Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Silesia Miechowice Bytom |
1 - 2 |
Sośnica Gliwice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 11:00 |
Concordia Knurów |
0 - 5 |
Orzeł Miedary |
13 sierpnia 2022
13.08 - 15:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
4 - 1 |
Czarni Pyskowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
13 sierpnia 2022
13.08 - 16:00 |
Nitron Krupski Młyn |
0 - 5 |
Tempo Paniówki |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Start Sierakowice |
4 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 1 |
Przyszłość Ciochowice |
13 sierpnia 2022
13.08 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
4 - 0 |
Gwiazda Chudów |
14 sierpnia 2022
14.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
0 - 1 |
Concordia Knurów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 11:00 |
Orzeł Miedary |
8 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
6 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Tempo Paniówki |
2 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
17 sierpnia 2022
17.08 - 18:00 |
Czarni Pyskowice |
4 - 1 |
Silesia Miechowice Bytom |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
4 - 3 |
Gwiazda Chudów |
20 sierpnia 2022
20.08 - 15:30 |
Przyszłość Ciochowice |
1 - 5 |
Odra Miasteczko Śląskie |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 - 4 |
Start Sierakowice |
20 sierpnia 2022
20.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Start Sierakowice |
4 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Concordia Knurów |
0 - 3 |
Czarni Pyskowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
2 - 3 |
Olimpia Boruszowice |
7 września 2022
7.09 - 17:15 |
Odra Miasteczko Śląskie |
0 - 4 |
Orzeł Miedary |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 3 |
Tempo Paniówki |
18 listopada 2022
18.11 - 18:30 |
Nitron Krupski Młyn |
2 - 6 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 1 |
Sośnica Gliwice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Gwiazda Chudów |
5 - 0 |
Przyszłość Ciochowice |
24 sierpnia 2022
24.08 - 17:30 |
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
1 - 0 |
Odra Miasteczko Śląskie |
27 sierpnia 2022
27.08 - 11:00 |
Start Sierakowice |
2 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
27 sierpnia 2022
27.08 - 14:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
8 - 1 |
Przyszłość Ciochowice |
6 września 2022
6.09 - 17:00 |
Czarni Pyskowice |
3 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Orzeł Miedary |
3 - 0 |
Gwiazda Chudów |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
2 - 4 |
Silesia Miechowice Bytom |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Tempo Paniówki |
6 - 0 |
Concordia Knurów |
28 sierpnia 2022
28.08 - 15:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 - 2 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
27 sierpnia 2022
27.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 3/4. września 2022 [szczegóły] | |
Concordia Knurów |
3 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
Przyszłość Ciochowice |
1 - 4 |
Orzeł Miedary |
3 września 2022
3.09 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
2 - 1 |
Czarni Pyskowice |
4 września 2022
4.09 - 15:30 |
Silesia Miechowice Bytom |
3 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
3 września 2022
3.09 - 15:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 - 2 |
Start Sierakowice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Gwiazda Chudów |
0 - 2 |
Sośnica Gliwice |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 2 |
Tempo Paniówki |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Nitron Krupski Młyn |
0 - 2 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 września 2022
3.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 10/11. września 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
0 - 3 |
Przyszłość Ciochowice |
10 września 2022
10.09 - 11:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 1 |
Concordia Knurów |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Czarni Pyskowice |
0 - 2 |
Gwiazda Chudów |
10 września 2022
10.09 - 11:30 |
Start Sierakowice |
5 - 3 |
Silesia Miechowice Bytom |
11 września 2022
11.09 - 16:00 |
Nitron Krupski Młyn |
2 - 4 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Tempo Paniówki |
2 - 1 |
Odra Miasteczko Śląskie |
11 września 2022
11.09 - 15:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
1 - 3 |
Orzeł Miedary |
21 września 2022
21.09 - 16:30 |
Olimpia Boruszowice |
3 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
10 września 2022
10.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 17/18. września 2022 [szczegóły] | |
Concordia Knurów |
0 - 4 |
Start Sierakowice |
17 września 2022
17.09 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 3 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
17 września 2022
17.09 - 15:30 |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 - 0 |
Olimpia Boruszowice |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
5 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
17 września 2022
17.09 - 16:00 |
Gwiazda Chudów |
3 - 1 |
Tempo Paniówki |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 0 |
Czarni Pyskowice |
18 września 2022
18.09 - 15:00 |
Orzeł Miedary |
4 - 1 |
Sośnica Gliwice |
17 września 2022
17.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 24/25. września 2022 [szczegóły] | |
Tempo Paniówki |
5 - 2 |
Przyszłość Ciochowice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Start Sierakowice |
1 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
25 września 2022
25.09 - 16:00 |
Nitron Krupski Młyn |
0 - 3 |
Concordia Knurów |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
2 - 3 |
Silesia Miechowice Bytom |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
5 - 0 |
Odra Miasteczko Śląskie |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
4 - 0 |
Sośnica Gliwice |
24 września 2022
24.09 - 15:00 |
Olimpia Boruszowice |
1 - 6 |
Gwiazda Chudów |
25 września 2022
25.09 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
0 - 2 |
Orzeł Miedary |
24 września 2022
24.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 1/2. października 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
2 - 0 |
Czarni Pyskowice |
29 września 2022
29.09 - 19:30 |
Przyszłość Ciochowice |
2 - 1 |
Olimpia Boruszowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 0 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Orzeł Miedary |
0 - 0 |
Tempo Paniówki |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
3 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
2 - 1 |
Start Sierakowice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Gwiazda Chudów |
1 - 0 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Concordia Knurów |
2 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 października 2022
1.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 8/9. października 2022 [szczegóły] | |
Nitron Krupski Młyn |
2 - 4 |
Odra Miasteczko Śląskie |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Olimpia Boruszowice |
0 - 1 |
Orzeł Miedary |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Tempo Paniówki |
3 - 0 |
Sośnica Gliwice |
9 października 2022
9.10 - 15:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
0 - 1 |
Przyszłość Ciochowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
4 - 1 |
Concordia Knurów |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Start Sierakowice |
0 - 4 |
Gwiazda Chudów |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 3 |
Czarni Pyskowice |
8 października 2022
8.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 15/16. października 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
1 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
15 października 2022
15.10 - 11:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 4 |
Silesia Miechowice Bytom |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Gwiazda Chudów |
5 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Przyszłość Ciochowice |
1 - 4 |
Start Sierakowice |
16 października 2022
16.10 - 14:30 |
Concordia Knurów |
1 - 3 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
2 - 4 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
0 - 0 |
Tempo Paniówki |
15 października 2022
15.10 - 15:30 |
Orzeł Miedary |
5 - 0 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
15 października 2022
15.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 22/23. października 2022 [szczegóły] | |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 1 |
Tempo Paniówki |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Olimpia Boruszowice |
3 - 3 |
Czarni Pyskowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 2 |
Sośnica Gliwice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Nitron Krupski Młyn |
1 - 1 |
Przyszłość Ciochowice |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
2 - 1 |
Gwiazda Chudów |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 0 |
Odra Miasteczko Śląskie |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Concordia Knurów |
3 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
22 października 2022
22.10 - 11:00 |
Start Sierakowice |
1 - 2 |
Orzeł Miedary |
22 października 2022
22.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 29/30. października 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
2 - 2 |
Start Sierakowice |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Gwiazda Chudów |
0 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 0 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Tempo Paniówki |
3 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
30 października 2022
30.10 - 14:30 |
Czarni Pyskowice |
1 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Przyszłość Ciochowice |
1 - 0 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Orzeł Miedary |
6 - 1 |
Nitron Krupski Młyn |
29 października 2022
29.10 - 11:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
4 - 1 |
Concordia Knurów |
29 października 2022
29.10 - 14:00 |
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
0 - 3 |
Orzeł Miedary |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Start Sierakowice |
2 - 3 |
Czarni Pyskowice |
6 listopada 2022
6.11 - 14:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 1 |
Odra Miasteczko Śląskie |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Concordia Knurów |
2 - 5 |
Gwiazda Chudów |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Nitron Krupski Młyn |
0 - 3 |
Sośnica Gliwice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
3 - 1 |
Przyszłość Ciochowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
4 - 0 |
Olimpia Boruszowice |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
vo, na boisku 4-3 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
5 - 1 |
Tempo Paniówki |
5 listopada 2022
5.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
0 - 5 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
12 listopada 2022
12.11 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
2 - 2 |
Nitron Krupski Młyn |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Olimpia Boruszowice |
0 - 2 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Tempo Paniówki |
2 - 1 |
Start Sierakowice |
12 listopada 2022
12.11 - 11:00 |
Gwiazda Chudów |
0 - 5 |
Jedność 32 Przyszowice |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 0 |
Concordia Knurów |
13 listopada 2022
13.11 - 13:00 |
Orzeł Miedary |
3 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
12 listopada 2022
12.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2023 [szczegóły] | |
Sośnica Gliwice |
1 - 1 |
Silesia Miechowice Bytom |
19 marca 2023
19.03 - 11:00 |
Orzeł Miedary |
1 - 0 |
Concordia Knurów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
1 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Tempo Paniówki |
3 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
19 marca 2023
19.03 - 15:00 |
Olimpia Boruszowice |
1 - 2 |
Start Sierakowice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Przyszłość Ciochowice |
1 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Gwiazda Chudów |
3 - 4 |
Odra Miasteczko Śląskie |
18 marca 2023
18.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2023 [szczegóły] | |
Concordia Knurów |
2 - 0 |
Sośnica Gliwice |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 4 |
Orzeł Miedary |
25 marca 2023
25.03 - 15:00 |
Nitron Krupski Młyn |
1 - 4 |
Olimpia Boruszowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 2 |
Tempo Paniówki |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Silesia Miechowice Bytom |
1 - 2 |
Czarni Pyskowice |
26 marca 2023
26.03 - 11:00 |
Gwiazda Chudów |
2 - 4 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Odra Miasteczko Śląskie |
0 - 0 |
Przyszłość Ciochowice |
25 marca 2023
25.03 - 15:30 |
Start Sierakowice |
0 - 5 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
26 marca 2023
26.03 - 15:30 |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 - 3 |
Start Sierakowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 16:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 2 |
Concordia Knurów |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
3 - 3 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Orzeł Miedary |
3 - 2 |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Tempo Paniówki |
3 - 1 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 kwietnia 2023
2.04 - 15:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
0 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
1 kwietnia 2023
1.04 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
1 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 kwietnia 2023
1.04 - 11:00 |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 0 |
Gwiazda Chudów |
2 kwietnia 2023
2.04 - 12:00 |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Odra Miasteczko Śląskie |
2 - 0 |
Sośnica Gliwice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Nitron Krupski Młyn |
2 - 3 |
Start Sierakowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 2 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 2 |
Czarni Pyskowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Gwiazda Chudów |
1 - 3 |
Orzeł Miedary |
31 maja 2023
31.05 - 18:30 |
Silesia Miechowice Bytom |
7 - 0 |
Olimpia Boruszowice |
8 kwietnia 2023
8.04 - 13:00 |
Concordia Knurów |
0 - 0 |
Tempo Paniówki |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
4 - 0 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
8 kwietnia 2023
8.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 15/16. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Olimpia Boruszowice |
0 - 3 |
Concordia Knurów |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Orzeł Miedary |
7 - 0 |
Przyszłość Ciochowice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
0 - 1 |
Odra Miasteczko Śląskie |
15 kwietnia 2023
15.04 - 14:30 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
3 - 2 |
Silesia Miechowice Bytom |
15 kwietnia 2023
15.04 - 16:00 |
Start Sierakowice |
0 - 2 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
15 kwietnia 2023
15.04 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
1 - 1 |
Gwiazda Chudów |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:30 |
Tempo Paniówki |
3 - 0 |
Jedność 32 Przyszowice |
16 kwietnia 2023
16.04 - 15:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
5 - 1 |
Nitron Krupski Młyn |
15 kwietnia 2023
15.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 1 |
Sośnica Gliwice |
23 kwietnia 2023
23.04 - 15:30 |
Concordia Knurów |
1 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
22 kwietnia 2023
22.04 - 14:00 |
Gwiazda Chudów |
4 - 5 |
Czarni Pyskowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 5 |
Start Sierakowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 11:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 - 1 |
Tempo Paniówki |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Orzeł Miedary |
2 - 0 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
22 kwietnia 2023
22.04 - 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1 - 3 |
Olimpia Boruszowice |
22 kwietnia 2023
22.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2023 [szczegóły] | |
Start Sierakowice |
2 - 1 |
Concordia Knurów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
3 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
28 kwietnia 2023
28.04 - 17:30 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 4 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
27 kwietnia 2023
27.04 - 18:00 |
Olimpia Boruszowice |
0 - 1 |
Odra Miasteczko Śląskie |
29 kwietnia 2023
29.04 - 15:30 |
Nitron Krupski Młyn |
0 - 5 |
Silesia Miechowice Bytom |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Tempo Paniówki |
2 - 3 |
Gwiazda Chudów |
29 kwietnia 2023
29.04 - 11:00 |
Czarni Pyskowice |
2 - 2 |
Przyszłość Ciochowice |
29 kwietnia 2023
29.04 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
0 - 2 |
Orzeł Miedary |
27 kwietnia 2023
27.04 - 18:00 |
Kolejka 23 - 3. maja 2023 [szczegóły] | |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 3 |
Tempo Paniówki |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2 - 4 |
Start Sierakowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Concordia Knurów |
1 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
3 maja 2023
3.05 - 15:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
1 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
5 - 2 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
24 maja 2023
24.05 - 17:30 |
Sośnica Gliwice |
1 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
3 maja 2023
3.05 - 12:00 |
Gwiazda Chudów |
0 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Orzeł Miedary |
4 - 0 |
Czarni Pyskowice |
3 maja 2023
3.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2023 [szczegóły] | |
Czarni Pyskowice |
1 - 3 |
Sośnica Gliwice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
6 - 0 |
Przyszłość Ciochowice |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
1 - 3 |
Silesia Miechowice Bytom |
6 maja 2023
6.05 - 16:00 |
Tempo Paniówki |
0 - 3 |
Orzeł Miedary |
7 maja 2023
7.05 - 15:00 |
Nitron Krupski Młyn |
2 - 3 |
Jedność 32 Przyszowice |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Start Sierakowice |
1 - 4 |
Odra Miasteczko Śląskie |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
5 - 0 |
Gwiazda Chudów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
1 - 1 |
Concordia Knurów |
6 maja 2023
6.05 - 17:00 |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2023 [szczegóły] | |
Odra Miasteczko Śląskie |
4 - 3 |
Nitron Krupski Młyn |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0 - 3 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
13 maja 2023
13.05 - 11:00 |
Orzeł Miedary |
0 - 3 |
Olimpia Boruszowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Sośnica Gliwice |
3 - 1 |
Tempo Paniówki |
16 maja 2023
16.05 - 18:00 |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Concordia Knurów |
2 - 0 |
Silesia Miechowice Bytom |
13 maja 2023
13.05 - 15:00 |
Gwiazda Chudów |
0 - 3 |
Start Sierakowice |
13 maja 2023
13.05 - 17:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 2 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
13 maja 2023
13.05 - 18:00 |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2023 [szczegóły] | |
Olimpia Boruszowice |
3 - 4 |
Sośnica Gliwice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
1 - 1 |
Jedność 32 Przyszowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Nitron Krupski Młyn |
0 - 4 |
Gwiazda Chudów |
21 maja 2023
21.05 - 17:00 |
Start Sierakowice |
6 - 0 |
Przyszłość Ciochowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
0 - 1 |
Concordia Knurów |
20 maja 2023
20.05 - 16:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 3 |
Odra Miasteczko Śląskie |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Tempo Paniówki |
3 - 2 |
Czarni Pyskowice |
20 maja 2023
20.05 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 2 |
Orzeł Miedary |
20 maja 2023
20.05 - 11:00 |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2023 [szczegóły] | |
Tempo Paniówki |
2 - 3 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
28 maja 2023
28.05 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
1 - 3 |
Olimpia Boruszowice |
28 maja 2023
28.05 - 11:00 |
Sośnica Gliwice |
2 - 1 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
27 maja 2023
27.05 - 11:00 |
Przyszłość Ciochowice |
1 - 4 |
Nitron Krupski Młyn |
28 maja 2023
28.05 - 17:30 |
Gwiazda Chudów |
1 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 - 0 |
Silesia Miechowice Bytom |
27 maja 2023
27.05 - 11:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
5 - 0 |
Concordia Knurów |
28 maja 2023
28.05 - 17:00 |
Orzeł Miedary |
1 - 4 |
Start Sierakowice |
27 maja 2023
27.05 - 17:00 |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Start Sierakowice |
1 - 0 |
Sośnica Gliwice |
31 maja 2023
31.05 - 18:30 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 0 |
Gwiazda Chudów |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 3 |
Jedność 32 Przyszowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Olimpia Boruszowice |
2 - 0 |
Tempo Paniówki |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
0 - 4 |
Czarni Pyskowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 1 |
Przyszłość Ciochowice |
3 czerwca 2023
3.06 - 11:00 |
Nitron Krupski Młyn |
0 - 3 |
Orzeł Miedary |
3 czerwca 2023
3.06 - 17:00 |
Concordia Knurów |
1 - 2 |
Odra Miasteczko Śląskie |
3 czerwca 2023
3.06 - 15:00 |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2023 [szczegóły] | |
Orzeł Miedary |
3 - 1 |
ŁTS Łabędy Gliwice |
10 czerwca 2023
10.06 - 15:00 |
Czarni Pyskowice |
3 - 0 |
Start Sierakowice |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Odra Miasteczko Śląskie |
1 - 3 |
Jedność 32 Przyszowice |
11 czerwca 2023
11.06 - 17:00 |
Gwiazda Chudów |
1 - 5 |
Concordia Knurów |
11 czerwca 2023
11.06 - 11:00 |
Sośnica Gliwice |
5 - 0 |
Nitron Krupski Młyn |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Przyszłość Ciochowice |
0 - 5 |
Silesia Miechowice Bytom |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Olimpia Boruszowice |
2 - 1 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
10 czerwca 2023
10.06 - 17:00 |
Tempo Paniówki |
7 - 2 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
11 czerwca 2023
11.06 - 15:00 |
Kolejka 30 - 17/18. czerwca 2023 [szczegóły] | |
ŁTS Łabędy Gliwice |
3 - 1 |
Sośnica Gliwice |
17 czerwca 2023
17.06 - 16:00 |
Nitron Krupski Młyn |
1 - 5 |
Czarni Pyskowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Burza Borowa Wieś Mikołów |
2 - 2 |
Olimpia Boruszowice |
17 czerwca 2023
17.06 - 13:00 |
LKS Żyglin Miasteczko Śląskie |
2 - 2 |
Odra Miasteczko Śląskie |
17 czerwca 2023
17.06 - 15:00 |
Start Sierakowice |
3 - 1 |
Tempo Paniówki |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
3 - 1 |
Gwiazda Chudów |
17 czerwca 2023
17.06 - 17:00 |
Concordia Knurów |
3 - 1 |
Przyszłość Ciochowice |
16 czerwca 2023
16.06 - 19:00 |
Silesia Miechowice Bytom |
2 - 1 |
Orzeł Miedary |
7 czerwca 2023
7.06 - 18:30 |
|