Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Trzcinna |
0 - 3 |
Błękitni Lubno |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 - 11 |
Orzeł Międzyrzecz |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Warta Kołczyn |
3 - 3 |
SHR Wojcieszyce |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
4 - 1 |
Feniks Ściechów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 13:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
3 - 1 |
Złote Piaski Dzierżów |
21 sierpnia 2022
21.08 - 11:00 |
GKP Kłodawa |
2 - 1 |
KS Nowiny Wielkie |
21 sierpnia 2022
21.08 - 17:00 |
Pauza: Stilon II Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
SHR Wojcieszyce |
0 - 5 |
Iskra Janczewo |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
0 - 4 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
2 - 0 |
GKP Kłodawa |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Błękitni Lubno |
1 - 0 |
Warta Kołczyn |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
4 - 0 |
KS Nowiny Wielkie |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
1 - 2 |
Orzeł Trzcinna |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Pauza: Iskra Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 3 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Warta Kołczyn |
3 - 7 |
Pogoń II Skwierzyna |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Orzeł Trzcinna |
1 - 1 |
Złote Piaski Dzierżów |
4 września 2022
4.09 - 14:30 |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 4 |
Orzeł Międzyrzecz |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Feniks Ściechów |
3 września 2022
3.09 - 17:30 |
Iskra Janczewo |
3 - 1 |
Błękitni Lubno |
4 września 2022
4.09 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
16 - 1 |
SHR Wojcieszyce |
4 września 2022
4.09 - 15:00 |
Pauza: GKP Kłodawa, |
Kolejka 4 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Lubno |
1 - 3 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
10 września 2022
10.09 - 15:30 |
Pogoń II Skwierzyna |
3 - 3 |
Iskra Janczewo |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Feniks Ściechów |
2 - 3 |
GKP Kłodawa |
11 września 2022
11.09 - 13:00 |
Orzeł Trzcinna |
2 - 2 |
Warta Kołczyn |
11 września 2022
11.09 - 14:00 |
SHR Wojcieszyce |
7 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
2 - 2 |
Orzeł Międzyrzecz |
10 września 2022
10.09 - 17:00 |
Pauza: KS Nowiny Wielkie, |
Kolejka 5 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Warta Kołczyn |
3 - 4 |
Złote Piaski Dzierżów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
GKP Kłodawa |
4 - 0 |
SHR Wojcieszyce |
26 kwietnia 2023
26.04 - 18:00 |
KS Nowiny Wielkie |
4 - 2 |
Feniks Ściechów |
17 września 2022
17.09 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
1 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
18 września 2022
18.09 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
15 - 0 |
Pogoń II Skwierzyna |
18 września 2022
18.09 - 17:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
1 - 4 |
Błękitni Lubno |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Międzyrzecz, |
Kolejka 6 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Feniks Ściechów |
1 - 6 |
Orzeł Międzyrzecz |
25 września 2022
25.09 - 13:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
7 - 4 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Błękitni Lubno |
0 - 3 |
GKP Kłodawa |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Warta Kołczyn |
0 - 2 |
Iskra Janczewo |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Orzeł Trzcinna |
3 - 5 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
SHR Wojcieszyce |
6 - 2 |
KS Nowiny Wielkie |
24 września 2022
24.09 - 17:00 |
Pauza: Złote Piaski Dzierżów, |
Kolejka 7 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
3 - 1 |
Warta Kołczyn |
2 października 2022
2.10 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
2 - 0 |
Złote Piaski Dzierżów |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 2 |
Błękitni Lubno |
1 października 2022
1.10 - 16:00 |
GKP Kłodawa |
1 - 6 |
Pogoń II Skwierzyna |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
0 - 4 |
Orzeł Trzcinna |
2 października 2022
2.10 - 13:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
3 - 0 |
SHR Wojcieszyce |
2 października 2022
2.10 - 16:00 |
Pauza: Feniks Ściechów, |
Kolejka 8 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Złote Piaski Dzierżów |
7 - 1 |
Feniks Ściechów |
8 października 2022
8.10 - 14:00 |
Warta Kołczyn |
3 - 2 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Iskra Janczewo |
2 - 1 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Orzeł Trzcinna |
3 - 4 |
GKP Kłodawa |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
3 - 1 |
KS Nowiny Wielkie |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Błękitni Lubno |
0 - 5 |
Orzeł Międzyrzecz |
8 października 2022
8.10 - 16:00 |
Pauza: SHR Wojcieszyce, |
Kolejka 9 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
6 - 1 |
Złote Piaski Dzierżów |
16 października 2022
16.10 - 15:00 |
GKP Kłodawa |
5 - 4 |
Warta Kołczyn |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 - 7 |
Iskra Janczewo |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
KS Nowiny Wielkie |
5 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
15 października 2022
15.10 - 16:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
1 - 1 |
Pogoń II Skwierzyna |
15 października 2022
15.10 - 13:00 |
Feniks Ściechów |
1 - 1 |
SHR Wojcieszyce |
16 października 2022
16.10 - 13:00 |
Pauza: Błękitni Lubno, |
Kolejka 10 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Trzcinna |
1 - 1 |
Orzeł Międzyrzecz |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Warta Kołczyn |
2 - 2 |
KS Nowiny Wielkie |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
Iskra Janczewo |
5 - 2 |
GKP Kłodawa |
23 października 2022
23.10 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
19 - 1 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
23 października 2022
23.10 - 13:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
1 - 2 |
SHR Wojcieszyce |
22 października 2022
22.10 - 14:00 |
Błękitni Lubno |
1 - 0 |
Feniks Ściechów |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Pauza: Pogoń II Skwierzyna, |
Kolejka 11 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Feniks Ściechów |
1 - 7 |
Pogoń II Skwierzyna |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
SHR Wojcieszyce |
0 - 2 |
Błękitni Lubno |
29 października 2022
29.10 - 15:30 |
Orzeł Międzyrzecz |
4 - 0 |
Warta Kołczyn |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 - 4 |
Złote Piaski Dzierżów |
29 października 2022
29.10 - 15:30 |
GKP Kłodawa |
0 - 2 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
29 października 2022
29.10 - 13:30 |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 0 |
Iskra Janczewo |
29 października 2022
29.10 - 15:00 |
Pauza: Orzeł Trzcinna, |
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Trzcinna |
4 - 3 |
Feniks Ściechów |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
0 - 5 |
GKP Kłodawa |
5 listopada 2022
5.11 - 14:30 |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 2 |
Błękitni Lubno |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
6 - 2 |
SHR Wojcieszyce |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
5 - 0 |
KS Nowiny Wielkie |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Iskra Janczewo |
2 - 1 |
Orzeł Międzyrzecz |
6 listopada 2022
6.11 - 13:00 |
Pauza: Warta Kołczyn, |
Kolejka 13 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
GKP Kłodawa |
0 - 3 |
Złote Piaski Dzierżów |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
KS Nowiny Wielkie |
6 - 2 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
SHR Wojcieszyce |
2 - 4 |
Orzeł Trzcinna |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Feniks Ściechów |
3 - 4 |
Warta Kołczyn |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Błękitni Lubno |
2 - 0 |
Pogoń II Skwierzyna |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
1 - 3 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
12 listopada 2022
12.11 - 14:00 |
Pauza: Iskra Janczewo, |
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Błękitni Lubno |
3 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
18 marca 2023
18.03 - 16:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
4 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
SHR Wojcieszyce |
3 - 3 |
Warta Kołczyn |
19 marca 2023
19.03 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
0 - 3 |
Iskra Janczewo |
19 marca 2023
19.03 - 13:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 1 |
Pogoń II Skwierzyna |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
KS Nowiny Wielkie |
6 - 3 |
GKP Kłodawa |
19 marca 2023
19.03 - 13:00 |
Pauza: Stilon II Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Iskra Janczewo |
5 - 2 |
SHR Wojcieszyce |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
15 - 2 |
Feniks Ściechów |
26 marca 2023
26.03 - 17:00 |
GKP Kłodawa |
5 - 4 |
Orzeł Międzyrzecz |
26 marca 2023
26.03 - 14:00 |
Warta Kołczyn |
4 - 1 |
Błękitni Lubno |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
KS Nowiny Wielkie |
1 - 1 |
Złote Piaski Dzierżów |
26 marca 2023
26.03 - 13:00 |
Orzeł Trzcinna |
0 - 3 |
Pogoń II Skwierzyna |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Pauza: Iskra Gorzów Wielkopolski, |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Pogoń II Skwierzyna |
3 - 1 |
Warta Kołczyn |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
9 - 1 |
KS Nowiny Wielkie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Feniks Ściechów |
5 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 kwietnia 2023
2.04 - 13:00 |
Błękitni Lubno |
1 - 1 |
Iskra Janczewo |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
SHR Wojcieszyce |
0 - 7 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
1 kwietnia 2023
1.04 - 15:00 |
Pauza: GKP Kłodawa, |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
4 - 0 |
Błękitni Lubno |
16 kwietnia 2023
16.04 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
3 - 0 |
Pogoń II Skwierzyna |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
GKP Kłodawa |
2 - 1 |
Feniks Ściechów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 14:00 |
Warta Kołczyn |
0 - 3 |
Orzeł Trzcinna |
16 kwietnia 2023
16.04 - 16:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
3 - 3 |
SHR Wojcieszyce |
16 kwietnia 2023
16.04 - 12:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
4 - 0 |
Złote Piaski Dzierżów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Pauza: KS Nowiny Wielkie, |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Złote Piaski Dzierżów |
4 - 3 |
Warta Kołczyn |
22 kwietnia 2023
22.04 - 15:00 |
SHR Wojcieszyce |
1 - 2 |
GKP Kłodawa |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Feniks Ściechów |
5 - 3 |
KS Nowiny Wielkie |
23 kwietnia 2023
23.04 - 13:00 |
Orzeł Trzcinna |
2 - 5 |
Iskra Janczewo |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
3 - 6 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Błękitni Lubno |
3 - 1 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Międzyrzecz, |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Międzyrzecz |
9 - 1 |
Feniks Ściechów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 - 7 |
Pogoń II Skwierzyna |
29 kwietnia 2023
29.04 - 16:00 |
GKP Kłodawa |
1 - 0 |
Błękitni Lubno |
29 kwietnia 2023
29.04 - 14:00 |
Iskra Janczewo |
10 - 1 |
Warta Kołczyn |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
14 - 1 |
Orzeł Trzcinna |
30 kwietnia 2023
30.04 - 17:00 |
KS Nowiny Wielkie |
2 - 2 |
SHR Wojcieszyce |
30 kwietnia 2023
30.04 - 13:00 |
Pauza: Złote Piaski Dzierżów, |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Warta Kołczyn |
0 - 6 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 0 |
Iskra Janczewo |
6 maja 2023
6.05 - 14:00 |
Błękitni Lubno |
0 - 4 |
KS Nowiny Wielkie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
0 - 2 |
GKP Kłodawa |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Orzeł Trzcinna |
4 - 3 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
SHR Wojcieszyce |
0 - 3 |
Orzeł Międzyrzecz |
6 maja 2023
6.05 - 16:30 |
Pauza: Feniks Ściechów, |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Feniks Ściechów |
2 - 4 |
Złote Piaski Dzierżów |
14 maja 2023
14.05 - 13:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
1 - 4 |
Warta Kołczyn |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
10 - 2 |
Iskra Janczewo |
14 maja 2023
14.05 - 17:00 |
GKP Kłodawa |
3 - 0 |
Orzeł Trzcinna |
14 maja 2023
14.05 - 15:00 |
KS Nowiny Wielkie |
5 - 7 |
Pogoń II Skwierzyna |
13 maja 2023
13.05 - 14:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
4 - 1 |
Błękitni Lubno |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Pauza: SHR Wojcieszyce, |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 4 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Warta Kołczyn |
0 - 3 |
GKP Kłodawa |
21 maja 2023
21.05 - 14:00 |
Iskra Janczewo |
11 - 0 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
21 maja 2023
21.05 - 13:00 |
Orzeł Trzcinna |
2 - 3 |
KS Nowiny Wielkie |
21 maja 2023
21.05 - 13:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
3 - 1 |
Orzeł Międzyrzecz |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
SHR Wojcieszyce |
6 - 0 |
Feniks Ściechów |
20 maja 2023
20.05 - 18:00 |
Pauza: Błękitni Lubno, |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Międzyrzecz |
5 - 0 |
Orzeł Trzcinna |
27 maja 2023
27.05 - 15:00 |
KS Nowiny Wielkie |
3 - 1 |
Warta Kołczyn |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 |
GKP Kłodawa |
2 - 1 |
Iskra Janczewo |
27 maja 2023
27.05 - 14:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
2 - 7 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
27 maja 2023
27.05 - 16:00 |
SHR Wojcieszyce |
2 - 4 |
Złote Piaski Dzierżów |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Feniks Ściechów |
1 - 2 |
Błękitni Lubno |
28 maja 2023
28.05 - 13:00 |
Pauza: Pogoń II Skwierzyna, |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Pogoń II Skwierzyna |
3 - 0 |
Feniks Ściechów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Błękitni Lubno |
2 - 4 |
SHR Wojcieszyce |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Warta Kołczyn |
0 - 6 |
Orzeł Międzyrzecz |
4 czerwca 2023
4.06 - 14:00 |
Złote Piaski Dzierżów |
4 - 1 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
3 czerwca 2023
3.06 - 14:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
2 - 3 |
GKP Kłodawa |
4 czerwca 2023
4.06 - 17:00 |
Iskra Janczewo |
1 - 1 |
KS Nowiny Wielkie |
4 czerwca 2023
4.06 - 13:00 |
Pauza: Orzeł Trzcinna, |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Feniks Ściechów |
2 - 4 |
Orzeł Trzcinna |
11 czerwca 2023
11.06 - 16:00 |
GKP Kłodawa |
4 - 1 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
11 czerwca 2023
11.06 - 18:00 |
Błękitni Lubno |
1 - 0 |
Złote Piaski Dzierżów |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
SHR Wojcieszyce |
3 - 3 |
Pogoń II Skwierzyna |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
KS Nowiny Wielkie |
0 - 8 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
10 czerwca 2023
10.06 - 16:00 |
Orzeł Międzyrzecz |
2 - 1 |
Iskra Janczewo |
10 czerwca 2023
10.06 - 13:00 |
Pauza: Warta Kołczyn, |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Złote Piaski Dzierżów |
3 - 2 |
GKP Kłodawa |
18 czerwca 2023
18.06 - 18:00 |
Iskra Gorzów Wielkopolski |
4 - 4 |
KS Nowiny Wielkie |
17 czerwca 2023
17.06 - 18:00 |
Orzeł Trzcinna |
1 - 3 |
SHR Wojcieszyce |
18 czerwca 2023
18.06 - 16:30 |
Warta Kołczyn |
3 - 1 |
Feniks Ściechów |
18 czerwca 2023
18.06 - 18:00 |
Pogoń II Skwierzyna |
8 - 1 |
Błękitni Lubno |
18 czerwca 2023
18.06 - 14:00 |
Stilon II Gorzów Wielkopolski |
3 - 2 |
Orzeł Międzyrzecz |
18 czerwca 2023
18.06 - 18:00 |
Pauza: Iskra Janczewo, . |
|