Kolejka 28 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
- |
Puma Pietrzykowice |
|
Sparta Miłcz |
- |
Polonia Bielany Wrocławskie |
|
Sokół Smolec |
- |
Pogoń Miękinia |
|
Victoria Orzeszków |
- |
LZS Osiek |
|
Zieloni Rakoszyce |
- |
Odra Lubiąż |
|
Zjednoczeni Szczepanów |
- |
Muchobór Wrocław |
|
Zorza Pęgów |
- |
Porcelana Ciechów |
|
KP Brzeg Dolny |
- |
Kometa Krzelów |
|
Kolejka 29 [szczegóły] | |
KP Brzeg Dolny |
- |
Ambrozja Bogdaszowice |
|
Kometa Krzelów |
- |
Zorza Pęgów |
|
Porcelana Ciechów |
- |
Zjednoczeni Szczepanów |
|
Muchobór Wrocław |
- |
Zieloni Rakoszyce |
|
Odra Lubiąż |
- |
Victoria Orzeszków |
|
LZS Osiek |
- |
Sokół Smolec |
|
Pogoń Miękinia |
- |
Sparta Miłcz |
|
Polonia Bielany Wrocławskie |
- |
Puma Pietrzykowice |
|
Kolejka 30 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
- |
Polonia Bielany Wrocławskie |
|
Puma Pietrzykowice |
- |
Pogoń Miękinia |
|
Sparta Miłcz |
- |
LZS Osiek |
|
Sokół Smolec |
- |
Odra Lubiąż |
|
Victoria Orzeszków |
- |
Muchobór Wrocław |
|
Zieloni Rakoszyce |
- |
Porcelana Ciechów |
|
Zjednoczeni Szczepanów |
- |
Kometa Krzelów |
|
Zorza Pęgów |
- |
KP Brzeg Dolny |
|
Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zorza Pęgów |
5 - 3 |
Ambrozja Bogdaszowice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
1 - 3 |
KP Brzeg Dolny |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
1 - 1 |
Kometa Krzelów |
16 sierpnia 2020
16.08 - 18:00 |
Victoria Orzeszków |
8 - 3 |
Porcelana Ciechów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sokół Smolec |
6 - 0 |
Muchobór Wrocław |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Sparta Miłcz |
2 - 3 |
Odra Lubiąż |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Puma Pietrzykowice |
5 - 6 |
LZS Osiek |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
3 - 2 |
Pogoń Miękinia |
26 sierpnia 2020
26.08 - 20:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
6 - 2 |
Pogoń Miękinia |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
LZS Osiek |
3 - 4 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 15:00 |
Odra Lubiąż |
6 - 0 |
Puma Pietrzykowice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 4 |
Sparta Miłcz |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Porcelana Ciechów |
2 - 10 |
Sokół Smolec |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kometa Krzelów |
3 - 4 |
Victoria Orzeszków |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
KP Brzeg Dolny |
0 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Zorza Pęgów |
3 - 3 |
Zjednoczeni Szczepanów |
23 sierpnia 2020
23.08 - 14:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | |
Zjednoczeni Szczepanów |
3 - 5 |
Ambrozja Bogdaszowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
3 - 2 |
Zorza Pęgów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 18:00 |
Victoria Orzeszków |
3 - 1 |
KP Brzeg Dolny |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Sokół Smolec |
9 - 0 |
Kometa Krzelów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Sparta Miłcz |
2 - 8 |
Porcelana Ciechów |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Puma Pietrzykowice |
3 - 0 |
Muchobór Wrocław |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
2 - 1 |
Odra Lubiąż |
29 sierpnia 2020
29.08 - 13:00 |
Pogoń Miękinia |
4 - 2 |
LZS Osiek |
30 sierpnia 2020
30.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
4 - 1 |
LZS Osiek |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Odra Lubiąż |
1 - 0 |
Pogoń Miękinia |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
9 - 0 |
Muchobór Wrocław |
6 września 2020
6.09 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
4 - 2 |
Puma Pietrzykowice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kometa Krzelów |
2 - 6 |
Sparta Miłcz |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
KP Brzeg Dolny |
3 - 5 |
Sokół Smolec |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Zorza Pęgów |
3 - 3 |
Victoria Orzeszków |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
1 - 2 |
Zieloni Rakoszyce |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 0 |
Ambrozja Bogdaszowice |
13 września 2020
13.09 - 10:30 |
Victoria Orzeszków |
3 - 2 |
Zjednoczeni Szczepanów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Sokół Smolec |
9 - 2 |
Zorza Pęgów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Sparta Miłcz |
2 - 6 |
KP Brzeg Dolny |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Puma Pietrzykowice |
9 - 3 |
Kometa Krzelów |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
4 - 1 |
Porcelana Ciechów |
12 września 2020
12.09 - 13:00 |
Pogoń Miękinia |
3 - 0 |
Muchobór Wrocław |
13 września 2020
13.09 - 16:00 |
LZS Osiek |
1 - 1 |
Odra Lubiąż |
13 września 2020
13.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
1 - 0 |
Odra Lubiąż |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 3 |
LZS Osiek |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Porcelana Ciechów |
4 - 6 |
Pogoń Miękinia |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kometa Krzelów |
1 - 2 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
KP Brzeg Dolny |
6 - 0 |
Puma Pietrzykowice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Zorza Pęgów |
3 - 1 |
Sparta Miłcz |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
5 - 2 |
Sokół Smolec |
20 września 2020
20.09 - 14:00 |
Zieloni Rakoszyce |
1 - 1 |
Victoria Orzeszków |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | |
Victoria Orzeszków |
0 - 2 |
Ambrozja Bogdaszowice |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Sokół Smolec |
3 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
18 listopada 2020
18.11 - 19:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Sparta Miłcz |
5 - 3 |
Zjednoczeni Szczepanów |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Puma Pietrzykowice |
4 - 2 |
Zorza Pęgów |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
3 - 1 |
KP Brzeg Dolny |
30 września 2020
30.09 - 17:30 |
Pogoń Miękinia |
2 - 1 |
Kometa Krzelów |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
LZS Osiek |
4 - 2 |
Porcelana Ciechów |
27 września 2020
27.09 - 15:00 |
Odra Lubiąż |
4 - 0 |
Muchobór Wrocław |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
7 - 4 |
Muchobór Wrocław |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Porcelana Ciechów |
0 - 4 |
Odra Lubiąż |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kometa Krzelów |
6 - 2 |
LZS Osiek |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
KP Brzeg Dolny |
1 - 2 |
Pogoń Miękinia |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Zorza Pęgów |
0 - 3 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
1 - 1 |
Puma Pietrzykowice |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Zieloni Rakoszyce |
3 - 0 |
Sparta Miłcz |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Victoria Orzeszków |
2 - 4 |
Sokół Smolec |
4 października 2020
4.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | |
Sokół Smolec |
6 - 3 |
Ambrozja Bogdaszowice |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Sparta Miłcz |
2 - 1 |
Victoria Orzeszków |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Puma Pietrzykowice |
2 - 4 |
Zieloni Rakoszyce |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
3 - 0 |
Zjednoczeni Szczepanów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Pogoń Miękinia |
4 - 3 |
Zorza Pęgów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
LZS Osiek |
1 - 6 |
KP Brzeg Dolny |
11 października 2020
11.10 - 15:00 |
Odra Lubiąż |
1 - 0 |
Kometa Krzelów |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Muchobór Wrocław |
2 - 5 |
Porcelana Ciechów |
21 października 2020
21.10 - 18:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
14 - 0 |
Porcelana Ciechów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Kometa Krzelów |
3 - 0 |
Muchobór Wrocław |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
KP Brzeg Dolny |
1 - 3 |
Odra Lubiąż |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Zorza Pęgów |
3 - 3 |
LZS Osiek |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
2 - 1 |
Pogoń Miękinia |
18 października 2020
18.10 - 14:00 |
Zieloni Rakoszyce |
0 - 1 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Victoria Orzeszków |
1 - 1 |
Puma Pietrzykowice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Sokół Smolec |
5 - 2 |
Sparta Miłcz |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | |
Sparta Miłcz |
2 - 4 |
Ambrozja Bogdaszowice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Puma Pietrzykowice |
0 - 1 |
Sokół Smolec |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
7 - 1 |
Victoria Orzeszków |
24 października 2020
24.10 - 13:00 |
Pogoń Miękinia |
4 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
LZS Osiek |
2 - 0 |
Zjednoczeni Szczepanów |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Odra Lubiąż |
2 - 0 |
Zorza Pęgów |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 5 |
KP Brzeg Dolny |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Porcelana Ciechów |
3 - 3 |
Kometa Krzelów |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 31. października 2020 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
6 - 1 |
Kometa Krzelów |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
KP Brzeg Dolny |
7 - 2 |
Porcelana Ciechów |
25 listopada 2020
25.11 - 18:00 |
Zorza Pęgów |
7 - 2 |
Muchobór Wrocław |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Zjednoczeni Szczepanów |
0 - 3 |
Odra Lubiąż |
22 listopada 2020
22.11 - 16:30 |
Zieloni Rakoszyce |
0 - 1 |
LZS Osiek |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Victoria Orzeszków |
0 - 5 |
Pogoń Miękinia |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Sokół Smolec |
3 - 0 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Sparta Miłcz |
6 - 1 |
Puma Pietrzykowice |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | |
Puma Pietrzykowice |
1 - 2 |
Ambrozja Bogdaszowice |
8 listopada 2020
8.11 - 12:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
17 - 0 |
Sparta Miłcz |
7 listopada 2020
7.11 - 13:00 |
Pogoń Miękinia |
3 - 3 |
Sokół Smolec |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
LZS Osiek |
5 - 0 |
Victoria Orzeszków |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Odra Lubiąż |
4 - 1 |
Zieloni Rakoszyce |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Muchobór Wrocław |
1 - 1 |
Zjednoczeni Szczepanów |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Porcelana Ciechów |
1 - 4 |
Zorza Pęgów |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Kometa Krzelów |
0 - 2 |
KP Brzeg Dolny |
7 listopada 2020
7.11 - 13:30 |
Kolejka 14 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
3 - 0 |
KP Brzeg Dolny |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Zorza Pęgów |
3 - 1 |
Kometa Krzelów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Zjednoczeni Szczepanów |
3 - 0 |
Porcelana Ciechów |
11 listopada 2020
11.11 - 18:00 |
Zieloni Rakoszyce |
4 - 1 |
Muchobór Wrocław |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Victoria Orzeszków |
1 - 4 |
Odra Lubiąż |
11 listopada 2020
11.11 - 11:00 |
Sokół Smolec |
1 - 1 |
LZS Osiek |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Sparta Miłcz |
1 - 1 |
Pogoń Miękinia |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Puma Pietrzykowice |
2 - 6 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
11 listopada 2020
11.11 - 13:30 |
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | |
Polonia Bielany Wrocławskie |
2 - 1 |
Ambrozja Bogdaszowice |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Pogoń Miękinia |
8 - 0 |
Puma Pietrzykowice |
29 listopada 2020
29.11 - 11:00 |
LZS Osiek |
2 - 4 |
Sparta Miłcz |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Odra Lubiąż |
0 - 2 |
Sokół Smolec |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Muchobór Wrocław |
0 - 4 |
Victoria Orzeszków |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
3 - 0 |
Zieloni Rakoszyce |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Kometa Krzelów |
1 - 2 |
Zjednoczeni Szczepanów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
KP Brzeg Dolny |
1 - 0 |
Zorza Pęgów |
14 listopada 2020
14.11 - 13:30 |
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2021 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
4 - 1 |
Zorza Pęgów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
KP Brzeg Dolny |
2 - 1 |
Zjednoczeni Szczepanów |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Kometa Krzelów |
1 - 4 |
Zieloni Rakoszyce |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
3 - 2 |
Victoria Orzeszków |
25 kwietnia 2021
25.04 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 6 |
Sokół Smolec |
24 kwietnia 2021
24.04 - 14:30 |
Odra Lubiąż |
5 - 1 |
Sparta Miłcz |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:30 |
LZS Osiek |
2 - 2 |
Puma Pietrzykowice |
25 kwietnia 2021
25.04 - 15:00 |
Pogoń Miękinia |
2 - 1 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
25 kwietnia 2021
25.04 - 14:00 |
Kolejka 17 - 1. maja 2021 [szczegóły] | |
Pogoń Miękinia |
7 - 2 |
Ambrozja Bogdaszowice |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
6 - 2 |
LZS Osiek |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Puma Pietrzykowice |
2 - 7 |
Odra Lubiąż |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Sparta Miłcz |
2 - 1 |
Muchobór Wrocław |
1 maja 2021
1.05 - 10:00 |
Sokół Smolec |
9 - 2 |
Porcelana Ciechów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Victoria Orzeszków |
2 - 2 |
Kometa Krzelów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Zieloni Rakoszyce |
2 - 1 |
KP Brzeg Dolny |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
1 - 1 |
Zorza Pęgów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Kolejka 18 - 3. maja 2021 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
3 - 3 |
Zjednoczeni Szczepanów |
3 maja 2021
3.05 - 17:00 |
Zorza Pęgów |
2 - 1 |
Zieloni Rakoszyce |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
KP Brzeg Dolny |
1 - 1 |
Victoria Orzeszków |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Kometa Krzelów |
0 - 2 |
Sokół Smolec |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Porcelana Ciechów |
0 - 5 |
Sparta Miłcz |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Muchobór Wrocław |
2 - 0 |
Puma Pietrzykowice |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
Odra Lubiąż |
2 - 1 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
3 maja 2021
3.05 - 14:00 |
LZS Osiek |
0 - 3 |
Pogoń Miękinia |
3 maja 2021
3.05 - 15:00 |
Kolejka 19 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | |
LZS Osiek |
2 - 6 |
Ambrozja Bogdaszowice |
9 maja 2021
9.05 - 15:00 |
Pogoń Miękinia |
2 - 0 |
Odra Lubiąż |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 2 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Puma Pietrzykowice |
5 - 5 |
Porcelana Ciechów |
9 maja 2021
9.05 - 11:00 |
Sparta Miłcz |
2 - 0 |
Kometa Krzelów |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Sokół Smolec |
1 - 1 |
KP Brzeg Dolny |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Victoria Orzeszków |
2 - 4 |
Zorza Pęgów |
8 maja 2021
8.05 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
1 - 1 |
Zjednoczeni Szczepanów |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Kolejka 20 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
5 - 1 |
Zieloni Rakoszyce |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
4 - 1 |
Victoria Orzeszków |
15 maja 2021
15.05 - 16:00 |
Zorza Pęgów |
0 - 5 |
Sokół Smolec |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
KP Brzeg Dolny |
0 - 2 |
Sparta Miłcz |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Kometa Krzelów |
1 - 2 |
Puma Pietrzykowice |
16 maja 2021
16.05 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
0 - 8 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 3 |
Pogoń Miękinia |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Odra Lubiąż |
6 - 2 |
LZS Osiek |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | |
Odra Lubiąż |
4 - 0 |
Ambrozja Bogdaszowice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
LZS Osiek |
4 - 1 |
Muchobór Wrocław |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Pogoń Miękinia |
5 - 0 |
Porcelana Ciechów |
23 maja 2021
23.05 - 14:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
9 - 0 |
Kometa Krzelów |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Puma Pietrzykowice |
8 - 3 |
KP Brzeg Dolny |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Sparta Miłcz |
1 - 0 |
Zorza Pęgów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Sokół Smolec |
5 - 3 |
Zjednoczeni Szczepanów |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Victoria Orzeszków |
1 - 1 |
Zieloni Rakoszyce |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
4 - 0 |
Victoria Orzeszków |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
0 - 6 |
Sokół Smolec |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
2 - 2 |
Sparta Miłcz |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
3 - 0 |
Puma Pietrzykowice |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
KP Brzeg Dolny |
0 - 8 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Kometa Krzelów |
0 - 8 |
Pogoń Miękinia |
30 maja 2021
30.05 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
1 - 8 |
LZS Osiek |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Muchobór Wrocław |
0 - 3 |
Odra Lubiąż |
30 maja 2021
30.05 - 15:30 |
Kolejka 23 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Muchobór Wrocław |
0 - 3 |
Ambrozja Bogdaszowice |
3 czerwca 2021
3.06 - 12:00 |
Odra Lubiąż |
7 - 1 |
Porcelana Ciechów |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
LZS Osiek |
5 - 1 |
Kometa Krzelów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Pogoń Miękinia |
3 - 0 |
KP Brzeg Dolny |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
6 - 1 |
Zorza Pęgów |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Puma Pietrzykowice |
3 - 3 |
Zjednoczeni Szczepanów |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Sparta Miłcz |
5 - 1 |
Zieloni Rakoszyce |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Sokół Smolec |
10 - 0 |
Victoria Orzeszków |
3 czerwca 2021
3.06 - 11:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
3 - 2 |
Sokół Smolec |
5 czerwca 2021
5.06 - 18:00 |
Victoria Orzeszków |
5 - 2 |
Sparta Miłcz |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Zieloni Rakoszyce |
6 - 0 |
Puma Pietrzykowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
0 - 3 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Zorza Pęgów |
0 - 5 |
Pogoń Miękinia |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
KP Brzeg Dolny |
1 - 1 |
LZS Osiek |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Kometa Krzelów |
3 - 4 |
Odra Lubiąż |
6 czerwca 2021
6.06 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
4 - 3 |
Muchobór Wrocław |
6 czerwca 2021
6.06 - 13:00 |
Kolejka 25 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Porcelana Ciechów |
1 - 5 |
Ambrozja Bogdaszowice |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
4 - 0 |
Kometa Krzelów |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Odra Lubiąż |
7 - 0 |
KP Brzeg Dolny |
12 czerwca 2021
12.06 - 18:00 |
LZS Osiek |
2 - 4 |
Zorza Pęgów |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Pogoń Miękinia |
2 - 3 |
Zjednoczeni Szczepanów |
11 czerwca 2021
11.06 - 18:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
3 - 2 |
Zieloni Rakoszyce |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Puma Pietrzykowice |
1 - 4 |
Victoria Orzeszków |
13 czerwca 2021
13.06 - 11:00 |
Sparta Miłcz |
2 - 6 |
Sokół Smolec |
13 czerwca 2021
13.06 - 17:00 |
Kolejka 26 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Ambrozja Bogdaszowice |
9 - 1 |
Sparta Miłcz |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Sokół Smolec |
6 - 3 |
Puma Pietrzykowice |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Victoria Orzeszków |
0 - 3 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Zieloni Rakoszyce |
1 - 2 |
Pogoń Miękinia |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Zjednoczeni Szczepanów |
3 - 0 |
LZS Osiek |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Zorza Pęgów |
0 - 7 |
Odra Lubiąż |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
KP Brzeg Dolny |
2 - 2 |
Muchobór Wrocław |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Kometa Krzelów |
2 - 3 |
Porcelana Ciechów |
20 czerwca 2021
20.06 - 11:00 |
Kolejka 27 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | |
Kometa Krzelów |
1 - 3 |
Ambrozja Bogdaszowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Porcelana Ciechów |
2 - 6 |
KP Brzeg Dolny |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Muchobór Wrocław |
1 - 4 |
Zorza Pęgów |
26 czerwca 2021
26.06 - 17:00 |
Odra Lubiąż |
3 - 0 |
Zjednoczeni Szczepanów |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
LZS Osiek |
3 - 2 |
Zieloni Rakoszyce |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Pogoń Miękinia |
6 - 2 |
Victoria Orzeszków |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Polonia Bielany Wrocławskie |
2 - 0 |
Sokół Smolec |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
Puma Pietrzykowice |
2 - 4 |
Sparta Miłcz |
27 czerwca 2021
27.06 - 11:00 |
|