Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Iskra Niedźwiedzice |
0 - 3 |
Arka Trzebnice |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
vo, na boisku 3-6 |
Płomień Michów |
1 - 1 |
Mewa Goliszów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Fortuna Obora |
8 - 2 |
KS Kłopotów-Osiek |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
5 - 2 |
Zryw Stary Łom |
7 września 2022
7.09 - 18:00 |
Victoria Parchów |
6 - 1 |
Relaks Szklary Dolne |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
1 - 1 |
Stal II Chocianów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
1 - 2 |
Chojnowianka II Chojnów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Chojnowianka II Chojnów |
2 - 6 |
Fortuna Obora |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
4 - 0 |
Victoria Niemstów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
7 - 1 |
Iskra Niedźwiedzice |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
3 - 5 |
Płomień Michów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
4 - 3 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
3 - 2 |
Victoria Parchów |
4 września 2022
4.09 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
6 - 1 |
Arka Trzebnice |
4 września 2022
4.09 - 14:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Płomień Michów |
3 - 0 |
KS Kłopotów-Osiek |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
0 - 2 |
Zryw Stary Łom |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Fortuna Obora |
5 - 0 |
Relaks Szklary Dolne |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Victoria Parchów |
3 - 1 |
Stal II Chocianów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
2 - 1 |
Chojnowianka II Chojnów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
2 - 1 |
Kryształ Chocianowiec |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
2 - 15 |
Mewa Goliszów |
11 września 2022
11.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Chojnowianka II Chojnów |
3 - 1 |
Płomień Michów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
11 - 1 |
Arka Trzebnice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
1 - 3 |
Mewa Goliszów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
10 - 0 |
Iskra Niedźwiedzice |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
3 - 1 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
0 - 3 |
Fortuna Obora |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Victoria Parchów |
5 - 1 |
Victoria Niemstów |
18 września 2022
18.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Fortuna Obora |
8 - 4 |
Victoria Parchów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Płomień Michów |
2 - 2 |
Relaks Szklary Dolne |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
4 - 7 |
KS Kłopotów-Osiek |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
2 - 3 |
Chojnowianka II Chojnów |
25 września 2022
25.09 - 14:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
3 - 5 |
Kryształ Chocianowiec |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
0 - 5 |
Stal II Chocianów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
4 - 1 |
Zryw Stary Łom |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Victoria Parchów |
3 - 2 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
2 października 2022
2.10 - 14:00 |
Kryształ Chocianowiec |
1 - 3 |
Płomień Michów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
1 - 5 |
Fortuna Obora |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
3 - 0 |
Arka Trzebnice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
6 - 5 |
Zryw Stary Łom |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
0 - 5 |
Mewa Goliszów |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
2 - 0 |
Iskra Niedźwiedzice |
2 października 2022
2.10 - 11:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Fortuna Obora |
3 - 1 |
Stal II Chocianów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Płomień Michów |
6 - 0 |
Victoria Parchów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
3 - 1 |
Relaks Szklary Dolne |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
1 - 3 |
Victoria Niemstów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
2 - 3 |
Kryształ Chocianowiec |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Mewa Goliszów |
4 - 1 |
Chojnowianka II Chojnów |
9 października 2022
9.10 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
10 - 4 |
KS Kłopotów-Osiek |
9 października 2022
9.10 - 14:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Fortuna Obora |
2 - 1 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Victoria Parchów |
1 - 0 |
Iskra Niedźwiedzice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
5 - 1 |
KS Kłopotów-Osiek |
16 października 2022
16.10 - 14:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
1 - 4 |
Zryw Stary Łom |
16 października 2022
16.10 - 14:30 |
Relaks Szklary Dolne |
2 - 6 |
Mewa Goliszów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
3 - 6 |
Płomień Michów |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
3 - 4 |
Arka Trzebnice |
16 października 2022
16.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
Płomień Michów |
0 - 2 |
Fortuna Obora |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
1 - 6 |
Victoria Parchów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
3 - 4 |
Chojnowianka II Chojnów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
4 - 2 |
Relaks Szklary Dolne |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
4 - 0 |
Kryształ Chocianowiec |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
1 - 3 |
Victoria Niemstów |
23 października 2022
23.10 - 14:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
3 - 1 |
Stal II Chocianów |
23 października 2022
23.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Fortuna Obora |
5 - 1 |
Iskra Niedźwiedzice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
2 - 5 |
Płomień Michów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Victoria Parchów |
2 - 5 |
Mewa Goliszów |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
3 - 5 |
Chojnowianka II Chojnów |
30 października 2022
30.10 - 14:00 |
Victoria Niemstów |
9 - 2 |
Arka Trzebnice |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
2 - 5 |
KS Kłopotów-Osiek |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
8 - 2 |
Zryw Stary Łom |
30 października 2022
30.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
Płomień Michów |
6 - 3 |
Stal II Chocianów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
2 - 8 |
Fortuna Obora |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
5 - 2 |
Relaks Szklary Dolne |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
3 - 4 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Mewa Goliszów |
3 - 0 |
Victoria Niemstów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
2 - 3 |
Victoria Parchów |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
0 - 3 |
Kryształ Chocianowiec |
6 listopada 2022
6.11 - 11:00 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Płomień Michów |
2 - 0 |
Iskra Niedźwiedzice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Fortuna Obora |
0 - 2 |
Mewa Goliszów |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
4 - 5 |
Arka Trzebnice |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
2 - 2 |
Chojnowianka II Chojnów |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Victoria Parchów |
0 - 1 |
KS Kłopotów-Osiek |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
0 - 0 |
Zryw Stary Łom |
13 listopada 2022
13.11 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
2 - 2 |
Relaks Szklary Dolne |
13 listopada 2022
13.11 - 14:00 |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] | |
Iskra Niedźwiedzice |
0 - 2 |
Stal II Chocianów |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
Zryw Stary Łom |
3 - 12 |
Fortuna Obora |
20 listopada 2022
20.11 - 14:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
2 - 1 |
Victoria Niemstów |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
3 - 0 |
Victoria Parchów |
20 listopada 2022
20.11 - 14:15 |
Relaks Szklary Dolne |
1 - 2 |
Kryształ Chocianowiec |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
1 - 9 |
Płomień Michów |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
3 - 2 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
20 listopada 2022
20.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Arka Trzebnice |
5 - 1 |
Iskra Niedźwiedzice |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
2 - 4 |
Płomień Michów |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
4 - 7 |
Fortuna Obora |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
5 - 3 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Relaks Szklary Dolne |
3 - 2 |
Victoria Parchów |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
1 - 2 |
Kryształ Chocianowiec |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
7 - 0 |
Victoria Niemstów |
19 marca 2023
19.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Fortuna Obora |
9 - 6 |
Chojnowianka II Chojnów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
4 - 0 |
Relaks Szklary Dolne |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
1 - 3 |
Mewa Goliszów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Płomień Michów |
6 - 2 |
Zryw Stary Łom |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
3 - 1 |
KS Kłopotów-Osiek |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Victoria Parchów |
1 - 3 |
Kryształ Chocianowiec |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
3 - 1 |
Stal II Chocianów |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Kolejka 16 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
KS Kłopotów-Osiek |
3 - 4 |
Płomień Michów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
3 - 1 |
Iskra Niedźwiedzice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Relaks Szklary Dolne |
4 - 2 |
Fortuna Obora |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
2 - 3 |
Victoria Parchów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
1 - 3 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
2 kwietnia 2023
2.04 - 14:00 |
Kryształ Chocianowiec |
1 - 3 |
Victoria Niemstów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
3 - 0 |
Arka Trzebnice |
2 kwietnia 2023
2.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Płomień Michów |
2 - 2 |
Chojnowianka II Chojnów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
0 - 3 |
Zryw Stary Łom |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
3 - 0 |
Stal II Chocianów |
3 maja 2023
3.05 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
2 - 4 |
KS Kłopotów-Osiek |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
3 - 3 |
Relaks Szklary Dolne |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Fortuna Obora |
5 - 0 |
Kryształ Chocianowiec |
16 kwietnia 2023
16.04 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
1 - 0 |
Victoria Parchów |
16 kwietnia 2023
16.04 - 14:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Victoria Parchów |
3 - 7 |
Fortuna Obora |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
0 - 6 |
Płomień Michów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
15 - 0 |
Arka Trzebnice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
8 - 1 |
Iskra Niedźwiedzice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
6 - 1 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
4 - 2 |
Victoria Niemstów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
2 - 3 |
Mewa Goliszów |
23 kwietnia 2023
23.04 - 14:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
0 - 3 |
Victoria Parchów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Płomień Michów |
2 - 0 |
Kryształ Chocianowiec |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Fortuna Obora |
3 - 2 |
Victoria Niemstów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
2 - 8 |
Chojnowianka II Chojnów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
3 - 0 |
Stal II Chocianów |
30 kwietnia 2023
30.04 - 14:00 |
Mewa Goliszów |
1 - 2 |
KS Kłopotów-Osiek |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
0 - 1 |
Relaks Szklary Dolne |
30 kwietnia 2023
30.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Stal II Chocianów |
3 - 2 |
Fortuna Obora |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Victoria Parchów |
0 - 3 |
Płomień Michów |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
6 - 1 |
Arka Trzebnice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
2 - 3 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
7 - 3 |
Iskra Niedźwiedzice |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
2 - 4 |
Mewa Goliszów |
7 maja 2023
7.05 - 14:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
4 - 2 |
Zryw Stary Łom |
7 maja 2023
7.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
0 - 9 |
Fortuna Obora |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Iskra Niedźwiedzice |
0 - 5 |
Victoria Parchów |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
2 - 2 |
Stal II Chocianów |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
2 - 3 |
Chojnowianka II Chojnów |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Mewa Goliszów |
9 - 0 |
Relaks Szklary Dolne |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Płomień Michów |
1 - 2 |
Victoria Niemstów |
14 maja 2023
14.05 - 14:00 |
Arka Trzebnice |
0 - 1 |
Kryształ Chocianowiec |
14 maja 2023
14.05 - 11:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Fortuna Obora |
3 - 4 |
Płomień Michów |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
Victoria Parchów |
3 - 0 |
Arka Trzebnice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
5 - 1 |
KS Kłopotów-Osiek |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
4 - 4 |
Zryw Stary Łom |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
3 - 1 |
Mewa Goliszów |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
3 - 1 |
Iskra Niedźwiedzice |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Stal II Chocianów |
5 - 3 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
21 maja 2023
21.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Iskra Niedźwiedzice |
1 - 16 |
Fortuna Obora |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Płomień Michów |
4 - 1 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
1 - 2 |
Victoria Parchów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
2 - 3 |
Stal II Chocianów |
28 maja 2023
28.05 - 16:00 |
Arka Trzebnice |
1 - 3 |
Victoria Niemstów |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
7 - 4 |
Relaks Szklary Dolne |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
2 - 1 |
Kryształ Chocianowiec |
28 maja 2023
28.05 - 14:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Stal II Chocianów |
4 - 1 |
Płomień Michów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Fortuna Obora |
9 - 3 |
Arka Trzebnice |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
2 - 3 |
Chojnowianka II Chojnów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
4 - 2 |
Iskra Niedźwiedzice |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
0 - 0 |
Mewa Goliszów |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Victoria Parchów |
3 - 4 |
Zryw Stary Łom |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
2 - 0 |
KS Kłopotów-Osiek |
4 czerwca 2023
4.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Iskra Niedźwiedzice |
1 - 4 |
Płomień Michów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Mewa Goliszów |
0 - 8 |
Fortuna Obora |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Arka Trzebnice |
2 - 1 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Chojnowianka II Chojnów |
3 - 1 |
Kryształ Chocianowiec |
11 czerwca 2023
11.06 - 14:00 |
KS Kłopotów-Osiek |
3 - 0 |
Victoria Parchów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Zryw Stary Łom |
1 - 3 |
Victoria Niemstów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Relaks Szklary Dolne |
1 - 1 |
Stal II Chocianów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Stal II Chocianów |
9 - 2 |
Iskra Niedźwiedzice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Fortuna Obora |
10 - 2 |
Zryw Stary Łom |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Victoria Niemstów |
2 - 0 |
KS Kłopotów-Osiek |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Victoria Parchów |
4 - 2 |
Chojnowianka II Chojnów |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Kryształ Chocianowiec |
3 - 1 |
Relaks Szklary Dolne |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
Płomień Michów |
11 - 2 |
Arka Trzebnice |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
LZS Nowa Wieś Lubińska |
6 - 2 |
Mewa Goliszów |
18 czerwca 2023
18.06 - 11:00 |
|