Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Arka Prusewo |
3 - 5 |
Dąbrówka Linia |
20 sierpnia 2023
20.08 - 13:00 |
Cassubian AP |
3 - 2 |
Ajax Leśniewo |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 6 |
Latarnik Choczewo |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
LZS Kębłowo |
4 - 1 |
KP II Gdynia AP |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:30 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
6 - 0 |
Lider Dębogórze |
19 sierpnia 2023
19.08 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 0 |
Huragan Smolno |
19 sierpnia 2023
19.08 - 12:00 |
Norda Karwia |
1 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:00 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | |
Kaszuby Połchowo |
7 - 1 |
LZS Kębłowo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 16:15 |
Huragan Smolno |
1 - 6 |
Ajax Leśniewo |
26 sierpnia 2023
26.08 - 17:30 |
Dąbrówka Linia |
5 - 2 |
Cassubian AP |
27 sierpnia 2023
27.08 - 12:00 |
Zatoka Puck |
9 - 1 |
Puma Darżlubie |
26 sierpnia 2023
26.08 - 12:00 |
Lider Dębogórze |
3 - 2 |
Norda Karwia |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 1 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
26 sierpnia 2023
26.08 - 15:00 |
KP II Gdynia AP |
4 - 0 |
Arka Prusewo |
27 sierpnia 2023
27.08 - 19:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | |
Ajax Leśniewo |
2 - 3 |
Dąbrówka Linia |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
5 - 1 |
Zatoka Puck |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
Norda Karwia |
2 - 4 |
Latarnik Choczewo |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Arka Prusewo |
5 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
2 września 2023
2.09 - 16:00 |
LZS Kębłowo |
5 - 2 |
Lider Dębogórze |
2 września 2023
2.09 - 15:30 |
Cassubian AP |
4 - 2 |
KP II Gdynia AP |
2 września 2023
2.09 - 17:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 5 |
Huragan Smolno |
3 września 2023
3.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | |
Lider Dębogórze |
1 - 1 |
Arka Prusewo |
10 września 2023
10.09 - 15:30 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 5 |
Cassubian AP |
9 września 2023
9.09 - 15:30 |
KP II Gdynia AP |
4 - 1 |
Ajax Leśniewo |
10 września 2023
10.09 - 19:00 |
Zatoka Puck |
7 - 1 |
Norda Karwia |
10 września 2023
10.09 - 12:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 4 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Huragan Smolno |
1 - 0 |
Dąbrówka Linia |
9 września 2023
9.09 - 17:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 4 |
LZS Kębłowo |
10 września 2023
10.09 - 16:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | |
Ajax Leśniewo |
3 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
16 września 2023
16.09 - 17:00 |
Cassubian AP |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
3 - 0 |
Huragan Smolno |
16 września 2023
16.09 - 16:00 |
Dąbrówka Linia |
4 - 0 |
KP II Gdynia AP |
17 września 2023
17.09 - 12:00 |
Norda Karwia |
3 - 1 |
Puma Darżlubie |
17 września 2023
17.09 - 15:00 |
Arka Prusewo |
0 - 6 |
Latarnik Choczewo |
17 września 2023
17.09 - 17:00 |
LZS Kębłowo |
2 - 5 |
Zatoka Puck |
16 września 2023
16.09 - 15:30 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | |
Sokół II Bożepole Wielkie |
1 - 2 |
Norda Karwia |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 7 |
LZS Kębłowo |
24 września 2023
24.09 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
4 - 1 |
Cassubian AP |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 3 |
Dąbrówka Linia |
24 września 2023
24.09 - 12:00 |
Zatoka Puck |
3 - 1 |
Arka Prusewo |
23 września 2023
23.09 - 14:00 |
Lider Dębogórze |
3 - 5 |
Ajax Leśniewo |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
Huragan Smolno |
3 - 1 |
KP II Gdynia AP |
23 września 2023
23.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | |
Cassubian AP |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Ajax Leśniewo |
1 - 1 |
Latarnik Choczewo |
30 września 2023
30.09 - 16:30 |
Dąbrówka Linia |
2 - 2 |
Lider Dębogórze |
1 października 2023
1.10 - 14:00 |
Norda Karwia |
2 - 2 |
Huragan Smolno |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
KP II Gdynia AP |
4 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
1 października 2023
1.10 - 19:00 |
LZS Kębłowo |
3 - 3 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
30 września 2023
30.09 - 15:30 |
Arka Prusewo |
1 - 0 |
Puma Darżlubie |
30 września 2023
30.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | |
Sokół II Bożepole Wielkie |
5 - 0 |
Arka Prusewo |
8 października 2023
8.10 - 11:00 |
Huragan Smolno |
0 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 1 |
Dąbrówka Linia |
7 października 2023
7.10 - 15:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 4 |
Cassubian AP |
8 października 2023
8.10 - 11:00 |
Zatoka Puck |
1 - 2 |
Ajax Leśniewo |
7 października 2023
7.10 - 14:00 |
Norda Karwia |
3 - 1 |
LZS Kębłowo |
7 października 2023
7.10 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
4 - 2 |
KP II Gdynia AP |
8 października 2023
8.10 - 12:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | |
Cassubian AP |
1 - 1 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
LZS Kębłowo |
1 - 2 |
Huragan Smolno |
14 października 2023
14.10 - 15:30 |
Arka Prusewo |
4 - 6 |
Norda Karwia |
15 października 2023
15.10 - 12:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
15 października 2023
15.10 - 12:00 |
Ajax Leśniewo |
6 - 2 |
Puma Darżlubie |
14 października 2023
14.10 - 16:00 |
Dąbrówka Linia |
3 - 3 |
Zatoka Puck |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
KP II Gdynia AP |
1 - 5 |
Latarnik Choczewo |
15 października 2023
15.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | |
Sokół II Bożepole Wielkie |
7 - 1 |
Ajax Leśniewo |
19 listopada 2023
19.11 - 11:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 3 |
Dąbrówka Linia |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
Zatoka Puck |
2 - 1 |
KP II Gdynia AP |
22 października 2023
22.10 - 15:30 |
Huragan Smolno |
4 - 0 |
Lider Dębogórze |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
LZS Kębłowo |
4 - 0 |
Arka Prusewo |
21 października 2023
21.10 - 15:30 |
Norda Karwia |
2 - 3 |
Cassubian AP |
21 października 2023
21.10 - 15:30 |
Latarnik Choczewo |
3 - 2 |
Kaszuby Połchowo |
21 października 2023
21.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | |
Cassubian AP |
3 - 0 |
LZS Kębłowo |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
KP II Gdynia AP |
8 - 0 |
Puma Darżlubie |
29 października 2023
29.10 - 19:00 |
vo, na boisku 8-1 |
Dąbrówka Linia |
0 - 4 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
28 października 2023
28.10 - 14:00 |
Ajax Leśniewo |
3 - 2 |
Norda Karwia |
28 października 2023
28.10 - 15:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 5 |
Latarnik Choczewo |
29 października 2023
29.10 - 12:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 2 |
Zatoka Puck |
28 października 2023
28.10 - 14:30 |
Arka Prusewo |
4 - 8 |
Huragan Smolno |
29 października 2023
29.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | |
KP II Gdynia AP |
1 - 3 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
5 listopada 2023
5.11 - 19:00 |
Zatoka Puck |
5 - 0 |
Lider Dębogórze |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 4 |
Kaszuby Połchowo |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Arka Prusewo |
1 - 6 |
Cassubian AP |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 |
LZS Kębłowo |
3 - 1 |
Ajax Leśniewo |
4 listopada 2023
4.11 - 14:30 |
Norda Karwia |
1 - 2 |
Dąbrówka Linia |
4 listopada 2023
4.11 - 14:00 |
Huragan Smolno |
2 - 2 |
Latarnik Choczewo |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | |
Lider Dębogórze |
6 - 1 |
Puma Darżlubie |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
KP II Gdynia AP |
0 - 2 |
Norda Karwia |
12 listopada 2023
12.11 - 19:00 |
Ajax Leśniewo |
7 - 0 |
Arka Prusewo |
11 listopada 2023
11.11 - 13:30 |
Latarnik Choczewo |
4 - 2 |
Zatoka Puck |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
11 listopada 2023
11.11 - 13:00 |
Dąbrówka Linia |
1 - 0 |
LZS Kębłowo |
11 listopada 2023
11.11 - 12:00 |
Cassubian AP |
2 - 1 |
Huragan Smolno |
12 listopada 2023
12.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | |
Dąbrówka Linia |
5 - 0 |
Arka Prusewo |
17 marca 2024
17.03 - 11:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 3 |
Cassubian AP |
16 marca 2024
16.03 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
6 - 0 |
Puma Darżlubie |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
KP II Gdynia AP |
6 - 7 |
LZS Kębłowo |
17 marca 2024
17.03 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 3 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
|
Huragan Smolno |
0 - 2 |
Zatoka Puck |
16 marca 2024
16.03 - 15:30 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 2 |
Norda Karwia |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | |
LZS Kębłowo |
6 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 |
Ajax Leśniewo |
1 - 3 |
Huragan Smolno |
23 marca 2024
23.03 - 15:00 |
Cassubian AP |
1 - 1 |
Dąbrówka Linia |
24 marca 2024
24.03 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 3 |
Zatoka Puck |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 |
Norda Karwia |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
Sokół II Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Latarnik Choczewo |
24 marca 2024
24.03 - 12:00 |
Arka Prusewo |
2 - 4 |
KP II Gdynia AP |
24 marca 2024
24.03 - 14:00 |
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Dąbrówka Linia |
1 - 0 |
Ajax Leśniewo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Zatoka Puck |
2 - 2 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 3 |
Norda Karwia |
6 kwietnia 2024
6.04 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Arka Prusewo |
22 maja 2024
22.05 - 18:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 3 |
LZS Kębłowo |
|
KP II Gdynia AP |
0 - 7 |
Cassubian AP |
7 kwietnia 2024
7.04 - 19:00 |
Huragan Smolno |
4 - 0 |
Puma Darżlubie |
7 kwietnia 2024
7.04 - 11:00 |
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Arka Prusewo |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
Cassubian AP |
12 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Ajax Leśniewo |
2 - 2 |
KP II Gdynia AP |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Norda Karwia |
1 - 4 |
Zatoka Puck |
13 kwietnia 2024
13.04 - 16:00 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
6 - 0 |
Puma Darżlubie |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:00 |
Dąbrówka Linia |
2 - 2 |
Huragan Smolno |
14 kwietnia 2024
14.04 - 15:00 |
LZS Kębłowo |
1 - 2 |
Latarnik Choczewo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 15:30 |
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Kaszuby Połchowo |
1 - 5 |
Ajax Leśniewo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 3 |
Cassubian AP |
|
Huragan Smolno |
2 - 3 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
KP II Gdynia AP |
0 - 2 |
Dąbrówka Linia |
21 kwietnia 2024
21.04 - 19:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 6 |
Norda Karwia |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
5 - 0 |
Arka Prusewo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 11:00 |
Zatoka Puck |
2 - 3 |
LZS Kębłowo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 15:00 |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | |
Norda Karwia |
1 - 5 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
LZS Kębłowo |
6 - 0 |
Puma Darżlubie |
27 kwietnia 2024
27.04 - 15:30 |
Cassubian AP |
2 - 3 |
Latarnik Choczewo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 16:00 |
Dąbrówka Linia |
4 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
28 kwietnia 2024
28.04 - 12:00 |
Arka Prusewo |
3 - 2 |
Zatoka Puck |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:30 |
Ajax Leśniewo |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
KP II Gdynia AP |
3 - 2 |
Huragan Smolno |
28 kwietnia 2024
28.04 - 19:00 |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | |
Zatoka Puck |
3 - 2 |
Cassubian AP |
4 maja 2024
4.05 - 11:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 2 |
Ajax Leśniewo |
4 maja 2024
4.05 - 11:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 3 |
Dąbrówka Linia |
|
Huragan Smolno |
2 - 2 |
Norda Karwia |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 3 |
KP II Gdynia AP |
4 maja 2024
4.05 - 16:30 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
8 - 0 |
LZS Kębłowo |
5 maja 2024
5.05 - 12:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 0 |
Arka Prusewo |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | |
Arka Prusewo |
2 - 3 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
11 maja 2024
11.05 - 17:30 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 3 |
Huragan Smolno |
11 maja 2024
11.05 - 16:30 |
Dąbrówka Linia |
4 - 0 |
Latarnik Choczewo |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Cassubian AP |
5 - 0 |
Puma Darżlubie |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
Ajax Leśniewo |
4 - 3 |
Zatoka Puck |
11 maja 2024
11.05 - 16:00 |
LZS Kębłowo |
6 - 0 |
Norda Karwia |
11 maja 2024
11.05 - 15:30 |
KP II Gdynia AP |
3 - 0 |
Lider Dębogórze |
|
|
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | |
Sokół II Bożepole Wielkie |
1 - 1 |
Cassubian AP |
18 maja 2024
18.05 - 15:00 |
Huragan Smolno |
- |
LZS Kębłowo |
19 maja 2024
19.05 - 11:00 |
Norda Karwia |
4 - 0 |
Arka Prusewo |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Lider Dębogórze |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
Puma Darżlubie |
2 - 5 |
Ajax Leśniewo |
19 maja 2024
19.05 - 11:00 |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Dąbrówka Linia |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 2 |
KP II Gdynia AP |
18 maja 2024
18.05 - 11:00 |
|
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | |
Ajax Leśniewo |
- |
Sokół II Bożepole Wielkie |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Dąbrówka Linia |
- |
Puma Darżlubie |
26 maja 2024
26.05 - 12:00 |
KP II Gdynia AP |
- |
Zatoka Puck |
26 maja 2024
26.05 - 19:00 |
Lider Dębogórze |
- |
Huragan Smolno |
|
Arka Prusewo |
- |
LZS Kębłowo |
26 maja 2024
26.05 - 12:00 |
Cassubian AP |
- |
Norda Karwia |
25 maja 2024
25.05 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Latarnik Choczewo |
25 maja 2024
25.05 - 15:00 |
|
Kolejka 24 - 30. maja 2024 [szczegóły] | |
LZS Kębłowo |
- |
Cassubian AP |
30 maja 2024
30.05 - 11:00 |
Puma Darżlubie |
- |
KP II Gdynia AP |
|
Sokół II Bożepole Wielkie |
- |
Dąbrówka Linia |
30 maja 2024
30.05 - 11:00 |
Norda Karwia |
- |
Ajax Leśniewo |
30 maja 2024
30.05 - 16:00 |
Latarnik Choczewo |
- |
Lider Dębogórze |
|
Zatoka Puck |
- |
Kaszuby Połchowo |
30 maja 2024
30.05 - 11:00 |
Huragan Smolno |
- |
Arka Prusewo |
30 maja 2024
30.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Sokół II Bożepole Wielkie |
- |
KP II Gdynia AP |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Lider Dębogórze |
- |
Zatoka Puck |
|
Kaszuby Połchowo |
- |
Puma Darżlubie |
1 czerwca 2024
1.06 - 14:00 |
Cassubian AP |
- |
Arka Prusewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Ajax Leśniewo |
- |
LZS Kębłowo |
1 czerwca 2024
1.06 - 16:00 |
Dąbrówka Linia |
- |
Norda Karwia |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Latarnik Choczewo |
- |
Huragan Smolno |
1 czerwca 2024
1.06 - 11:00 |
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | |
Puma Darżlubie |
- |
Lider Dębogórze |
|
Norda Karwia |
- |
KP II Gdynia AP |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Arka Prusewo |
- |
Ajax Leśniewo |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Zatoka Puck |
- |
Latarnik Choczewo |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Sokół II Bożepole Wielkie |
- |
Kaszuby Połchowo |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
LZS Kębłowo |
- |
Dąbrówka Linia |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
Huragan Smolno |
- |
Cassubian AP |
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 |
|