Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
4 - 3 |
Start Sierakowice |
12 sierpnia 2023
12.08 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 3 |
Tempo Paniówki |
12 sierpnia 2023
12.08 - 11:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
1 - 0 |
Odra Miasteczko Śląskie |
12 sierpnia 2023
12.08 - 15:30 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
1 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
0 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Ruch Kozłów |
2 - 3 |
Concordia Knurów |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Sparta Zabrze |
0 - 2 |
Sośnica Gliwice |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 0 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
13 sierpnia 2023
13.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
4 - 1 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
19 sierpnia 2023
19.08 - 14:00 |
Concordia Knurów |
0 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:00 |
Start Sierakowice |
1 - 2 |
Sośnica Gliwice |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
1 - 0 |
Ruch Kozłów |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
3 - 0 |
Czarni Pyskowice |
3 marca 2024
3.03 - 14:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 - 3 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
7 - 3 |
Sparta Zabrze |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Tempo Paniówki |
1 - 2 |
Orzeł Nakło Śląskie |
20 sierpnia 2023
20.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
0 - 5 |
Odra Miasteczko Śląskie |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Start Sierakowice |
3 - 2 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
2 - 3 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
1 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Ruch Kozłów |
3 - 3 |
Tempo Paniówki |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
6 - 1 |
Silesia Miechowice Bytom |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
0 - 0 |
Concordia Knurów |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Sparta Zabrze |
2 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 - 2 |
Sośnica Gliwice |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
7 - 2 |
Orzeł Nakło Śląskie |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
Concordia Knurów |
4 - 1 |
Sparta Zabrze |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
Start Sierakowice |
1 - 2 |
Odra Miasteczko Śląskie |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
6 - 0 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Olimpia Boruszowice |
5 - 3 |
Ruch Kozłów |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
1 - 4 |
Czarni Pyskowice |
2 września 2023
2.09 - 12:00 |
Tempo Paniówki |
3 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
3 września 2023
3.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
3 - 1 |
Concordia Knurów |
9 września 2023
9.09 - 11:00 |
Start Sierakowice |
5 - 2 |
Czarni Pyskowice |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
1 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Ruch Kozłów |
2 - 6 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
3 - 0 |
Olimpia Boruszowice |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
0 - 2 |
Tempo Paniówki |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Sparta Zabrze |
2 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 - 2 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 - 4 |
Jedność 32 Przyszowice |
16 września 2023
16.09 - 11:00 |
Concordia Knurów |
2 - 3 |
Odra Miasteczko Śląskie |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Start Sierakowice |
1 - 0 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
16 września 2023
16.09 - 13:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 3 |
Sośnica Gliwice |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Olimpia Boruszowice |
2 - 2 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 - 0 |
Ruch Kozłów |
16 września 2023
16.09 - 12:00 |
Czarni Pyskowice |
2 - 2 |
Orzeł Nakło Śląskie |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Tempo Paniówki |
6 - 2 |
Sparta Zabrze |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
1 - 0 |
Tempo Paniówki |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 0 |
Concordia Knurów |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
2 - 0 |
Start Sierakowice |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Ruch Kozłów |
3 - 2 |
Czarni Pyskowice |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
3 - 4 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Sparta Zabrze |
3 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
5 - 1 |
Silesia Miechowice Bytom |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 3 |
Sparta Zabrze |
30 września 2023
30.09 - 11:00 |
Start Sierakowice |
5 - 0 |
Concordia Knurów |
1 października 2023
1.10 - 16:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Olimpia Boruszowice |
2 - 0 |
Sośnica Gliwice |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 - 1 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Czarni Pyskowice |
0 - 2 |
Jedność 32 Przyszowice |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
3 - 1 |
Ruch Kozłów |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Tempo Paniówki |
1 - 2 |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
0 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
7 października 2023
7.10 - 11:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 - 1 |
Tempo Paniówki |
7 października 2023
7.10 - 11:00 |
Ruch Kozłów |
4 - 2 |
Start Sierakowice |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
8 - 0 |
Orzeł Nakło Śląskie |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
1 - 2 |
Czarni Pyskowice |
7 października 2023
7.10 - 14:00 |
Sparta Zabrze |
1 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 - 0 |
Olimpia Boruszowice |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Concordia Knurów |
1 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 - 4 |
Odra Miasteczko Śląskie |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Start Sierakowice |
1 - 0 |
Silesia Miechowice Bytom |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
Olimpia Boruszowice |
0 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 4 |
Sośnica Gliwice |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
4 - 3 |
Sparta Zabrze |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
4 - 2 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Ruch Kozłów |
1 - 5 |
Jedność 32 Przyszowice |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Tempo Paniówki |
1 - 1 |
Concordia Knurów |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
3 - 1 |
Czarni Pyskowice |
21 października 2023
21.10 - 13:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
3 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
21 października 2023
21.10 - 11:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 2 |
Start Sierakowice |
21 października 2023
21.10 - 11:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
0 - 3 |
Ruch Kozłów |
21 października 2023
21.10 - 11:00 |
Sparta Zabrze |
2 - 1 |
Orzeł Nakło Śląskie |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Concordia Knurów |
5 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
1 - 4 |
Tempo Paniówki |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 - 1 |
Concordia Knurów |
28 października 2023
28.10 - 11:00 |
Start Sierakowice |
2 - 1 |
Tempo Paniówki |
29 października 2023
29.10 - 14:00 |
Olimpia Boruszowice |
2 - 1 |
Silesia Miechowice Bytom |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 3 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 6 |
Odra Miasteczko Śląskie |
29 października 2023
29.10 - 12:30 |
Orzeł Nakło Śląskie |
1 - 1 |
Sośnica Gliwice |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Ruch Kozłów |
0 - 5 |
Sparta Zabrze |
29 października 2023
29.10 - 11:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
8 - 0 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
3 - 0 |
Ruch Kozłów |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
4 - 1 |
Czarni Pyskowice |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
2 - 3 |
Start Sierakowice |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Sparta Zabrze |
1 - 5 |
Jedność 32 Przyszowice |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
4 - 1 |
Orzeł Nakło Śląskie |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Concordia Knurów |
4 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 2 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Tempo Paniówki |
2 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
5 listopada 2023
5.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 1 |
Tempo Paniówki |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Start Sierakowice |
4 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
1 - 0 |
Silesia Miechowice Bytom |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
3 - 3 |
Concordia Knurów |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
1 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
Ruch Kozłów |
0 - 7 |
Odra Miasteczko Śląskie |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
5 - 1 |
Sośnica Gliwice |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
1 - 2 |
Sparta Zabrze |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
6 - 1 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
19 listopada 2023
19.11 - 11:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
3 - 1 |
Ruch Kozłów |
18 listopada 2023
18.11 - 11:00 |
Sparta Zabrze |
3 - 4 |
Start Sierakowice |
18 listopada 2023
18.11 - 12:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
4 - 2 |
Jedność 32 Przyszowice |
18 listopada 2023
18.11 - 13:30 |
Concordia Knurów |
3 - 0 |
Orzeł Nakło Śląskie |
18 listopada 2023
18.11 - 13:30 |
Silesia Miechowice Bytom |
6 - 2 |
Czarni Pyskowice |
19 listopada 2023
19.11 - 13:00 |
Olimpia Boruszowice |
3 - 5 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
18 listopada 2023
18.11 - 13:30 |
Tempo Paniówki |
5 - 0 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
18 listopada 2023
18.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] | |
Start Sierakowice |
1 - 2 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
9 marca 2024
9.03 - 11:00 |
Tempo Paniówki |
1 - 0 |
Czarni Pyskowice |
10 marca 2024
10.03 - 15:30 |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 - 1 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
9 marca 2024
9.03 - 13:00 |
Olimpia Boruszowice |
3 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 1 |
Orzeł Nakło Śląskie |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Concordia Knurów |
5 - 0 |
Ruch Kozłów |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Sośnica Gliwice |
4 - 1 |
Sparta Zabrze |
10 marca 2024
10.03 - 11:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 2 |
Jedność 32 Przyszowice |
9 marca 2024
9.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
Czarni Sucha Góra Bytom |
0 - 2 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
16 marca 2024
16.03 - 13:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 0 |
Concordia Knurów |
16 marca 2024
16.03 - 11:00 |
Sośnica Gliwice |
3 - 1 |
Start Sierakowice |
17 marca 2024
17.03 - 13:00 |
Ruch Kozłów |
1 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
16 marca 2024
16.03 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
5 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 - 2 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
16 marca 2024
16.03 - 15:30 |
Sparta Zabrze |
1 - 5 |
Odra Miasteczko Śląskie |
16 marca 2024
16.03 - 15:30 |
Orzeł Nakło Śląskie |
1 - 4 |
Tempo Paniówki |
16 marca 2024
16.03 - 12:00 |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 - 0 |
Sośnica Gliwice |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 - 0 |
Start Sierakowice |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
10 - 2 |
Czarni Pyskowice |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Olimpia Boruszowice |
6 - 1 |
Orzeł Nakło Śląskie |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Tempo Paniówki |
2 - 1 |
Ruch Kozłów |
24 marca 2024
24.03 - 15:30 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Concordia Knurów |
4 - 1 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 1 |
Sparta Zabrze |
23 marca 2024
23.03 - 11:00 |
Kolejka 19 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
0 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
2 - 4 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Sparta Zabrze |
2 - 3 |
Concordia Knurów |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 - 1 |
Start Sierakowice |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
1 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Ruch Kozłów |
0 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 1 |
Tempo Paniówki |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Concordia Knurów |
1 - 2 |
Sośnica Gliwice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 3 |
Start Sierakowice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
4 - 3 |
Orzeł Nakło Śląskie |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
4 - 0 |
Ruch Kozłów |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
1 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
Tempo Paniówki |
2 - 2 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 1 |
Sparta Zabrze |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 0 |
Odra Miasteczko Śląskie |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 2 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 - 1 |
Concordia Knurów |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
0 - 3 |
Start Sierakowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Sośnica Gliwice |
1 - 4 |
Silesia Miechowice Bytom |
13 kwietnia 2024
13.04 - 13:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
2 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Ruch Kozłów |
4 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:30 |
Orzeł Nakło Śląskie |
1 - 2 |
Czarni Pyskowice |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Sparta Zabrze |
1 - 3 |
Tempo Paniówki |
13 kwietnia 2024
13.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Tempo Paniówki |
4 - 0 |
Sośnica Gliwice |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Concordia Knurów |
0 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Start Sierakowice |
- |
Orzeł Nakło Śląskie |
22 maja 2024
22.05 - 18:00 |
Czarni Pyskowice |
4 - 0 |
Ruch Kozłów |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:30 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
7 - 1 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:00 |
Olimpia Boruszowice |
1 - 0 |
Sparta Zabrze |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
1 - 0 |
Odra Miasteczko Śląskie |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:30 |
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sparta Zabrze |
0 - 3 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 11:00 |
Concordia Knurów |
2 - 1 |
Start Sierakowice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
27 kwietnia 2024
27.04 - 11:00 |
Sośnica Gliwice |
4 - 3 |
Olimpia Boruszowice |
27 kwietnia 2024
27.04 - 13:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
1 - 3 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
5 - 0 |
Czarni Pyskowice |
25 kwietnia 2024
25.04 - 18:00 |
Ruch Kozłów |
2 - 2 |
Orzeł Nakło Śląskie |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
2 - 1 |
Tempo Paniówki |
28 kwietnia 2024
28.04 - 11:00 |
Kolejka 24 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
0 - 1 |
Sośnica Gliwice |
8 maja 2024
8.05 - 18:00 |
Tempo Paniówki |
3 - 0 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Start Sierakowice |
5 - 1 |
Ruch Kozłów |
5 maja 2024
5.05 - 16:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
2 - 7 |
Jedność 32 Przyszowice |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Czarni Pyskowice |
3 - 2 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
5 maja 2024
5.05 - 17:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
6 - 0 |
Sparta Zabrze |
4 maja 2024
4.05 - 15:00 |
Olimpia Boruszowice |
0 - 3 |
Odra Miasteczko Śląskie |
4 maja 2024
4.05 - 14:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 2 |
Concordia Knurów |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Odra Miasteczko Śląskie |
4 - 3 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
3 - 3 |
Start Sierakowice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
0 - 0 |
Olimpia Boruszowice |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Sośnica Gliwice |
6 - 2 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
12 maja 2024
12.05 - 14:00 |
Sparta Zabrze |
3 - 0 |
Czarni Pyskowice |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
1 - 2 |
Orzeł Nakło Śląskie |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 2 |
Ruch Kozłów |
11 maja 2024
11.05 - 18:00 |
Concordia Knurów |
3 - 1 |
Tempo Paniówki |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Kolejka 26 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Czarni Pyskowice |
1 - 0 |
Sośnica Gliwice |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
4 - 4 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Start Sierakowice |
0 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Ruch Kozłów |
5 - 0 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
19 maja 2024
19.05 - 11:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
2 - 2 |
Sparta Zabrze |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 3 |
Odra Miasteczko Śląskie |
18 maja 2024
18.05 - 15:30 |
Olimpia Boruszowice |
2 - 2 |
Concordia Knurów |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Tempo Paniówki |
0 - 1 |
Silesia Miechowice Bytom |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
|
Kolejka 27 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Concordia Knurów |
- |
ŁTS Łabędy Gliwice |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
Tempo Paniówki |
- |
Start Sierakowice |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
- |
Olimpia Boruszowice |
25 maja 2024
25.05 - 12:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
- |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
- |
Czarni Pyskowice |
23 maja 2024
23.05 - 18:15 |
Sośnica Gliwice |
- |
Orzeł Nakło Śląskie |
25 maja 2024
25.05 - 13:00 |
Sparta Zabrze |
- |
Ruch Kozłów |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Czarni Sucha Góra Bytom |
- |
Jedność 32 Przyszowice |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
|
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Ruch Kozłów |
- |
Sośnica Gliwice |
2 czerwca 2024
2.06 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
- |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Start Sierakowice |
- |
Czarni Sucha Góra Bytom |
2 czerwca 2024
2.06 - 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
- |
Sparta Zabrze |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
- |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
- |
Concordia Knurów |
1 czerwca 2024
1.06 - 15:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
- |
Silesia Miechowice Bytom |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
- |
Tempo Paniówki |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
|
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Tempo Paniówki |
- |
ŁTS Łabędy Gliwice |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
- |
Start Sierakowice |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
- |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
8 czerwca 2024
8.06 - 13:00 |
Concordia Knurów |
- |
Czarni Pyskowice |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
- |
Orzeł Nakło Śląskie |
8 czerwca 2024
8.06 - 11:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
- |
Ruch Kozłów |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
- |
Jedność 32 Przyszowice |
8 czerwca 2024
8.06 - 13:00 |
Sparta Zabrze |
- |
Czarni Sucha Góra Bytom |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Czarni Sucha Góra Bytom |
- |
Sośnica Gliwice |
15 czerwca 2024
15.06 - 15:00 |
Ruch Kozłów |
- |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
16 czerwca 2024
16.06 - 12:00 |
Start Sierakowice |
- |
Sparta Zabrze |
12 czerwca 2024
12.06 - 18:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
- |
Odra Miasteczko Śląskie |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Orzeł Nakło Śląskie |
- |
Concordia Knurów |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Czarni Pyskowice |
- |
Silesia Miechowice Bytom |
15 czerwca 2024
15.06 - 15:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
- |
Olimpia Boruszowice |
16 czerwca 2024
16.06 - 12:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
- |
Tempo Paniówki |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
|