Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LZS Stradunia |
2 - 2 |
Porawie II Większyce |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
1 - 0 |
Orzeł Branice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Górnik Januszkowice |
1 - 0 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
FC Pilszcz |
2 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
8 - 0 |
Zawisza Stara Kuźnia |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
1 - 2 |
LZS Raszowa |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
6 - 0 |
Sokół Boguchwałów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: Górnik Babice, |
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
2 - 2 |
Sokół Boguchwałów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
LZS Raszowa |
4 - 1 |
Żądło Sucha Psina |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 3 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
3 - 2 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
2 - 1 |
Górnik Babice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Orzeł Branice |
3 - 1 |
Górnik Januszkowice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
LZS Stradunia |
3 - 1 |
Śląsk Reńska Wieś |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Pauza: FC Pilszcz, |
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Śląsk Reńska Wieś |
2 - 6 |
Porawie II Większyce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Górnik Januszkowice |
4 - 4 |
LZS Stradunia |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:30 |
Górnik Babice |
2 - 4 |
Orzeł Branice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
FC Pilszcz |
3 - 0 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
3 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Żądło Sucha Psina |
8 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Sokół Boguchwałów |
2 - 4 |
LZS Raszowa |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Pauza: Polonia Ściborzyce Wielkie, |
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
4 - 1 |
LZS Raszowa |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
0 - 7 |
Sokół Boguchwałów |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 1 |
Żądło Sucha Psina |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
2 - 2 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Orzeł Branice |
0 - 1 |
FC Pilszcz |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
LZS Stradunia |
2 - 0 |
Górnik Babice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
7 - 1 |
Górnik Januszkowice |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Pauza: LZS Kotlarnia-Goszyce, |
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Górnik Januszkowice |
2 - 1 |
Porawie II Większyce |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Górnik Babice |
0 - 2 |
Śląsk Reńska Wieś |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
FC Pilszcz |
5 - 0 |
LZS Stradunia |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
6 - 3 |
Orzeł Branice |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
0 - 2 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
Sokół Boguchwałów |
0 - 6 |
Odrzanka Dziergowice |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
LZS Raszowa |
4 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Pauza: Żądło Sucha Psina, |
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
9 - 2 |
Zawisza Stara Kuźnia |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
Odrzanka Dziergowice |
4 - 0 |
LZS Raszowa |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
2 - 3 |
Żądło Sucha Psina |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Orzeł Branice |
9 - 0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
LZS Stradunia |
3 - 3 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
13 września 2020
13.09 - 13:30 |
Śląsk Reńska Wieś |
2 - 2 |
FC Pilszcz |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Górnik Januszkowice |
5 - 0 |
Górnik Babice |
12 września 2020
12.09 - 16:30 |
Pauza: Sokół Boguchwałów, |
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Górnik Babice |
0 - 0 |
Porawie II Większyce |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
FC Pilszcz |
8 - 1 |
Górnik Januszkowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
2 - 3 |
Śląsk Reńska Wieś |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
2 - 3 |
LZS Stradunia |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Żądło Sucha Psina |
2 - 1 |
Orzeł Branice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Sokół Boguchwałów |
0 - 4 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Pauza: LZS Raszowa, |
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
0 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
1 - 0 |
LZS Raszowa |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Orzeł Branice |
8 - 0 |
Sokół Boguchwałów |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
LZS Stradunia |
4 - 0 |
Żądło Sucha Psina |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
2 - 2 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Górnik Januszkowice |
4 - 1 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Górnik Babice |
2 - 2 |
FC Pilszcz |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: Zawisza Stara Kuźnia, |
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
FC Pilszcz |
4 - 0 |
Porawie II Większyce |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
1 - 3 |
Górnik Babice |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
4 - 3 |
Górnik Januszkowice |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Żądło Sucha Psina |
0 - 2 |
Śląsk Reńska Wieś |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Sokół Boguchwałów |
2 - 0 |
LZS Stradunia |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
LZS Raszowa |
3 - 1 |
Orzeł Branice |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
3 - 6 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Pauza: Odrzanka Dziergowice, |
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
2 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Orzeł Branice |
7 - 0 |
Zawisza Stara Kuźnia |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
LZS Stradunia |
3 - 3 |
LZS Raszowa |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
1 - 0 |
Sokół Boguchwałów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Górnik Januszkowice |
4 - 1 |
Żądło Sucha Psina |
11 października 2020
11.10 - 15:15 |
Górnik Babice |
2 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
FC Pilszcz |
1 - 1 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: Porawie II Większyce, |
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
9 - 1 |
Porawie II Większyce |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
3 - 6 |
FC Pilszcz |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Żądło Sucha Psina |
0 - 1 |
Górnik Babice |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Sokół Boguchwałów |
1 - 4 |
Górnik Januszkowice |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
LZS Raszowa |
4 - 1 |
Śląsk Reńska Wieś |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
0 - 6 |
LZS Stradunia |
18 października 2020
18.10 - 14:30 |
Odrzanka Dziergowice |
2 - 2 |
Orzeł Branice |
17 października 2020
17.10 - 14:30 |
Pauza: KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle, |
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
2 - 1 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LZS Stradunia |
0 - 4 |
Odrzanka Dziergowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
5 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Górnik Januszkowice |
2 - 1 |
LZS Raszowa |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Górnik Babice |
0 - 3 |
Sokół Boguchwałów |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
FC Pilszcz |
7 - 0 |
Żądło Sucha Psina |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
6 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Orzeł Branice, |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
4 - 6 |
Porawie II Większyce |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Żądło Sucha Psina |
1 - 4 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Sokół Boguchwałów |
0 - 6 |
FC Pilszcz |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
LZS Raszowa |
0 - 3 |
Górnik Babice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 3 |
Górnik Januszkowice |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Odrzanka Dziergowice |
1 - 1 |
Śląsk Reńska Wieś |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
1 - 8 |
Orzeł Branice |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Pauza: LZS Stradunia, |
Kolejka 14 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
2 - 0 |
Orzeł Branice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
LZS Stradunia |
5 - 0 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Górnik Januszkowice |
5 - 0 |
Odrzanka Dziergowice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Górnik Babice |
5 - 2 |
Zawisza Stara Kuźnia |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
FC Pilszcz |
2 - 3 |
LZS Raszowa |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
6 - 1 |
Sokół Boguchwałów |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
1 - 0 |
Żądło Sucha Psina |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Pauza: Śląsk Reńska Wieś, |
Kolejka 15 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | |
Żądło Sucha Psina |
0 - 2 |
Porawie II Większyce |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Sokół Boguchwałów |
3 - 0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
LZS Raszowa |
7 - 2 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
FC Pilszcz |
5 - 0 |
Zawisza Stara Kuźnia |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Odrzanka Dziergowice |
2 - 1 |
Górnik Babice |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
3 - 3 |
Śląsk Reńska Wieś |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Orzeł Branice |
3 - 1 |
LZS Stradunia |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Pauza: Górnik Januszkowice, |
Kolejka 16 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
3 - 1 |
LZS Stradunia |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Orzeł Branice |
6 - 2 |
Śląsk Reńska Wieś |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
1 - 2 |
Górnik Januszkowice |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Odrzanka Dziergowice |
2 - 1 |
FC Pilszcz |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 4 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
LZS Raszowa |
5 - 0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Sokół Boguchwałów |
3 - 2 |
Żądło Sucha Psina |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Pauza: Górnik Babice, |
Kolejka 17 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | |
Sokół Boguchwałów |
1 - 2 |
Porawie II Większyce |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Żądło Sucha Psina |
1 - 3 |
LZS Raszowa |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
8 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
2 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Górnik Babice |
4 - 4 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Górnik Januszkowice |
2 - 2 |
Orzeł Branice |
13 marca 2021
13.03 - 15:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
4 - 1 |
LZS Stradunia |
14 marca 2021
14.03 - 15:00 |
Pauza: FC Pilszcz, |
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
4 - 0 |
Górnik Babice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Górnik Januszkowice |
2 - 4 |
FC Pilszcz |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
1 - 5 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
LZS Stradunia |
4 - 3 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Orzeł Branice |
8 - 1 |
Żądło Sucha Psina |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
2 - 0 |
Sokół Boguchwałów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
5 - 2 |
Zawisza Stara Kuźnia |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Pauza: LZS Raszowa, |
Kolejka 18 - 30. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
2 - 1 |
Śląsk Reńska Wieś |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
LZS Stradunia |
1 - 1 |
Górnik Januszkowice |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
Orzeł Branice |
3 - 2 |
Górnik Babice |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
0 - 3 |
FC Pilszcz |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
Odrzanka Dziergowice |
5 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
Zawisza Stara Kuźnia |
2 - 3 |
Żądło Sucha Psina |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
LZS Raszowa |
3 - 1 |
Sokół Boguchwałów |
30 kwietnia 2021
30.04 - 18:15 |
Pauza: Polonia Ściborzyce Wielkie, |
Kolejka 23 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Odrzanka Dziergowice |
3 - 0 |
Porawie II Większyce |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
vo, na boisku 2-2 |
LZS Raszowa |
0 - 0 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Sokół Boguchwałów |
0 - 4 |
Orzeł Branice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
3 - 0 |
LZS Stradunia |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
1 - 2 |
Śląsk Reńska Wieś |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
2 - 2 |
Górnik Januszkowice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
FC Pilszcz |
9 - 0 |
Górnik Babice |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Pauza: Zawisza Stara Kuźnia, |
Kolejka 24 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
0 - 2 |
FC Pilszcz |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Górnik Babice |
3 - 2 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Górnik Januszkowice |
2 - 1 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
1 - 2 |
Żądło Sucha Psina |
8 maja 2021
8.05 - 14:00 |
LZS Stradunia |
1 - 1 |
Sokół Boguchwałów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Orzeł Branice |
1 - 1 |
LZS Raszowa |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
12 - 0 |
Zawisza Stara Kuźnia |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Odrzanka Dziergowice, |
Kolejka 25 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Odrzanka Dziergowice |
0 - 0 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
0 - 7 |
Orzeł Branice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LZS Raszowa |
2 - 2 |
LZS Stradunia |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Sokół Boguchwałów |
0 - 6 |
Śląsk Reńska Wieś |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
2 - 1 |
Górnik Januszkowice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
5 - 2 |
Górnik Babice |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
2 - 4 |
FC Pilszcz |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Pauza: Porawie II Większyce, |
Kolejka 26 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
3 - 2 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
FC Pilszcz |
3 - 2 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Górnik Babice |
4 - 1 |
Żądło Sucha Psina |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Górnik Januszkowice |
6 - 0 |
Sokół Boguchwałów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
0 - 2 |
LZS Raszowa |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
LZS Stradunia |
0 - 3 |
Zawisza Stara Kuźnia |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Orzeł Branice |
3 - 1 |
Odrzanka Dziergowice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Pauza: KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle, |
Kolejka 27 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
2 - 2 |
Porawie II Większyce |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Odrzanka Dziergowice |
2 - 0 |
LZS Stradunia |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
2 - 6 |
Śląsk Reńska Wieś |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
LZS Raszowa |
2 - 2 |
Górnik Januszkowice |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Sokół Boguchwałów |
1 - 5 |
Górnik Babice |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Żądło Sucha Psina |
0 - 3 |
FC Pilszcz |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
2 - 1 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Branice, |
Kolejka 19 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Raszowa |
0 - 1 |
Porawie II Większyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Sokół Boguchwałów |
5 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Żądło Sucha Psina |
1 - 7 |
Odrzanka Dziergowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
1 - 0 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
FC Pilszcz |
1 - 4 |
Orzeł Branice |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Górnik Babice |
3 - 0 |
LZS Stradunia |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Górnik Januszkowice |
4 - 2 |
Śląsk Reńska Wieś |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Pauza: LZS Kotlarnia-Goszyce, |
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
0 - 2 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
2 - 0 |
Żądło Sucha Psina |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
FC Pilszcz |
4 - 1 |
Sokół Boguchwałów |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Górnik Babice |
1 - 1 |
LZS Raszowa |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Górnik Januszkowice |
6 - 1 |
Zawisza Stara Kuźnia |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
3 - 5 |
Odrzanka Dziergowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Orzeł Branice |
4 - 2 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Pauza: LZS Stradunia, |
Kolejka 20 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
2 - 3 |
Górnik Januszkowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
0 - 5 |
Górnik Babice |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Stradunia |
0 - 4 |
FC Pilszcz |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Orzeł Branice |
1 - 2 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
3 - 2 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
8 - 3 |
Sokół Boguchwałów |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
1 - 2 |
LZS Raszowa |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Pauza: Żądło Sucha Psina, |
Kolejka 21 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Zawisza Stara Kuźnia |
3 - 3 |
Porawie II Większyce |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LZS Raszowa |
2 - 3 |
Odrzanka Dziergowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
0 - 3 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
3 - 3 |
Orzeł Branice |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
7 - 1 |
LZS Stradunia |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
FC Pilszcz |
7 - 1 |
Śląsk Reńska Wieś |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Górnik Babice |
1 - 1 |
Górnik Januszkowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 14:00 |
Pauza: Sokół Boguchwałów, |
Kolejka 29 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Branice |
6 - 2 |
Porawie II Większyce |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
1 - 2 |
LZS Stradunia |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Odrzanka Dziergowice |
4 - 1 |
Górnik Januszkowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
2 - 1 |
Górnik Babice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
LZS Raszowa |
0 - 4 |
FC Pilszcz |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Sokół Boguchwałów |
1 - 6 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Żądło Sucha Psina |
5 - 0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Pauza: Śląsk Reńska Wieś, |
Kolejka 30 - 3/4. lipca 2021 [szczegóły] | |
Porawie II Większyce |
0 - 3 |
Żądło Sucha Psina |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
vo, na boisku 7-0 |
LZS Kotlarnia-Goszyce |
2 - 0 |
Sokół Boguchwałów |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
Polonia Ściborzyce Wielkie |
3 - 3 |
LZS Raszowa |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
Zawisza Stara Kuźnia |
0 - 5 |
FC Pilszcz |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
Górnik Babice |
3 - 6 |
Odrzanka Dziergowice |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
Śląsk Reńska Wieś |
5 - 2 |
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
LZS Stradunia |
2 - 1 |
Orzeł Branice |
3 lipca 2021
3.07 - 17:00 |
Pauza: Górnik Januszkowice, . |
|