Skołyszyn |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Kolejka 36 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
2 - 2 |
Ostoja Kołaczyce |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
LKS Skołyszyn |
2 - 2 |
LKS Czeluśnica |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
3 - 2 |
Przełęcz Dukla |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Nafta Jedlicze |
1 - 0 |
Kotwica Korczyna |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Beskid Posada Górna |
6 - 0 |
Iskra Przysietnica |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Start Rymanów |
0 - 1 |
Zamczysko Odrzykoń |
17 czerwca 2021
17.06 - 17:30 |
Przełom Besko |
1 - 2 |
Markiewicza Krosno |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Cosmos Nowotaniec |
0 - 2 |
Tempo Nienaszów |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Grabowianka Grabówka |
3 - 1 |
Orzeł Faliszówka |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
5 - 0 |
Brzozovia Brzozów |
16 czerwca 2021
16.06 - 17:00 |
Kolejka 37 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 1 |
Wisłok Sieniawa |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Brzozovia Brzozów |
0 - 2 |
Grabowianka Grabówka |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Orzeł Faliszówka |
4 - 4 |
Cosmos Nowotaniec |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Tempo Nienaszów |
4 - 3 |
Przełom Besko |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:30 |
Markiewicza Krosno |
0 - 4 |
Start Rymanów |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:30 |
Zamczysko Odrzykoń |
4 - 0 |
Beskid Posada Górna |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Iskra Przysietnica |
0 - 6 |
Nafta Jedlicze |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:30 |
Kotwica Korczyna |
6 - 0 |
Szarotka Uherce |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
1 - 0 |
LKS Skołyszyn |
20 czerwca 2021
20.06 - 15:00 |
LKS Czeluśnica |
7 - 0 |
Ostoja Kołaczyce |
20 czerwca 2021
20.06 - 18:30 |
Kolejka 38 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
1 - 4 |
LKS Czeluśnica |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Ostoja Kołaczyce |
2 - 0 |
Przełęcz Dukla |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LKS Skołyszyn |
2 - 1 |
Kotwica Korczyna |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Szarotka Uherce |
9 - 2 |
Iskra Przysietnica |
26 czerwca 2021
26.06 - 16:30 |
Nafta Jedlicze |
2 - 1 |
Zamczysko Odrzykoń |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Beskid Posada Górna |
1 - 1 |
Markiewicza Krosno |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Start Rymanów |
1 - 3 |
Tempo Nienaszów |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Przełom Besko |
3 - 0 |
Orzeł Faliszówka |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Cosmos Nowotaniec |
1 - 1 |
Brzozovia Brzozów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Grabowianka Grabówka |
1 - 4 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Kolejka 22 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
0 - 6 |
Cosmos Nowotaniec |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Grabowianka Grabówka |
2 - 2 |
Przełom Besko |
1 lipca 2021
1.07 - 18:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 - 1 |
Start Rymanów |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
Brzozovia Brzozów |
0 - 3 |
Beskid Posada Górna |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:00 |
Orzeł Faliszówka |
2 - 1 |
Nafta Jedlicze |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:30 |
Tempo Nienaszów |
4 - 2 |
Szarotka Uherce |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:00 |
Markiewicza Krosno |
3 - 0 |
LKS Skołyszyn |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
1 - 0 |
Ostoja Kołaczyce |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Iskra Przysietnica |
2 - 1 |
LKS Czeluśnica |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:00 |
Kotwica Korczyna |
0 - 4 |
Przełęcz Dukla |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3/4. lipca 2021 [szczegóły] | |
Kotwica Korczyna |
1 - 2 |
Wisłok Sieniawa |
4 lipca 2021
4.07 - 15:00 |
Przełęcz Dukla |
6 - 1 |
Iskra Przysietnica |
3 lipca 2021
3.07 - 15:00 |
LKS Czeluśnica |
1 - 1 |
Zamczysko Odrzykoń |
22 czerwca 2021
22.06 - 19:00 |
Ostoja Kołaczyce |
0 - 4 |
Markiewicza Krosno |
24 czerwca 2021
24.06 - 18:00 |
LKS Skołyszyn |
0 - 5 |
Tempo Nienaszów |
4 lipca 2021
4.07 - 15:00 |
Szarotka Uherce |
3 - 1 |
Orzeł Faliszówka |
3 lipca 2021
3.07 - 16:30 |
Nafta Jedlicze |
3 - 0 |
Brzozovia Brzozów |
3 lipca 2021
3.07 - 11:00 |
Beskid Posada Górna |
2 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 lipca 2021
3.07 - 15:00 |
Start Rymanów |
7 - 1 |
Grabowianka Grabówka |
4 lipca 2021
4.07 - 15:00 |
Przełom Besko |
1 - 3 |
Cosmos Nowotaniec |
4 lipca 2021
4.07 - 16:00 |
Kolejka 24 - 10/11. lipca 2021 [szczegóły] | |
Wisłok Sieniawa |
3 - 3 |
Przełom Besko |
10 lipca 2021
10.07 - 18:00 |
Cosmos Nowotaniec |
7 - 0 |
Start Rymanów |
6 lipca 2021
6.07 - 18:00 |
Grabowianka Grabówka |
2 - 0 |
Beskid Posada Górna |
10 lipca 2021
10.07 - 17:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 - 2 |
Nafta Jedlicze |
10 lipca 2021
10.07 - 11:00 |
Brzozovia Brzozów |
1 - 5 |
Szarotka Uherce |
10 lipca 2021
10.07 - 17:00 |
Orzeł Faliszówka |
4 - 1 |
LKS Skołyszyn |
10 lipca 2021
10.07 - 17:00 |
Tempo Nienaszów |
2 - 1 |
Ostoja Kołaczyce |
10 lipca 2021
10.07 - 17:00 |
Markiewicza Krosno |
0 - 2 |
LKS Czeluśnica |
10 lipca 2021
10.07 - 17:00 |
Zamczysko Odrzykoń |
0 - 0 |
Przełęcz Dukla |
10 lipca 2021
10.07 - 17:00 |
Iskra Przysietnica |
5 - 2 |
Kotwica Korczyna |
10 lipca 2021
10.07 - 13:00 |
Kolejka 25 - 17/18. lipca 2021 [szczegóły] | |
Iskra Przysietnica |
2 - 2 |
Wisłok Sieniawa |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Kotwica Korczyna |
0 - 1 |
Zamczysko Odrzykoń |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Przełęcz Dukla |
2 - 1 |
Markiewicza Krosno |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
LKS Czeluśnica |
1 - 2 |
Tempo Nienaszów |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Ostoja Kołaczyce |
6 - 3 |
Orzeł Faliszówka |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
LKS Skołyszyn |
4 - 0 |
Brzozovia Brzozów |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Szarotka Uherce |
0 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Nafta Jedlicze |
2 - 0 |
Grabowianka Grabówka |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Beskid Posada Górna |
0 - 12 |
Cosmos Nowotaniec |
26 maja 2021
26.05 - 17:30 |
Start Rymanów |
1 - 1 |
Przełom Besko |
27 maja 2021
27.05 - 17:30 |
|