Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Noteć Dziembowo |
4 - 0 |
Sokół Mieścisko |
12 sierpnia 2023
12.08 - 14:00 |
Orzeł Gulcz |
6 - 1 |
Unia Wapno |
12 sierpnia 2023
12.08 - 10:30 |
Iskra Szydłowo |
11 - 2 |
Iskra Krajenka |
12 sierpnia 2023
12.08 - 12:00 |
Sokół Damasławek |
1 - 4 |
Noteć Rosko |
13 sierpnia 2023
13.08 - 15:00 |
Fortuna Wieleń |
1 - 1 |
GLKS Wysoka |
12 sierpnia 2023
12.08 - 17:00 |
Powiat Pilski Piła |
5 - 1 |
Tarnovia Tarnówka |
13 sierpnia 2023
13.08 - 12:00 |
Sokół Szamocin |
4 - 0 |
Rożnovia Rożnowo |
12 sierpnia 2023
12.08 - 16:00 |
Radwan Lubasz |
1 - 4 |
Sparta Złotów |
13 sierpnia 2023
13.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
0 - 4 |
Sparta Złotów |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
5 - 1 |
Radwan Lubasz |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Tarnovia Tarnówka |
0 - 5 |
Sokół Szamocin |
20 sierpnia 2023
20.08 - 12:00 |
GLKS Wysoka |
2 - 1 |
Powiat Pilski Piła |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:00 |
Noteć Rosko |
5 - 0 |
Fortuna Wieleń |
20 sierpnia 2023
20.08 - 15:00 |
Iskra Krajenka |
1 - 0 |
Sokół Damasławek |
20 sierpnia 2023
20.08 - 13:30 |
Unia Wapno |
1 - 2 |
Iskra Szydłowo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 13:00 |
Noteć Dziembowo |
3 - 1 |
Orzeł Gulcz |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Gulcz |
2 - 0 |
Sokół Mieścisko |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
3 - 0 |
Noteć Dziembowo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 14:00 |
Sokół Damasławek |
3 - 3 |
Unia Wapno |
27 sierpnia 2023
27.08 - 15:00 |
Fortuna Wieleń |
5 - 3 |
Iskra Krajenka |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Powiat Pilski Piła |
5 - 2 |
Noteć Rosko |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:00 |
Sokół Szamocin |
4 - 0 |
GLKS Wysoka |
27 sierpnia 2023
27.08 - 16:00 |
Radwan Lubasz |
3 - 1 |
Tarnovia Tarnówka |
27 sierpnia 2023
27.08 - 15:00 |
Sparta Złotów |
3 - 1 |
Rożnovia Rożnowo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
0 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Tarnovia Tarnówka |
0 - 4 |
Sparta Złotów |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
GLKS Wysoka |
3 - 0 |
Radwan Lubasz |
3 września 2023
3.09 - 16:00 |
Noteć Rosko |
1 - 1 |
Sokół Szamocin |
2 września 2023
2.09 - 13:00 |
Iskra Krajenka |
1 - 0 |
Powiat Pilski Piła |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
Unia Wapno |
3 - 0 |
Fortuna Wieleń |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Noteć Dziembowo |
5 - 1 |
Sokół Damasławek |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
Orzeł Gulcz |
3 - 5 |
Iskra Szydłowo |
2 września 2023
2.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Iskra Szydłowo |
7 - 0 |
Sokół Mieścisko |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Sokół Damasławek |
0 - 0 |
Orzeł Gulcz |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Fortuna Wieleń |
2 - 2 |
Noteć Dziembowo |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Powiat Pilski Piła |
4 - 1 |
Unia Wapno |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Sokół Szamocin |
2 - 1 |
Iskra Krajenka |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Radwan Lubasz |
1 - 3 |
Noteć Rosko |
10 września 2023
10.09 - 15:00 |
Sparta Złotów |
0 - 1 |
GLKS Wysoka |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
5 - 1 |
Tarnovia Tarnówka |
9 września 2023
9.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
7 - 1 |
Tarnovia Tarnówka |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
GLKS Wysoka |
6 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
Noteć Rosko |
1 - 3 |
Sparta Złotów |
17 września 2023
17.09 - 13:00 |
Iskra Krajenka |
2 - 1 |
Radwan Lubasz |
16 września 2023
16.09 - 13:00 |
Unia Wapno |
1 - 1 |
Sokół Szamocin |
16 września 2023
16.09 - 17:00 |
Noteć Dziembowo |
0 - 7 |
Powiat Pilski Piła |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Orzeł Gulcz |
5 - 2 |
Fortuna Wieleń |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
Iskra Szydłowo |
7 - 1 |
Sokół Damasławek |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Sokół Damasławek |
2 - 1 |
Sokół Mieścisko |
24 września 2023
24.09 - 16:00 |
Fortuna Wieleń |
1 - 3 |
Iskra Szydłowo |
23 września 2023
23.09 - 15:00 |
Powiat Pilski Piła |
5 - 0 |
Orzeł Gulcz |
23 września 2023
23.09 - 18:00 |
Sokół Szamocin |
1 - 0 |
Noteć Dziembowo |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Radwan Lubasz |
2 - 4 |
Unia Wapno |
24 września 2023
24.09 - 15:00 |
Sparta Złotów |
2 - 0 |
Iskra Krajenka |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Rożnovia Rożnowo |
4 - 2 |
Noteć Rosko |
23 września 2023
23.09 - 16:00 |
Tarnovia Tarnówka |
1 - 3 |
GLKS Wysoka |
23 września 2023
23.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
4 - 0 |
GLKS Wysoka |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Noteć Rosko |
5 - 1 |
Tarnovia Tarnówka |
1 października 2023
1.10 - 13:00 |
Iskra Krajenka |
0 - 1 |
Rożnovia Rożnowo |
1 października 2023
1.10 - 12:00 |
Unia Wapno |
0 - 4 |
Sparta Złotów |
30 września 2023
30.09 - 14:00 |
Noteć Dziembowo |
2 - 1 |
Radwan Lubasz |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
Orzeł Gulcz |
2 - 4 |
Sokół Szamocin |
30 września 2023
30.09 - 15:00 |
Iskra Szydłowo |
1 - 1 |
Powiat Pilski Piła |
30 września 2023
30.09 - 16:30 |
Sokół Damasławek |
4 - 3 |
Fortuna Wieleń |
1 października 2023
1.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Fortuna Wieleń |
3 - 1 |
Sokół Mieścisko |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Powiat Pilski Piła |
6 - 0 |
Sokół Damasławek |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Sokół Szamocin |
3 - 2 |
Iskra Szydłowo |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Radwan Lubasz |
2 - 1 |
Orzeł Gulcz |
8 października 2023
8.10 - 15:00 |
Sparta Złotów |
4 - 3 |
Noteć Dziembowo |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Rożnovia Rożnowo |
1 - 1 |
Unia Wapno |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Tarnovia Tarnówka |
5 - 3 |
Iskra Krajenka |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
GLKS Wysoka |
0 - 1 |
Noteć Rosko |
7 października 2023
7.10 - 12:30 |
Kolejka 10 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
1 - 3 |
Noteć Rosko |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
Iskra Krajenka |
3 - 3 |
GLKS Wysoka |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
Unia Wapno |
4 - 1 |
Tarnovia Tarnówka |
14 października 2023
14.10 - 11:00 |
Noteć Dziembowo |
0 - 1 |
Rożnovia Rożnowo |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
Orzeł Gulcz |
3 - 1 |
Sparta Złotów |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
Iskra Szydłowo |
7 - 0 |
Radwan Lubasz |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
Sokół Damasławek |
1 - 2 |
Sokół Szamocin |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Fortuna Wieleń |
5 - 4 |
Powiat Pilski Piła |
14 października 2023
14.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Powiat Pilski Piła |
0 - 3 |
Sokół Mieścisko |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
Sokół Szamocin |
7 - 0 |
Fortuna Wieleń |
22 października 2023
22.10 - 14:30 |
Radwan Lubasz |
1 - 2 |
Sokół Damasławek |
22 października 2023
22.10 - 13:00 |
Sparta Złotów |
1 - 4 |
Iskra Szydłowo |
21 października 2023
21.10 - 15:30 |
Rożnovia Rożnowo |
4 - 2 |
Orzeł Gulcz |
21 października 2023
21.10 - 16:00 |
Tarnovia Tarnówka |
4 - 1 |
Noteć Dziembowo |
21 października 2023
21.10 - 12:00 |
GLKS Wysoka |
0 - 3 |
Unia Wapno |
21 października 2023
21.10 - 14:30 |
Noteć Rosko |
3 - 2 |
Iskra Krajenka |
22 października 2023
22.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
4 - 3 |
Iskra Krajenka |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Unia Wapno |
7 - 3 |
Noteć Rosko |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Noteć Dziembowo |
1 - 0 |
GLKS Wysoka |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Orzeł Gulcz |
3 - 3 |
Tarnovia Tarnówka |
28 października 2023
28.10 - 11:30 |
Iskra Szydłowo |
1 - 0 |
Rożnovia Rożnowo |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Sokół Damasławek |
0 - 1 |
Sparta Złotów |
29 października 2023
29.10 - 14:30 |
Fortuna Wieleń |
1 - 0 |
Radwan Lubasz |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Powiat Pilski Piła |
2 - 3 |
Sokół Szamocin |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
Sokół Szamocin |
7 - 2 |
Sokół Mieścisko |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Radwan Lubasz |
2 - 2 |
Powiat Pilski Piła |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
Sparta Złotów |
4 - 0 |
Fortuna Wieleń |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Rożnovia Rożnowo |
5 - 1 |
Sokół Damasławek |
4 listopada 2023
4.11 - 14:30 |
Tarnovia Tarnówka |
0 - 1 |
Iskra Szydłowo |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
GLKS Wysoka |
2 - 0 |
Orzeł Gulcz |
4 listopada 2023
4.11 - 13:30 |
Noteć Rosko |
0 - 1 |
Noteć Dziembowo |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Iskra Krajenka |
3 - 2 |
Unia Wapno |
4 listopada 2023
4.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
1 - 5 |
Unia Wapno |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Noteć Dziembowo |
2 - 1 |
Iskra Krajenka |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Orzeł Gulcz |
1 - 1 |
Noteć Rosko |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Iskra Szydłowo |
1 - 0 |
GLKS Wysoka |
11 listopada 2023
11.11 - 11:30 |
Sokół Damasławek |
2 - 3 |
Tarnovia Tarnówka |
12 listopada 2023
12.11 - 13:00 |
Fortuna Wieleń |
1 - 0 |
Rożnovia Rożnowo |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Powiat Pilski Piła |
4 - 0 |
Sparta Złotów |
11 listopada 2023
11.11 - 16:00 |
Sokół Szamocin |
7 - 1 |
Radwan Lubasz |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | |
Radwan Lubasz |
0 - 5 |
Sokół Mieścisko |
10 marca 2024
10.03 - 14:00 |
Sparta Złotów |
2 - 2 |
Sokół Szamocin |
10 marca 2024
10.03 - 14:00 |
Rożnovia Rożnowo |
0 - 2 |
Powiat Pilski Piła |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
Tarnovia Tarnówka |
0 - 1 |
Fortuna Wieleń |
18 listopada 2023
18.11 - 12:00 |
GLKS Wysoka |
5 - 2 |
Sokół Damasławek |
18 listopada 2023
18.11 - 13:00 |
Noteć Rosko |
3 - 3 |
Iskra Szydłowo |
18 listopada 2023
18.11 - 14:00 |
Iskra Krajenka |
0 - 3 |
Orzeł Gulcz |
9 marca 2024
9.03 - 13:00 |
Unia Wapno |
0 - 6 |
Noteć Dziembowo |
18 listopada 2023
18.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
1 - 0 |
Noteć Dziembowo |
16 marca 2024
16.03 - 14:30 |
Unia Wapno |
1 - 3 |
Orzeł Gulcz |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
Iskra Krajenka |
2 - 2 |
Iskra Szydłowo |
16 marca 2024
16.03 - 13:00 |
Noteć Rosko |
2 - 1 |
Sokół Damasławek |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
GLKS Wysoka |
3 - 1 |
Fortuna Wieleń |
16 marca 2024
16.03 - 13:30 |
Tarnovia Tarnówka |
1 - 5 |
Powiat Pilski Piła |
16 marca 2024
16.03 - 14:00 |
Rożnovia Rożnowo |
0 - 3 |
Sokół Szamocin |
16 marca 2024
16.03 - 16:00 |
Sparta Złotów |
5 - 0 |
Radwan Lubasz |
17 marca 2024
17.03 - 13:00 |
Kolejka 17 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
Sparta Złotów |
5 - 3 |
Sokół Mieścisko |
23 marca 2024
23.03 - 15:30 |
Radwan Lubasz |
0 - 5 |
Rożnovia Rożnowo |
23 marca 2024
23.03 - 13:00 |
Sokół Szamocin |
8 - 0 |
Tarnovia Tarnówka |
23 marca 2024
23.03 - 16:00 |
Powiat Pilski Piła |
4 - 1 |
GLKS Wysoka |
23 marca 2024
23.03 - 16:00 |
Fortuna Wieleń |
1 - 1 |
Noteć Rosko |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Sokół Damasławek |
4 - 2 |
Iskra Krajenka |
24 marca 2024
24.03 - 15:00 |
Iskra Szydłowo |
6 - 2 |
Unia Wapno |
23 marca 2024
23.03 - 13:00 |
Orzeł Gulcz |
1 - 1 |
Noteć Dziembowo |
24 marca 2024
24.03 - 14:00 |
Kolejka 18 - 30. marca 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
4 - 1 |
Orzeł Gulcz |
30 marca 2024
30.03 - 14:30 |
Noteć Dziembowo |
0 - 1 |
Iskra Szydłowo |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Unia Wapno |
5 - 2 |
Sokół Damasławek |
30 marca 2024
30.03 - 14:00 |
Iskra Krajenka |
1 - 3 |
Fortuna Wieleń |
30 marca 2024
30.03 - 12:30 |
Noteć Rosko |
4 - 1 |
Powiat Pilski Piła |
30 marca 2024
30.03 - 13:00 |
GLKS Wysoka |
1 - 3 |
Sokół Szamocin |
30 marca 2024
30.03 - 14:30 |
Tarnovia Tarnówka |
2 - 1 |
Radwan Lubasz |
30 marca 2024
30.03 - 15:00 |
Rożnovia Rożnowo |
2 - 4 |
Sparta Złotów |
30 marca 2024
30.03 - 16:00 |
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Rożnovia Rożnowo |
1 - 6 |
Sokół Mieścisko |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Sparta Złotów |
5 - 0 |
Tarnovia Tarnówka |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:30 |
Radwan Lubasz |
1 - 0 |
GLKS Wysoka |
7 kwietnia 2024
7.04 - 14:00 |
Sokół Szamocin |
1 - 0 |
Noteć Rosko |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Powiat Pilski Piła |
2 - 1 |
Iskra Krajenka |
6 kwietnia 2024
6.04 - 17:00 |
Fortuna Wieleń |
2 - 5 |
Unia Wapno |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Sokół Damasławek |
1 - 2 |
Noteć Dziembowo |
7 kwietnia 2024
7.04 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
5 - 0 |
Orzeł Gulcz |
6 kwietnia 2024
6.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
2 - 0 |
Iskra Szydłowo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Orzeł Gulcz |
4 - 1 |
Sokół Damasławek |
13 kwietnia 2024
13.04 - 12:00 |
Noteć Dziembowo |
5 - 0 |
Fortuna Wieleń |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Unia Wapno |
3 - 1 |
Powiat Pilski Piła |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Iskra Krajenka |
0 - 2 |
Sokół Szamocin |
13 kwietnia 2024
13.04 - 12:30 |
Noteć Rosko |
2 - 2 |
Radwan Lubasz |
14 kwietnia 2024
14.04 - 13:00 |
GLKS Wysoka |
1 - 1 |
Sparta Złotów |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:30 |
Tarnovia Tarnówka |
1 - 6 |
Rożnovia Rożnowo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 13:00 |
Kolejka 21 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Tarnovia Tarnówka |
1 - 6 |
Sokół Mieścisko |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Rożnovia Rożnowo |
0 - 1 |
GLKS Wysoka |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Sparta Złotów |
6 - 1 |
Noteć Rosko |
21 kwietnia 2024
21.04 - 14:00 |
Radwan Lubasz |
1 - 3 |
Iskra Krajenka |
21 kwietnia 2024
21.04 - 12:00 |
Sokół Szamocin |
1 - 0 |
Unia Wapno |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Powiat Pilski Piła |
2 - 0 |
Noteć Dziembowo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Fortuna Wieleń |
2 - 4 |
Orzeł Gulcz |
20 kwietnia 2024
20.04 - 16:00 |
Sokół Damasławek |
3 - 7 |
Iskra Szydłowo |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 |
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
1 - 4 |
Sokół Damasławek |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Iskra Szydłowo |
1 - 0 |
Fortuna Wieleń |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Orzeł Gulcz |
1 - 9 |
Powiat Pilski Piła |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Noteć Dziembowo |
1 - 1 |
Sokół Szamocin |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:00 |
Unia Wapno |
3 - 0 |
Radwan Lubasz |
28 kwietnia 2024
28.04 - 16:30 |
Iskra Krajenka |
0 - 1 |
Sparta Złotów |
26 kwietnia 2024
26.04 - 18:00 |
Noteć Rosko |
2 - 2 |
Rożnovia Rożnowo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
GLKS Wysoka |
3 - 3 |
Tarnovia Tarnówka |
27 kwietnia 2024
27.04 - 14:30 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
GLKS Wysoka |
2 - 1 |
Sokół Mieścisko |
30 kwietnia 2024
30.04 - 18:30 |
Tarnovia Tarnówka |
1 - 7 |
Noteć Rosko |
4 maja 2024
4.05 - 14:00 |
Rożnovia Rożnowo |
1 - 0 |
Iskra Krajenka |
4 maja 2024
4.05 - 14:00 |
Sparta Złotów |
2 - 2 |
Unia Wapno |
5 maja 2024
5.05 - 14:00 |
Radwan Lubasz |
1 - 1 |
Noteć Dziembowo |
5 maja 2024
5.05 - 15:00 |
Sokół Szamocin |
3 - 1 |
Orzeł Gulcz |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 |
Powiat Pilski Piła |
0 - 1 |
Iskra Szydłowo |
4 maja 2024
4.05 - 16:00 |
Fortuna Wieleń |
0 - 4 |
Sokół Damasławek |
1 maja 2024
1.05 - 13:00 |
|
Kolejka 24 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
- |
Fortuna Wieleń |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Sokół Damasławek |
- |
Powiat Pilski Piła |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
Iskra Szydłowo |
- |
Sokół Szamocin |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
Orzeł Gulcz |
- |
Radwan Lubasz |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 |
Noteć Dziembowo |
- |
Sparta Złotów |
11 maja 2024
11.05 - 15:00 |
Unia Wapno |
- |
Rożnovia Rożnowo |
11 maja 2024
11.05 - 14:00 |
Iskra Krajenka |
- |
Tarnovia Tarnówka |
11 maja 2024
11.05 - 13:00 |
Noteć Rosko |
- |
GLKS Wysoka |
12 maja 2024
12.05 - 13:00 |
|
Kolejka 25 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Noteć Rosko |
- |
Sokół Mieścisko |
19 maja 2024
19.05 - 13:00 |
GLKS Wysoka |
- |
Iskra Krajenka |
18 maja 2024
18.05 - 15:00 |
Tarnovia Tarnówka |
- |
Unia Wapno |
18 maja 2024
18.05 - 10:00 |
Rożnovia Rożnowo |
- |
Noteć Dziembowo |
19 maja 2024
19.05 - 15:00 |
Sparta Złotów |
- |
Orzeł Gulcz |
19 maja 2024
19.05 - 14:00 |
Radwan Lubasz |
- |
Iskra Szydłowo |
19 maja 2024
19.05 - 13:00 |
Sokół Szamocin |
- |
Sokół Damasławek |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Powiat Pilski Piła |
- |
Fortuna Wieleń |
18 maja 2024
18.05 - 16:00 |
|
Kolejka 26 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
- |
Powiat Pilski Piła |
26 maja 2024
26.05 - 16:00 |
Fortuna Wieleń |
- |
Sokół Szamocin |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Sokół Damasławek |
- |
Radwan Lubasz |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Iskra Szydłowo |
- |
Sparta Złotów |
25 maja 2024
25.05 - 13:00 |
Orzeł Gulcz |
- |
Rożnovia Rożnowo |
25 maja 2024
25.05 - 17:00 |
Noteć Dziembowo |
- |
Tarnovia Tarnówka |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
Unia Wapno |
- |
GLKS Wysoka |
|
Iskra Krajenka |
- |
Noteć Rosko |
|
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Iskra Krajenka |
- |
Sokół Mieścisko |
30 maja 2024
30.05 - 11:00 |
Noteć Rosko |
- |
Unia Wapno |
2 czerwca 2024
2.06 - 13:00 |
GLKS Wysoka |
- |
Noteć Dziembowo |
|
Tarnovia Tarnówka |
- |
Orzeł Gulcz |
|
Rożnovia Rożnowo |
- |
Iskra Szydłowo |
30 maja 2024
30.05 - 12:00 |
Sparta Złotów |
- |
Sokół Damasławek |
|
Radwan Lubasz |
- |
Fortuna Wieleń |
|
Sokół Szamocin |
- |
Powiat Pilski Piła |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
- |
Sokół Szamocin |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Powiat Pilski Piła |
- |
Radwan Lubasz |
|
Fortuna Wieleń |
- |
Sparta Złotów |
8 czerwca 2024
8.06 - 16:00 |
Sokół Damasławek |
- |
Rożnovia Rożnowo |
|
Iskra Szydłowo |
- |
Tarnovia Tarnówka |
|
Orzeł Gulcz |
- |
GLKS Wysoka |
8 czerwca 2024
8.06 - 17:00 |
Noteć Dziembowo |
- |
Noteć Rosko |
|
Unia Wapno |
- |
Iskra Krajenka |
|
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Unia Wapno |
- |
Sokół Mieścisko |
|
Iskra Krajenka |
- |
Noteć Dziembowo |
|
Noteć Rosko |
- |
Orzeł Gulcz |
15 czerwca 2024
15.06 - 13:00 |
GLKS Wysoka |
- |
Iskra Szydłowo |
|
Tarnovia Tarnówka |
- |
Sokół Damasławek |
|
Rożnovia Rożnowo |
- |
Fortuna Wieleń |
|
Sparta Złotów |
- |
Powiat Pilski Piła |
|
Radwan Lubasz |
- |
Sokół Szamocin |
|
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Sokół Mieścisko |
- |
Radwan Lubasz |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Sokół Szamocin |
- |
Sparta Złotów |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Powiat Pilski Piła |
- |
Rożnovia Rożnowo |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Fortuna Wieleń |
- |
Tarnovia Tarnówka |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Sokół Damasławek |
- |
GLKS Wysoka |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Iskra Szydłowo |
- |
Noteć Rosko |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Orzeł Gulcz |
- |
Iskra Krajenka |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
Noteć Dziembowo |
- |
Unia Wapno |
22 czerwca 2024
22.06 - 16:00 |
|