Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Znicz Kłobuck |
2 - 0 |
Liswarta Krzepice |
12 sierpnia 2022
12.08 - 19:45 |
Skra II Częstochowa |
4 - 0 |
Sparta Lubliniec |
13 sierpnia 2022
13.08 - 11:00 |
Zieloni Żarki |
3 - 0 |
Czarni Starcza |
27 września 2022
27.09 - 16:15 |
Lotnik Kościelec |
1 - 2 |
Jedność Boronów |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
1 - 3 |
Warta Kamieńskie Młyny |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
MLKS Woźniki |
2 - 1 |
Lot Konopiska |
13 sierpnia 2022
13.08 - 11:00 |
Warta Mstów |
1 - 2 |
KS Panki |
12 sierpnia 2022
12.08 - 19:00 |
Amator Golce |
0 - 1 |
Sparta Szczekociny |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Lot Konopiska |
1 - 3 |
Skra II Częstochowa |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
3 - 0 |
Sparta Lubliniec |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Czarni Starcza |
3 - 4 |
MLKS Woźniki |
19 sierpnia 2022
19.08 - 18:00 |
Liswarta Krzepice |
2 - 0 |
Zieloni Żarki |
19 sierpnia 2022
19.08 - 18:00 |
Amator Golce |
3 - 0 |
Warta Mstów |
19 sierpnia 2022
19.08 - 18:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
0 - 1 |
Lotnik Kościelec |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
KS Panki |
0 - 2 |
Jedność Boronów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Sparta Szczekociny |
0 - 8 |
Znicz Kłobuck |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Skra II Częstochowa |
3 - 0 |
Czarni Starcza |
7 września 2022
7.09 - 19:00 |
Jedność Boronów |
0 - 0 |
Warta Kamieńskie Młyny |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
MLKS Woźniki |
5 - 3 |
Liswarta Krzepice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Zieloni Żarki |
1 - 0 |
Sparta Szczekociny |
31 sierpnia 2022
31.08 - 17:15 |
Znicz Kłobuck |
5 - 0 |
Warta Mstów |
24 sierpnia 2022
24.08 - 19:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
1 - 1 |
Lot Konopiska |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Amator Golce |
1 - 2 |
KS Panki |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Lotnik Kościelec |
2 - 2 |
Sparta Lubliniec |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Sparta Lubliniec |
1 - 3 |
Jedność Boronów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 14:00 |
Lot Konopiska |
1 - 0 |
Lotnik Kościelec |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Czarni Starcza |
4 - 2 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
28 sierpnia 2022
28.08 - 13:00 |
Warta Mstów |
2 - 0 |
Zieloni Żarki |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Amator Golce |
3 - 1 |
Znicz Kłobuck |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Liswarta Krzepice |
2 - 1 |
Skra II Częstochowa |
27 sierpnia 2022
27.08 - 16:00 |
KS Panki |
4 - 1 |
Warta Kamieńskie Młyny |
19 listopada 2022
19.11 - 13:30 |
Sparta Szczekociny |
1 - 2 |
MLKS Woźniki |
28 sierpnia 2022
28.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
MLKS Woźniki |
1 - 2 |
Warta Mstów |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Zieloni Żarki |
3 - 0 |
Amator Golce |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Skra II Częstochowa |
5 - 1 |
Sparta Szczekociny |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
4 - 0 |
Sparta Lubliniec |
4 września 2022
4.09 - 16:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
3 - 2 |
Liswarta Krzepice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Jedność Boronów |
2 - 3 |
Lot Konopiska |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Znicz Kłobuck |
4 - 0 |
KS Panki |
2 września 2022
2.09 - 19:00 |
Lotnik Kościelec |
2 - 2 |
Czarni Starcza |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Znicz Kłobuck |
5 - 1 |
Zieloni Żarki |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Lot Konopiska |
1 - 1 |
Warta Kamieńskie Młyny |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Czarni Starcza |
0 - 1 |
Jedność Boronów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Liswarta Krzepice |
1 - 1 |
Lotnik Kościelec |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Amator Golce |
4 - 3 |
MLKS Woźniki |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
KS Panki |
3 - 3 |
Sparta Lubliniec |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Warta Mstów |
2 - 3 |
Skra II Częstochowa |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Sparta Szczekociny |
2 - 0 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Zieloni Żarki |
2 - 0 |
KS Panki |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
MLKS Woźniki |
0 - 2 |
Znicz Kłobuck |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Sparta Lubliniec |
2 - 5 |
Lot Konopiska |
17 września 2022
17.09 - 14:00 |
Jedność Boronów |
1 - 2 |
Liswarta Krzepice |
16 września 2022
16.09 - 17:30 |
Lotnik Kościelec |
3 - 2 |
Sparta Szczekociny |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
2 - 3 |
Warta Mstów |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Skra II Częstochowa |
11 - 1 |
Amator Golce |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
3 - 0 |
Czarni Starcza |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Warta Mstów |
1 - 1 |
Lotnik Kościelec |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Amator Golce |
2 - 6 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
22 września 2022
22.09 - 19:00 |
Zieloni Żarki |
1 - 1 |
MLKS Woźniki |
24 września 2022
24.09 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
4 - 0 |
Skra II Częstochowa |
23 września 2022
23.09 - 19:00 |
KS Panki |
3 - 1 |
Lot Konopiska |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Czarni Starcza |
5 - 1 |
Sparta Lubliniec |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Liswarta Krzepice |
2 - 0 |
Warta Kamieńskie Młyny |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Sparta Szczekociny |
1 - 0 |
Jedność Boronów |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Lot Konopiska |
2 - 1 |
Czarni Starcza |
19 października 2022
19.10 - 19:00 |
Zieloni Żarki |
1 - 0 |
Skra II Częstochowa |
1 października 2022
1.10 - 13:00 |
Lotnik Kościelec |
5 - 0 |
Amator Golce |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Jedność Boronów |
2 - 1 |
Warta Mstów |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
MLKS Woźniki |
0 - 0 |
KS Panki |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
0 - 1 |
Znicz Kłobuck |
1 października 2022
1.10 - 11:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
3 - 1 |
Sparta Szczekociny |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Sparta Lubliniec |
2 - 7 |
Liswarta Krzepice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Liswarta Krzepice |
3 - 0 |
Lot Konopiska |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
vo, na boisku 1-0 |
KS Panki |
3 - 1 |
Czarni Starcza |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
MLKS Woźniki |
2 - 0 |
Skra II Częstochowa |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Warta Mstów |
1 - 2 |
Warta Kamieńskie Młyny |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Amator Golce |
3 - 2 |
Jedność Boronów |
5 października 2022
5.10 - 19:00 |
Znicz Kłobuck |
1 - 2 |
Lotnik Kościelec |
8 października 2022
8.10 - 11:00 |
Zieloni Żarki |
4 - 0 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
8 października 2022
8.10 - 13:00 |
Sparta Szczekociny |
3 - 0 |
Sparta Lubliniec |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
KS Panki |
1 - 1 |
Skra II Częstochowa |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
2 - 2 |
MLKS Woźniki |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Lotnik Kościelec |
0 - 0 |
Zieloni Żarki |
19 listopada 2022
19.11 - 13:00 |
Jedność Boronów |
1 - 4 |
Znicz Kłobuck |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Sparta Lubliniec |
3 - 1 |
Warta Mstów |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Lot Konopiska |
1 - 1 |
Sparta Szczekociny |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Czarni Starcza |
0 - 1 |
Liswarta Krzepice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
3 - 3 |
Amator Golce |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
1 - 2 |
Skra II Częstochowa |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
KS Panki |
2 - 0 |
Liswarta Krzepice |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Warta Mstów |
1 - 2 |
Lot Konopiska |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
MLKS Woźniki |
2 - 1 |
Lotnik Kościelec |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Zieloni Żarki |
1 - 0 |
Jedność Boronów |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
Znicz Kłobuck |
2 - 0 |
Warta Kamieńskie Młyny |
21 października 2022
21.10 - 19:00 |
Amator Golce |
6 - 3 |
Sparta Lubliniec |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Sparta Szczekociny |
5 - 1 |
Czarni Starcza |
23 października 2022
23.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Liswarta Krzepice |
2 - 4 |
Sparta Szczekociny |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Czarni Starcza |
3 - 1 |
Warta Mstów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Lotnik Kościelec |
1 - 0 |
Skra II Częstochowa |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Sparta Lubliniec |
2 - 5 |
Znicz Kłobuck |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
3 - 0 |
KS Panki |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Lot Konopiska |
5 - 1 |
Amator Golce |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Jedność Boronów |
2 - 2 |
MLKS Woźniki |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
1 - 2 |
Zieloni Żarki |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Amator Golce |
6 - 2 |
Czarni Starcza |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Jedność Boronów |
1 - 0 |
Skra II Częstochowa |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
KS Panki |
3 - 2 |
Sparta Szczekociny |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Znicz Kłobuck |
6 - 0 |
Lot Konopiska |
4 listopada 2022
4.11 - 19:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
1 - 4 |
Lotnik Kościelec |
5 listopada 2022
5.11 - 11:30 |
MLKS Woźniki |
2 - 2 |
Warta Kamieńskie Młyny |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Zieloni Żarki |
3 - 1 |
Sparta Lubliniec |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Warta Mstów |
3 - 1 |
Liswarta Krzepice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Lotnik Kościelec |
1 - 0 |
KS Panki |
11 listopada 2022
11.11 - 12:00 |
Lot Konopiska |
1 - 2 |
Zieloni Żarki |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Jedność Boronów |
2 - 1 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Liswarta Krzepice |
1 - 0 |
Amator Golce |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Warta Kamieńskie Młyny |
0 - 1 |
Skra II Częstochowa |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Sparta Lubliniec |
2 - 5 |
MLKS Woźniki |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Czarni Starcza |
2 - 3 |
Znicz Kłobuck |
11 listopada 2022
11.11 - 11:00 |
Sparta Szczekociny |
5 - 0 |
Warta Mstów |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Liswarta Krzepice |
0 - 1 |
Znicz Kłobuck |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Sparta Lubliniec |
2 - 1 |
Skra II Częstochowa |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Czarni Starcza |
0 - 1 |
Zieloni Żarki |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:30 |
Jedność Boronów |
0 - 1 |
Lotnik Kościelec |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
3 - 5 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
18 marca 2023
18.03 - 13:00 |
Lot Konopiska |
2 - 1 |
MLKS Woźniki |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
KS Panki |
3 - 1 |
Warta Mstów |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Sparta Szczekociny |
2 - 0 |
Amator Golce |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Skra II Częstochowa |
0 - 2 |
Lot Konopiska |
25 marca 2023
25.03 - 12:30 |
Sparta Lubliniec |
0 - 1 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
MLKS Woźniki |
4 - 2 |
Czarni Starcza |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Zieloni Żarki |
0 - 4 |
Liswarta Krzepice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Warta Mstów |
1 - 3 |
Amator Golce |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Lotnik Kościelec |
2 - 0 |
Warta Kamieńskie Młyny |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Jedność Boronów |
5 - 4 |
KS Panki |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Znicz Kłobuck |
6 - 0 |
Sparta Szczekociny |
24 marca 2023
24.03 - 19:00 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Czarni Starcza |
1 - 1 |
Skra II Częstochowa |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
2 - 2 |
Jedność Boronów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Liswarta Krzepice |
0 - 0 |
MLKS Woźniki |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Sparta Szczekociny |
1 - 2 |
Zieloni Żarki |
2 kwietnia 2023
2.04 - 17:00 |
Warta Mstów |
0 - 3 |
Znicz Kłobuck |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Lot Konopiska |
1 - 1 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Amator Golce |
0 - 0 |
KS Panki |
5 kwietnia 2023
5.04 - 19:00 |
Sparta Lubliniec |
0 - 1 |
Lotnik Kościelec |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Jedność Boronów |
3 - 2 |
Sparta Lubliniec |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Lotnik Kościelec |
1 - 0 |
Lot Konopiska |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
1 - 5 |
Czarni Starcza |
7 kwietnia 2023
7.04 - 17:00 |
Zieloni Żarki |
4 - 3 |
Warta Mstów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Znicz Kłobuck |
9 - 0 |
Amator Golce |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Skra II Częstochowa |
1 - 1 |
Liswarta Krzepice |
7 kwietnia 2023
7.04 - 19:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
1 - 1 |
KS Panki |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
MLKS Woźniki |
1 - 0 |
Sparta Szczekociny |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Warta Mstów |
1 - 6 |
MLKS Woźniki |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Amator Golce |
0 - 6 |
Zieloni Żarki |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Sparta Szczekociny |
2 - 3 |
Skra II Częstochowa |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Sparta Lubliniec |
0 - 3 |
Warta Kamieńskie Młyny |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Liswarta Krzepice |
1 - 1 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
14 kwietnia 2023
14.04 - 17:30 |
Lot Konopiska |
2 - 1 |
Jedność Boronów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
KS Panki |
0 - 2 |
Znicz Kłobuck |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Czarni Starcza |
6 - 1 |
Lotnik Kościelec |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Zieloni Żarki |
2 - 2 |
Znicz Kłobuck |
21 kwietnia 2023
21.04 - 17:30 |
Warta Kamieńskie Młyny |
1 - 1 |
Lot Konopiska |
22 kwietnia 2023
22.04 - 13:00 |
Jedność Boronów |
4 - 1 |
Czarni Starcza |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Lotnik Kościelec |
1 - 2 |
Liswarta Krzepice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
MLKS Woźniki |
1 - 1 |
Amator Golce |
23 kwietnia 2023
23.04 - 16:00 |
Sparta Lubliniec |
0 - 1 |
KS Panki |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Skra II Częstochowa |
4 - 0 |
Warta Mstów |
21 kwietnia 2023
21.04 - 19:30 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
2 - 1 |
Sparta Szczekociny |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Panki |
1 - 3 |
Zieloni Żarki |
28 kwietnia 2023
28.04 - 18:00 |
Znicz Kłobuck |
1 - 1 |
MLKS Woźniki |
28 kwietnia 2023
28.04 - 19:00 |
Lot Konopiska |
0 - 2 |
Sparta Lubliniec |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Liswarta Krzepice |
0 - 1 |
Jedność Boronów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Sparta Szczekociny |
1 - 2 |
Lotnik Kościelec |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Warta Mstów |
3 - 5 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Amator Golce |
2 - 1 |
Skra II Częstochowa |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Czarni Starcza |
0 - 1 |
Warta Kamieńskie Młyny |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Lotnik Kościelec |
6 - 1 |
Warta Mstów |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
2 - 1 |
Amator Golce |
1 czerwca 2023
1.06 - 18:00 |
MLKS Woźniki |
2 - 1 |
Zieloni Żarki |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Skra II Częstochowa |
0 - 2 |
Znicz Kłobuck |
23 maja 2023
23.05 - 19:00 |
Lot Konopiska |
3 - 3 |
KS Panki |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 |
Sparta Lubliniec |
1 - 3 |
Czarni Starcza |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
0 - 1 |
Liswarta Krzepice |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 |
Jedność Boronów |
0 - 1 |
Sparta Szczekociny |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Starcza |
3 - 1 |
Lot Konopiska |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Skra II Częstochowa |
3 - 0 |
Zieloni Żarki |
6 maja 2023
6.05 - 14:30 |
Amator Golce |
1 - 2 |
Lotnik Kościelec |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Warta Mstów |
3 - 5 |
Jedność Boronów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
KS Panki |
3 - 0 |
MLKS Woźniki |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Znicz Kłobuck |
2 - 0 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
5 maja 2023
5.05 - 19:00 |
Sparta Szczekociny |
5 - 1 |
Warta Kamieńskie Młyny |
7 maja 2023
7.05 - 17:00 |
Liswarta Krzepice |
4 - 1 |
Sparta Lubliniec |
6 maja 2023
6.05 - 15:00 |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Lot Konopiska |
2 - 1 |
Liswarta Krzepice |
13 maja 2023
13.05 - 13:00 |
Czarni Starcza |
2 - 2 |
KS Panki |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Skra II Częstochowa |
1 - 0 |
MLKS Woźniki |
13 maja 2023
13.05 - 18:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
5 - 1 |
Warta Mstów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Jedność Boronów |
2 - 0 |
Amator Golce |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Lotnik Kościelec |
0 - 1 |
Znicz Kłobuck |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
1 - 2 |
Zieloni Żarki |
13 maja 2023
13.05 - 12:30 |
Sparta Lubliniec |
3 - 2 |
Sparta Szczekociny |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Skra II Częstochowa |
2 - 5 |
KS Panki |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
MLKS Woźniki |
1 - 0 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Zieloni Żarki |
2 - 2 |
Lotnik Kościelec |
20 maja 2023
20.05 - 12:00 |
Znicz Kłobuck |
4 - 1 |
Jedność Boronów |
19 maja 2023
19.05 - 19:00 |
Warta Mstów |
0 - 1 |
Sparta Lubliniec |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Sparta Szczekociny |
2 - 0 |
Lot Konopiska |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Liswarta Krzepice |
1 - 2 |
Czarni Starcza |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Amator Golce |
2 - 1 |
Warta Kamieńskie Młyny |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Skra II Częstochowa |
2 - 0 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
26 maja 2023
26.05 - 19:00 |
Liswarta Krzepice |
1 - 1 |
KS Panki |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Lot Konopiska |
6 - 0 |
Warta Mstów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Lotnik Kościelec |
2 - 2 |
MLKS Woźniki |
27 maja 2023
27.05 - 11:00 |
Jedność Boronów |
2 - 0 |
Zieloni Żarki |
27 maja 2023
27.05 - 12:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
3 - 4 |
Znicz Kłobuck |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Sparta Lubliniec |
3 - 2 |
Amator Golce |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Czarni Starcza |
1 - 2 |
Sparta Szczekociny |
25 maja 2023
25.05 - 18:30 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Sparta Szczekociny |
1 - 1 |
Liswarta Krzepice |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Warta Mstów |
1 - 3 |
Czarni Starcza |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Skra II Częstochowa |
2 - 3 |
Lotnik Kościelec |
2 czerwca 2023
2.06 - 19:00 |
Znicz Kłobuck |
0 - 3 |
Sparta Lubliniec |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
vo, na boisku 6-1 |
KS Panki |
2 - 3 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Amator Golce |
7 - 1 |
Lot Konopiska |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
MLKS Woźniki |
4 - 2 |
Jedność Boronów |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Zieloni Żarki |
1 - 0 |
Warta Kamieńskie Młyny |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Czarni Starcza |
1 - 3 |
Amator Golce |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Skra II Częstochowa |
5 - 1 |
Jedność Boronów |
7 czerwca 2023
7.06 - 20:00 |
Sparta Szczekociny |
1 - 2 |
KS Panki |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Lot Konopiska |
1 - 4 |
Znicz Kłobuck |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:00 |
Lotnik Kościelec |
6 - 3 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Warta Kamieńskie Młyny |
0 - 2 |
MLKS Woźniki |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Sparta Lubliniec |
0 - 4 |
Zieloni Żarki |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Liswarta Krzepice |
4 - 0 |
Warta Mstów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
KS Panki |
4 - 0 |
Lotnik Kościelec |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Zieloni Żarki |
3 - 4 |
Lot Konopiska |
31 maja 2023
31.05 - 18:00 |
Orzeł Kiedrzyn Częstochowa |
4 - 1 |
Jedność Boronów |
17 czerwca 2023
17.06 - 14:00 |
Amator Golce |
0 - 5 |
Liswarta Krzepice |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:30 |
Skra II Częstochowa |
0 - 2 |
Warta Kamieńskie Młyny |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
MLKS Woźniki |
4 - 1 |
Sparta Lubliniec |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Znicz Kłobuck |
4 - 1 |
Czarni Starcza |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Warta Mstów |
0 - 3 |
Sparta Szczekociny |
17 czerwca 2023
17.06 - 13:00 |
|