Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Wda Czarna Woda |
0 - 3 |
Sławek Borzechowo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Jantar Pawłowo |
0 - 0 |
Grom Kleszczewo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
3 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 1 |
LKP Nowa Karczma |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:30 |
Brda Rytel |
1 - 0 |
Sokół Zblewo |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
Czarni Piece |
13 sierpnia 2021
13.08 - 19:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 5 |
KS Skorzewo |
11 sierpnia 2021
11.08 - 19:00 |
Pauza: GKS Bobowo, |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
0 - 3 |
KS Skorzewo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Czarni Piece |
3 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 6 |
Wda Lipusz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
LKP Nowa Karczma |
0 - 3 |
Brda Rytel |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 4 |
GKS Bobowo |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
2 - 3 |
Centrum Pelplin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 4 |
Jantar Pawłowo |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pauza: Unia Klawkowo, |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Jantar Pawłowo |
1 - 0 |
Sławek Borzechowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
4 - 0 |
Wda Czarna Woda |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
GKS Bobowo |
4 - 2 |
Grom Kleszczewo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 18:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
LKP Nowa Karczma |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
4 - 3 |
Sokół Zblewo |
29 sierpnia 2021
29.08 - 17:00 |
KS Skorzewo |
3 - 0 |
Czarni Piece |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
5 - 1 |
Czarni Piece |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 5 |
KS Skorzewo |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
LKP Nowa Karczma |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 0 |
Brda Rytel |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Unia Klawkowo |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Wda Czarna Woda |
2 - 1 |
GKS Bobowo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Jantar Pawłowo |
2 - 6 |
Centrum Pelplin |
5 września 2021
5.09 - 14:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Centrum Pelplin |
3 - 3 |
Sławek Borzechowo |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
GKS Bobowo |
4 - 0 |
Jantar Pawłowo |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 0 |
Wda Czarna Woda |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Brda Rytel |
2 - 2 |
Grom Kleszczewo |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
5 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
10 września 2021
10.09 - 17:30 |
KS Skorzewo |
3 - 0 |
LKP Nowa Karczma |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Czarni Piece |
6 - 0 |
Sokół Zblewo |
11 września 2021
11.09 - 14:00 |
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
9 - 2 |
Sokół Zblewo |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
LKP Nowa Karczma |
1 - 1 |
Czarni Piece |
19 września 2021
19.09 - 18:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
4 - 4 |
Santana Wielki Klincz |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
1 - 3 |
Wda Lipusz |
18 września 2021
18.09 - 14:30 |
Wda Czarna Woda |
1 - 1 |
Brda Rytel |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
1 - 2 |
Unia Klawkowo |
18 września 2021
18.09 - 15:30 |
Centrum Pelplin |
2 - 0 |
GKS Bobowo |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Pauza: KS Skorzewo, |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
GKS Bobowo |
1 - 2 |
Sławek Borzechowo |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 2 |
Centrum Pelplin |
26 września 2021
26.09 - 14:00 |
Brda Rytel |
2 - 3 |
Jantar Pawłowo |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
4 - 3 |
Wda Czarna Woda |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 2 |
Grom Kleszczewo |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
KS Skorzewo |
5 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 3 |
LKP Nowa Karczma |
25 września 2021
25.09 - 14:00 |
Pauza: Czarni Piece, |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
2 - 0 |
LKP Nowa Karczma |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 2 |
Czarni Piece |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
0 - 4 |
KS Skorzewo |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Wda Czarna Woda |
2 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Jantar Pawłowo |
2 - 3 |
Wda Lipusz |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
8 - 1 |
Brda Rytel |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
GKS Bobowo |
1 - 1 |
Unia Klawkowo |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Pauza: Sokół Zblewo, |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Unia Klawkowo |
0 - 2 |
Sławek Borzechowo |
10 października 2021
10.10 - 14:00 |
Brda Rytel |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 3 |
Jantar Pawłowo |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
KS Skorzewo |
2 - 1 |
Wda Czarna Woda |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Czarni Piece |
2 - 1 |
Grom Kleszczewo |
9 października 2021
9.10 - 12:30 |
Sokół Zblewo |
3 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Pauza: LKP Nowa Karczma, |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 1 |
LKP Nowa Karczma |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
4 - 2 |
Sokół Zblewo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 0 |
Czarni Piece |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Jantar Pawłowo |
1 - 1 |
KS Skorzewo |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
7 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
GKS Bobowo |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 0 |
Brda Rytel |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Pauza: Sławek Borzechowo, |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Brda Rytel |
3 - 1 |
Sławek Borzechowo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
6 - 1 |
Unia Klawkowo |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 2 |
GKS Bobowo |
23 października 2021
23.10 - 16:00 |
KS Skorzewo |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Czarni Piece |
4 - 2 |
Jantar Pawłowo |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 3 |
Wda Czarna Woda |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
LKP Nowa Karczma |
1 - 0 |
Grom Kleszczewo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, |
Kolejka 12 - 27. października 2021 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
0 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 1 |
LKP Nowa Karczma |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Jantar Pawłowo |
5 - 1 |
Sokół Zblewo |
27 października 2021
27.10 - 15:00 |
Centrum Pelplin |
4 - 0 |
Czarni Piece |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
GKS Bobowo |
3 - 2 |
KS Skorzewo |
27 października 2021
27.10 - 15:30 |
Unia Klawkowo |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Brda Rytel |
0 - 5 |
Wda Lipusz |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Pauza: Grom Kleszczewo, |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
Sławek Borzechowo |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
Brda Rytel |
6 listopada 2021
6.11 - 14:15 |
KS Skorzewo |
5 - 3 |
Unia Klawkowo |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Czarni Piece |
1 - 3 |
GKS Bobowo |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 8 |
Centrum Pelplin |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
LKP Nowa Karczma |
5 - 2 |
Jantar Pawłowo |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 0 |
Grom Kleszczewo |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Pauza: Wda Czarna Woda, |
Kolejka 14 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
2 - 1 |
Grom Kleszczewo |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
Wda Czarna Woda |
3 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
LKP Nowa Karczma |
11 listopada 2021
11.11 - 13:30 |
GKS Bobowo |
1 - 2 |
Sokół Zblewo |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 2 |
Czarni Piece |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Brda Rytel |
1 - 2 |
KS Skorzewo |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Wda Lipusz |
6 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Pauza: Jantar Pawłowo, |
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Santana Wielki Klincz |
0 - 5 |
Sławek Borzechowo |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
KS Skorzewo |
2 - 4 |
Wda Lipusz |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Czarni Piece |
2 - 2 |
Brda Rytel |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 4 |
Unia Klawkowo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
LKP Nowa Karczma |
0 - 1 |
GKS Bobowo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 0 |
Jantar Pawłowo |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Grom Kleszczewo |
2 - 0 |
Wda Czarna Woda |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Pauza: Centrum Pelplin, |
Kolejka 16 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
6 - 1 |
Wda Czarna Woda |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
3 - 2 |
Jantar Pawłowo |
12 marca 2022
12.03 - 13:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 3 |
Centrum Pelplin |
12 marca 2022
12.03 - 14:30 |
LKP Nowa Karczma |
2 - 1 |
Unia Klawkowo |
13 marca 2022
13.03 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 2 |
Brda Rytel |
12 marca 2022
12.03 - 13:00 |
Czarni Piece |
1 - 3 |
Wda Lipusz |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
KS Skorzewo |
6 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
12 marca 2022
12.03 - 19:00 |
Pauza: GKS Bobowo, |
Kolejka 17 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
KS Skorzewo |
2 - 2 |
Sławek Borzechowo |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 2 |
Czarni Piece |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Wda Lipusz |
6 - 0 |
Sokół Zblewo |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Brda Rytel |
0 - 1 |
LKP Nowa Karczma |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
GKS Bobowo |
1 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
19 marca 2022
19.03 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
2 - 1 |
Grom Kleszczewo |
19 marca 2022
19.03 - 15:30 |
Jantar Pawłowo |
4 - 1 |
Wda Czarna Woda |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Pauza: Unia Klawkowo, |
Kolejka 18 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
1 - 4 |
Jantar Pawłowo |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 5 |
Centrum Pelplin |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
0 - 1 |
GKS Bobowo |
27 marca 2022
27.03 - 13:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 - 2 |
Unia Klawkowo |
26 marca 2022
26.03 - 14:30 |
LKP Nowa Karczma |
5 - 0 |
Wda Lipusz |
27 marca 2022
27.03 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Czarni Piece |
2 - 3 |
KS Skorzewo |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Czarni Piece |
0 - 1 |
Sławek Borzechowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
KS Skorzewo |
2 - 3 |
Sokół Zblewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
LKP Nowa Karczma |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Brda Rytel |
0 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
vo, na boisku 6-2 |
Unia Klawkowo |
1 - 2 |
Grom Kleszczewo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
GKS Bobowo |
1 - 0 |
Wda Czarna Woda |
2 kwietnia 2022
2.04 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
5 - 1 |
Jantar Pawłowo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
1 - 1 |
Centrum Pelplin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Jantar Pawłowo |
4 - 0 |
GKS Bobowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 4 |
Unia Klawkowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
2 - 1 |
Brda Rytel |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 0 |
Wda Lipusz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
LKP Nowa Karczma |
0 - 1 |
KS Skorzewo |
10 kwietnia 2022
10.04 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
4 - 1 |
Czarni Piece |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 21 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sokół Zblewo |
1 - 3 |
Sławek Borzechowo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Czarni Piece |
4 - 3 |
LKP Nowa Karczma |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Wda Lipusz |
4 - 0 |
Grom Kleszczewo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Brda Rytel |
5 - 1 |
Wda Czarna Woda |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
1 - 9 |
Jantar Pawłowo |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
GKS Bobowo |
1 - 2 |
Centrum Pelplin |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
Pauza: KS Skorzewo, |
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
1 - 0 |
GKS Bobowo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
6 - 2 |
Unia Klawkowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
1 - 1 |
Brda Rytel |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 5 |
Wda Lipusz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Grom Kleszczewo |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
1 - 1 |
KS Skorzewo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
LKP Nowa Karczma |
2 - 3 |
Sokół Zblewo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Pauza: Czarni Piece, |
Kolejka 23 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
LKP Nowa Karczma |
1 - 2 |
Sławek Borzechowo |
1 maja 2022
1.05 - 14:00 |
Czarni Piece |
1 - 2 |
Nowi Nowa Cerkiew |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
KS Skorzewo |
3 - 0 |
Grom Kleszczewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 1 |
Wda Czarna Woda |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Wda Lipusz |
6 - 3 |
Jantar Pawłowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Brda Rytel |
0 - 4 |
Centrum Pelplin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Unia Klawkowo |
3 - 0 |
GKS Bobowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Pauza: Sokół Zblewo, |
Kolejka 24 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
5 - 1 |
Unia Klawkowo |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
GKS Bobowo |
3 - 4 |
Brda Rytel |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
6 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
7 maja 2022
7.05 - 15:30 |
Wda Czarna Woda |
0 - 4 |
KS Skorzewo |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Grom Kleszczewo |
3 - 0 |
Czarni Piece |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 2 |
Sokół Zblewo |
8 maja 2022
8.05 - 13:00 |
Pauza: LKP Nowa Karczma, |
Kolejka 25 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
LKP Nowa Karczma |
4 - 0 |
Nowi Nowa Cerkiew |
15 maja 2022
15.05 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 2 |
Grom Kleszczewo |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Czarni Piece |
1 - 1 |
Wda Czarna Woda |
14 maja 2022
14.05 - 15:00 |
KS Skorzewo |
3 - 0 |
Jantar Pawłowo |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
Centrum Pelplin |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
GKS Bobowo |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Brda Rytel |
2 - 2 |
Unia Klawkowo |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Pauza: Sławek Borzechowo, |
Kolejka 26 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
0 - 1 |
Brda Rytel |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
2 - 3 |
Wda Lipusz |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
GKS Bobowo |
3 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
1 - 2 |
KS Skorzewo |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
9 - 0 |
Czarni Piece |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Wda Czarna Woda |
1 - 5 |
Sokół Zblewo |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Grom Kleszczewo |
1 - 0 |
LKP Nowa Karczma |
22 maja 2022
22.05 - 13:00 |
Pauza: Nowi Nowa Cerkiew, |
Kolejka 27 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Nowi Nowa Cerkiew |
0 - 0 |
Sławek Borzechowo |
29 maja 2022
29.05 - 13:00 |
LKP Nowa Karczma |
3 - 2 |
Wda Czarna Woda |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 2 |
Jantar Pawłowo |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Czarni Piece |
0 - 4 |
Centrum Pelplin |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
KS Skorzewo |
3 - 2 |
GKS Bobowo |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 0 |
Unia Klawkowo |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Brda Rytel |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Pauza: Grom Kleszczewo, |
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
0 - 0 |
Wda Lipusz |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Brda Rytel |
6 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 4 |
KS Skorzewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
GKS Bobowo |
1 - 1 |
Czarni Piece |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Centrum Pelplin |
8 - 2 |
Sokół Zblewo |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Jantar Pawłowo |
2 - 4 |
LKP Nowa Karczma |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Grom Kleszczewo |
1 - 3 |
Nowi Nowa Cerkiew |
5 czerwca 2022
5.06 - 13:00 |
Pauza: Wda Czarna Woda, |
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Grom Kleszczewo |
2 - 2 |
Sławek Borzechowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
Nowi Nowa Cerkiew |
3 - 2 |
Wda Czarna Woda |
12 czerwca 2022
12.06 - 13:00 |
LKP Nowa Karczma |
2 - 2 |
Centrum Pelplin |
12 czerwca 2022
12.06 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
2 - 1 |
GKS Bobowo |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Czarni Piece |
1 - 0 |
Unia Klawkowo |
12 czerwca 2022
12.06 - 18:00 |
KS Skorzewo |
3 - 0 |
Brda Rytel |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Pauza: Jantar Pawłowo, |
Kolejka 30 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Sławek Borzechowo |
6 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Wda Lipusz |
2 - 0 |
KS Skorzewo |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Brda Rytel |
8 - 2 |
Czarni Piece |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Unia Klawkowo |
4 - 3 |
Sokół Zblewo |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
GKS Bobowo |
0 - 1 |
LKP Nowa Karczma |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Jantar Pawłowo |
1 - 1 |
Nowi Nowa Cerkiew |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Wda Czarna Woda |
0 - 5 |
Grom Kleszczewo |
19 czerwca 2022
19.06 - 13:00 |
Pauza: Centrum Pelplin, . |
|