III liga - grupa II - sezon 2023/2024

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Świt Skolwin (Szczecin) 32 79 25 4 3 64 - 15
2. Elana Toruń 32 65 19 8 5 51 - 20
3. Unia Swarzędz 32 57 17 6 9 61 - 45
4. Błękitni Stargard 32 55 17 4 11 75 - 54
5. Zawisza Bydgoszcz 32 52 15 7 10 66 - 37
6. Pogoń II Szczecin 32 49 15 4 13 62 - 55
7. Noteć Czarnków 32 47 14 5 13 68 - 56 4 7 2 1 1 9 - 5
8. Polonia Środa Wielkopolska 32 47 14 5 13 50 - 55 4 6 2 0 2 7 - 10
9. Gedania Gdańsk 32 47 15 2 15 53 - 53 4 4 1 1 2 6 - 7
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 32 46 13 7 12 52 - 48
11. Sokół Kleczew 32 45 13 6 13 55 - 59 2 6 2 0 0 5 - 3
12. Vineta Wolin 32 45 13 6 13 39 - 55 2 0 0 0 2 3 - 5
13. Cartusia Kartuzy 32 44 12 8 12 58 - 46
14. Flota Świnoujście 32 40 12 4 16 41 - 58
15. Stolem Gniewino 32 33 8 9 15 34 - 54
16. Wikęd Luzino 32 28 8 4 20 43 - 68
17. Unia Solec Kujawski 32 22 6 4 22 38 - 76
18. KP Starogard Gdański 32 13 2 7 23 37 - 93


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Sokół Kleczew 4 sierpnia 2023 - 18:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 5 sierpnia 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 3 - 4 Vineta Wolin 5 sierpnia 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 1 - 7 Zawisza Bydgoszcz 5 sierpnia 2023 - 15:00
Elana Toruń 3 - 0 Błękitni Stargard 5 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Solec Kujawski 2 - 3 Stolem Gniewino 5 sierpnia 2023 - 14:00
Flota Świnoujście 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 2 - 2 KP Starogard Gdański 4 sierpnia 2023 - 18:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Pogoń II Szczecin 5 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 3 - 2 Pogoń II Szczecin 12 sierpnia 2023 - 15:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Cartusia Kartuzy 12 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Unia Swarzędz 12 sierpnia 2023 - 16:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Flota Świnoujście 11 sierpnia 2023 - 18:00
Błękitni Stargard 3 - 1 Unia Solec Kujawski 12 sierpnia 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Elana Toruń 12 sierpnia 2023 - 19:46
Vineta Wolin 2 - 1 Wikęd Luzino 11 sierpnia 2023 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 4 Noteć Czarnków 11 sierpnia 2023 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Gedania Gdańsk 11 sierpnia 2023 - 18:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Gedania Gdańsk 2 - 1 Sokół Kleczew 18 sierpnia 2023 - 18:00
Noteć Czarnków 1 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 19 sierpnia 2023 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia 2023 - 15:00
Elana Toruń 1 - 2 Vineta Wolin 19 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 19 sierpnia 2023 - 14:00
Flota Świnoujście 0 - 3 Błękitni Stargard 19 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 4 - 3 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2023 - 18:00
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń II Szczecin 2 - 3 KP Starogard Gdański 20 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 4 - 23. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 4 - 3 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2023 - 17:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 5 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia 2023 - 18:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2023 - 18:00
Błękitni Stargard 1 - 3 Unia Swarzędz 23 sierpnia 2023 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Flota Świnoujście 23 sierpnia 2023 - 18:00
Vineta Wolin 2 - 1 Unia Solec Kujawski 23 sierpnia 2023 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Elana Toruń 23 sierpnia 2023 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Wikęd Luzino 23 sierpnia 2023 - 18:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Noteć Czarnków 23 sierpnia 2023 - 17:30
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Noteć Czarnków 4 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2023 - 16:00
Wikęd Luzino 1 - 2 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2023 - 11:00
Elana Toruń 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 27 sierpnia 2023 - 16:00
Unia Solec Kujawski 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2023 - 14:00
Flota Świnoujście 2 - 0 Vineta Wolin 27 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 6 - 1 Błękitni Stargard 26 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Stolem Gniewino 27 sierpnia 2023 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 1 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 września 2023 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 3 KP Starogard Gdański 2 września 2023 - 16:00
Błękitni Stargard 2 - 4 Pogoń II Szczecin 2 września 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Cartusia Kartuzy 2 września 2023 - 17:00
Vineta Wolin 2 - 1 Unia Swarzędz 1 września 2023 - 17:30
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Flota Świnoujście 1 września 2023 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Unia Solec Kujawski 1 września 2023 - 17:30
Gedania Gdańsk 0 - 2 Elana Toruń 1 września 2023 - 17:00
Noteć Czarnków 5 - 2 Wikęd Luzino 2 września 2023 - 15:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Wikęd Luzino 0 - 0 Sokół Kleczew 8 września 2023 - 17:00
Elana Toruń 1 - 0 Noteć Czarnków 9 września 2023 - 16:00
Unia Solec Kujawski 3 - 6 Gedania Gdańsk 9 września 2023 - 12:00
Flota Świnoujście 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 września 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2023 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Vineta Wolin 9 września 2023 - 14:00
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 10 września 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Błękitni Stargard 9 września 2023 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Stolem Gniewino 9 września 2023 - 15:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 2 - 0 Stolem Gniewino 16 września 2023 - 16:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 września 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 6 - 0 KP Starogard Gdański 16 września 2023 - 19:00
Vineta Wolin 1 - 1 Pogoń II Szczecin 16 września 2023 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Cartusia Kartuzy 16 września 2023 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Unia Swarzędz 15 września 2023 - 17:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Flota Świnoujście 16 września 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 4 - 2 Unia Solec Kujawski 15 września 2023 - 17:00
Wikęd Luzino 1 - 2 Elana Toruń 16 września 2023 - 12:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Elana Toruń 1 - 0 Sokół Kleczew 23 września 2023 - 16:00
Unia Solec Kujawski 3 - 0 Wikęd Luzino 23 września 2023 - 14:30
vo, na boisku 0-2
Flota Świnoujście 1 - 3 Noteć Czarnków 23 września 2023 - 16:00
Unia Swarzędz 3 - 4 Gedania Gdańsk 22 września 2023 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września 2023 - 14:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 22 września 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Vineta Wolin 23 września 2023 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 23 września 2023 - 15:00
Stolem Gniewino 0 - 6 Błękitni Stargard 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 0 - 2 Błękitni Stargard 1 października 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Stolem Gniewino 1 października 2023 - 15:00
Vineta Wolin 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 września 2023 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 KP Starogard Gdański 30 września 2023 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Pogoń II Szczecin 1 października 2023 - 14:30
Gedania Gdańsk 0 - 4 Cartusia Kartuzy 30 września 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 3 - 1 Unia Swarzędz 30 września 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 1 - 3 Flota Świnoujście 30 września 2023 - 13:00
Elana Toruń 4 - 0 Unia Solec Kujawski 1 października 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Unia Solec Kujawski 1 - 0 Sokół Kleczew 7 października 2023 - 12:00
Flota Świnoujście 3 - 0 Elana Toruń 7 października 2023 - 15:00
Unia Swarzędz 2 - 1 Wikęd Luzino 7 października 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Noteć Czarnków 7 października 2023 - 13:00
Pogoń II Szczecin 5 - 2 Gedania Gdańsk 7 października 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 6 października 2023 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2023 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 3 Vineta Wolin 7 października 2023 - 15:00
Błękitni Stargard 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz 6 października 2023 - 16:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 4 - 1 Zawisza Bydgoszcz 14 października 2023 - 14:00
Vineta Wolin 0 - 0 Błękitni Stargard 14 października 2023 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Stolem Gniewino 15 października 2023 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 października 2023 - 15:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 KP Starogard Gdański 14 października 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 5 - 0 Pogoń II Szczecin 14 października 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 3 - 1 Cartusia Kartuzy 14 października 2023 - 13:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Elana Toruń 14 października 2023 - 13:00
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Flota Świnoujście 14 października 2023 - 12:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Flota Świnoujście 1 - 2 Sokół Kleczew 21 października 2023 - 14:00
Unia Swarzędz 1 - 0 Unia Solec Kujawski 21 października 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Elana Toruń 31 października 2023 - 13:30
Pogoń II Szczecin 5 - 1 Wikęd Luzino 22 października 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 0 - 4 Noteć Czarnków 21 października 2023 - 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Gedania Gdańsk 21 października 2023 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 20 października 2023 - 15:00
Błękitni Stargard 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 21 października 2023 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Vineta Wolin 21 października 2023 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 2 - 1 Vineta Wolin 28 października 2023 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 28 października 2023 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Błękitni Stargard 28 października 2023 - 12:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 Stolem Gniewino 28 października 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 października 2023 - 14:00
Wikęd Luzino 3 - 0 KP Starogard Gdański 28 października 2023 - 14:30
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń II Szczecin 28 października 2023 - 14:00
Unia Solec Kujawski 1 - 6 Cartusia Kartuzy 28 października 2023 - 12:00
Flota Świnoujście 2 - 4 Unia Swarzędz 28 października 2023 - 13:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Unia Swarzędz 3 - 1 Sokół Kleczew 4 listopada 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Flota Świnoujście 5 listopada 2023 - 13:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Unia Solec Kujawski 3 listopada 2023 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 4 Elana Toruń 4 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 2 Wikęd Luzino 4 listopada 2023 - 12:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Noteć Czarnków 4 listopada 2023 - 13:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Gedania Gdańsk 4 listopada 2023 - 13:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 5 listopada 2023 - 13:00
Vineta Wolin 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 4 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2023 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Vineta Wolin 11 listopada 2023 - 13:00
Gedania Gdańsk 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 11 listopada 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 1 - 4 Błękitni Stargard 11 listopada 2023 - 13:00
Wikęd Luzino 5 - 2 Stolem Gniewino 11 listopada 2023 - 12:00
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 listopada 2023 - 13:00
Unia Solec Kujawski 3 - 3 KP Starogard Gdański 11 listopada 2023 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 3 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2023 - 13:00
Unia Swarzędz 1 - 0 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Cartusia Kartuzy 3 - 3 Sokół Kleczew 18 listopada 2023 - 12:00
Pogoń II Szczecin 3 - 1 Unia Swarzędz 19 listopada 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Flota Świnoujście 18 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 2 Unia Solec Kujawski 18 listopada 2023 - 12:00
Elana Toruń 3 - 0 Stolem Gniewino 18 listopada 2023 - 13:00
Błękitni Stargard 2 - 1 Wikęd Luzino 18 listopada 2023 - 13:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Noteć Czarnków 18 listopada 2023 - 13:00
Vineta Wolin 2 - 1 Gedania Gdańsk 18 listopada 2023 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 18 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 25 listopada 2023 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Gedania Gdańsk 25 listopada 2023 - 12:00
Vineta Wolin 1 - 2 Noteć Czarnków 20 marca 2024 - 14:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Wikęd Luzino 25 listopada 2023 - 13:00
Błękitni Stargard 3 - 3 Elana Toruń 25 listopada 2023 - 13:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Unia Solec Kujawski 20 marca 2024 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Flota Świnoujście 25 listopada 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 3 - 4 Unia Swarzędz 25 listopada 2023 - 13:00
Pogoń II Szczecin 2 - 4 Cartusia Kartuzy 26 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 19 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Sokół Kleczew 2 marca 2024 - 12:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 KP Starogard Gdański 3 marca 2024 - 15:30
Unia Swarzędz 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 marca 2024 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 1 Stolem Gniewino 2 marca 2024 - 13:00
Unia Solec Kujawski 2 - 3 Błękitni Stargard 2 marca 2024 - 12:00
Elana Toruń 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 2 marca 2024 - 17:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Vineta Wolin 1 marca 2024 - 15:00
Noteć Czarnków 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 2 marca 2024 - 14:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 1 marca 2024 - 13:30
Kolejka 20 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 3 - 2 Gedania Gdańsk 9 marca 2024 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Noteć Czarnków 9 marca 2024 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Wikęd Luzino 10 marca 2024 - 15:00
Vineta Wolin 1 - 0 Elana Toruń 9 marca 2024 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 5 - 1 Unia Solec Kujawski 9 marca 2024 - 13:00
Błękitni Stargard 3 - 1 Flota Świnoujście 9 marca 2024 - 13:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Unia Swarzędz 9 marca 2024 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Cartusia Kartuzy 9 marca 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 6 Pogoń II Szczecin 9 marca 2024 - 14:00
Kolejka 21 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
KP Starogard Gdański 0 - 3 Sokół Kleczew 16 marca 2024 - 14:00
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 marca 2024 - 12:00
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Stolem Gniewino 16 marca 2024 - 15:30
Unia Swarzędz 3 - 0 Błękitni Stargard 16 marca 2024 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz 16 marca 2024 - 13:00
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Vineta Wolin 16 marca 2024 - 12:00
Elana Toruń 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca 2024 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 16 marca 2024 - 12:00
Noteć Czarnków 1 - 2 Gedania Gdańsk 16 marca 2024 - 14:00
Kolejka 22 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 2 - 2 Noteć Czarnków 23 marca 2024 - 14:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Wikęd Luzino 22 marca 2024 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 0 Elana Toruń 23 marca 2024 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Unia Solec Kujawski 23 marca 2024 - 16:00
Vineta Wolin 1 - 0 Flota Świnoujście 24 marca 2024 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Unia Swarzędz 23 marca 2024 - 13:00
Błękitni Stargard 4 - 2 Cartusia Kartuzy 23 marca 2024 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 3 Pogoń II Szczecin 23 marca 2024 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 KP Starogard Gdański 23 marca 2024 - 14:00
Kolejka 23 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 1 Sokół Kleczew 30 marca 2024 - 12:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Stolem Gniewino 30 marca 2024 - 14:00
Pogoń II Szczecin 1 - 4 Błękitni Stargard 29 marca 2024 - 12:00
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 30 marca 2024 - 12:00
Unia Swarzędz 4 - 0 Vineta Wolin 28 marca 2024 - 16:00
Flota Świnoujście 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2024 - 13:00
Unia Solec Kujawski 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 marca 2024 - 14:00
Elana Toruń 1 - 0 Gedania Gdańsk 30 marca 2024 - 15:00
Wikęd Luzino 1 - 2 Noteć Czarnków 29 marca 2024 - 15:30
Kolejka 24 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 1 - 2 Wikęd Luzino 6 kwietnia 2024 - 16:00
Noteć Czarnków 0 - 0 Elana Toruń 6 kwietnia 2024 - 14:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 Unia Solec Kujawski 6 kwietnia 2024 - 12:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Flota Świnoujście 5 kwietnia 2024 - 16:30
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Unia Swarzędz 7 kwietnia 2024 - 12:00
Vineta Wolin 1 - 0 Cartusia Kartuzy 6 kwietnia 2024 - 16:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Pogoń II Szczecin 6 kwietnia 2024 - 15:00
Błękitni Stargard 5 - 1 KP Starogard Gdański 6 kwietnia 2024 - 15:00
Stolem Gniewino 5 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 25 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Stolem Gniewino 1 - 0 Sokół Kleczew 14 kwietnia 2024 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 3 Błękitni Stargard 13 kwietnia 2024 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 4 Zawisza Bydgoszcz 13 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Vineta Wolin 13 kwietnia 2024 - 14:30
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 13 kwietnia 2024 - 12:00
Unia Swarzędz 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 12 kwietnia 2024 - 17:00
Flota Świnoujście 2 - 1 Gedania Gdańsk 13 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Solec Kujawski 1 - 1 Noteć Czarnków 12 kwietnia 2024 - 17:00
Elana Toruń 3 - 0 Wikęd Luzino 13 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 26 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 0 - 1 Elana Toruń 20 kwietnia 2024 - 16:00
Wikęd Luzino 0 - 1 Unia Solec Kujawski 20 kwietnia 2024 - 12:00
Noteć Czarnków 2 - 3 Flota Świnoujście 20 kwietnia 2024 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Unia Swarzędz 20 kwietnia 2024 - 12:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Cartusia Kartuzy 20 kwietnia 2024 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Pogoń II Szczecin 20 kwietnia 2024 - 17:00
Vineta Wolin 0 - 0 KP Starogard Gdański 20 kwietnia 2024 - 14:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 kwietnia 2024 - 15:00
Błękitni Stargard 2 - 2 Stolem Gniewino 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 27 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Błękitni Stargard 5 - 0 Sokół Kleczew 27 kwietnia 2024 - 15:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 28 kwietnia 2024 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 0 Vineta Wolin 27 kwietnia 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 27 kwietnia 2024 - 14:00
Pogoń II Szczecin 0 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 kwietnia 2024 - 17:15
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gedania Gdańsk 27 kwietnia 2024 - 12:00
Unia Swarzędz 3 - 2 Noteć Czarnków 27 kwietnia 2024 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 4 Wikęd Luzino 27 kwietnia 2024 - 16:00
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Elana Toruń 27 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 3 - 2 Unia Solec Kujawski 4 maja 2024 - 17:00
Elana Toruń 0 - 0 Flota Świnoujście 4 maja 2024 - 16:00
Wikęd Luzino 1 - 2 Unia Swarzędz 1 maja 2024 - 14:00
Noteć Czarnków 4 - 0 Cartusia Kartuzy 3 maja 2024 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 1 Pogoń II Szczecin 1 maja 2024 - 12:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 KP Starogard Gdański 4 maja 2024 - 17:30
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 maja 2024 - 13:00
Vineta Wolin 1 - 1 Stolem Gniewino 4 maja 2024 - 16:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 4 Błękitni Stargard 3 maja 2024 - 16:00
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Sokół Kleczew 10 maja 2024 - 19:00
Błękitni Stargard 6 - 1 Vineta Wolin 11 maja 2024 - 15:00
Stolem Gniewino 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 12 maja 2024 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 11 maja 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Gedania Gdańsk 11 maja 2024 - 16:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Noteć Czarnków 11 maja 2024 - 12:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Wikęd Luzino 10 maja 2024 - 17:30
Elana Toruń 2 - 2 Unia Swarzędz 11 maja 2024 - 16:00
Flota Świnoujście 4 - 1 Unia Solec Kujawski 11 maja 2024 - 14:00
Kolejka 30 - 15. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 1 - 2 Flota Świnoujście 15 maja 2024 - 17:00
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Unia Swarzędz 15 maja 2024 - 17:00
Elana Toruń 3 - 1 Cartusia Kartuzy 15 maja 2024 - 17:00
Wikęd Luzino 0 - 0 Pogoń II Szczecin 15 maja 2024 - 17:00
Noteć Czarnków 3 - 1 KP Starogard Gdański 15 maja 2024 - 17:00
Gedania Gdańsk 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 maja 2024 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Stolem Gniewino 15 maja 2024 - 17:30
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 3 Błękitni Stargard 15 maja 2024 - 17:00
Vineta Wolin 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 15 maja 2024 - 18:00
Kolejka 31 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Vineta Wolin 2 - 3 Sokół Kleczew 18 maja 2024 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 maja 2024 - 17:00
Błękitni Stargard 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja 2024 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 2 Gedania Gdańsk 18 maja 2024 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 1 Noteć Czarnków 18 maja 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 5 Wikęd Luzino 18 maja 2024 - 14:00
Pogoń II Szczecin 0 - 2 Elana Toruń 18 maja 2024 - 18:00
Cartusia Kartuzy 5 - 2 Unia Solec Kujawski 18 maja 2024 - 14:00
Unia Swarzędz 4 - 0 Flota Świnoujście 18 maja 2024 - 13:00
Kolejka 32 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew 4 - 3 Unia Swarzędz 25 maja 2024 - 17:00
Flota Świnoujście 1 - 1 Cartusia Kartuzy 25 maja 2024 - 17:00
Unia Solec Kujawski 1 - 1 Pogoń II Szczecin 25 maja 2024 - 12:00
Elana Toruń 3 - 0 KP Starogard Gdański 25 maja 2024 - 17:00
Wikęd Luzino 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 24 maja 2024 - 16:00
Noteć Czarnków 3 - 0 Stolem Gniewino 25 maja 2024 - 12:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 Błękitni Stargard 25 maja 2024 - 12:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 26 maja 2024 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Vineta Wolin 25 maja 2024 - 17:00
Kolejka 33 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 1 czerwca 2024 - 17:00
Vineta Wolin - Świt Skolwin (Szczecin) 1 czerwca 2024 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 1 czerwca 2024 - 17:00
Błękitni Stargard - Noteć Czarnków 1 czerwca 2024 - 15:00
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 1 czerwca 2024 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń 1 czerwca 2024 - 16:00
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 30 maja 2024 - 17:00
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście 30 maja 2024 - 17:00
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 30 maja 2024 - 15:00
Kolejka 34 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 8 czerwca 2024 - 15:00
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 8 czerwca 2024 - 17:00
Flota Świnoujście - KP Starogard Gdański 8 czerwca 2024 - 17:00
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 czerwca 2024 - 12:00
Stolem Gniewino - Elana Toruń 8 czerwca 2024 - 17:00
Wikęd Luzino - Błękitni Stargard 8 czerwca 2024 - 17:00
Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz 8 czerwca 2024 - 17:00
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 8 czerwca 2024 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska 7 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE