Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
31 lipca 2021
31.07 - 20:30 |
Widzew Łódź |
3 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 sierpnia 2021
1.08 - 12:40 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 sierpnia 2021
1.08 - 15:00 |
Odra Opole |
1 - 4 |
Miedź Legnica |
30 lipca 2021
30.07 - 18:00 |
GKS Katowice |
2 - 2 |
Resovia Rzeszów |
31 lipca 2021
31.07 - 12:40 |
GKS Tychy |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
30 lipca 2021
30.07 - 20:30 |
Stomil Olsztyn |
1 - 2 |
Chrobry Głogów |
1 sierpnia 2021
1.08 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
30 lipca 2021
30.07 - 20:00 |
GKS Jastrzębie |
0 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
31 lipca 2021
31.07 - 18:00 |
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Korona Kielce |
3 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
9 sierpnia 2021
9.08 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
3 - 2 |
Skra Częstochowa |
8 sierpnia 2021
8.08 - 18:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
GKS Tychy |
6 sierpnia 2021
6.08 - 18:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
GKS Katowice |
7 sierpnia 2021
7.08 - 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 3 |
Odra Opole |
6 sierpnia 2021
6.08 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Widzew Łódź |
8 sierpnia 2021
8.08 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn |
8 sierpnia 2021
8.08 - 15:00 |
Górnik Polkowice |
0 - 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
7 sierpnia 2021
7.08 - 18:00 |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Chrobry Głogów |
7 sierpnia 2021
7.08 - 20:30 |
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Widzew Łódź |
2 - 0 |
Chrobry Głogów |
15 sierpnia 2021
15.08 - 12:40 |
Górnik Polkowice |
2 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
15 sierpnia 2021
15.08 - 15:00 |
Odra Opole |
1 - 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
15 sierpnia 2021
15.08 - 18:00 |
GKS Katowice |
2 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
14 sierpnia 2021
14.08 - 20:30 |
GKS Tychy |
0 - 3 |
Miedź Legnica |
13 sierpnia 2021
13.08 - 20:30 |
Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
12 sierpnia 2021
12.08 - 20:00 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 2 |
ŁKS Łódź |
13 sierpnia 2021
13.08 - 18:00 |
Stomil Olsztyn |
0 - 1 |
Arka Gdynia |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:40 |
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
0 - 1 |
Korona Kielce |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
2 - 2 |
GKS Jastrzębie |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
17 sierpnia 2021
17.08 - 18:00 |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Skra Częstochowa |
17 sierpnia 2021
17.08 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 0 |
GKS Tychy |
17 sierpnia 2021
17.08 - 20:30 |
Odra Opole |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
19 sierpnia 2021
19.08 - 18:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Widzew Łódź |
18 sierpnia 2021
18.08 - 20:30 |
GKS Katowice |
0 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
19 sierpnia 2021
19.08 - 20:30 |
Górnik Polkowice |
0 - 0 |
Chrobry Głogów |
19 sierpnia 2021
19.08 - 18:00 |
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Widzew Łódź |
2 - 0 |
Stomil Olsztyn |
21 sierpnia 2021
21.08 - 20:30 |
Górnik Polkowice |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
22 sierpnia 2021
22.08 - 15:00 |
Odra Opole |
1 - 0 |
Chrobry Głogów |
23 sierpnia 2021
23.08 - 18:00 |
GKS Katowice |
3 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:40 |
GKS Tychy |
2 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
22 sierpnia 2021
22.08 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 0 |
Skra Częstochowa |
23 sierpnia 2021
23.08 - 20:30 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
20 sierpnia 2021
20.08 - 18:00 |
GKS Jastrzębie |
1 - 1 |
Resovia Rzeszów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:40 |
Korona Kielce |
1 - 0 |
ŁKS Łódź |
21 sierpnia 2021
21.08 - 18:00 |
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
0 - 3 |
ŁKS Łódź |
27 sierpnia 2021
27.08 - 20:30 |
Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
Korona Kielce |
27 sierpnia 2021
27.08 - 18:00 |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
GKS Jastrzębie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
4 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
17 listopada 2021
17.11 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
GKS Tychy |
29 sierpnia 2021
29.08 - 19:45 |
Chrobry Głogów |
4 - 0 |
GKS Katowice |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:40 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Odra Opole |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:40 |
Widzew Łódź |
4 - 2 |
Górnik Polkowice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 18:00 |
Kolejka 7 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Górnik Polkowice |
2 - 2 |
Stomil Olsztyn |
16 września 2021
16.09 - 20:30 |
Odra Opole |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
5 września 2021
5.09 - 18:00 |
GKS Katowice |
2 - 4 |
Arka Gdynia |
16 września 2021
16.09 - 18:00 |
GKS Tychy |
1 - 0 |
Chrobry Głogów |
16 września 2021
16.09 - 20:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Skra Częstochowa |
4 września 2021
4.09 - 12:40 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
15 września 2021
15.09 - 18:00 |
GKS Jastrzębie |
0 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
5 września 2021
5.09 - 15:00 |
Korona Kielce |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
3 września 2021
3.09 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
0 - 3 |
Resovia Rzeszów |
5 września 2021
5.09 - 12:40 |
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
4 - 2 |
Resovia Rzeszów |
13 września 2021
13.09 - 18:00 |
Miedź Legnica |
0 - 2 |
ŁKS Łódź |
11 września 2021
11.09 - 20:30 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 3 |
Korona Kielce |
11 września 2021
11.09 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
0 - 3 |
Sandecja Nowy Sącz |
11 września 2021
11.09 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Chrobry Głogów |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
10 września 2021
10.09 - 15:00 |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
GKS Tychy |
12 września 2021
12.09 - 12:40 |
Widzew Łódź |
3 - 1 |
GKS Katowice |
10 września 2021
10.09 - 20:30 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
Odra Opole |
12 września 2021
12.09 - 18:00 |
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Odra Opole |
2 - 0 |
Stomil Olsztyn |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 1 |
GKS Katowice |
20 września 2021
20.09 - 20:30 |
GKS Tychy |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
19 września 2021
19.09 - 12:40 |
Skra Częstochowa |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
20 września 2021
20.09 - 18:00 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 2 |
Chrobry Głogów |
19 września 2021
19.09 - 18:00 |
GKS Jastrzębie |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
17 września 2021
17.09 - 18:00 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
18 września 2021
18.09 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
18 września 2021
18.09 - 12:40 |
Resovia Rzeszów |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
19 października 2021
19.10 - 18:00 |
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 0 |
Resovia Rzeszów |
26 września 2021
26.09 - 12:40 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 - 1 |
ŁKS Łódź |
26 września 2021
26.09 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Korona Kielce |
27 września 2021
27.09 - 18:00 |
Chrobry Głogów |
2 - 0 |
GKS Jastrzębie |
25 września 2021
25.09 - 20:30 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
25 września 2021
25.09 - 18:00 |
Widzew Łódź |
4 - 0 |
Skra Częstochowa |
24 września 2021
24.09 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
0 - 1 |
GKS Tychy |
24 września 2021
24.09 - 20:30 |
Odra Opole |
4 - 2 |
GKS Katowice |
25 września 2021
25.09 - 12:40 |
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Katowice |
2 - 1 |
Stomil Olsztyn |
3 października 2021
3.10 - 18:00 |
GKS Tychy |
2 - 1 |
Odra Opole |
3 października 2021
3.10 - 12:40 |
Górnik Polkowice |
0 - 0 |
Skra Częstochowa |
3 października 2021
3.10 - 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 1 |
Widzew Łódź |
2 października 2021
2.10 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
1 - 5 |
Arka Gdynia |
4 października 2021
4.10 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 2 |
Chrobry Głogów |
2 października 2021
2.10 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 października 2021
1.10 - 20:30 |
Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 października 2021
2.10 - 20:30 |
Miedź Legnica |
4 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 października 2021
1.10 - 18:00 |
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
2 - 4 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
21 października 2021
21.10 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 3 |
Miedź Legnica |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Resovia Rzeszów |
10 października 2021
10.10 - 12:40 |
Chrobry Głogów |
1 - 0 |
ŁKS Łódź |
1 grudnia 2021
1.12 - 18:00 |
Arka Gdynia |
0 - 0 |
Korona Kielce |
8 października 2021
8.10 - 17:30 |
Widzew Łódź |
3 - 1 |
GKS Jastrzębie |
10 października 2021
10.10 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
0 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
20 października 2021
20.10 - 18:00 |
Odra Opole |
1 - 0 |
Skra Częstochowa |
20 października 2021
20.10 - 20:30 |
GKS Katowice |
2 - 2 |
GKS Tychy |
9 października 2021
9.10 - 12:40 |
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
GKS Tychy |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn |
18 października 2021
18.10 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
GKS Katowice |
16 października 2021
16.10 - 20:30 |
Puszcza Niepołomice |
3 - 0 |
Odra Opole |
15 października 2021
15.10 - 18:00 |
GKS Jastrzębie |
3 - 1 |
Górnik Polkowice |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Widzew Łódź |
15 października 2021
15.10 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
17 października 2021
17.10 - 12:40 |
Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
Chrobry Głogów |
16 października 2021
16.10 - 12:40 |
Miedź Legnica |
4 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
16 października 2021
16.10 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
16 października 2021
16.10 - 18:00 |
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
1 - 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
25 października 2021
25.10 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
24 października 2021
24.10 - 12:40 |
Chrobry Głogów |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
22 października 2021
22.10 - 20:30 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Resovia Rzeszów |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Widzew Łódź |
2 - 2 |
ŁKS Łódź |
24 października 2021
24.10 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
2 - 2 |
Korona Kielce |
23 października 2021
23.10 - 12:40 |
Odra Opole |
2 - 2 |
GKS Jastrzębie |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
GKS Katowice |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
23 października 2021
23.10 - 18:00 |
GKS Tychy |
0 - 0 |
Skra Częstochowa |
23 października 2021
23.10 - 20:30 |
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
29 października 2021
29.10 - 18:00 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 2 |
GKS Tychy |
31 października 2021
31.10 - 20:30 |
GKS Jastrzębie |
0 - 0 |
GKS Katowice |
30 października 2021
30.10 - 12:40 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
Odra Opole |
29 października 2021
29.10 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
30 października 2021
30.10 - 20:30 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
Widzew Łódź |
30 października 2021
30.10 - 18:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
31 października 2021
31.10 - 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Chrobry Głogów |
31 października 2021
31.10 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
31 października 2021
31.10 - 15:00 |
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
3 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
7 listopada 2021
7.11 - 15:00 |
Chrobry Głogów |
1 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
6 listopada 2021
6.11 - 18:00 |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
5 listopada 2021
5.11 - 20:30 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
7 listopada 2021
7.11 - 12:40 |
Resovia Rzeszów |
0 - 0 |
Górnik Polkowice |
7 listopada 2021
7.11 - 18:00 |
Odra Opole |
3 - 0 |
ŁKS Łódź |
5 listopada 2021
5.11 - 18:00 |
GKS Katowice |
1 - 0 |
Korona Kielce |
6 listopada 2021
6.11 - 12:40 |
GKS Tychy |
4 - 1 |
GKS Jastrzębie |
6 listopada 2021
6.11 - 20:30 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 2 |
Skra Częstochowa |
5 listopada 2021
5.11 - 18:00 |
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Puszcza Niepołomice |
0 - 2 |
Stomil Olsztyn |
12 listopada 2021
12.11 - 18:00 |
GKS Jastrzębie |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
14 listopada 2021
14.11 - 12:40 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
GKS Tychy |
24 listopada 2021
24.11 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
1 - 0 |
GKS Katowice |
13 listopada 2021
13.11 - 18:00 |
Resovia Rzeszów |
3 - 3 |
Odra Opole |
12 listopada 2021
12.11 - 17:30 |
Miedź Legnica |
3 - 1 |
Górnik Polkowice |
15 listopada 2021
15.11 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
4 - 0 |
Widzew Łódź |
13 listopada 2021
13.11 - 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
14 listopada 2021
14.11 - 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 2 |
Chrobry Głogów |
24 listopada 2021
24.11 - 18:00 |
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Chrobry Głogów |
2 - 0 |
Stomil Olsztyn |
21 listopada 2021
21.11 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 4 |
Korona Kielce |
20 listopada 2021
20.11 - 20:30 |
Puszcza Niepołomice |
0 - 0 |
GKS Jastrzębie |
19 listopada 2021
19.11 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
20 listopada 2021
20.11 - 12:40 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 - 2 |
Widzew Łódź |
22 listopada 2021
22.11 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
4 - 0 |
Górnik Polkowice |
20 listopada 2021
20.11 - 18:00 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
Odra Opole |
19 listopada 2021
19.11 - 20:30 |
Resovia Rzeszów |
2 - 2 |
GKS Katowice |
1 grudnia 2021
1.12 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
GKS Tychy |
21 listopada 2021
21.11 - 12:40 |
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
0 - 3 |
GKS Jastrzębie |
16 marca 2022
16.03 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
28 listopada 2021
28.11 - 15:00 |
Chrobry Głogów |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
27 listopada 2021
27.11 - 12:40 |
Puszcza Niepołomice |
5 - 2 |
Korona Kielce |
27 listopada 2021
27.11 - 20:30 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
ŁKS Łódź |
26 listopada 2021
26.11 - 18:00 |
GKS Tychy |
0 - 1 |
Resovia Rzeszów |
28 listopada 2021
28.11 - 12:40 |
GKS Katowice |
2 - 3 |
Miedź Legnica |
26 listopada 2021
26.11 - 18:00 |
Odra Opole |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
26 listopada 2021
26.11 - 20:30 |
Widzew Łódź |
3 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
28 listopada 2021
28.11 - 18:00 |
Kolejka 20 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] | |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Stomil Olsztyn |
5 grudnia 2021
5.12 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
0 - 2 |
Korona Kielce |
5 grudnia 2021
5.12 - 18:00 |
Chrobry Głogów |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
5 grudnia 2021
5.12 - 15:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
5 - 0 |
Górnik Polkowice |
3 grudnia 2021
3.12 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 2 |
Odra Opole |
6 grudnia 2021
6.12 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 2 |
GKS Katowice |
4 grudnia 2021
4.12 - 12:40 |
Miedź Legnica |
2 - 0 |
GKS Tychy |
3 grudnia 2021
3.12 - 20:30 |
Skra Częstochowa |
0 - 1 |
Resovia Rzeszów |
4 grudnia 2021
4.12 - 20:30 |
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
9 marca 2022
9.03 - 18:00 |
Kolejka 21 - 26/27. lutego 2022 [szczegóły] | |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 1 |
GKS Katowice |
27 lutego 2022
27.02 - 15:00 |
Chrobry Głogów |
2 - 0 |
Górnik Polkowice |
27 lutego 2022
27.02 - 18:00 |
Korona Kielce |
1 - 1 |
Stomil Olsztyn |
26 lutego 2022
26.02 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
26 lutego 2022
26.02 - 20:30 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 0 |
Resovia Rzeszów |
26 lutego 2022
26.02 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
28 lutego 2022
28.02 - 18:00 |
GKS Tychy |
0 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
27 lutego 2022
27.02 - 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Odra Opole |
25 lutego 2022
25.02 - 18:00 |
Widzew Łódź |
2 - 5 |
Arka Gdynia |
25 lutego 2022
25.02 - 20:30 |
Kolejka 22 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
0 - 2 |
Widzew Łódź |
4 marca 2022
4.03 - 18:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Górnik Polkowice |
6 marca 2022
6.03 - 15:00 |
Chrobry Głogów |
1 - 0 |
Odra Opole |
6 marca 2022
6.03 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
GKS Katowice |
4 marca 2022
4.03 - 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 - 3 |
GKS Tychy |
5 marca 2022
5.03 - 20:30 |
Skra Częstochowa |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
7 marca 2022
7.03 - 18:00 |
Miedź Legnica |
3 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
6 marca 2022
6.03 - 12:40 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
GKS Jastrzębie |
5 marca 2022
5.03 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 0 |
Korona Kielce |
5 marca 2022
5.03 - 12:40 |
Kolejka 23 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
ŁKS Łódź |
0 - 2 |
Stomil Olsztyn |
12 marca 2022
12.03 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
13 marca 2022
13.03 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
12 marca 2022
12.03 - 20:30 |
Puszcza Niepołomice |
4 - 2 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
13 marca 2022
13.03 - 15:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
11 marca 2022
11.03 - 18:00 |
GKS Tychy |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
11 marca 2022
11.03 - 20:30 |
GKS Katowice |
0 - 0 |
Chrobry Głogów |
14 marca 2022
14.03 - 18:00 |
Odra Opole |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
12 marca 2022
12.03 - 12:40 |
Górnik Polkowice |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
13 marca 2022
13.03 - 18:00 |
Kolejka 24 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
0 - 4 |
Górnik Polkowice |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Widzew Łódź |
0 - 1 |
Odra Opole |
18 marca 2022
18.03 - 20:30 |
Arka Gdynia |
2 - 2 |
GKS Katowice |
19 marca 2022
19.03 - 20:30 |
Chrobry Głogów |
2 - 0 |
GKS Tychy |
19 marca 2022
19.03 - 12:40 |
Skra Częstochowa |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
20 marca 2022
20.03 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
19 marca 2022
19.03 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 0 |
GKS Jastrzębie |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
Korona Kielce |
18 marca 2022
18.03 - 18:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 2 |
ŁKS Łódź |
20 marca 2022
20.03 - 12:40 |
Kolejka 25 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Stomil Olsztyn |
5 kwietnia 2022
5.04 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
25 marca 2022
25.03 - 20:30 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
5 kwietnia 2022
5.04 - 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 - 0 |
GKS Jastrzębie |
5 kwietnia 2022
5.04 - 18:00 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
6 kwietnia 2022
6.04 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
2 - 2 |
Chrobry Głogów |
7 kwietnia 2022
7.04 - 18:00 |
GKS Tychy |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
7 kwietnia 2022
7.04 - 20:30 |
GKS Katowice |
0 - 2 |
Widzew Łódź |
6 kwietnia 2022
6.04 - 20:30 |
Odra Opole |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
6 kwietnia 2022
6.04 - 18:00 |
Kolejka 26 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
1 - 2 |
Odra Opole |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
GKS Katowice |
1 - 2 |
Górnik Polkowice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 18:00 |
Widzew Łódź |
2 - 1 |
GKS Tychy |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 |
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Skra Częstochowa |
3 kwietnia 2022
3.04 - 18:00 |
Chrobry Głogów |
2 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 1 |
GKS Jastrzębie |
2 kwietnia 2022
2.04 - 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz |
2 - 2 |
Korona Kielce |
1 kwietnia 2022
1.04 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 1 |
ŁKS Łódź |
1 kwietnia 2022
1.04 - 20:30 |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:40 |
Kolejka 27 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Stomil Olsztyn |
9 kwietnia 2022
9.04 - 18:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
8 kwietnia 2022
8.04 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
3 - 2 |
Sandecja Nowy Sącz |
8 kwietnia 2022
8.04 - 20:30 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
4 - 2 |
Chrobry Głogów |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
2 - 3 |
Arka Gdynia |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:40 |
Skra Częstochowa |
2 - 2 |
Widzew Łódź |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
GKS Tychy |
1 - 1 |
Górnik Polkowice |
11 kwietnia 2022
11.04 - 18:00 |
GKS Katowice |
1 - 3 |
Odra Opole |
10 kwietnia 2022
10.04 - 18:00 |
Kolejka 28 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
0 - 1 |
GKS Katowice |
19 kwietnia 2022
19.04 - 20:30 |
Odra Opole |
1 - 1 |
GKS Tychy |
19 kwietnia 2022
19.04 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
2 - 2 |
Górnik Polkowice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Widzew Łódź |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 20:30 |
Arka Gdynia |
3 - 2 |
GKS Jastrzębie |
14 kwietnia 2022
14.04 - 18:00 |
Chrobry Głogów |
1 - 1 |
Korona Kielce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:40 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
ŁKS Łódź |
16 kwietnia 2022
16.04 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 - 0 |
Resovia Rzeszów |
14 kwietnia 2022
14.04 - 18:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
14 kwietnia 2022
14.04 - 20:30 |
Kolejka 29 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 1 |
Stomil Olsztyn |
24 kwietnia 2022
24.04 - 18:00 |
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 20:30 |
Resovia Rzeszów |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
22 kwietnia 2022
22.04 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 1 |
Chrobry Głogów |
22 kwietnia 2022
22.04 - 20:30 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
0 - 2 |
Widzew Łódź |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
3 - 0 |
Górnik Polkowice |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
2 - 2 |
Odra Opole |
24 kwietnia 2022
24.04 - 15:00 |
GKS Tychy |
1 - 1 |
GKS Katowice |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:40 |
Kolejka 30 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
2 - 1 |
GKS Tychy |
28 kwietnia 2022
28.04 - 20:30 |
GKS Katowice |
3 - 0 |
Skra Częstochowa |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Odra Opole |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
28 kwietnia 2022
28.04 - 18:00 |
Górnik Polkowice |
1 - 0 |
GKS Jastrzębie |
27 kwietnia 2022
27.04 - 18:00 |
Widzew Łódź |
1 - 2 |
Korona Kielce |
26 kwietnia 2022
26.04 - 20:30 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
ŁKS Łódź |
27 kwietnia 2022
27.04 - 20:30 |
Chrobry Głogów |
3 - 3 |
Resovia Rzeszów |
26 kwietnia 2022
26.04 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Miedź Legnica |
26 kwietnia 2022
26.04 - 18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
28 kwietnia 2022
28.04 - 18:00 |
Kolejka 31 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Sandecja Nowy Sącz |
1 - 0 |
Stomil Olsztyn |
2 maja 2022
2.05 - 12:40 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
1 maja 2022
1.05 - 12:40 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Chrobry Głogów |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:40 |
Resovia Rzeszów |
4 - 1 |
Arka Gdynia |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 1 |
Widzew Łódź |
3 maja 2022
3.05 - 18:00 |
Korona Kielce |
2 - 1 |
Górnik Polkowice |
30 kwietnia 2022
30.04 - 18:00 |
GKS Jastrzębie |
1 - 3 |
Odra Opole |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Puszcza Niepołomice |
1 - 1 |
GKS Katowice |
1 maja 2022
1.05 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
GKS Tychy |
2 maja 2022
2.05 - 20:00 |
Kolejka 32 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Stomil Olsztyn |
6 maja 2022
6.05 - 18:00 |
GKS Tychy |
3 - 1 |
Puszcza Niepołomice |
7 maja 2022
7.05 - 12:40 |
GKS Katowice |
3 - 1 |
GKS Jastrzębie |
7 maja 2022
7.05 - 20:30 |
Odra Opole |
3 - 1 |
Korona Kielce |
6 maja 2022
6.05 - 20:30 |
Górnik Polkowice |
0 - 2 |
ŁKS Łódź |
8 maja 2022
8.05 - 15:00 |
Widzew Łódź |
1 - 4 |
Resovia Rzeszów |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Arka Gdynia |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
8 maja 2022
8.05 - 12:40 |
Chrobry Głogów |
1 - 3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
8 maja 2022
8.05 - 18:00 |
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 3 |
Sandecja Nowy Sącz |
9 maja 2022
9.05 - 18:00 |
Kolejka 33 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Stomil Olsztyn |
14 maja 2022
14.05 - 20:30 |
Sandecja Nowy Sącz |
0 - 0 |
Chrobry Głogów |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
13 maja 2022
13.05 - 20:30 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Widzew Łódź |
15 maja 2022
15.05 - 12:40 |
Górnik Polkowice |
3 - 0 |
Resovia Rzeszów |
16 maja 2022
16.05 - 18:00 |
ŁKS Łódź |
0 - 4 |
Odra Opole |
15 maja 2022
15.05 - 18:00 |
Korona Kielce |
1 - 2 |
GKS Katowice |
14 maja 2022
14.05 - 12:40 |
GKS Jastrzębie |
3 - 2 |
GKS Tychy |
14 maja 2022
14.05 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 2 |
Puszcza Niepołomice |
13 maja 2022
13.05 - 18:00 |
Kolejka 34 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Stomil Olsztyn |
1 - 0 |
Puszcza Niepołomice |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
Skra Częstochowa |
1 - 1 |
GKS Jastrzębie |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
GKS Tychy |
1 - 1 |
Korona Kielce |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
GKS Katowice |
2 - 0 |
ŁKS Łódź |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
Odra Opole |
0 - 3 |
Resovia Rzeszów |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
Górnik Polkowice |
0 - 1 |
Miedź Legnica |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
Widzew Łódź |
2 - 1 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Sandecja Nowy Sącz |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
Chrobry Głogów |
4 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
22 maja 2022
22.05 - 12:40 |
|