Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
GKS Żerków |
1 - 2 |
1920 Mosina |
20 sierpnia 2021
20.08 - 18:30 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 0 |
Płomień Nekla |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Avia Kamionki |
2 - 3 |
Lider Swarzędz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Kłos Zaniemyśl |
4 - 1 |
Lotnik-1997 Poznań |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Polonia Poznań |
3 - 1 |
UKS Śrem |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Lechita Kłecko |
5 - 0 |
LZS Cielcza |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Suchary Suchy Las |
0 - 5 |
Orkan Jarosławiec |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Jarota II Witaszyce |
1 - 4 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:30 |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Orkan Jarosławiec |
2 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
0 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Płomień Nekla |
0 - 0 |
Suchary Suchy Las |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
4 - 2 |
Avia Kamionki |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
LZS Cielcza |
3 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
GKS Żerków |
2 - 0 |
Lechita Kłecko |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Polonia Poznań |
1 - 2 |
1920 Mosina |
29 sierpnia 2021
29.08 - 14:00 |
Lider Swarzędz |
1 - 3 |
UKS Śrem |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Lotnik-1997 Poznań |
0 - 3 |
UKS Śrem |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Polonia Poznań |
1 - 1 |
Lider Swarzędz |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Avia Kamionki |
1 - 5 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Clescevia Kleszczewo |
4 - 0 |
GKS Żerków |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Suchary Suchy Las |
0 - 3 |
LZS Cielcza |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Lechita Kłecko |
1 - 2 |
1920 Mosina |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Jarota II Witaszyce |
3 - 1 |
Płomień Nekla |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Kłos Zaniemyśl |
0 - 0 |
Orkan Jarosławiec |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Lotnik-1997 Poznań |
5 - 3 |
Polonia Poznań |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
1920 Mosina |
2 - 3 |
Lider Swarzędz |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
LZS Cielcza |
5 - 0 |
Jarota II Witaszyce |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Lechita Kłecko |
1 - 0 |
Clescevia Kleszczewo |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Orkan Jarosławiec |
4 - 2 |
Avia Kamionki |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
GKS Żerków |
2 - 1 |
Suchary Suchy Las |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 3 |
UKS Śrem |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
Płomień Nekla |
1 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Orkan Jarosławiec |
0 - 3 |
UKS Śrem |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
0 - 1 |
Lechita Kłecko |
18 września 2021
18.09 - 15:30 |
Kłos Zaniemyśl |
6 - 2 |
LZS Cielcza |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Avia Kamionki |
3 - 0 |
Płomień Nekla |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Clescevia Kleszczewo |
1 - 4 |
1920 Mosina |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
Polonia Poznań |
3 - 5 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Lider Swarzędz |
3 - 0 |
Lotnik-1997 Poznań |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Jarota II Witaszyce |
3 - 0 |
GKS Żerków |
19 września 2021
19.09 - 19:00 |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
1920 Mosina |
2 - 3 |
Lotnik-1997 Poznań |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 3 |
Polonia Poznań |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
LZS Cielcza |
5 - 0 |
Avia Kamionki |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Płomień Nekla |
1 - 2 |
UKS Śrem |
25 września 2021
25.09 - 15:30 |
Lechita Kłecko |
0 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
Clescevia Kleszczewo |
2 - 4 |
Suchary Suchy Las |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
GKS Żerków |
0 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Lider Swarzędz |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
5 - 0 |
GKS Żerków |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Kłos Zaniemyśl |
5 - 0 |
Lechita Kłecko |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
2 - 3 |
1920 Mosina |
2 października 2021
2.10 - 16:30 |
Lotnik-1997 Poznań |
2 - 6 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Lider Swarzędz |
4 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
2 października 2021
2.10 - 16:30 |
Jarota II Witaszyce |
5 - 0 |
Clescevia Kleszczewo |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
LZS Cielcza |
3 - 3 |
UKS Śrem |
2 października 2021
2.10 - 16:30 |
Polonia Poznań |
4 - 1 |
Płomień Nekla |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Płomień Nekla |
1 - 3 |
Lider Swarzędz |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
6 - 3 |
Jarota II Witaszyce |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
LZS Cielcza |
5 - 3 |
Polonia Poznań |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Orkan Jarosławiec |
4 - 1 |
Lotnik-1997 Poznań |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Lechita Kłecko |
0 - 1 |
Avia Kamionki |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
1920 Mosina |
1 - 2 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 8 |
Kłos Zaniemyśl |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
GKS Żerków |
0 - 0 |
UKS Śrem |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Kłos Zaniemyśl |
4 - 1 |
Suchary Suchy Las |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
5 - 4 |
Płomień Nekla |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Lider Swarzędz |
0 - 3 |
LZS Cielcza |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Lechita Kłecko |
1 - 0 |
UKS Śrem |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
Avia Kamionki |
3 - 3 |
Clescevia Kleszczewo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Polonia Poznań |
0 - 0 |
GKS Żerków |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Jarota II Witaszyce |
4 - 1 |
1920 Mosina |
17 października 2021
17.10 - 19:00 |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Płomień Nekla |
2 - 4 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
LZS Cielcza |
4 - 1 |
Lotnik-1997 Poznań |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
3 - 3 |
Avia Kamionki |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Polonia Poznań |
3 - 0 |
Lechita Kłecko |
22 października 2021
22.10 - 19:30 |
1920 Mosina |
3 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 3 |
UKS Śrem |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
GKS Żerków |
2 - 1 |
Lider Swarzędz |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Jarota II Witaszyce |
2 - 5 |
Kłos Zaniemyśl |
24 października 2021
24.10 - 19:00 |
Kolejka 11 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Polonia Poznań |
4 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 0 |
1920 Mosina |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
1 - 2 |
GKS Żerków |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
3 - 1 |
UKS Śrem |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Avia Kamionki |
5 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Orkan Jarosławiec |
4 - 2 |
Płomień Nekla |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Lider Swarzędz |
3 - 1 |
Lechita Kłecko |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 0 |
LZS Cielcza |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 2 |
Avia Kamionki |
6 listopada 2021
6.11 - 11:30 |
LZS Cielcza |
3 - 0 |
Orkan Jarosławiec |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
vo, na boisku 1-3 |
Clescevia Kleszczewo |
1 - 1 |
Lider Swarzędz |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Suchary Suchy Las |
1 - 1 |
Polonia Poznań |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Lechita Kłecko |
3 - 2 |
Lotnik-1997 Poznań |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
1920 Mosina |
1 - 0 |
Płomień Nekla |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
GKS Żerków |
0 - 0 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Jarota II Witaszyce |
0 - 4 |
UKS Śrem |
7 listopada 2021
7.11 - 19:00 |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Lider Swarzędz |
1 - 1 |
Suchary Suchy Las |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Polonia Poznań |
3 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
4 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Płomień Nekla |
1 - 0 |
LZS Cielcza |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Avia Kamionki |
5 - 2 |
1920 Mosina |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 1 |
GKS Żerków |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
5 - 0 |
Lechita Kłecko |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 2 |
UKS Śrem |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Kłos Zaniemyśl |
3 - 1 |
Polonia Poznań |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Suchary Suchy Las |
1 - 2 |
Lotnik-1997 Poznań |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Lechita Kłecko |
4 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
1920 Mosina |
0 - 2 |
LZS Cielcza |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Avia Kamionki |
3 - 1 |
UKS Śrem |
20 listopada 2021
20.11 - 16:00 |
GKS Żerków |
0 - 1 |
Płomień Nekla |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
Clescevia Kleszczewo |
5 - 0 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
21 listopada 2021
21.11 - 11:00 |
Jarota II Witaszyce |
5 - 3 |
Lider Swarzędz |
21 listopada 2021
21.11 - 19:00 |
Kolejka 15 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | |
Polonia Poznań |
3 - 2 |
Avia Kamionki |
27 listopada 2021
27.11 - 18:00 |
Lider Swarzędz |
3 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
3 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 3 |
Clescevia Kleszczewo |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
1920 Mosina |
1 - 0 |
UKS Śrem |
27 listopada 2021
27.11 - 11:00 |
Płomień Nekla |
1 - 1 |
Lechita Kłecko |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 2 |
Suchary Suchy Las |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
LZS Cielcza |
5 - 1 |
GKS Żerków |
27 listopada 2021
27.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
1920 Mosina |
0 - 1 |
GKS Żerków |
20 marca 2022
20.03 - 15:30 |
Płomień Nekla |
0 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Lider Swarzędz |
1 - 1 |
Avia Kamionki |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
2 - 7 |
Kłos Zaniemyśl |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
UKS Śrem |
1 - 2 |
Polonia Poznań |
20 marca 2022
20.03 - 16:00 |
LZS Cielcza |
7 - 2 |
Lechita Kłecko |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Orkan Jarosławiec |
0 - 4 |
Suchary Suchy Las |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
2 - 2 |
Jarota II Witaszyce |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Kolejka 17 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Jarota II Witaszyce |
3 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
27 marca 2022
27.03 - 20:30 |
Kłos Zaniemyśl |
2 - 2 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Suchary Suchy Las |
3 - 2 |
Płomień Nekla |
27 marca 2022
27.03 - 12:30 |
Avia Kamionki |
7 - 2 |
Lotnik-1997 Poznań |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Clescevia Kleszczewo |
1 - 0 |
LZS Cielcza |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Lechita Kłecko |
0 - 1 |
GKS Żerków |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
1920 Mosina |
1 - 2 |
Polonia Poznań |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
UKS Śrem |
0 - 3 |
Lider Swarzędz |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
UKS Śrem |
4 - 1 |
Lotnik-1997 Poznań |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Lider Swarzędz |
3 - 0 |
Polonia Poznań |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
1 - 1 |
Avia Kamionki |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
GKS Żerków |
1 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
LZS Cielcza |
3 - 1 |
Suchary Suchy Las |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
1920 Mosina |
1 - 1 |
Lechita Kłecko |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:30 |
Płomień Nekla |
0 - 3 |
Jarota II Witaszyce |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 3 |
Kłos Zaniemyśl |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Polonia Poznań |
0 - 0 |
Lotnik-1997 Poznań |
12 maja 2022
12.05 - 18:00 |
Lider Swarzędz |
4 - 0 |
1920 Mosina |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Jarota II Witaszyce |
0 - 1 |
LZS Cielcza |
10 kwietnia 2022
10.04 - 18:30 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 1 |
Lechita Kłecko |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Avia Kamionki |
5 - 0 |
Orkan Jarosławiec |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:30 |
Suchary Suchy Las |
3 - 0 |
GKS Żerków |
10 kwietnia 2022
10.04 - 16:00 |
vo, na boisku 2-1 |
UKS Śrem |
0 - 1 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Kłos Zaniemyśl |
5 - 1 |
Płomień Nekla |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
UKS Śrem |
8 - 0 |
Orkan Jarosławiec |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Lechita Kłecko |
6 - 0 |
Suchary Suchy Las |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
LZS Cielcza |
1 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
16 kwietnia 2022
16.04 - 17:00 |
Płomień Nekla |
2 - 3 |
Avia Kamionki |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
1920 Mosina |
0 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:30 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 0 |
Polonia Poznań |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
1 - 7 |
Lider Swarzędz |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
GKS Żerków |
8 - 2 |
Jarota II Witaszyce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Lotnik-1997 Poznań |
3 - 1 |
1920 Mosina |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Polonia Poznań |
5 - 3 |
Orkan Jarosławiec |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Avia Kamionki |
5 - 1 |
LZS Cielcza |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
UKS Śrem |
5 - 0 |
Płomień Nekla |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Jarota II Witaszyce |
0 - 6 |
Lechita Kłecko |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Suchary Suchy Las |
3 - 1 |
Clescevia Kleszczewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Kłos Zaniemyśl |
3 - 1 |
GKS Żerków |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Lider Swarzędz |
2 - 5 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
GKS Żerków |
2 - 3 |
Avia Kamionki |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Lechita Kłecko |
0 - 3 |
Kłos Zaniemyśl |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
1920 Mosina |
4 - 0 |
Suchary Suchy Las |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
4 - 0 |
Lotnik-1997 Poznań |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 2 |
Lider Swarzędz |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Clescevia Kleszczewo |
3 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
UKS Śrem |
5 - 1 |
LZS Cielcza |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Płomień Nekla |
2 - 2 |
Polonia Poznań |
18 maja 2022
18.05 - 18:15 |
Kolejka 23 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Lider Swarzędz |
5 - 3 |
Płomień Nekla |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Jarota II Witaszyce |
5 - 0 |
Suchary Suchy Las |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Polonia Poznań |
0 - 2 |
LZS Cielcza |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
6 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Avia Kamionki |
1 - 1 |
Lechita Kłecko |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
8 - 1 |
1920 Mosina |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Kłos Zaniemyśl |
3 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
UKS Śrem |
1 - 2 |
GKS Żerków |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Kolejka 24 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
0 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Płomień Nekla |
3 - 0 |
Lotnik-1997 Poznań |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
vo, na boisku 2-0 |
LZS Cielcza |
0 - 4 |
Lider Swarzędz |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
UKS Śrem |
8 - 1 |
Lechita Kłecko |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 2 |
Avia Kamionki |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
GKS Żerków |
1 - 2 |
Polonia Poznań |
15 maja 2022
15.05 - 11:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 6 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
14 maja 2022
14.05 - 12:30 |
1920 Mosina |
1 - 2 |
Jarota II Witaszyce |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Polonia II Środa Wielkopolska |
9 - 0 |
Płomień Nekla |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
0 - 4 |
LZS Cielcza |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Avia Kamionki |
6 - 2 |
Suchary Suchy Las |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Lechita Kłecko |
2 - 4 |
Polonia Poznań |
21 maja 2022
21.05 - 14:30 |
Orkan Jarosławiec |
0 - 3 |
1920 Mosina |
21 maja 2022
21.05 - 14:30 |
UKS Śrem |
7 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Lider Swarzędz |
2 - 2 |
GKS Żerków |
22 maja 2022
22.05 - 14:00 |
Kłos Zaniemyśl |
5 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Kolejka 26 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Clescevia Kleszczewo |
0 - 3 |
Polonia Poznań |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
1920 Mosina |
0 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
GKS Żerków |
4 - 0 |
Lotnik-1997 Poznań |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
UKS Śrem |
8 - 1 |
Suchary Suchy Las |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Jarota II Witaszyce |
2 - 4 |
Avia Kamionki |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Płomień Nekla |
4 - 1 |
Orkan Jarosławiec |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Lechita Kłecko |
1 - 1 |
Lider Swarzędz |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
LZS Cielcza |
1 - 3 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
1 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Orkan Jarosławiec |
1 - 7 |
LZS Cielcza |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Lider Swarzędz |
1 - 4 |
Clescevia Kleszczewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Polonia Poznań |
2 - 2 |
Suchary Suchy Las |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
0 - 0 |
Lechita Kłecko |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Płomień Nekla |
0 - 1 |
1920 Mosina |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
5 - 1 |
GKS Żerków |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
UKS Śrem |
6 - 1 |
Jarota II Witaszyce |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Kolejka 28 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Suchary Suchy Las |
0 - 1 |
Lider Swarzędz |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:30 |
Jarota II Witaszyce |
7 - 3 |
Polonia Poznań |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
Clescevia Kleszczewo |
4 - 0 |
Lotnik-1997 Poznań |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
LZS Cielcza |
5 - 0 |
Płomień Nekla |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
1920 Mosina |
1 - 2 |
Avia Kamionki |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
GKS Żerków |
3 - 0 |
Orkan Jarosławiec |
11 czerwca 2022
11.06 - 16:00 |
Lechita Kłecko |
0 - 4 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:00 |
UKS Śrem |
1 - 1 |
Kłos Zaniemyśl |
12 czerwca 2022
12.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Polonia Poznań |
0 - 2 |
Kłos Zaniemyśl |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Lotnik-1997 Poznań |
1 - 5 |
Suchary Suchy Las |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Orkan Jarosławiec |
3 - 3 |
Lechita Kłecko |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
LZS Cielcza |
2 - 2 |
1920 Mosina |
16 czerwca 2022
16.06 - 15:00 |
UKS Śrem |
2 - 2 |
Avia Kamionki |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Płomień Nekla |
1 - 8 |
GKS Żerków |
16 czerwca 2022
16.06 - 10:00 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
3 - 2 |
Clescevia Kleszczewo |
15 czerwca 2022
15.06 - 18:30 |
Lider Swarzędz |
7 - 0 |
Jarota II Witaszyce |
15 czerwca 2022
15.06 - 19:00 |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Avia Kamionki |
4 - 1 |
Polonia Poznań |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
Kłos Zaniemyśl |
3 - 0 |
Lider Swarzędz |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
Jarota II Witaszyce |
3 - 4 |
Lotnik-1997 Poznań |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
Clescevia Kleszczewo |
7 - 2 |
Orkan Jarosławiec |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
UKS Śrem |
11 - 0 |
1920 Mosina |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
Lechita Kłecko |
1 - 1 |
Płomień Nekla |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
Suchary Suchy Las |
1 - 4 |
Polonia II Środa Wielkopolska |
19 czerwca 2022
19.06 - 15:00 |
GKS Żerków |
2 - 0 |
LZS Cielcza |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
|