Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Piast Żmigród |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 2 |
Polonia Bytom |
8 sierpnia 2021
8.08 - 13:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
3 - 0 |
Ślęza Wrocław |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Carina Gubin |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
1 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
8 sierpnia 2021
8.08 - 12:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
7 sierpnia 2021
7.08 - 17:00 |
Stal Brzeg |
2 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
7 sierpnia 2021
7.08 - 16:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
8 sierpnia 2021
8.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
2 - 4 |
Zagłębie II Lubin |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Stal Brzeg |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Górnik II Zabrze |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
6 - 0 |
Carina Gubin |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 2 |
Polonia Bytom |
13 sierpnia 2021
13.08 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 3 |
Miedź II Legnica |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Miedź II Legnica |
4 - 3 |
Piast Żmigród |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Carina Gubin |
0 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
0 - 2 |
Ślęza Wrocław |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
18 sierpnia 2021
18.08 - 19:00 |
Stal Brzeg |
2 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:30 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
18 sierpnia 2021
18.08 - 16:30 |
Kolejka 4 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
1 - 3 |
Lechia Zielona Góra |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 3 |
Stal Brzeg |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
6 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 2 |
Górnik II Zabrze |
22 sierpnia 2021
22.08 - 14:00 |
Carina Gubin |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Kolejka 5 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 - 2 |
Piast Żmigród |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 0 |
Miedź II Legnica |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Carina Gubin |
0 - 1 |
Odra Wodzisław Śląski |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Stal Brzeg |
1 - 2 |
Ślęza Wrocław |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Zagłębie II Lubin |
4 - 1 |
MKS Kluczbork |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
2 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
0 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
5 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
Foto-Higiena Gać |
2 - 2 |
Stal Brzeg |
4 września 2021
4.09 - 12:00 |
Polonia Bytom |
2 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Górnik II Zabrze |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 3 |
Carina Gubin |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 8. września 2021 [szczegóły] | |
LKS Goczałkowice Zdrój |
4 - 0 |
Piast Żmigród |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Carina Gubin |
0 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
7 września 2021
7.09 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
1 - 0 |
Miedź II Legnica |
8 września 2021
8.09 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
22 września 2021
22.09 - 19:00 |
Stal Brzeg |
1 - 3 |
Polonia Bytom |
8 września 2021
8.09 - 16:30 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
7 września 2021
7.09 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Ślęza Wrocław |
8 września 2021
8.09 - 16:30 |
Lechia Zielona Góra |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
8 września 2021
8.09 - 17:00 |
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 3 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
11 września 2021
11.09 - 15:30 |
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Foto-Higiena Gać |
2 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
11 września 2021
11.09 - 16:30 |
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Stal Brzeg |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
0 - 0 |
Górnik II Zabrze |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 0 |
Carina Gubin |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Carina Gubin |
4 - 1 |
Piast Żmigród |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Górnik II Zabrze |
0 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
4 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
18 września 2021
18.09 - 17:00 |
Stal Brzeg |
2 - 4 |
Miedź II Legnica |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Zagłębie II Lubin |
7 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
18 września 2021
18.09 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 0 |
Polonia Bytom |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Lechia Zielona Góra |
0 - 2 |
Foto-Higiena Gać |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
4 - 2 |
MKS Kluczbork |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
26 września 2021
26.09 - 16:30 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
25 września 2021
25.09 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
0 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Stal Brzeg |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Carina Gubin |
5 - 2 |
Górnik II Zabrze |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Górnik II Zabrze |
2 - 1 |
Piast Żmigród |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
0 - 3 |
Carina Gubin |
2 października 2021
2.10 - 17:00 |
Stal Brzeg |
0 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Zagłębie II Lubin |
5 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 2 |
Miedź II Legnica |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Lechia Zielona Góra |
3 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 5 |
Polonia Bytom |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 4 |
Ślęza Wrocław |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 6 |
Ślęza Wrocław |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
8 października 2021
8.10 - 16:00 |
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
9 października 2021
9.10 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
0 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
Carina Gubin |
1 - 0 |
Stal Brzeg |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Górnik II Zabrze |
1 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Karkonosze Jelenia Góra |
0 - 1 |
Piast Żmigród |
16 października 2021
16.10 - 16:00 |
Stal Brzeg |
0 - 1 |
Górnik II Zabrze |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
1 - 0 |
Carina Gubin |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
16 października 2021
16.10 - 14:30 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 1 |
Miedź II Legnica |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
16 października 2021
16.10 - 15:30 |
MKS Kluczbork |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
16 października 2021
16.10 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
0 - 2 |
Foto-Higiena Gać |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
4 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Ślęza Wrocław |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
23 października 2021
23.10 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
5 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 - 3 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
23 października 2021
23.10 - 13:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
23 października 2021
23.10 - 14:00 |
Carina Gubin |
1 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Górnik II Zabrze |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
0 - 1 |
Stal Brzeg |
23 października 2021
23.10 - 19:00 |
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Stal Brzeg |
0 - 1 |
Piast Żmigród |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
4 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Górnik II Zabrze |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Carina Gubin |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
0 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
30 października 2021
30.10 - 14:30 |
MKS Kluczbork |
1 - 3 |
Miedź II Legnica |
30 października 2021
30.10 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
3 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
31 października 2021
31.10 - 14:00 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 1 |
Polonia Bytom |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
5 - 0 |
MKS Kluczbork |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Carina Gubin |
1 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Karkonosze Jelenia Góra |
3 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
6 listopada 2021
6.11 - 17:00 |
Stal Brzeg |
1 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Zagłębie II Lubin |
5 - 3 |
Piast Żmigród |
28 listopada 2021
28.11 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 1 |
Stal Brzeg |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 2 |
Karkonosze Jelenia Góra |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
4 - 2 |
Górnik II Zabrze |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 2 |
Carina Gubin |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
14 listopada 2021
14.11 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
2 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 1 |
Miedź II Legnica |
13 listopada 2021
13.11 - 13:30 |
Polonia Bytom |
2 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
12 listopada 2021
12.11 - 13:30 |
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
2 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Miedź II Legnica |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
Ślęza Wrocław |
2 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Carina Gubin |
20 listopada 2021
20.11 - 16:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 2 |
Górnik II Zabrze |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
2 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 2 |
Stal Brzeg |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 3 |
Zagłębie II Lubin |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Rekord Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Piast Żmigród |
12 marca 2022
12.03 - 14:30 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
12 marca 2022
12.03 - 13:00 |
Stal Brzeg |
2 - 2 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
12 marca 2022
12.03 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
13 marca 2022
13.03 - 12:00 |
Carina Gubin |
0 - 0 |
Ślęza Wrocław |
12 marca 2022
12.03 - 13:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
12 marca 2022
12.03 - 13:00 |
Polonia Bytom |
2 - 4 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
13 marca 2022
13.03 - 13:00 |
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 1 |
Miedź II Legnica |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Polonia Bytom |
3 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 2 |
Carina Gubin |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 1 |
Górnik II Zabrze |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
4 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
19 marca 2022
19.03 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 1 |
Stal Brzeg |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 1 |
Zagłębie II Lubin |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Lechia Zielona Góra |
3 - 3 |
Piast Żmigród |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 4 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
3 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Stal Brzeg |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
0 - 1 |
Ślęza Wrocław |
26 marca 2022
26.03 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Polonia Bytom |
2 - 1 |
Carina Gubin |
25 marca 2022
25.03 - 15:30 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 5 |
Odra Wodzisław Śląski |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 - 2 |
Miedź II Legnica |
25 marca 2022
25.03 - 16:00 |
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Miedź II Legnica |
2 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 3 |
Carina Gubin |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Polonia Bytom |
1 - 2 |
Górnik II Zabrze |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 3 |
Karkonosze Jelenia Góra |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
Stal Brzeg |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
1 - 3 |
Zagłębie II Lubin |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
3 - 2 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Gwarek Tarnowskie Góry |
1 - 3 |
Piast Żmigród |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 0 |
MKS Kluczbork |
4 maja 2022
4.05 - 17:00 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 2 |
Ślęza Wrocław |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Stal Brzeg |
2 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
9 kwietnia 2022
9.04 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
3 - 3 |
Odra Wodzisław Śląski |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Carina Gubin |
1 - 2 |
Miedź II Legnica |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:00 |
Kolejka 24 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
3 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Carina Gubin |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
3 - 2 |
Górnik II Zabrze |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
15 kwietnia 2022
15.04 - 17:00 |
Polonia Bytom |
3 - 2 |
Stal Brzeg |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
4 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
0 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
4 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
2 - 1 |
Piast Żmigród |
4 maja 2022
4.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 0 |
Polonia Bytom |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
Stal Brzeg |
2 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
3 - 3 |
Miedź II Legnica |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
0 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Carina Gubin |
2 - 1 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:30 |
Kolejka 26 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
2 - 1 |
Carina Gubin |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:30 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 3 |
Górnik II Zabrze |
4 maja 2022
4.05 - 17:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
5 - 3 |
Karkonosze Jelenia Góra |
27 kwietnia 2022
27.04 - 16:00 |
Miedź II Legnica |
0 - 0 |
Stal Brzeg |
27 kwietnia 2022
27.04 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3 - 4 |
Zagłębie II Lubin |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
27 kwietnia 2022
27.04 - 16:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 4 |
Lechia Zielona Góra |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Ślęza Wrocław |
4 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
27 kwietnia 2022
27.04 - 16:00 |
MKS Kluczbork |
4 - 0 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
Kolejka 27 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
MKS Kluczbork |
4 - 1 |
Piast Żmigród |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
0 - 1 |
Ślęza Wrocław |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
3 - 1 |
Foto-Higiena Gać |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
1 - 2 |
Polonia Bytom |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
3 - 0 |
Odra Wodzisław Śląski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:30 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 1 |
Miedź II Legnica |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Stal Brzeg |
2 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Górnik II Zabrze |
3 - 1 |
Carina Gubin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Kolejka 28 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
1 - 3 |
Górnik II Zabrze |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Carina Gubin |
2 - 0 |
Karkonosze Jelenia Góra |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 0 |
Stal Brzeg |
7 maja 2022
7.05 - 13:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 0 |
Zagłębie II Lubin |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 4 |
Rekord Bielsko-Biała |
8 maja 2022
8.05 - 14:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Polonia Bytom |
1 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Foto-Higiena Gać |
2 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Ślęza Wrocław |
3 - 4 |
MKS Kluczbork |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Kolejka 29 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Ślęza Wrocław |
0 - 0 |
Piast Żmigród |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
5 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
0 - 5 |
Polonia Bytom |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 2 |
Odra Wodzisław Śląski |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
3 - 1 |
Miedź II Legnica |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Zagłębie II Lubin |
4 - 4 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
15 maja 2022
15.05 - 12:00 |
Stal Brzeg |
3 - 0 |
Carina Gubin |
13 maja 2022
13.05 - 18:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 0 |
Górnik II Zabrze |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 30 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 2 |
Karkonosze Jelenia Góra |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Górnik II Zabrze |
1 - 2 |
Stal Brzeg |
22 maja 2022
22.05 - 12:00 |
Carina Gubin |
0 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
0 - 3 |
Rekord Bielsko-Biała |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 6 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
22 maja 2022
22.05 - 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 2 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
21 maja 2022
21.05 - 14:00 |
Polonia Bytom |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Foto-Higiena Gać |
1 - 5 |
Ślęza Wrocław |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Kolejka 31 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Foto-Higiena Gać |
2 - 3 |
Piast Żmigród |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Ślęza Wrocław |
4 - 2 |
Polonia Bytom |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
2 - 4 |
Odra Wodzisław Śląski |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
6 - 0 |
Miedź II Legnica |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Lechia Zielona Góra |
3 - 0 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
28 maja 2022
28.05 - 14:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 2 |
Carina Gubin |
28 maja 2022
28.05 - 15:00 |
Zagłębie II Lubin |
5 - 1 |
Górnik II Zabrze |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Stal Brzeg |
3 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
0 - 5 |
Stal Brzeg |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 3 |
Zagłębie II Lubin |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Górnik II Zabrze |
2 - 1 |
Rekord Bielsko-Biała |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Carina Gubin |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
2 - 0 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
4 czerwca 2022
4.06 - 13:00 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 3 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Miedź II Legnica |
1 - 6 |
MKS Kluczbork |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
0 - 6 |
Ślęza Wrocław |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:30 |
Polonia Bytom |
9 - 0 |
Foto-Higiena Gać |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Kolejka 33 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Polonia Bytom |
5 - 0 |
Piast Żmigród |
11 czerwca 2022
11.06 - 18:00 |
Foto-Higiena Gać |
0 - 5 |
Odra Wodzisław Śląski |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Ślęza Wrocław |
4 - 1 |
Miedź II Legnica |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
MKS Kluczbork |
3 - 0 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
10 czerwca 2022
10.06 - 17:00 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
1 - 2 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
0 - 0 |
Carina Gubin |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:30 |
Lechia Zielona Góra |
3 - 2 |
Górnik II Zabrze |
11 czerwca 2022
11.06 - 14:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Karkonosze Jelenia Góra |
10 czerwca 2022
10.06 - 17:30 |
Zagłębie II Lubin |
3 - 2 |
Stal Brzeg |
10 czerwca 2022
10.06 - 18:00 |
Kolejka 34 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Piast Żmigród |
2 - 2 |
Zagłębie II Lubin |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Stal Brzeg |
2 - 6 |
Rekord Bielsko-Biała |
7 czerwca 2022
7.06 - 18:00 |
Karkonosze Jelenia Góra |
1 - 4 |
Lechia Zielona Góra |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Górnik II Zabrze |
2 - 1 |
Gwarek Tarnowskie Góry |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Carina Gubin |
1 - 4 |
Pniówek Pawłowice Śląskie |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
LKS Goczałkowice Zdrój |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Ślęza Wrocław |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Miedź II Legnica |
2 - 3 |
Foto-Higiena Gać |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
Odra Wodzisław Śląski |
1 - 0 |
Polonia Bytom |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:30 |
|