Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
LKS Trzebownisko |
1 - 1 |
Korona II Rzeszów |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Albatros Szufnarowa |
2 - 2 |
Rudnianka Rudna Wielka |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Heiro Rzeszów |
12 - 0 |
Diament Pstrągowa |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Grom Mogielnica |
1 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:30 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
1 - 2 |
Piast Nowa Wieś |
2 sierpnia 2020
2.08 - 14:00 |
Plantator Nienadówka |
1 - 0 |
Trzcianka Trzciana |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
ŁKS Łukawiec |
1 - 2 |
Novi Nosówka |
2 sierpnia 2020
2.08 - 11:00 |
Iskra Zgłobień |
2 - 3 |
Start Borek Stary |
2 sierpnia 2020
2.08 - 16:00 |
Pauza: Wisłok Strzyżów, |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
0 - 1 |
Start Borek Stary |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Novi Nosówka |
1 - 1 |
Iskra Zgłobień |
9 sierpnia 2020
9.08 - 12:00 |
Trzcianka Trzciana |
0 - 1 |
Wisłok Strzyżów |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Piast Nowa Wieś |
2 - 2 |
Plantator Nienadówka |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
4 - 9 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 14:00 |
Diament Pstrągowa |
0 - 1 |
Grom Mogielnica |
8 sierpnia 2020
8.08 - 18:00 |
Heiro Rzeszów |
0 - 0 |
Rudnianka Rudna Wielka |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
LKS Trzebownisko |
4 - 0 |
Albatros Szufnarowa |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Pauza: ŁKS Łukawiec, |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Albatros Szufnarowa |
2 - 2 |
Korona II Rzeszów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 11:00 |
Heiro Rzeszów |
1 - 1 |
LKS Trzebownisko |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Grom Mogielnica |
0 - 7 |
Rudnianka Rudna Wielka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
5 - 1 |
Diament Pstrągowa |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Plantator Nienadówka |
4 - 2 |
Victoria Budy Głogowskie |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Wisłok Strzyżów |
5 - 1 |
Piast Nowa Wieś |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:30 |
ŁKS Łukawiec |
1 - 0 |
Trzcianka Trzciana |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Start Borek Stary |
3 - 2 |
Novi Nosówka |
15 sierpnia 2020
15.08 - 13:30 |
Pauza: Iskra Zgłobień, |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
3 - 1 |
Novi Nosówka |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Trzcianka Trzciana |
1 - 2 |
Iskra Zgłobień |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Piast Nowa Wieś |
1 - 2 |
ŁKS Łukawiec |
15 września 2020
15.09 - 18:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
1 - 6 |
Wisłok Strzyżów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Diament Pstrągowa |
0 - 12 |
Plantator Nienadówka |
22 sierpnia 2020
22.08 - 11:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
2 - 2 |
Rudnianka Rudna Wielka |
20 sierpnia 2020
20.08 - 18:00 |
LKS Trzebownisko |
3 - 0 |
Grom Mogielnica |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Albatros Szufnarowa |
1 - 2 |
Heiro Rzeszów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 11:00 |
Pauza: Start Borek Stary, |
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
0 - 2 |
Heiro Rzeszów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Grom Mogielnica |
4 - 3 |
Albatros Szufnarowa |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
1 - 2 |
LKS Trzebownisko |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Plantator Nienadówka |
3 - 0 |
Rudnianka Rudna Wielka |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Wisłok Strzyżów |
8 - 1 |
Diament Pstrągowa |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
ŁKS Łukawiec |
5 - 2 |
Victoria Budy Głogowskie |
2 września 2020
2.09 - 17:00 |
Iskra Zgłobień |
2 - 3 |
Piast Nowa Wieś |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Start Borek Stary |
2 - 1 |
Trzcianka Trzciana |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:30 |
Pauza: Novi Nosówka, |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Trzcianka Trzciana |
1 - 1 |
Novi Nosówka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Piast Nowa Wieś |
1 - 1 |
Start Borek Stary |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
0 - 6 |
Iskra Zgłobień |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
ŁKS Łukawiec |
4 - 3 |
Diament Pstrągowa |
31 sierpnia 2020
31.08 - 17:30 |
Wisłok Strzyżów |
4 - 0 |
Rudnianka Rudna Wielka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
LKS Trzebownisko |
1 - 4 |
Plantator Nienadówka |
30 sierpnia 2020
30.08 - 15:00 |
Albatros Szufnarowa |
0 - 5 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
4 - 0 |
Grom Mogielnica |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Pauza: Korona II Rzeszów, |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Grom Mogielnica |
4 - 2 |
Korona II Rzeszów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
6 - 3 |
Heiro Rzeszów |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Plantator Nienadówka |
2 - 1 |
Albatros Szufnarowa |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Wisłok Strzyżów |
4 - 3 |
LKS Trzebownisko |
6 września 2020
6.09 - 16:30 |
ŁKS Łukawiec |
4 - 1 |
Rudnianka Rudna Wielka |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Diament Pstrągowa |
0 - 12 |
Iskra Zgłobień |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Start Borek Stary |
3 - 0 |
Victoria Budy Głogowskie |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Novi Nosówka |
2 - 5 |
Piast Nowa Wieś |
6 września 2020
6.09 - 12:00 |
Pauza: Trzcianka Trzciana, |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
1 - 3 |
Trzcianka Trzciana |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
3 - 6 |
Novi Nosówka |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Diament Pstrągowa |
0 - 5 |
Start Borek Stary |
13 września 2020
13.09 - 17:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 2 |
Rudnianka Rudna Wielka |
13 września 2020
13.09 - 11:30 |
LKS Trzebownisko |
3 - 2 |
ŁKS Łukawiec |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Albatros Szufnarowa |
1 - 5 |
Wisłok Strzyżów |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
1 - 2 |
Plantator Nienadówka |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Grom Mogielnica |
0 - 4 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
13 września 2020
13.09 - 11:30 |
Pauza: Piast Nowa Wieś, |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
3 - 0 |
Korona II Rzeszów |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Plantator Nienadówka |
2 - 0 |
Grom Mogielnica |
19 września 2020
19.09 - 16:30 |
Wisłok Strzyżów |
1 - 1 |
Heiro Rzeszów |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
ŁKS Łukawiec |
6 - 2 |
Albatros Szufnarowa |
20 września 2020
20.09 - 11:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 1 |
LKS Trzebownisko |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Start Borek Stary |
1 - 1 |
Rudnianka Rudna Wielka |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Novi Nosówka |
5 - 1 |
Diament Pstrągowa |
20 września 2020
20.09 - 12:00 |
Trzcianka Trzciana |
1 - 1 |
Piast Nowa Wieś |
19 września 2020
19.09 - 17:00 |
Pauza: Victoria Budy Głogowskie, |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
1 - 2 |
Piast Nowa Wieś |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
1 - 6 |
Trzcianka Trzciana |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
3 - 3 |
Novi Nosówka |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
LKS Trzebownisko |
0 - 6 |
Start Borek Stary |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Albatros Szufnarowa |
2 - 5 |
Iskra Zgłobień |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Heiro Rzeszów |
3 - 1 |
ŁKS Łukawiec |
26 września 2020
26.09 - 14:00 |
Grom Mogielnica |
1 - 4 |
Wisłok Strzyżów |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
0 - 1 |
Plantator Nienadówka |
27 września 2020
27.09 - 16:00 |
Pauza: Diament Pstrągowa, |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Plantator Nienadówka |
2 - 0 |
Korona II Rzeszów |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Wisłok Strzyżów |
1 - 0 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
ŁKS Łukawiec |
0 - 1 |
Grom Mogielnica |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 4 |
Heiro Rzeszów |
4 października 2020
4.10 - 11:30 |
Start Borek Stary |
3 - 1 |
Albatros Szufnarowa |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Novi Nosówka |
2 - 0 |
LKS Trzebownisko |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Trzcianka Trzciana |
1 - 0 |
Diament Pstrągowa |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Piast Nowa Wieś |
4 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Pauza: Rudnianka Rudna Wielka, |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
2 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Diament Pstrągowa |
1 - 6 |
Piast Nowa Wieś |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Trzcianka Trzciana |
2 - 1 |
Rudnianka Rudna Wielka |
10 października 2020
10.10 - 15:30 |
Albatros Szufnarowa |
1 - 2 |
Novi Nosówka |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Heiro Rzeszów |
3 - 1 |
Start Borek Stary |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Grom Mogielnica |
0 - 2 |
Iskra Zgłobień |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
8 - 0 |
ŁKS Łukawiec |
15 października 2020
15.10 - 19:00 |
Plantator Nienadówka |
2 - 2 |
Wisłok Strzyżów |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Pauza: LKS Trzebownisko, |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Wisłok Strzyżów |
5 - 0 |
Korona II Rzeszów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
ŁKS Łukawiec |
3 - 3 |
Plantator Nienadówka |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Iskra Zgłobień |
1 - 1 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
15 listopada 2020
15.11 - 12:00 |
Start Borek Stary |
3 - 1 |
Grom Mogielnica |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Novi Nosówka |
2 - 2 |
Heiro Rzeszów |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Trzcianka Trzciana |
0 - 1 |
LKS Trzebownisko |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Piast Nowa Wieś |
4 - 0 |
Rudnianka Rudna Wielka |
18 października 2020
18.10 - 12:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
4 - 1 |
Diament Pstrągowa |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Pauza: Albatros Szufnarowa, |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
4 - 0 |
Diament Pstrągowa |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
1 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
LKS Trzebownisko |
2 - 2 |
Piast Nowa Wieś |
14 listopada 2020
14.11 - 13:45 |
Albatros Szufnarowa |
1 - 1 |
Trzcianka Trzciana |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Grom Mogielnica |
1 - 1 |
Novi Nosówka |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
6 - 1 |
Start Borek Stary |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Plantator Nienadówka |
1 - 0 |
Iskra Zgłobień |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Wisłok Strzyżów |
2 - 2 |
ŁKS Łukawiec |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Pauza: Heiro Rzeszów, |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
ŁKS Łukawiec |
2 - 1 |
Korona II Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Iskra Zgłobień |
0 - 2 |
Wisłok Strzyżów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Start Borek Stary |
2 - 2 |
Plantator Nienadówka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Novi Nosówka |
0 - 4 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Trzcianka Trzciana |
1 - 6 |
Heiro Rzeszów |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Piast Nowa Wieś |
3 - 2 |
Albatros Szufnarowa |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
1 - 2 |
LKS Trzebownisko |
31 października 2020
31.10 - 12:00 |
Diament Pstrągowa |
0 - 4 |
Rudnianka Rudna Wielka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Pauza: Grom Mogielnica, |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
2 - 4 |
Rudnianka Rudna Wielka |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
LKS Trzebownisko |
2 - 1 |
Diament Pstrągowa |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Albatros Szufnarowa |
3 - 0 |
Victoria Budy Głogowskie |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Heiro Rzeszów |
1 - 1 |
Piast Nowa Wieś |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Grom Mogielnica |
0 - 2 |
Trzcianka Trzciana |
8 listopada 2020
8.11 - 11:30 |
Plantator Nienadówka |
3 - 1 |
Novi Nosówka |
18 listopada 2020
18.11 - 18:00 |
Wisłok Strzyżów |
5 - 2 |
Start Borek Stary |
8 listopada 2020
8.11 - 13:30 |
ŁKS Łukawiec |
1 - 1 |
Iskra Zgłobień |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Pauza: Grunwald Budziwój Rzeszów, |
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Iskra Zgłobień |
4 - 1 |
Korona II Rzeszów |
11 listopada 2020
11.11 - 11:30 |
Start Borek Stary |
1 - 1 |
ŁKS Łukawiec |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Novi Nosówka |
0 - 2 |
Wisłok Strzyżów |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Trzcianka Trzciana |
1 - 1 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Piast Nowa Wieś |
2 - 1 |
Grom Mogielnica |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
1 - 2 |
Heiro Rzeszów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Diament Pstrągowa |
4 - 2 |
Albatros Szufnarowa |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
0 - 1 |
LKS Trzebownisko |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Pauza: Plantator Nienadówka, |
Kolejka 23 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Novi Nosówka |
3 - 1 |
Trzcianka Trzciana |
25 kwietnia 2021
25.04 - 12:00 |
Start Borek Stary |
0 - 3 |
Piast Nowa Wieś |
24 kwietnia 2021
24.04 - 16:00 |
Iskra Zgłobień |
5 - 2 |
Victoria Budy Głogowskie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:30 |
Diament Pstrągowa |
2 - 3 |
ŁKS Łukawiec |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
0 - 5 |
Wisłok Strzyżów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Plantator Nienadówka |
0 - 3 |
LKS Trzebownisko |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
vo, na boisku 0-2 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
3 - 1 |
Albatros Szufnarowa |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Grom Mogielnica |
0 - 3 |
Heiro Rzeszów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:30 |
Pauza: Korona II Rzeszów, |
Kolejka 24 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
4 - 2 |
Grom Mogielnica |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Heiro Rzeszów |
1 - 3 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
2 maja 2021
2.05 - 11:00 |
Albatros Szufnarowa |
3 - 2 |
Plantator Nienadówka |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
LKS Trzebownisko |
2 - 2 |
Wisłok Strzyżów |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
0 - 3 |
ŁKS Łukawiec |
29 kwietnia 2021
29.04 - 17:00 |
Iskra Zgłobień |
10 - 1 |
Diament Pstrągowa |
2 maja 2021
2.05 - 11:30 |
Victoria Budy Głogowskie |
0 - 1 |
Start Borek Stary |
2 maja 2021
2.05 - 14:00 |
Piast Nowa Wieś |
1 - 1 |
Novi Nosówka |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Pauza: Trzcianka Trzciana, |
Kolejka 25 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
Trzcianka Trzciana |
1 - 4 |
Korona II Rzeszów |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Novi Nosówka |
0 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Start Borek Stary |
5 - 3 |
Diament Pstrągowa |
8 maja 2021
8.05 - 17:30 |
Rudnianka Rudna Wielka |
0 - 3 |
Iskra Zgłobień |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
ŁKS Łukawiec |
0 - 3 |
LKS Trzebownisko |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Wisłok Strzyżów |
2 - 1 |
Albatros Szufnarowa |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Plantator Nienadówka |
2 - 2 |
Heiro Rzeszów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
3 - 1 |
Grom Mogielnica |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Pauza: Piast Nowa Wieś, |
Kolejka 26 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
0 - 2 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Grom Mogielnica |
1 - 0 |
Plantator Nienadówka |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
1 - 2 |
Wisłok Strzyżów |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Albatros Szufnarowa |
3 - 5 |
ŁKS Łukawiec |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
LKS Trzebownisko |
0 - 1 |
Iskra Zgłobień |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
2 - 3 |
Start Borek Stary |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Diament Pstrągowa |
2 - 0 |
Novi Nosówka |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Piast Nowa Wieś |
5 - 0 |
Trzcianka Trzciana |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Pauza: Victoria Budy Głogowskie, |
Kolejka 18 - 19. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
2 - 4 |
LKS Trzebownisko |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
3 - 0 |
Albatros Szufnarowa |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Diament Pstrągowa |
1 - 5 |
Heiro Rzeszów |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
2 - 2 |
Grom Mogielnica |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Piast Nowa Wieś |
2 - 4 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Trzcianka Trzciana |
2 - 5 |
Plantator Nienadówka |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Novi Nosówka |
1 - 2 |
ŁKS Łukawiec |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Start Borek Stary |
0 - 0 |
Iskra Zgłobień |
19 maja 2021
19.05 - 18:00 |
Pauza: Wisłok Strzyżów, |
Kolejka 27 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Piast Nowa Wieś |
0 - 2 |
Korona II Rzeszów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Trzcianka Trzciana |
1 - 2 |
Victoria Budy Głogowskie |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Novi Nosówka |
1 - 2 |
Rudnianka Rudna Wielka |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Start Borek Stary |
2 - 4 |
LKS Trzebownisko |
22 maja 2021
22.05 - 16:00 |
Iskra Zgłobień |
4 - 3 |
Albatros Szufnarowa |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
ŁKS Łukawiec |
0 - 1 |
Heiro Rzeszów |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Wisłok Strzyżów |
10 - 1 |
Grom Mogielnica |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Plantator Nienadówka |
2 - 2 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Pauza: Diament Pstrągowa, |
Kolejka 28 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
3 - 5 |
Plantator Nienadówka |
30 maja 2021
30.05 - 16:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
2 - 1 |
Wisłok Strzyżów |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Grom Mogielnica |
2 - 1 |
ŁKS Łukawiec |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
1 - 0 |
Iskra Zgłobień |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Albatros Szufnarowa |
2 - 6 |
Start Borek Stary |
30 maja 2021
30.05 - 17:00 |
LKS Trzebownisko |
3 - 0 |
Novi Nosówka |
29 maja 2021
29.05 - 18:00 |
Diament Pstrągowa |
3 - 2 |
Trzcianka Trzciana |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
3 - 3 |
Piast Nowa Wieś |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Pauza: Rudnianka Rudna Wielka, |
Kolejka 29 - 2/3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Victoria Budy Głogowskie |
1 - 3 |
Korona II Rzeszów |
2 czerwca 2021
2.06 - 17:00 |
Piast Nowa Wieś |
2 - 0 |
Diament Pstrągowa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
4 - 1 |
Trzcianka Trzciana |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Novi Nosówka |
3 - 3 |
Albatros Szufnarowa |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Start Borek Stary |
0 - 2 |
Heiro Rzeszów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Iskra Zgłobień |
5 - 1 |
Grom Mogielnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:30 |
ŁKS Łukawiec |
1 - 6 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Wisłok Strzyżów |
3 - 0 |
Plantator Nienadówka |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pauza: LKS Trzebownisko, |
Kolejka 30 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
3 - 7 |
Wisłok Strzyżów |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Plantator Nienadówka |
3 - 0 |
ŁKS Łukawiec |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
2 - 0 |
Iskra Zgłobień |
6 czerwca 2021
6.06 - 16:00 |
Grom Mogielnica |
2 - 4 |
Start Borek Stary |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Heiro Rzeszów |
2 - 1 |
Novi Nosówka |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
LKS Trzebownisko |
1 - 1 |
Trzcianka Trzciana |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
3 - 1 |
Piast Nowa Wieś |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Diament Pstrągowa |
1 - 3 |
Victoria Budy Głogowskie |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Pauza: Albatros Szufnarowa, |
Kolejka 19 - 9. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Start Borek Stary |
3 - 1 |
Korona II Rzeszów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Iskra Zgłobień |
0 - 2 |
Novi Nosówka |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:30 |
Wisłok Strzyżów |
6 - 1 |
Trzcianka Trzciana |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Plantator Nienadówka |
0 - 2 |
Piast Nowa Wieś |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
2 - 0 |
Victoria Budy Głogowskie |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Grom Mogielnica |
2 - 2 |
Diament Pstrągowa |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
0 - 2 |
Heiro Rzeszów |
9 czerwca 2021
9.06 - 18:00 |
Albatros Szufnarowa |
0 - 2 |
LKS Trzebownisko |
9 czerwca 2021
9.06 - 17:00 |
Pauza: ŁKS Łukawiec, |
Kolejka 31 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Diament Pstrągowa |
2 - 6 |
Korona II Rzeszów |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
1 - 1 |
Rudnianka Rudna Wielka |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:30 |
Piast Nowa Wieś |
0 - 0 |
LKS Trzebownisko |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
Trzcianka Trzciana |
4 - 1 |
Albatros Szufnarowa |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Novi Nosówka |
3 - 2 |
Grom Mogielnica |
13 czerwca 2021
13.06 - 12:00 |
Start Borek Stary |
1 - 5 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Iskra Zgłobień |
4 - 2 |
Plantator Nienadówka |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:30 |
ŁKS Łukawiec |
0 - 1 |
Wisłok Strzyżów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Pauza: Heiro Rzeszów, |
Kolejka 32 - 16. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
3 - 6 |
ŁKS Łukawiec |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Wisłok Strzyżów |
7 - 0 |
Iskra Zgłobień |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Plantator Nienadówka |
2 - 1 |
Start Borek Stary |
22 czerwca 2021
22.06 - 18:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
8 - 1 |
Novi Nosówka |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Heiro Rzeszów |
0 - 0 |
Trzcianka Trzciana |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Albatros Szufnarowa |
0 - 2 |
Piast Nowa Wieś |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
LKS Trzebownisko |
4 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
5 - 0 |
Diament Pstrągowa |
16 czerwca 2021
16.06 - 18:30 |
Pauza: Grom Mogielnica, |
Kolejka 20 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
1 - 0 |
Albatros Szufnarowa |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
LKS Trzebownisko |
1 - 1 |
Heiro Rzeszów |
20 czerwca 2021
20.06 - 16:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
2 - 0 |
Grom Mogielnica |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Diament Pstrągowa |
0 - 7 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
2 - 1 |
Plantator Nienadówka |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Piast Nowa Wieś |
0 - 4 |
Wisłok Strzyżów |
19 czerwca 2021
19.06 - 18:00 |
Trzcianka Trzciana |
1 - 2 |
ŁKS Łukawiec |
19 czerwca 2021
19.06 - 14:00 |
Novi Nosówka |
2 - 2 |
Start Borek Stary |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Pauza: Iskra Zgłobień, |
Kolejka 21 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Novi Nosówka |
3 - 2 |
Korona II Rzeszów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Iskra Zgłobień |
3 - 0 |
Trzcianka Trzciana |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
ŁKS Łukawiec |
6 - 3 |
Piast Nowa Wieś |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Wisłok Strzyżów |
4 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
27 czerwca 2021
27.06 - 15:00 |
Plantator Nienadówka |
6 - 2 |
Diament Pstrągowa |
27 czerwca 2021
27.06 - 16:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
1 - 2 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Grom Mogielnica |
0 - 3 |
LKS Trzebownisko |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Heiro Rzeszów |
4 - 2 |
Albatros Szufnarowa |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Pauza: Start Borek Stary, |
Kolejka 22 - 30. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Heiro Rzeszów |
1 - 3 |
Korona II Rzeszów |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Albatros Szufnarowa |
4 - 2 |
Grom Mogielnica |
30 czerwca 2021
30.06 - 17:00 |
LKS Trzebownisko |
3 - 2 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Rudnianka Rudna Wielka |
4 - 3 |
Plantator Nienadówka |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Diament Pstrągowa |
1 - 10 |
Wisłok Strzyżów |
1 lipca 2021
1.07 - 18:30 |
Victoria Budy Głogowskie |
1 - 3 |
ŁKS Łukawiec |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Piast Nowa Wieś |
2 - 6 |
Iskra Zgłobień |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
Trzcianka Trzciana |
0 - 3 |
Start Borek Stary |
30 czerwca 2021
30.06 - 18:00 |
vo, na boisku 2-2 |
Pauza: Novi Nosówka, |
Kolejka 33 - 3/4. lipca 2021 [szczegóły] | |
Rudnianka Rudna Wielka |
2 - 6 |
Korona II Rzeszów |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Diament Pstrągowa |
0 - 8 |
LKS Trzebownisko |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Victoria Budy Głogowskie |
3 - 2 |
Albatros Szufnarowa |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Piast Nowa Wieś |
3 - 2 |
Heiro Rzeszów |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Trzcianka Trzciana |
2 - 1 |
Grom Mogielnica |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Novi Nosówka |
2 - 3 |
Plantator Nienadówka |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Start Borek Stary |
3 - 1 |
Wisłok Strzyżów |
3 lipca 2021
3.07 - 11:00 |
Iskra Zgłobień |
5 - 3 |
ŁKS Łukawiec |
4 lipca 2021
4.07 - 11:00 |
Pauza: Grunwald Budziwój Rzeszów, |
Kolejka 34 - 10/11. lipca 2021 [szczegóły] | |
Korona II Rzeszów |
0 - 4 |
Iskra Zgłobień |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
ŁKS Łukawiec |
3 - 1 |
Start Borek Stary |
8 lipca 2021
8.07 - 18:00 |
Wisłok Strzyżów |
7 - 0 |
Novi Nosówka |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Grunwald Budziwój Rzeszów |
6 - 1 |
Trzcianka Trzciana |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Grom Mogielnica |
7 - 1 |
Piast Nowa Wieś |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Heiro Rzeszów |
2 - 1 |
Victoria Budy Głogowskie |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
Albatros Szufnarowa |
5 - 1 |
Diament Pstrągowa |
11 lipca 2021
11.07 - 11:00 |
LKS Trzebownisko |
9 - 0 |
Rudnianka Rudna Wielka |
9 lipca 2021
9.07 - 18:00 |
Pauza: Plantator Nienadówka, . |
|