Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
2 - 1 |
Stal Łańcut |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
Legion Pilzno |
2 - 3 |
MKS Kańczuga |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 3 |
Wisłok Wiśniowa |
13 sierpnia 2021
13.08 - 18:00 |
Czarni Trześń |
1 - 2 |
Stal II Mielec |
14 sierpnia 2021
14.08 - 18:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 4 |
Piast Tuczempy |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
14 sierpnia 2021
14.08 - 16:00 |
KS Wiązownica |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
14 sierpnia 2021
14.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
4 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
13 sierpnia 2021
13.08 - 18:00 |
Sokół Kamień |
1 - 1 |
Karpaty Krosno |
15 sierpnia 2021
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
0 - 4 |
Stal Łańcut |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:30 |
Piast Tuczempy |
2 - 1 |
Igloopol Dębica |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 1 |
Czarni Trześń |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:30 |
Stal II Mielec |
2 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
25 sierpnia 2021
25.08 - 17:30 |
Wisłok Wiśniowa |
0 - 1 |
Ekoball Sanok |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 0 |
Legion Pilzno |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 1 |
Izolator Boguchwała |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:30 |
Karpaty Krosno |
1 - 1 |
KS Wiązownica |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 0 |
Sokół Kamień |
18 sierpnia 2021
18.08 - 17:30 |
MKS Kańczuga |
0 - 5 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
18 sierpnia 2021
18.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Legion Pilzno |
1 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 0 |
Polonia Przemyśl |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:30 |
Czarni Trześń |
0 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 0 |
MKS Kańczuga |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
KS Wiązownica |
1 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Stal Łańcut |
1 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
21 sierpnia 2021
21.08 - 19:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 2 |
Stal II Mielec |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
1 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Sokół Kamień |
2 - 1 |
Piast Tuczempy |
22 sierpnia 2021
22.08 - 17:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Czarni Trześń |
1 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
3 - 0 |
Stal Łańcut |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 0 |
Izolator Boguchwała |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 1 |
KS Wiązownica |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 5 |
Sokół Kamień |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
3 - 1 |
Igloopol Dębica |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
Ekoball Sanok |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Stal II Mielec |
2 - 0 |
Legion Pilzno |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
Kolejka 5 - 1. września 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kamień |
3 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
Legion Pilzno |
3 - 0 |
Polonia Przemyśl |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
0 - 0 |
Piast Tuczempy |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
Stal Łańcut |
0 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
29 września 2021
29.09 - 18:00 |
Ekoball Sanok |
4 - 0 |
Czarni Trześń |
13 października 2021
13.10 - 18:30 |
Igloopol Dębica |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
1 września 2021
1.09 - 16:30 |
KS Wiązownica |
4 - 1 |
MKS Kańczuga |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 4 |
Stal II Mielec |
1 września 2021
1.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
0 - 1 |
Karpaty Krosno |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 - 0 |
Ekoball Sanok |
4 września 2021
4.09 - 11:30 |
Czarni Trześń |
3 - 5 |
Legion Pilzno |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 2 |
KS Wiązownica |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 1 |
Sokół Kamień |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Stal II Mielec |
0 - 1 |
Igloopol Dębica |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 1 |
Stal Łańcut |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
4 września 2021
4.09 - 16:30 |
MKS Kańczuga |
0 - 5 |
Izolator Boguchwała |
4 września 2021
4.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
1 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Legion Pilzno |
1 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
3 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
12 września 2021
12.09 - 17:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
7 - 1 |
Czarni Trześń |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
KS Wiązownica |
5 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
12 września 2021
12.09 - 16:30 |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 0 |
Piast Tuczempy |
11 września 2021
11.09 - 16:00 |
Stal Łańcut |
2 - 5 |
MKS Kańczuga |
12 września 2021
12.09 - 18:00 |
Sokół Kamień |
2 - 0 |
Stal II Mielec |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 15. września 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
22 września 2021
22.09 - 16:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
5 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
Czarni Trześń |
1 - 2 |
Igloopol Dębica |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 1 |
Karpaty Krosno |
15 września 2021
15.09 - 16:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 1 |
Legion Pilzno |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
4 - 2 |
Sokół Kamień |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
Stal II Mielec |
1 - 1 |
KS Wiązownica |
15 września 2021
15.09 - 16:00 |
Błękitni Ropczyce |
2 - 0 |
Stal Łańcut |
15 września 2021
15.09 - 16:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 2 |
Izolator Boguchwała |
15 września 2021
15.09 - 16:00 |
MKS Kańczuga |
2 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
15 września 2021
15.09 - 17:00 |
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | |
Legion Pilzno |
2 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Izolator Boguchwała |
1 - 3 |
Stal II Mielec |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
KS Wiązownica |
5 - 1 |
Polonia Przemyśl |
18 września 2021
18.09 - 15:30 |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 0 |
MKS Kańczuga |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
5 - 1 |
Piast Tuczempy |
6 października 2021
6.10 - 16:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
1 - 2 |
Ekoball Sanok |
19 września 2021
19.09 - 15:00 |
Stal Łańcut |
2 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
18 września 2021
18.09 - 18:00 |
Sokół Kamień |
3 - 2 |
Czarni Trześń |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | |
Czarni Trześń |
0 - 7 |
KS Wiązownica |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Legion Pilzno |
0 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
24 września 2021
24.09 - 16:30 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 - 0 |
Sokół Kamień |
25 września 2021
25.09 - 16:30 |
vo, na boisku 0-3 |
Polonia Przemyśl |
0 - 3 |
Izolator Boguchwała |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Stal II Mielec |
0 - 1 |
Stal Łańcut |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 0 |
Igloopol Dębica |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 2 |
Karpaty Krosno |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
29 września 2021
29.09 - 15:30 |
Orzeł Przeworsk |
2 - 3 |
Piast Tuczempy |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
3 - 0 |
Czarni Trześń |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
KS Wiązownica |
1 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
3 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 2 |
MKS Kańczuga |
2 października 2021
2.10 - 15:30 |
Igloopol Dębica |
2 - 1 |
Legion Pilzno |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Stal Łańcut |
0 - 0 |
Polonia Przemyśl |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 2 |
Stal II Mielec |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
Karpaty Krosno |
4 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
2 października 2021
2.10 - 10:00 |
Sokół Kamień |
1 - 0 |
Ekoball Sanok |
3 października 2021
3.10 - 16:30 |
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | |
Legion Pilzno |
0 - 1 |
Sokół Kamień |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 2 |
Izolator Boguchwała |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 1 |
MKS Kańczuga |
9 października 2021
9.10 - 14:30 |
Czarni Trześń |
0 - 4 |
Stal Łańcut |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
1 - 0 |
Igloopol Dębica |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 2 |
Piast Tuczempy |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Stal II Mielec |
0 - 2 |
Karpaty Krosno |
10 października 2021
10.10 - 16:00 |
Polonia Przemyśl |
0 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 2 |
KS Wiązownica |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
1 - 1 |
Ekoball Sanok |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
JKS 1909 Jarosław |
0 - 0 |
Czarni Trześń |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
3 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
KS Wiązownica |
2 - 2 |
Legion Pilzno |
16 października 2021
16.10 - 14:30 |
Głogovia Głogów Małopolski |
3 - 2 |
Stal II Mielec |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 1 |
Polonia Przemyśl |
17 października 2021
17.10 - 14:00 |
Stal Łańcut |
4 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
17 października 2021
17.10 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 3 |
Błękitni Ropczyce |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Sokół Kamień |
0 - 0 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
17 października 2021
17.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
3 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
23 października 2021
23.10 - 14:30 |
Czarni Trześń |
1 - 1 |
Karpaty Krosno |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Legion Pilzno |
2 - 1 |
Izolator Boguchwała |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 4 |
Sokół Kamień |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wisłok Wiśniowa |
4 - 0 |
MKS Kańczuga |
24 października 2021
24.10 - 14:30 |
Polonia Przemyśl |
0 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
23 października 2021
23.10 - 11:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 1 |
Stal Łańcut |
22 października 2021
22.10 - 18:30 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 5 |
KS Wiązownica |
24 października 2021
24.10 - 14:00 |
Stal II Mielec |
4 - 1 |
Piast Tuczempy |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
4 - 1 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
KS Wiązownica |
2 - 2 |
Igloopol Dębica |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 0 |
Polonia Przemyśl |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
5 - 1 |
Czarni Trześń |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
MKS Kańczuga |
1 - 4 |
Stal II Mielec |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 0 |
Ekoball Sanok |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Stal Łańcut |
2 - 0 |
Legion Pilzno |
29 października 2021
29.10 - 18:00 |
Karpaty Krosno |
0 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Sokół Kamień |
1 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
31 października 2021
31.10 - 14:30 |
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
1 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
0 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Legion Pilzno |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Czarni Trześń |
0 - 3 |
Piast Tuczempy |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
6 listopada 2021
6.11 - 13:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 1 |
Izolator Boguchwała |
6 listopada 2021
6.11 - 13:30 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 1 |
Stal Łańcut |
7 listopada 2021
7.11 - 13:00 |
Stal II Mielec |
3 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
Polonia Przemyśl |
3 - 1 |
MKS Kańczuga |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Sokół Kamień |
2 - 2 |
KS Wiązownica |
7 listopada 2021
7.11 - 14:00 |
Kolejka 17 - 11. listopada 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
4 - 0 |
Sokół Kamień |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
JKS 1909 Jarosław |
4 - 1 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
11 listopada 2021
11.11 - 13:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 0 |
Legion Pilzno |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Wisłok Wiśniowa |
5 - 2 |
Stal II Mielec |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 1 |
Ekoball Sanok |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
MKS Kańczuga |
2 - 1 |
Czarni Trześń |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Błękitni Ropczyce |
5 - 2 |
Polonia Przemyśl |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
KS Wiązownica |
4 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
11 listopada 2021
11.11 - 12:00 |
Stal Łańcut |
4 - 0 |
Igloopol Dębica |
11 listopada 2021
11.11 - 14:00 |
Kolejka 18 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
7 - 0 |
MKS Kańczuga |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 1 |
Stal II Mielec |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 4 |
Karpaty Krosno |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
KS Wiązownica |
0 - 0 |
Izolator Boguchwała |
14 listopada 2021
14.11 - 13:15 |
Igloopol Dębica |
2 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Legion Pilzno |
1 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Ekoball Sanok |
2 - 1 |
Piast Tuczempy |
14 listopada 2021
14.11 - 13:00 |
Czarni Trześń |
1 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
14 listopada 2021
14.11 - 14:00 |
Sokół Kamień |
0 - 1 |
Stal Łańcut |
14 listopada 2021
14.11 - 13:30 |
Polonia Przemyśl |
1 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Kolejka 19 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | |
Izolator Boguchwała |
4 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Wisłok Wiśniowa |
9 - 0 |
Czarni Trześń |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 2 |
Ekoball Sanok |
21 listopada 2021
21.11 - 14:00 |
Piast Tuczempy |
3 - 1 |
Legion Pilzno |
20 listopada 2021
20.11 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 0 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Karpaty Krosno |
3 - 0 |
Igloopol Dębica |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 0 |
Sokół Kamień |
20 listopada 2021
20.11 - 13:00 |
Stal Łańcut |
0 - 3 |
KS Wiązownica |
21 listopada 2021
21.11 - 13:00 |
Stal II Mielec |
2 - 3 |
Polonia Przemyśl |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
3 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
20 listopada 2021
20.11 - 13:30 |
Kolejka 20 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | |
Stal Łańcut |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
6 kwietnia 2022
6.04 - 19:00 |
MKS Kańczuga |
1 - 1 |
Legion Pilzno |
6 kwietnia 2022
6.04 - 16:30 |
Wisłok Wiśniowa |
0 - 3 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
6 kwietnia 2022
6.04 - 16:30 |
Stal II Mielec |
3 - 0 |
Czarni Trześń |
12 marca 2022
12.03 - 12:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 0 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
6 kwietnia 2022
6.04 - 16:30 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 3 |
Igloopol Dębica |
6 kwietnia 2022
6.04 - 16:30 |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 0 |
KS Wiązownica |
12 marca 2022
12.03 - 18:00 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
6 kwietnia 2022
6.04 - 16:30 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 1 |
Ekoball Sanok |
6 kwietnia 2022
6.04 - 16:30 |
Karpaty Krosno |
2 - 0 |
Sokół Kamień |
12 marca 2022
12.03 - 11:30 |
Kolejka 21 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | |
Stal Łańcut |
3 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
3 - 1 |
Piast Tuczempy |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Czarni Trześń |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
6 - 2 |
Stal II Mielec |
19 marca 2022
19.03 - 14:30 |
Ekoball Sanok |
3 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
19 marca 2022
19.03 - 13:00 |
Legion Pilzno |
0 - 3 |
Błękitni Ropczyce |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Izolator Boguchwała |
2 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
KS Wiązownica |
2 - 0 |
Karpaty Krosno |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Sokół Kamień |
2 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
20 marca 2022
20.03 - 13:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
3 - 1 |
MKS Kańczuga |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Kolejka 22 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | |
Karpaty Krosno |
2 - 2 |
Izolator Boguchwała |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 1 |
Legion Pilzno |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Polonia Przemyśl |
5 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
Czarni Trześń |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
MKS Kańczuga |
1 - 1 |
Igloopol Dębica |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 1 |
KS Wiązownica |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
JKS 1909 Jarosław |
3 - 1 |
Stal Łańcut |
26 marca 2022
26.03 - 18:00 |
Stal II Mielec |
4 - 1 |
Ekoball Sanok |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 2 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 0 |
Sokół Kamień |
26 marca 2022
26.03 - 14:30 |
Kolejka 23 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
5 - 0 |
Czarni Trześń |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:15 |
Stal Łańcut |
1 - 1 |
Karpaty Krosno |
1 kwietnia 2022
1.04 - 18:00 |
Izolator Boguchwała |
1 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
27 kwietnia 2022
27.04 - 17:00 |
KS Wiązownica |
4 - 0 |
Piast Tuczempy |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:30 |
Sokół Kamień |
2 - 0 |
MKS Kańczuga |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
5 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
1 - 3 |
Wisłok Wiśniowa |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 1 |
Polonia Przemyśl |
2 kwietnia 2022
2.04 - 18:30 |
Legion Pilzno |
2 - 0 |
Stal II Mielec |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Kolejka 24 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Ropczyce |
0 - 4 |
Sokół Kamień |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 0 |
Legion Pilzno |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Orzeł Przeworsk |
5 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Piast Tuczempy |
1 - 1 |
Izolator Boguchwała |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:30 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 1 |
Stal Łańcut |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Czarni Trześń |
0 - 4 |
Ekoball Sanok |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 3 |
Igloopol Dębica |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 5 |
KS Wiązownica |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 2 |
JKS 1909 Jarosław |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Stal II Mielec |
2 - 1 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:00 |
Kolejka 25 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Karpaty Krosno |
2 - 1 |
Orzeł Przeworsk |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
13 kwietnia 2022
13.04 - 19:00 |
Legion Pilzno |
2 - 0 |
Czarni Trześń |
16 kwietnia 2022
16.04 - 16:00 |
KS Wiązownica |
6 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:30 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
2 - 4 |
Polonia Przemyśl |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
Sokół Kamień |
0 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
16 kwietnia 2022
16.04 - 15:00 |
Igloopol Dębica |
7 - 0 |
Stal II Mielec |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Stal Łańcut |
3 - 4 |
Piast Tuczempy |
16 kwietnia 2022
16.04 - 14:00 |
JKS 1909 Jarosław |
2 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Izolator Boguchwała |
6 - 1 |
MKS Kańczuga |
16 kwietnia 2022
16.04 - 12:00 |
Kolejka 26 - 20. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Ropczyce |
0 - 3 |
Izolator Boguchwała |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 0 |
Legion Pilzno |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 0 |
Karpaty Krosno |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:30 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 0 |
Ekoball Sanok |
20 kwietnia 2022
20.04 - 16:30 |
Czarni Trześń |
0 - 4 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
3 - 2 |
Igloopol Dębica |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 3 |
KS Wiązownica |
20 kwietnia 2022
20.04 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
20 kwietnia 2022
20.04 - 16:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 4 |
Stal Łańcut |
20 kwietnia 2022
20.04 - 17:00 |
Stal II Mielec |
5 - 3 |
Sokół Kamień |
20 kwietnia 2022
20.04 - 15:00 |
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Igloopol Dębica |
2 - 1 |
Czarni Trześń |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Karpaty Krosno |
3 - 0 |
Piast Tuczempy |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Legion Pilzno |
1 - 1 |
Ekoball Sanok |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Sokół Kamień |
1 - 2 |
Polonia Przemyśl |
24 kwietnia 2022
24.04 - 16:00 |
KS Wiązownica |
5 - 1 |
Stal II Mielec |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:00 |
Stal Łańcut |
0 - 2 |
Błękitni Ropczyce |
23 kwietnia 2022
23.04 - 18:00 |
Izolator Boguchwała |
1 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
JKS 1909 Jarosław |
4 - 0 |
MKS Kańczuga |
23 kwietnia 2022
23.04 - 17:00 |
Kolejka 28 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
0 - 1 |
Legion Pilzno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 17:00 |
Stal II Mielec |
2 - 4 |
Izolator Boguchwała |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 3 |
Igloopol Dębica |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 0 |
KS Wiązownica |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Błękitni Ropczyce |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 1 |
Karpaty Krosno |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:30 |
Piast Tuczempy |
0 - 1 |
Głogovia Głogów Małopolski |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Ekoball Sanok |
1 - 0 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
1 maja 2022
1.05 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 3 |
Stal Łańcut |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Czarni Trześń |
1 - 6 |
Sokół Kamień |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Kolejka 29 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | |
KS Wiązownica |
3 - 0 |
Czarni Trześń |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
1 - 2 |
Legion Pilzno |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Sokół Kamień |
1 - 1 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
8 maja 2022
8.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
3 - 1 |
Polonia Przemyśl |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
2 - 0 |
MKS Kańczuga |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Stal Łańcut |
6 - 1 |
Stal II Mielec |
7 maja 2022
7.05 - 18:00 |
Igloopol Dębica |
1 - 1 |
Ekoball Sanok |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Karpaty Krosno |
1 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
3 - 1 |
Wisłok Wiśniowa |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 0 |
Orzeł Przeworsk |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Kolejka 30 - 11. maja 2022 [szczegóły] | |
Czarni Trześń |
0 - 5 |
Izolator Boguchwała |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 2 |
KS Wiązownica |
11 maja 2022
11.05 - 17:30 |
Błękitni Ropczyce |
0 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
MKS Kańczuga |
1 - 4 |
Piast Tuczempy |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Legion Pilzno |
1 - 0 |
Igloopol Dębica |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 2 |
Stal Łańcut |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Stal II Mielec |
1 - 4 |
JKS 1909 Jarosław |
11 maja 2022
11.05 - 15:00 |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 2 |
Karpaty Krosno |
11 maja 2022
11.05 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
2 - 0 |
Sokół Kamień |
11 maja 2022
11.05 - 18:00 |
Kolejka 31 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | |
Sokół Kamień |
1 - 2 |
Legion Pilzno |
15 maja 2022
15.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
3 - 0 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
MKS Kańczuga |
3 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
14 maja 2022
14.05 - 16:30 |
Stal Łańcut |
1 - 1 |
Czarni Trześń |
13 maja 2022
13.05 - 20:00 |
Igloopol Dębica |
3 - 1 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 1 |
Błękitni Ropczyce |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
3 - 0 |
Wisłok Wiśniowa |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
3 - 0 |
Stal II Mielec |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 3 |
Polonia Przemyśl |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
KS Wiązownica |
4 - 1 |
Ekoball Sanok |
14 maja 2022
14.05 - 17:00 |
Kolejka 32 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | |
Ekoball Sanok |
1 - 1 |
Izolator Boguchwała |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Czarni Trześń |
2 - 3 |
JKS 1909 Jarosław |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
1 - 3 |
Igloopol Dębica |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Legion Pilzno |
2 - 1 |
KS Wiązownica |
21 maja 2022
21.05 - 15:00 |
Stal II Mielec |
1 - 3 |
Głogovia Głogów Małopolski |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Polonia Przemyśl |
0 - 1 |
Karpaty Krosno |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
2 - 2 |
Stal Łańcut |
21 maja 2022
21.05 - 18:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 1 |
Piast Tuczempy |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
4 - 0 |
MKS Kańczuga |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 0 |
Sokół Kamień |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Kolejka 33 - 25. maja 2022 [szczegóły] | |
Błękitni Ropczyce |
1 - 2 |
Orzeł Przeworsk |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
6 - 0 |
Czarni Trześń |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
4 - 0 |
Legion Pilzno |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
3 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
Sokół Kamień |
3 - 4 |
Igloopol Dębica |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 |
MKS Kańczuga |
0 - 2 |
Wisłok Wiśniowa |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
1 - 1 |
Polonia Przemyśl |
25 maja 2022
25.05 - 17:30 |
Stal Łańcut |
0 - 2 |
Ekoball Sanok |
25 maja 2022
25.05 - 18:00 |
KS Wiązownica |
4 - 1 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 3 |
Stal II Mielec |
25 maja 2022
25.05 - 16:00 |
Kolejka 34 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 2 |
Izolator Boguchwała |
29 maja 2022
29.05 - 14:00 |
Igloopol Dębica |
0 - 2 |
KS Wiązownica |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Wisłok Wiśniowa |
4 - 0 |
Błękitni Ropczyce |
27 maja 2022
27.05 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
2 - 0 |
Piast Tuczempy |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Czarni Trześń |
1 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Stal II Mielec |
4 - 1 |
MKS Kańczuga |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 4 |
JKS 1909 Jarosław |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Legion Pilzno |
2 - 3 |
Stal Łańcut |
28 maja 2022
28.05 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 - 2 |
Karpaty Krosno |
28 maja 2022
28.05 - 17:30 |
Orzeł Przeworsk |
2 - 0 |
Sokół Kamień |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Kolejka 35 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Wisłok Wiśniowa |
1 - 4 |
Orzeł Przeworsk |
5 czerwca 2022
5.06 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 2 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
3 czerwca 2022
3.06 - 18:00 |
JKS 1909 Jarosław |
1 - 2 |
Legion Pilzno |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
2 - 0 |
Czarni Trześń |
4 czerwca 2022
4.06 - 16:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 1 |
Ekoball Sanok |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
4 - 3 |
Igloopol Dębica |
4 czerwca 2022
4.06 - 12:00 |
Stal Łańcut |
2 - 1 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
4 czerwca 2022
4.06 - 18:00 |
Błękitni Ropczyce |
4 - 0 |
Stal II Mielec |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
MKS Kańczuga |
2 - 2 |
Polonia Przemyśl |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
KS Wiązownica |
1 - 0 |
Sokół Kamień |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Kolejka 36 - 8. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Sokół Kamień |
2 - 0 |
Izolator Boguchwała |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
0 - 5 |
JKS 1909 Jarosław |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Legion Pilzno |
3 - 0 |
Karpaty Krosno |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Stal II Mielec |
1 - 7 |
Wisłok Wiśniowa |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
0 - 0 |
Głogovia Głogów Małopolski |
8 czerwca 2022
8.06 - 18:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
4 - 0 |
Piast Tuczempy |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:30 |
Czarni Trześń |
0 - 5 |
MKS Kańczuga |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 5 |
Błękitni Ropczyce |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Orzeł Przeworsk |
0 - 3 |
KS Wiązownica |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Igloopol Dębica |
4 - 1 |
Stal Łańcut |
8 czerwca 2022
8.06 - 17:00 |
Kolejka 37 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | |
MKS Kańczuga |
2 - 6 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Stal II Mielec |
2 - 4 |
Orzeł Przeworsk |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Karpaty Krosno |
2 - 3 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Izolator Boguchwała |
5 - 0 |
KS Wiązownica |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
JKS 1909 Jarosław |
5 - 1 |
Igloopol Dębica |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Głogovia Głogów Małopolski |
0 - 1 |
Legion Pilzno |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Piast Tuczempy |
0 - 2 |
Ekoball Sanok |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Błękitni Ropczyce |
4 - 2 |
Czarni Trześń |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Stal Łańcut |
2 - 0 |
Sokół Kamień |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Wisłok Wiśniowa |
2 - 0 |
Polonia Przemyśl |
11 czerwca 2022
11.06 - 17:00 |
Kolejka 38 - 18/19. czerwca 2022 [szczegóły] | |
Orzeł Przeworsk |
2 - 2 |
Izolator Boguchwała |
15 czerwca 2022
15.06 - 17:00 |
Czarni Trześń |
0 - 3 |
Wisłok Wiśniowa |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Ekoball Sanok |
4 - 0 |
MKS Kańczuga |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Legion Pilzno |
1 - 1 |
Piast Tuczempy |
17 czerwca 2022
17.06 - 17:30 |
Bieszczady Ustrzyki Dolne |
6 - 2 |
Głogovia Głogów Małopolski |
18 czerwca 2022
18.06 - 16:00 |
Igloopol Dębica |
3 - 1 |
Karpaty Krosno |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Sokół Kamień |
1 - 1 |
JKS 1909 Jarosław |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
KS Wiązownica |
2 - 2 |
Stal Łańcut |
16 czerwca 2022
16.06 - 16:00 |
Polonia Przemyśl |
1 - 1 |
Stal II Mielec |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
Sokół Kolbuszowa Dolna |
1 - 3 |
Błękitni Ropczyce |
18 czerwca 2022
18.06 - 17:00 |
|