kujawsko-pomorskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
Kolejka 1 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Widzew Łódź |
6 - 4 |
Futsal Szczecin |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
KS Gniezno |
2 - 5 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
TAF Toruń |
5 - 2 |
Dragon Bojano |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
UMKS Zgierz |
1 - 1 |
Futbalo Białystok |
26 września 2021
26.09 - 17:00 |
Podkowa Teqball Club |
1 - 5 |
Dynamik Toruń |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
BestDrive Piła |
7 - 1 |
Orlik Mosina |
25 września 2021
25.09 - 19:00 |
Kolejka 2 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
4 - 1 |
Orlik Mosina |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
Dynamik Toruń |
2 - 6 |
BestDrive Piła |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Futbalo Białystok |
6 - 4 |
Podkowa Teqball Club |
13 października 2021
13.10 - 21:00 |
Dragon Bojano |
4 - 7 |
UMKS Zgierz |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
11 - 3 |
TAF Toruń |
3 października 2021
3.10 - 17:00 |
Widzew Łódź |
5 - 0 |
KS Gniezno |
3 października 2021
3.10 - 16:00 |
Kolejka 3 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
KS Gniezno |
7 - 2 |
Futsal Szczecin |
9 października 2021
9.10 - 19:00 |
TAF Toruń |
2 - 9 |
Widzew Łódź |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
UMKS Zgierz |
2 - 5 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
10 października 2021
10.10 - 17:00 |
Podkowa Teqball Club |
5 - 5 |
Dragon Bojano |
18 grudnia 2021
18.12 - 16:00 |
BestDrive Piła |
4 - 6 |
Futbalo Białystok |
10 października 2021
10.10 - 12:00 |
Orlik Mosina |
3 - 1 |
Dynamik Toruń |
10 października 2021
10.10 - 14:30 |
Kolejka 4 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
3 - 1 |
Dynamik Toruń |
17 października 2021
17.10 - 19:00 |
Futbalo Białystok |
2 - 2 |
Orlik Mosina |
16 października 2021
16.10 - 20:00 |
Dragon Bojano |
9 - 5 |
BestDrive Piła |
17 października 2021
17.10 - 17:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
5 - 0 |
Podkowa Teqball Club |
11 listopada 2021
11.11 - 16:00 |
Widzew Łódź |
6 - 2 |
UMKS Zgierz |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
KS Gniezno |
2 - 3 |
TAF Toruń |
16 października 2021
16.10 - 17:00 |
Kolejka 5 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
TAF Toruń |
4 - 2 |
Futsal Szczecin |
24 października 2021
24.10 - 16:00 |
UMKS Zgierz |
2 - 3 |
KS Gniezno |
23 października 2021
23.10 - 17:00 |
Podkowa Teqball Club |
4 - 8 |
Widzew Łódź |
22 października 2021
22.10 - 20:00 |
BestDrive Piła |
8 - 2 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Orlik Mosina |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
24 października 2021
24.10 - 16:00 |
Dynamik Toruń |
6 - 3 |
Futbalo Białystok |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Kolejka 6 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
0 - 2 |
Futbalo Białystok |
31 października 2021
31.10 - 13:00 |
Dragon Bojano |
2 - 5 |
Dynamik Toruń |
31 października 2021
31.10 - 17:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
5 - 2 |
Orlik Mosina |
31 października 2021
31.10 - 17:00 |
Widzew Łódź |
5 - 2 |
BestDrive Piła |
30 października 2021
30.10 - 16:00 |
KS Gniezno |
4 - 2 |
Podkowa Teqball Club |
30 października 2021
30.10 - 17:00 |
TAF Toruń |
5 - 4 |
UMKS Zgierz |
31 października 2021
31.10 - 16:00 |
Kolejka 7 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
UMKS Zgierz |
7 - 3 |
Futsal Szczecin |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
Podkowa Teqball Club |
9 - 5 |
TAF Toruń |
7 listopada 2021
7.11 - 18:00 |
BestDrive Piła |
2 - 4 |
KS Gniezno |
7 listopada 2021
7.11 - 15:00 |
Orlik Mosina |
1 - 5 |
Widzew Łódź |
7 listopada 2021
7.11 - 15:15 |
Dynamik Toruń |
9 - 7 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
6 listopada 2021
6.11 - 18:00 |
Futbalo Białystok |
5 - 5 |
Dragon Bojano |
6 listopada 2021
6.11 - 20:00 |
Kolejka 8 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
6 - 1 |
Dragon Bojano |
14 listopada 2021
14.11 - 18:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
3 - 3 |
Futbalo Białystok |
14 listopada 2021
14.11 - 17:00 |
Widzew Łódź |
8 - 5 |
Dynamik Toruń |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
KS Gniezno |
0 - 1 |
Orlik Mosina |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
TAF Toruń |
6 - 3 |
BestDrive Piła |
13 listopada 2021
13.11 - 19:00 |
UMKS Zgierz |
3 - 4 |
Podkowa Teqball Club |
13 listopada 2021
13.11 - 17:00 |
Kolejka 9 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Podkowa Teqball Club |
3 - 7 |
Futsal Szczecin |
21 listopada 2021
21.11 - 16:00 |
BestDrive Piła |
8 - 4 |
UMKS Zgierz |
21 listopada 2021
21.11 - 15:00 |
Orlik Mosina |
7 - 1 |
TAF Toruń |
21 listopada 2021
21.11 - 16:00 |
Dynamik Toruń |
5 - 5 |
KS Gniezno |
20 listopada 2021
20.11 - 20:30 |
Futbalo Białystok |
2 - 9 |
Widzew Łódź |
20 listopada 2021
20.11 - 20:00 |
Dragon Bojano |
3 - 8 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
21 listopada 2021
21.11 - 17:00 |
Kolejka 10 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
0 - 4 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
28 listopada 2021
28.11 - 14:00 |
Widzew Łódź |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
28 listopada 2021
28.11 - 16:00 |
KS Gniezno |
1 - 1 |
Futbalo Białystok |
27 listopada 2021
27.11 - 19:00 |
TAF Toruń |
2 - 4 |
Dynamik Toruń |
27 listopada 2021
27.11 - 18:00 |
UMKS Zgierz |
1 - 2 |
Orlik Mosina |
28 listopada 2021
28.11 - 17:00 |
Podkowa Teqball Club |
3 - 5 |
BestDrive Piła |
27 listopada 2021
27.11 - 18:00 |
Kolejka 11 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] | |
BestDrive Piła |
7 - 2 |
Futsal Szczecin |
4 grudnia 2021
4.12 - 19:00 |
Orlik Mosina |
8 - 2 |
Podkowa Teqball Club |
4 grudnia 2021
4.12 - 17:15 |
UMKS Zgierz |
8 - 3 |
Dynamik Toruń |
4 grudnia 2021
4.12 - 16:00 |
Futbalo Białystok |
4 - 1 |
TAF Toruń |
4 grudnia 2021
4.12 - 19:00 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
KS Gniezno |
5 grudnia 2021
5.12 - 18:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
1 - 6 |
Widzew Łódź |
5 grudnia 2021
5.12 - 17:00 |
Kolejka 12 - 15/16. stycznia 2022 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
0 - 3 |
Widzew Łódź |
16 stycznia 2022
16.01 - 13:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
7 - 3 |
KS Gniezno |
16 stycznia 2022
16.01 - 17:00 |
Dragon Bojano |
6 - 2 |
TAF Toruń |
16 stycznia 2022
16.01 - 17:30 |
Futbalo Białystok |
8 - 3 |
UMKS Zgierz |
16 stycznia 2022
16.01 - 16:00 |
Dynamik Toruń |
9 - 1 |
Podkowa Teqball Club |
16 stycznia 2022
16.01 - 15:00 |
Orlik Mosina |
6 - 5 |
BestDrive Piła |
16 stycznia 2022
16.01 - 18:00 |
Kolejka 13 - 22/23. stycznia 2022 [szczegóły] | |
Orlik Mosina |
3 - 5 |
Futsal Szczecin |
27 lutego 2022
27.02 - 18:00 |
BestDrive Piła |
3 - 2 |
Dynamik Toruń |
23 stycznia 2022
23.01 - 18:00 |
Podkowa Teqball Club |
5 - 5 |
Futbalo Białystok |
4 lutego 2022
4.02 - 20:30 |
UMKS Zgierz |
1 - 4 |
Dragon Bojano |
22 stycznia 2022
22.01 - 19:00 |
TAF Toruń |
5 - 3 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
22 stycznia 2022
22.01 - 17:00 |
KS Gniezno |
2 - 8 |
Widzew Łódź |
22 stycznia 2022
22.01 - 19:00 |
Kolejka 14 - 29/30. stycznia 2022 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
8 - 5 |
KS Gniezno |
30 stycznia 2022
30.01 - 18:00 |
Widzew Łódź |
11 - 5 |
TAF Toruń |
30 stycznia 2022
30.01 - 17:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
8 - 2 |
UMKS Zgierz |
30 stycznia 2022
30.01 - 17:00 |
Dragon Bojano |
4 - 3 |
Podkowa Teqball Club |
2 marca 2022
2.03 - 20:00 |
Futbalo Białystok |
6 - 4 |
BestDrive Piła |
29 stycznia 2022
29.01 - 18:00 |
Dynamik Toruń |
2 - 2 |
Orlik Mosina |
30 stycznia 2022
30.01 - 15:00 |
Kolejka 15 - 12/13. lutego 2022 [szczegóły] | |
Dynamik Toruń |
4 - 2 |
Futsal Szczecin |
12 lutego 2022
12.02 - 14:00 |
Orlik Mosina |
2 - 3 |
Futbalo Białystok |
13 lutego 2022
13.02 - 14:00 |
BestDrive Piła |
2 - 4 |
Dragon Bojano |
13 lutego 2022
13.02 - 18:00 |
Podkowa Teqball Club |
4 - 2 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
13 lutego 2022
13.02 - 18:00 |
UMKS Zgierz |
1 - 4 |
Widzew Łódź |
12 lutego 2022
12.02 - 19:00 |
TAF Toruń |
2 - 3 |
KS Gniezno |
6 lutego 2022
6.02 - 17:30 |
Kolejka 16 - 19/20. lutego 2022 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
6 - 1 |
TAF Toruń |
20 lutego 2022
20.02 - 18:00 |
KS Gniezno |
1 - 5 |
UMKS Zgierz |
20 lutego 2022
20.02 - 16:00 |
Widzew Łódź |
5 - 2 |
Podkowa Teqball Club |
20 lutego 2022
20.02 - 17:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
4 - 1 |
BestDrive Piła |
20 lutego 2022
20.02 - 15:00 |
Dragon Bojano |
2 - 4 |
Orlik Mosina |
20 lutego 2022
20.02 - 17:00 |
Futbalo Białystok |
6 - 2 |
Dynamik Toruń |
19 lutego 2022
19.02 - 18:00 |
Kolejka 17 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | |
Futbalo Białystok |
6 - 2 |
Futsal Szczecin |
5 marca 2022
5.03 - 15:00 |
Dynamik Toruń |
5 - 1 |
Dragon Bojano |
5 marca 2022
5.03 - 14:00 |
Orlik Mosina |
4 - 1 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
5 marca 2022
5.03 - 15:45 |
BestDrive Piła |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
6 marca 2022
6.03 - 18:00 |
Podkowa Teqball Club |
7 - 5 |
KS Gniezno |
6 marca 2022
6.03 - 15:00 |
UMKS Zgierz |
6 - 2 |
TAF Toruń |
5 marca 2022
5.03 - 15:30 |
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
3 - 3 |
UMKS Zgierz |
12 marca 2022
12.03 - 19:30 |
TAF Toruń |
5 - 4 |
Podkowa Teqball Club |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
KS Gniezno |
3 - 3 |
BestDrive Piła |
12 marca 2022
12.03 - 18:00 |
Widzew Łódź |
2 - 3 |
Orlik Mosina |
13 marca 2022
13.03 - 17:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
6 - 5 |
Dynamik Toruń |
13 marca 2022
13.03 - 17:00 |
Dragon Bojano |
4 - 3 |
Futbalo Białystok |
13 marca 2022
13.03 - 17:00 |
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Dragon Bojano |
7 - 4 |
Futsal Szczecin |
20 marca 2022
20.03 - 17:00 |
Futbalo Białystok |
2 - 3 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
19 marca 2022
19.03 - 20:00 |
Dynamik Toruń |
4 - 4 |
Widzew Łódź |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Orlik Mosina |
3 - 4 |
KS Gniezno |
20 marca 2022
20.03 - 14:30 |
BestDrive Piła |
5 - 3 |
TAF Toruń |
20 marca 2022
20.03 - 18:00 |
UMKS Zgierz |
9 - 9 |
Podkowa Teqball Club |
10 marca 2022
10.03 - 20:00 |
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
6 - 4 |
Podkowa Teqball Club |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
UMKS Zgierz |
2 - 4 |
BestDrive Piła |
27 marca 2022
27.03 - 18:00 |
TAF Toruń |
1 - 6 |
Orlik Mosina |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
KS Gniezno |
4 - 0 |
Dynamik Toruń |
26 marca 2022
26.03 - 18:00 |
Widzew Łódź |
5 - 2 |
Futbalo Białystok |
27 lutego 2022
27.02 - 17:00 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
6 - 2 |
Dragon Bojano |
26 marca 2022
26.03 - 19:00 |
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
5 - 4 |
Futsal Szczecin |
3 kwietnia 2022
3.04 - 17:00 |
Dragon Bojano |
1 - 7 |
Widzew Łódź |
3 kwietnia 2022
3.04 - 17:00 |
Futbalo Białystok |
6 - 1 |
KS Gniezno |
3 kwietnia 2022
3.04 - 16:00 |
Dynamik Toruń |
3 - 3 |
TAF Toruń |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Orlik Mosina |
5 - 4 |
UMKS Zgierz |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
BestDrive Piła |
3 - 3 |
Podkowa Teqball Club |
3 kwietnia 2022
3.04 - 18:00 |
Kolejka 22 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Futsal Szczecin |
4 - 3 |
BestDrive Piła |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
Podkowa Teqball Club |
6 - 6 |
Orlik Mosina |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
Dynamik Toruń |
4 - 4 |
UMKS Zgierz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
TAF Toruń |
7 - 5 |
Futbalo Białystok |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
KS Gniezno |
3 - 3 |
Dragon Bojano |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
Widzew Łódź |
8 - 4 |
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska |
8 kwietnia 2022
8.04 - 20:00 |
|