Kolejka 28 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
- |
Polonia Godzikowice |
|
Rzemieślnik Oława |
- |
Orzeł Święta Katarzyna |
|
Skra Wojnowice |
- |
Odra Kotowice |
|
Szaluna Zębice |
- |
MKS Siechnice |
|
Lwy Wrocław |
- |
Wratislavia II Wrocław |
|
WKS Wilczyce |
- |
LZS Ścinawa Polska |
|
Zalesie Wójcice |
- |
Jankowianka Wierzbno |
|
Burza Chwalibożyce |
- |
Sparta II Wrocław |
|
Kolejka 29 [szczegóły] | |
Burza Chwalibożyce |
- |
Grunwald Wrocław |
|
Sparta II Wrocław |
- |
Zalesie Wójcice |
|
Jankowianka Wierzbno |
- |
WKS Wilczyce |
|
LZS Ścinawa Polska |
- |
Lwy Wrocław |
|
Wratislavia II Wrocław |
- |
Szaluna Zębice |
|
MKS Siechnice |
- |
Skra Wojnowice |
|
Odra Kotowice |
- |
Rzemieślnik Oława |
|
Orzeł Święta Katarzyna |
- |
Polonia Godzikowice |
|
Kolejka 30 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
- |
Orzeł Święta Katarzyna |
|
Polonia Godzikowice |
- |
Odra Kotowice |
|
Rzemieślnik Oława |
- |
MKS Siechnice |
|
Skra Wojnowice |
- |
Wratislavia II Wrocław |
|
Szaluna Zębice |
- |
LZS Ścinawa Polska |
|
Lwy Wrocław |
- |
Jankowianka Wierzbno |
|
WKS Wilczyce |
- |
Sparta II Wrocław |
|
Zalesie Wójcice |
- |
Burza Chwalibożyce |
|
Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zalesie Wójcice |
7 - 1 |
Grunwald Wrocław |
16 sierpnia 2020
16.08 - 16:00 |
WKS Wilczyce |
2 - 6 |
Burza Chwalibożyce |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Lwy Wrocław |
1 - 1 |
Sparta II Wrocław |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
3 - 1 |
Jankowianka Wierzbno |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Skra Wojnowice |
8 - 0 |
LZS Ścinawa Polska |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Rzemieślnik Oława |
0 - 4 |
Wratislavia II Wrocław |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Polonia Godzikowice |
3 - 0 |
MKS Siechnice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Orzeł Święta Katarzyna |
5 - 3 |
Odra Kotowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
2 - 1 |
Odra Kotowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:30 |
MKS Siechnice |
1 - 6 |
Orzeł Święta Katarzyna |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Wratislavia II Wrocław |
5 - 0 |
Polonia Godzikowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
LZS Ścinawa Polska |
1 - 1 |
Rzemieślnik Oława |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Jankowianka Wierzbno |
0 - 10 |
Skra Wojnowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 12:00 |
Sparta II Wrocław |
3 - 3 |
Szaluna Zębice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Burza Chwalibożyce |
16 - 0 |
Lwy Wrocław |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Zalesie Wójcice |
0 - 1 |
WKS Wilczyce |
23 sierpnia 2020
23.08 - 16:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
WKS Wilczyce |
5 - 1 |
Grunwald Wrocław |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Lwy Wrocław |
0 - 3 |
Zalesie Wójcice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
2 - 4 |
Burza Chwalibożyce |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Skra Wojnowice |
1 - 5 |
Sparta II Wrocław |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Rzemieślnik Oława |
1 - 1 |
Jankowianka Wierzbno |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
1 - 3 |
LZS Ścinawa Polska |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
4 - 0 |
Wratislavia II Wrocław |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Odra Kotowice |
2 - 2 |
MKS Siechnice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
5 - 0 |
MKS Siechnice |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
4 - 0 |
Odra Kotowice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
LZS Ścinawa Polska |
2 - 2 |
Orzeł Święta Katarzyna |
6 września 2020
6.09 - 14:00 |
Jankowianka Wierzbno |
6 - 2 |
Polonia Godzikowice |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Sparta II Wrocław |
7 - 0 |
Rzemieślnik Oława |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Burza Chwalibożyce |
5 - 2 |
Skra Wojnowice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 1 |
Szaluna Zębice |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
WKS Wilczyce |
10 - 0 |
Lwy Wrocław |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Lwy Wrocław |
2 - 4 |
Grunwald Wrocław |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
1 - 6 |
WKS Wilczyce |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Skra Wojnowice |
3 - 1 |
Zalesie Wójcice |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Rzemieślnik Oława |
1 - 2 |
Burza Chwalibożyce |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
0 - 3 |
Sparta II Wrocław |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
4 - 0 |
Jankowianka Wierzbno |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Odra Kotowice |
1 - 4 |
LZS Ścinawa Polska |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
MKS Siechnice |
1 - 1 |
Wratislavia II Wrocław |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
1 - 2 |
Wratislavia II Wrocław |
20 września 2020
20.09 - 13:30 |
LZS Ścinawa Polska |
4 - 2 |
MKS Siechnice |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Jankowianka Wierzbno |
4 - 0 |
Odra Kotowice |
20 września 2020
20.09 - 17:00 |
Sparta II Wrocław |
0 - 3 |
Orzeł Święta Katarzyna |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Burza Chwalibożyce |
7 - 0 |
Polonia Godzikowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Zalesie Wójcice |
0 - 0 |
Rzemieślnik Oława |
20 września 2020
20.09 - 15:00 |
WKS Wilczyce |
3 - 2 |
Skra Wojnowice |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Lwy Wrocław |
2 - 7 |
Szaluna Zębice |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Szaluna Zębice |
3 - 2 |
Grunwald Wrocław |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Skra Wojnowice |
14 - 1 |
Lwy Wrocław |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Rzemieślnik Oława |
1 - 5 |
WKS Wilczyce |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
0 - 10 |
Zalesie Wójcice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
1 - 3 |
Burza Chwalibożyce |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Odra Kotowice |
3 - 5 |
Sparta II Wrocław |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
MKS Siechnice |
0 - 4 |
Jankowianka Wierzbno |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Wratislavia II Wrocław |
9 - 0 |
LZS Ścinawa Polska |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
2 - 3 |
LZS Ścinawa Polska |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Jankowianka Wierzbno |
3 - 5 |
Wratislavia II Wrocław |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Sparta II Wrocław |
5 - 1 |
MKS Siechnice |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Burza Chwalibożyce |
8 - 2 |
Odra Kotowice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Zalesie Wójcice |
4 - 2 |
Orzeł Święta Katarzyna |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
WKS Wilczyce |
9 - 0 |
Polonia Godzikowice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Lwy Wrocław |
4 - 1 |
Rzemieślnik Oława |
4 października 2020
4.10 - 13:00 |
Szaluna Zębice |
1 - 10 |
Skra Wojnowice |
4 października 2020
4.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Skra Wojnowice |
8 - 0 |
Grunwald Wrocław |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Rzemieślnik Oława |
0 - 6 |
Szaluna Zębice |
21 października 2020
21.10 - 17:30 |
Polonia Godzikowice |
2 - 1 |
Lwy Wrocław |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
0 - 2 |
WKS Wilczyce |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Odra Kotowice |
1 - 2 |
Zalesie Wójcice |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
MKS Siechnice |
3 - 6 |
Burza Chwalibożyce |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Wratislavia II Wrocław |
0 - 1 |
Sparta II Wrocław |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
LZS Ścinawa Polska |
2 - 0 |
Jankowianka Wierzbno |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
2 - 2 |
Jankowianka Wierzbno |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Sparta II Wrocław |
5 - 5 |
LZS Ścinawa Polska |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Burza Chwalibożyce |
4 - 1 |
Wratislavia II Wrocław |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 1 |
MKS Siechnice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
WKS Wilczyce |
5 - 2 |
Odra Kotowice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Lwy Wrocław |
0 - 1 |
Orzeł Święta Katarzyna |
18 października 2020
18.10 - 13:00 |
Szaluna Zębice |
4 - 0 |
Polonia Godzikowice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Skra Wojnowice |
4 - 2 |
Rzemieślnik Oława |
18 października 2020
18.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Rzemieślnik Oława |
0 - 2 |
Grunwald Wrocław |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
1 - 5 |
Skra Wojnowice |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
6 - 0 |
Szaluna Zębice |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Odra Kotowice |
2 - 1 |
Lwy Wrocław |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
MKS Siechnice |
1 - 4 |
WKS Wilczyce |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
2 - 5 |
Zalesie Wójcice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
LZS Ścinawa Polska |
1 - 2 |
Burza Chwalibożyce |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Jankowianka Wierzbno |
1 - 1 |
Sparta II Wrocław |
25 października 2020
25.10 - 14:30 |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
3 - 3 |
Sparta II Wrocław |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Burza Chwalibożyce |
6 - 0 |
Jankowianka Wierzbno |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Zalesie Wójcice |
5 - 0 |
LZS Ścinawa Polska |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
WKS Wilczyce |
3 - 1 |
Wratislavia II Wrocław |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Lwy Wrocław |
4 - 0 |
MKS Siechnice |
31 października 2020
31.10 - 18:00 |
Szaluna Zębice |
2 - 1 |
Odra Kotowice |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Skra Wojnowice |
2 - 3 |
Orzeł Święta Katarzyna |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Rzemieślnik Oława |
0 - 1 |
Polonia Godzikowice |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Godzikowice |
2 - 1 |
Grunwald Wrocław |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
4 - 1 |
Rzemieślnik Oława |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Odra Kotowice |
2 - 4 |
Skra Wojnowice |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
MKS Siechnice |
6 - 3 |
Szaluna Zębice |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
2 - 0 |
Lwy Wrocław |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
LZS Ścinawa Polska |
1 - 5 |
WKS Wilczyce |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
Jankowianka Wierzbno |
1 - 4 |
Zalesie Wójcice |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Sparta II Wrocław |
0 - 1 |
Burza Chwalibożyce |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Burza Chwalibożyce |
9 - 1 |
Grunwald Wrocław |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 3 |
Sparta II Wrocław |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
WKS Wilczyce |
4 - 0 |
Jankowianka Wierzbno |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
LZS Ścinawa Polska |
1 - 1 |
Lwy Wrocław |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
3 - 4 |
Wratislavia II Wrocław |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Skra Wojnowice |
11 - 0 |
MKS Siechnice |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Rzemieślnik Oława |
4 - 2 |
Odra Kotowice |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Polonia Godzikowice |
0 - 6 |
Orzeł Święta Katarzyna |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Orzeł Święta Katarzyna |
3 - 4 |
Grunwald Wrocław |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Odra Kotowice |
5 - 0 |
Polonia Godzikowice |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
MKS Siechnice |
1 - 2 |
Rzemieślnik Oława |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
1 - 2 |
Skra Wojnowice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
LZS Ścinawa Polska |
3 - 1 |
Szaluna Zębice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Jankowianka Wierzbno |
3 - 3 |
Lwy Wrocław |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Sparta II Wrocław |
1 - 2 |
WKS Wilczyce |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Burza Chwalibożyce |
4 - 2 |
Zalesie Wójcice |
15 listopada 2020
15.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
0 - 4 |
Zalesie Wójcice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Burza Chwalibożyce |
1 - 2 |
WKS Wilczyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 17:00 |
Sparta II Wrocław |
3 - 4 |
Lwy Wrocław |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Jankowianka Wierzbno |
9 - 0 |
Szaluna Zębice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
vo, na boisku 9-1 |
LZS Ścinawa Polska |
1 - 9 |
Skra Wojnowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
3 - 0 |
Rzemieślnik Oława |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
MKS Siechnice |
1 - 0 |
Polonia Godzikowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Odra Kotowice |
1 - 7 |
Orzeł Święta Katarzyna |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Odra Kotowice |
1 - 3 |
Grunwald Wrocław |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
5 - 2 |
MKS Siechnice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
0 - 11 |
Wratislavia II Wrocław |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Rzemieślnik Oława |
3 - 2 |
LZS Ścinawa Polska |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Skra Wojnowice |
4 - 0 |
Jankowianka Wierzbno |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
3 - 4 |
Sparta II Wrocław |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Lwy Wrocław |
0 - 5 |
Burza Chwalibożyce |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
WKS Wilczyce |
4 - 2 |
Zalesie Wójcice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
0 - 3 |
WKS Wilczyce |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Zalesie Wójcice |
4 - 1 |
Lwy Wrocław |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Burza Chwalibożyce |
3 - 0 |
Szaluna Zębice |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Sparta II Wrocław |
0 - 6 |
Skra Wojnowice |
3 maja 2021
3.05 - 13:00 |
Jankowianka Wierzbno |
4 - 1 |
Rzemieślnik Oława |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
LZS Ścinawa Polska |
5 - 6 |
Polonia Godzikowice |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Wratislavia II Wrocław |
2 - 1 |
Orzeł Święta Katarzyna |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
MKS Siechnice |
5 - 0 |
Odra Kotowice |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
MKS Siechnice |
3 - 0 |
Grunwald Wrocław |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Odra Kotowice |
0 - 4 |
Wratislavia II Wrocław |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
3 - 1 |
LZS Ścinawa Polska |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
1 - 4 |
Jankowianka Wierzbno |
9 maja 2021
9.05 - 10:00 |
Rzemieślnik Oława |
1 - 1 |
Sparta II Wrocław |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Skra Wojnowice |
4 - 1 |
Burza Chwalibożyce |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
1 - 8 |
Zalesie Wójcice |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Lwy Wrocław |
1 - 3 |
WKS Wilczyce |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
1 - 4 |
Lwy Wrocław |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
WKS Wilczyce |
4 - 1 |
Szaluna Zębice |
16 maja 2021
16.05 - 14:00 |
Zalesie Wójcice |
1 - 7 |
Skra Wojnowice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Burza Chwalibożyce |
3 - 2 |
Rzemieślnik Oława |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Sparta II Wrocław |
2 - 1 |
Polonia Godzikowice |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Jankowianka Wierzbno |
6 - 3 |
Orzeł Święta Katarzyna |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
LZS Ścinawa Polska |
3 - 2 |
Odra Kotowice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
3 - 0 |
MKS Siechnice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Wratislavia II Wrocław |
4 - 0 |
Grunwald Wrocław |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
MKS Siechnice |
3 - 1 |
LZS Ścinawa Polska |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Odra Kotowice |
1 - 4 |
Jankowianka Wierzbno |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
1 - 1 |
Sparta II Wrocław |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
0 - 7 |
Burza Chwalibożyce |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Rzemieślnik Oława |
1 - 3 |
Zalesie Wójcice |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Skra Wojnowice |
1 - 2 |
WKS Wilczyce |
23 maja 2021
23.05 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
3 - 1 |
Lwy Wrocław |
23 maja 2021
23.05 - 16:00 |
Kolejka 22 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
0 - 8 |
Szaluna Zębice |
30 maja 2021
30.05 - 13:30 |
vo, na boisku 2-8 |
Lwy Wrocław |
1 - 11 |
Skra Wojnowice |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
WKS Wilczyce |
3 - 1 |
Rzemieślnik Oława |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Zalesie Wójcice |
4 - 2 |
Polonia Godzikowice |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Burza Chwalibożyce |
7 - 2 |
Orzeł Święta Katarzyna |
30 maja 2021
30.05 - 18:00 |
Sparta II Wrocław |
5 - 0 |
Odra Kotowice |
30 maja 2021
30.05 - 12:00 |
Jankowianka Wierzbno |
3 - 1 |
MKS Siechnice |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
LZS Ścinawa Polska |
0 - 5 |
Wratislavia II Wrocław |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
LZS Ścinawa Polska |
2 - 2 |
Grunwald Wrocław |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
3 - 1 |
Jankowianka Wierzbno |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
MKS Siechnice |
1 - 2 |
Sparta II Wrocław |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Odra Kotowice |
1 - 7 |
Burza Chwalibożyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
3 - 1 |
Zalesie Wójcice |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
1 - 3 |
WKS Wilczyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Rzemieślnik Oława |
1 - 1 |
Lwy Wrocław |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Skra Wojnowice |
3 - 0 |
Szaluna Zębice |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
1 - 15 |
Skra Wojnowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
2 - 2 |
Rzemieślnik Oława |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Lwy Wrocław |
6 - 3 |
Polonia Godzikowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:30 |
WKS Wilczyce |
4 - 0 |
Orzeł Święta Katarzyna |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 0 |
Odra Kotowice |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Burza Chwalibożyce |
7 - 1 |
MKS Siechnice |
6 czerwca 2021
6.06 - 18:00 |
Sparta II Wrocław |
2 - 5 |
Wratislavia II Wrocław |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Jankowianka Wierzbno |
11 - 3 |
LZS Ścinawa Polska |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Jankowianka Wierzbno |
6 - 4 |
Grunwald Wrocław |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
LZS Ścinawa Polska |
1 - 3 |
Sparta II Wrocław |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Wratislavia II Wrocław |
4 - 0 |
Burza Chwalibożyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
MKS Siechnice |
2 - 5 |
Zalesie Wójcice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Odra Kotowice |
1 - 2 |
WKS Wilczyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
3 - 1 |
Lwy Wrocław |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
0 - 3 |
Szaluna Zębice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Rzemieślnik Oława |
1 - 2 |
Skra Wojnowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Grunwald Wrocław |
2 - 3 |
Rzemieślnik Oława |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Skra Wojnowice |
3 - 0 |
Polonia Godzikowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Szaluna Zębice |
1 - 5 |
Orzeł Święta Katarzyna |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Lwy Wrocław |
5 - 1 |
Odra Kotowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
WKS Wilczyce |
9 - 0 |
MKS Siechnice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Zalesie Wójcice |
3 - 2 |
Wratislavia II Wrocław |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Burza Chwalibożyce |
3 - 0 |
LZS Ścinawa Polska |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Sparta II Wrocław |
3 - 0 |
Jankowianka Wierzbno |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Kolejka 27 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Sparta II Wrocław |
1 - 4 |
Grunwald Wrocław |
27 czerwca 2021
27.06 - 12:00 |
Jankowianka Wierzbno |
3 - 5 |
Burza Chwalibożyce |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
LZS Ścinawa Polska |
0 - 6 |
Zalesie Wójcice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Wratislavia II Wrocław |
3 - 3 |
WKS Wilczyce |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
MKS Siechnice |
1 - 1 |
Lwy Wrocław |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Odra Kotowice |
4 - 0 |
Szaluna Zębice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Orzeł Święta Katarzyna |
1 - 4 |
Skra Wojnowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Polonia Godzikowice |
3 - 0 |
Rzemieślnik Oława |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
|