Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Victoria Bartoszyce |
2 - 0 |
Łyna Sępopol |
5 sierpnia 2023
5.08 - 16:00 |
SKS Szczytno |
1 - 4 |
Śniardwy Orzysz |
5 sierpnia 2023
5.08 - 16:00 |
Czarni Olecko |
0 - 2 |
Warmia Olsztyn |
5 sierpnia 2023
5.08 - 16:00 |
GKS Stawiguda |
6 - 0 |
MKS Jeziorany |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:00 |
Orlęta Reszel |
3 - 1 |
Wilczek Wilkowo |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
3 - 2 |
MKS Korsze |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:30 |
Błękitni Pasym |
2 - 4 |
Naki Olsztyn |
5 sierpnia 2023
5.08 - 17:30 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
0 - 3 |
Pisa Barczewo |
6 sierpnia 2023
6.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Warmia Olsztyn |
2 - 3 |
Błękitni Pasym |
11 sierpnia 2023
11.08 - 18:00 |
MKS Jeziorany |
2 - 1 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
12 sierpnia 2023
12.08 - 13:00 |
Wilczek Wilkowo |
2 - 1 |
Czarni Olecko |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
3 - 2 |
SKS Szczytno |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Łyna Sępopol |
4 - 3 |
GKS Stawiguda |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
2 - 1 |
Victoria Bartoszyce |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:30 |
MKS Korsze |
2 - 7 |
Naki Olsztyn |
13 sierpnia 2023
13.08 - 17:00 |
Śniardwy Orzysz |
0 - 4 |
Orlęta Reszel |
30 sierpnia 2023
30.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Victoria Bartoszyce |
1 - 3 |
MKS Korsze |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
SKS Szczytno |
4 - 1 |
MKS Jeziorany |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Czarni Olecko |
2 - 3 |
Śniardwy Orzysz |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Warmia Olsztyn |
0 - 5 |
Naki Olsztyn |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
GKS Stawiguda |
3 - 1 |
Vęgoria Węgorzewo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Orlęta Reszel |
3 - 2 |
Pisa Barczewo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Błękitni Pasym |
5 - 0 |
Wilczek Wilkowo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 17:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
4 - 0 |
Łyna Sępopol |
20 sierpnia 2023
20.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Victoria Bartoszyce |
3 - 0 |
GKS Stawiguda |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Wilczek Wilkowo |
4 - 1 |
Naki Olsztyn |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Śniardwy Orzysz |
3 - 2 |
Błękitni Pasym |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
1 - 3 |
Czarni Olecko |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
MKS Jeziorany |
3 - 4 |
Orlęta Reszel |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Łyna Sępopol |
1 - 2 |
SKS Szczytno |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
1 - 2 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:00 |
MKS Korsze |
2 - 1 |
Warmia Olsztyn |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Warmia Olsztyn |
0 - 3 |
Wilczek Wilkowo |
2 września 2023
2.09 - 13:00 |
SKS Szczytno |
3 - 1 |
Vęgoria Węgorzewo |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Orlęta Reszel |
0 - 2 |
Łyna Sępopol |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Czarni Olecko |
4 - 3 |
MKS Jeziorany |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Błękitni Pasym |
0 - 2 |
Pisa Barczewo |
1 września 2023
1.09 - 17:30 |
GKS Stawiguda |
2 - 0 |
MKS Korsze |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Śniardwy Orzysz |
2 - 0 |
Naki Olsztyn |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
2 - 1 |
Victoria Bartoszyce |
3 września 2023
3.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
MKS Korsze |
5 - 0 |
Wilczek Wilkowo |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Śniardwy Orzysz |
2 - 1 |
Warmia Olsztyn |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Pisa Barczewo |
8 - 1 |
Naki Olsztyn |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
MKS Jeziorany |
1 - 6 |
Błękitni Pasym |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Łyna Sępopol |
0 - 3 |
Czarni Olecko |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
3 - 5 |
Orlęta Reszel |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Victoria Bartoszyce |
1 - 1 |
SKS Szczytno |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
GKS Stawiguda |
0 - 0 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Warmia Olsztyn |
1 - 2 |
Pisa Barczewo |
15 września 2023
15.09 - 16:45 |
Błękitni Pasym |
3 - 0 |
Łyna Sępopol |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
SKS Szczytno |
1 - 2 |
GKS Stawiguda |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Orlęta Reszel |
3 - 0 |
Victoria Bartoszyce |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Czarni Olecko |
1 - 1 |
Vęgoria Węgorzewo |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
MKS Jeziorany |
3 - 6 |
Naki Olsztyn |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Wilczek Wilkowo |
1 - 1 |
Śniardwy Orzysz |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
2 - 2 |
MKS Korsze |
17 września 2023
17.09 - 14:00 |
Kolejka 8 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Vęgoria Węgorzewo |
5 - 2 |
Błękitni Pasym |
23 września 2023
23.09 - 15:00 |
MKS Korsze |
3 - 0 |
Śniardwy Orzysz |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Pisa Barczewo |
4 - 2 |
Wilczek Wilkowo |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
MKS Jeziorany |
4 - 2 |
Warmia Olsztyn |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Łyna Sępopol |
1 - 3 |
Naki Olsztyn |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Victoria Bartoszyce |
1 - 1 |
Czarni Olecko |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
GKS Stawiguda |
1 - 5 |
Orlęta Reszel |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
3 - 3 |
SKS Szczytno |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Warmia Olsztyn |
2 - 1 |
Łyna Sępopol |
29 września 2023
29.09 - 16:15 |
Błękitni Pasym |
2 - 0 |
Victoria Bartoszyce |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Śniardwy Orzysz |
1 - 2 |
Pisa Barczewo |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
SKS Szczytno |
0 - 3 |
MKS Korsze |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Orlęta Reszel |
2 - 1 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Czarni Olecko |
5 - 3 |
GKS Stawiguda |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Naki Olsztyn |
2 - 2 |
Vęgoria Węgorzewo |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Wilczek Wilkowo |
0 - 3 |
MKS Jeziorany |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Kolejka 10 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
MKS Korsze |
0 - 3 |
Pisa Barczewo |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
MKS Jeziorany |
2 - 1 |
Śniardwy Orzysz |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Łyna Sępopol |
3 - 6 |
Wilczek Wilkowo |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
4 - 1 |
Warmia Olsztyn |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Victoria Bartoszyce |
1 - 0 |
Naki Olsztyn |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
GKS Stawiguda |
1 - 1 |
Błękitni Pasym |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
SKS Szczytno |
0 - 3 |
Orlęta Reszel |
7 października 2023
7.10 - 15:30 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
1 - 1 |
Czarni Olecko |
8 października 2023
8.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Warmia Olsztyn |
0 - 0 |
Victoria Bartoszyce |
14 października 2023
14.10 - 13:00 |
Śniardwy Orzysz |
2 - 0 |
Łyna Sępopol |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
Orlęta Reszel |
2 - 2 |
MKS Korsze |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Czarni Olecko |
2 - 1 |
SKS Szczytno |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Błękitni Pasym |
0 - 1 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Naki Olsztyn |
3 - 4 |
GKS Stawiguda |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Wilczek Wilkowo |
0 - 3 |
Vęgoria Węgorzewo |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Pisa Barczewo |
10 - 0 |
MKS Jeziorany |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Vęgoria Węgorzewo |
2 - 7 |
Śniardwy Orzysz |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Victoria Bartoszyce |
1 - 1 |
Wilczek Wilkowo |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
MKS Korsze |
6 - 1 |
MKS Jeziorany |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Łyna Sępopol |
0 - 15 |
Pisa Barczewo |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
GKS Stawiguda |
3 - 2 |
Warmia Olsztyn |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
SKS Szczytno |
2 - 1 |
Błękitni Pasym |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Orlęta Reszel |
6 - 1 |
Czarni Olecko |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
3 - 0 |
Naki Olsztyn |
22 października 2023
22.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Pasym |
1 - 8 |
Orlęta Reszel |
29 października 2023
29.10 - 13:30 |
Warmia Olsztyn |
0 - 0 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
28 października 2023
28.10 - 13:00 |
Śniardwy Orzysz |
2 - 0 |
Victoria Bartoszyce |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Czarni Olecko |
1 - 2 |
MKS Korsze |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Naki Olsztyn |
4 - 0 |
SKS Szczytno |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Wilczek Wilkowo |
2 - 0 |
GKS Stawiguda |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Pisa Barczewo |
8 - 0 |
Vęgoria Węgorzewo |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
MKS Jeziorany |
7 - 1 |
Łyna Sępopol |
29 października 2023
29.10 - 13:30 |
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
MKS Korsze |
4 - 1 |
Łyna Sępopol |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
2 - 0 |
MKS Jeziorany |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Victoria Bartoszyce |
0 - 4 |
Pisa Barczewo |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
GKS Stawiguda |
1 - 1 |
Śniardwy Orzysz |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
SKS Szczytno |
6 - 1 |
Warmia Olsztyn |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Orlęta Reszel |
2 - 2 |
Naki Olsztyn |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Czarni Olecko |
2 - 3 |
Błękitni Pasym |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
3 - 1 |
Wilczek Wilkowo |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Pasym |
3 - 4 |
MKS Korsze |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Naki Olsztyn |
3 - 0 |
Czarni Olecko |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Warmia Olsztyn |
3 - 3 |
Orlęta Reszel |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Wilczek Wilkowo |
4 - 2 |
SKS Szczytno |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Śniardwy Orzysz |
1 - 1 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Pisa Barczewo |
4 - 1 |
GKS Stawiguda |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Victoria Bartoszyce |
3 - 0 |
MKS Jeziorany |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Łyna Sępopol |
2 - 6 |
Vęgoria Węgorzewo |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] | |
Łyna Sępopol |
1 - 3 |
Victoria Bartoszyce |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Śniardwy Orzysz |
1 - 0 |
SKS Szczytno |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Warmia Olsztyn |
5 - 3 |
Czarni Olecko |
10 marca 2024
10.03 - 16:00 |
MKS Jeziorany |
3 - 5 |
GKS Stawiguda |
10 marca 2024
10.03 - 18:00 |
Wilczek Wilkowo |
1 - 4 |
Orlęta Reszel |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
MKS Korsze |
2 - 1 |
Vęgoria Węgorzewo |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Naki Olsztyn |
0 - 3 |
Błękitni Pasym |
9 marca 2024
9.03 - 14:30 |
Pisa Barczewo |
4 - 0 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
Błękitni Pasym |
1 - 4 |
Warmia Olsztyn |
17 marca 2024
17.03 - 13:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
3 - 1 |
MKS Jeziorany |
17 marca 2024
17.03 - 11:30 |
Czarni Olecko |
5 - 1 |
Wilczek Wilkowo |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
SKS Szczytno |
1 - 0 |
Pisa Barczewo |
16 marca 2024
16.03 - 14:30 |
GKS Stawiguda |
8 - 2 |
Łyna Sępopol |
17 marca 2024
17.03 - 14:00 |
Victoria Bartoszyce |
3 - 3 |
Vęgoria Węgorzewo |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Naki Olsztyn |
0 - 1 |
MKS Korsze |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Orlęta Reszel |
3 - 1 |
Śniardwy Orzysz |
16 marca 2024
16.03 - 14:30 |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
MKS Korsze |
0 - 1 |
Victoria Bartoszyce |
23 marca 2024
23.03 - 14:00 |
MKS Jeziorany |
2 - 6 |
SKS Szczytno |
23 marca 2024
23.03 - 13:00 |
Śniardwy Orzysz |
0 - 4 |
Czarni Olecko |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Naki Olsztyn |
5 - 3 |
Warmia Olsztyn |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
1 - 3 |
GKS Stawiguda |
23 marca 2024
23.03 - 12:00 |
Pisa Barczewo |
4 - 0 |
Orlęta Reszel |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Wilczek Wilkowo |
2 - 3 |
Błękitni Pasym |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Łyna Sępopol |
2 - 4 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Kolejka 19 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
GKS Stawiguda |
3 - 1 |
Victoria Bartoszyce |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Naki Olsztyn |
3 - 0 |
Wilczek Wilkowo |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Błękitni Pasym |
4 - 0 |
Śniardwy Orzysz |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Czarni Olecko |
0 - 0 |
Pisa Barczewo |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Orlęta Reszel |
1 - 0 |
MKS Jeziorany |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
SKS Szczytno |
3 - 0 |
Łyna Sępopol |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
2 - 0 |
Vęgoria Węgorzewo |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Warmia Olsztyn |
4 - 1 |
MKS Korsze |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Wilczek Wilkowo |
0 - 3 |
Warmia Olsztyn |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:30 |
Vęgoria Węgorzewo |
2 - 1 |
SKS Szczytno |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Łyna Sępopol |
1 - 11 |
Orlęta Reszel |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
MKS Jeziorany |
5 - 1 |
Czarni Olecko |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Pisa Barczewo |
1 - 0 |
Błękitni Pasym |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
MKS Korsze |
0 - 0 |
GKS Stawiguda |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Naki Olsztyn |
5 - 0 |
Śniardwy Orzysz |
7 kwietnia 2024
7.04 - 13:00 |
Victoria Bartoszyce |
0 - 2 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Wilczek Wilkowo |
1 - 2 |
MKS Korsze |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Warmia Olsztyn |
3 - 2 |
Śniardwy Orzysz |
13 kwietnia 2024
13.04 - 13:00 |
Naki Olsztyn |
0 - 3 |
Pisa Barczewo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Błękitni Pasym |
1 - 1 |
MKS Jeziorany |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Czarni Olecko |
6 - 4 |
Łyna Sępopol |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Orlęta Reszel |
3 - 2 |
Vęgoria Węgorzewo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
SKS Szczytno |
4 - 5 |
Victoria Bartoszyce |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:30 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
2 - 2 |
GKS Stawiguda |
14 kwietnia 2024
14.04 - 13:00 |
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Pisa Barczewo |
3 - 1 |
Warmia Olsztyn |
19 kwietnia 2024
19.04 - 17:30 |
Łyna Sępopol |
1 - 3 |
Błękitni Pasym |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
GKS Stawiguda |
3 - 1 |
SKS Szczytno |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Victoria Bartoszyce |
1 - 3 |
Orlęta Reszel |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
11 - 2 |
Czarni Olecko |
20 kwietnia 2024
20.04 - 12:00 |
Naki Olsztyn |
5 - 3 |
MKS Jeziorany |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Śniardwy Orzysz |
3 - 0 |
Wilczek Wilkowo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
MKS Korsze |
1 - 0 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Błękitni Pasym |
2 - 5 |
Vęgoria Węgorzewo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:30 |
Śniardwy Orzysz |
3 - 1 |
MKS Korsze |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Wilczek Wilkowo |
2 - 5 |
Pisa Barczewo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
3 - 1 |
MKS Jeziorany |
26 kwietnia 2024
26.04 - 17:00 |
Naki Olsztyn |
10 - 1 |
Łyna Sępopol |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Czarni Olecko |
3 - 2 |
Victoria Bartoszyce |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Orlęta Reszel |
3 - 0 |
GKS Stawiguda |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
SKS Szczytno |
0 - 2 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:30 |
Kolejka 24 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Łyna Sępopol |
0 - 2 |
Warmia Olsztyn |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Victoria Bartoszyce |
1 - 1 |
Błękitni Pasym |
1 maja 2024
1.05 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
5 - 2 |
Śniardwy Orzysz |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
MKS Korsze |
2 - 2 |
SKS Szczytno |
1 maja 2024
1.05 - 16:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
0 - 2 |
Orlęta Reszel |
5 maja 2024
5.05 - 13:00 |
GKS Stawiguda |
4 - 2 |
Czarni Olecko |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
5 - 3 |
Naki Olsztyn |
4 maja 2024
4.05 - 15:00 |
MKS Jeziorany |
3 - 3 |
Wilczek Wilkowo |
1 maja 2024
1.05 - 16:00 |
|
Kolejka 25 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Pisa Barczewo |
- |
MKS Korsze |
11 maja 2024
11.05 - 14:00 |
Śniardwy Orzysz |
- |
MKS Jeziorany |
12 maja 2024
12.05 - 16:00 |
Wilczek Wilkowo |
- |
Łyna Sępopol |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
- |
Vęgoria Węgorzewo |
11 maja 2024
11.05 - 13:00 |
Naki Olsztyn |
- |
Victoria Bartoszyce |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Błękitni Pasym |
- |
GKS Stawiguda |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Orlęta Reszel |
- |
SKS Szczytno |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Czarni Olecko |
- |
Cresovia Górowo Iławeckie |
12 maja 2024
12.05 - 16:30 |
|
Kolejka 26 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Victoria Bartoszyce |
- |
Warmia Olsztyn |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Łyna Sępopol |
- |
Śniardwy Orzysz |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
MKS Korsze |
- |
Orlęta Reszel |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
SKS Szczytno |
- |
Czarni Olecko |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
- |
Błękitni Pasym |
19 maja 2024
19.05 - 13:00 |
GKS Stawiguda |
- |
Naki Olsztyn |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
- |
Wilczek Wilkowo |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
MKS Jeziorany |
- |
Pisa Barczewo |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
|
Kolejka 27 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Śniardwy Orzysz |
- |
Vęgoria Węgorzewo |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Wilczek Wilkowo |
- |
Victoria Bartoszyce |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
MKS Jeziorany |
- |
MKS Korsze |
26 maja 2024
26.05 - 16:00 |
Pisa Barczewo |
- |
Łyna Sępopol |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
- |
GKS Stawiguda |
25 maja 2024
25.05 - 13:00 |
Błękitni Pasym |
- |
SKS Szczytno |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Czarni Olecko |
- |
Orlęta Reszel |
26 maja 2024
26.05 - 16:30 |
Naki Olsztyn |
- |
Cresovia Górowo Iławeckie |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Orlęta Reszel |
- |
Błękitni Pasym |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
- |
Warmia Olsztyn |
2 czerwca 2024
2.06 - 13:00 |
Victoria Bartoszyce |
- |
Śniardwy Orzysz |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
MKS Korsze |
- |
Czarni Olecko |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
SKS Szczytno |
- |
Naki Olsztyn |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:30 |
GKS Stawiguda |
- |
Wilczek Wilkowo |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
- |
Pisa Barczewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Łyna Sępopol |
- |
MKS Jeziorany |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Łyna Sępopol |
- |
MKS Korsze |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
MKS Jeziorany |
- |
Vęgoria Węgorzewo |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Pisa Barczewo |
- |
Victoria Bartoszyce |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Śniardwy Orzysz |
- |
GKS Stawiguda |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Warmia Olsztyn |
- |
SKS Szczytno |
8 czerwca 2024
8.06 - 13:00 |
Naki Olsztyn |
- |
Orlęta Reszel |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Błękitni Pasym |
- |
Czarni Olecko |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Wilczek Wilkowo |
- |
Cresovia Górowo Iławeckie |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
MKS Korsze |
- |
Błękitni Pasym |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Czarni Olecko |
- |
Naki Olsztyn |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Orlęta Reszel |
- |
Warmia Olsztyn |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
SKS Szczytno |
- |
Wilczek Wilkowo |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Cresovia Górowo Iławeckie |
- |
Śniardwy Orzysz |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
GKS Stawiguda |
- |
Pisa Barczewo |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
MKS Jeziorany |
- |
Victoria Bartoszyce |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
Vęgoria Węgorzewo |
- |
Łyna Sępopol |
15 czerwca 2024
15.06 - 17:00 |
|