III liga - grupa III - sezon 2023/2024

dolnośląskie, lubuskie, opolskie, śląskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rekord Bielsko-Biała 32 69 21 6 5 78 - 35
2. Śląsk II Wrocław 32 67 19 10 3 68 - 30
3. MKS Kluczbork 32 59 17 8 7 53 - 35
4. Górnik Polkowice 32 53 15 8 9 53 - 46
5. Pniówek Pawłowice Śląskie 32 49 12 13 7 52 - 48
6. LKS Goczałkowice Zdrój 33 46 12 10 11 48 - 36 2 3 1 0 1 3 - 3
7. Górnik II Zabrze 32 46 14 4 14 52 - 51 2 3 1 0 1 3 - 3
8. Stilon Gorzów Wielkopolski 32 45 12 9 11 50 - 43
9. Ślęza Wrocław 32 42 11 9 12 59 - 57
10. Karkonosze Jelenia Góra 32 41 11 8 13 38 - 46
11. Lechia Zielona Góra 32 40 11 7 14 44 - 53
12. Carina Gubin 32 38 11 5 16 43 - 52 2 6 2 0 0 5 - 1
13. Unia Turza Śląska 32 38 10 8 14 48 - 55 2 0 0 0 2 1 - 5
14. Warta Gorzów Wielkopolski 32 36 8 12 12 37 - 56
15. Odra Bytom Odrzański 32 35 7 14 11 35 - 41
16. Gwarek Tarnowskie Góry 32 33 8 9 15 42 - 51
17. Raków II Częstochowa 32 29 7 8 17 42 - 65
18. LZS Starowice Dolne 33 23 5 8 20 35 - 77


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Lechia Zielona Góra 0 - 1 MKS Kluczbork 5 sierpnia 2023 - 18:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 5 Raków II Częstochowa 5 sierpnia 2023 - 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 sierpnia 2023 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 2 Śląsk II Wrocław 6 sierpnia 2023 - 17:00
Carina Gubin 0 - 1 Górnik Polkowice 5 sierpnia 2023 - 17:00
Ślęza Wrocław 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 5 sierpnia 2023 - 16:00
Unia Turza Śląska 2 - 2 Górnik II Zabrze 8 sierpnia 2023 - 17:30
LZS Starowice Dolne 2 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 5 sierpnia 2023 - 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 0 Odra Bytom Odrzański 5 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 0 - 3 Odra Bytom Odrzański 12 sierpnia 2023 - 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 3 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 12 sierpnia 2023 - 16:00
Górnik II Zabrze 3 - 2 LZS Starowice Dolne 13 sierpnia 2023 - 14:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 0 Unia Turza Śląska 12 sierpnia 2023 - 17:00
Górnik Polkowice 3 - 2 Ślęza Wrocław 13 sierpnia 2023 - 17:00
Śląsk II Wrocław 2 - 1 Carina Gubin 13 sierpnia 2023 - 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała 12 sierpnia 2023 - 17:00
Raków II Częstochowa 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 13 sierpnia 2023 - 12:00
Lechia Zielona Góra 4 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 12 sierpnia 2023 - 18:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 MKS Kluczbork 19 sierpnia 2023 - 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 1 Lechia Zielona Góra 19 sierpnia 2023 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Raków II Częstochowa 19 sierpnia 2023 - 17:00
Carina Gubin 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 sierpnia 2023 - 17:00
Ślęza Wrocław 2 - 0 Śląsk II Wrocław 19 sierpnia 2023 - 15:30
Unia Turza Śląska 2 - 0 Górnik Polkowice 19 sierpnia 2023 - 17:00
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 19 sierpnia 2023 - 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 1 Górnik II Zabrze 19 sierpnia 2023 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Odra Bytom Odrzański 20 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 4 - 23. sierpnia 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 3 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 23 sierpnia 2023 - 17:00
Górnik II Zabrze 1 - 0 Odra Bytom Odrzański 23 sierpnia 2023 - 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 23 sierpnia 2023 - 17:00
Górnik Polkowice 2 - 2 LZS Starowice Dolne 23 sierpnia 2023 - 17:00
Śląsk II Wrocław 4 - 1 Unia Turza Śląska 23 sierpnia 2023 - 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Ślęza Wrocław 23 sierpnia 2023 - 18:00
Raków II Częstochowa 2 - 4 Carina Gubin 23 sierpnia 2023 - 15:00
Lechia Zielona Góra 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała 23 sierpnia 2023 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 23 sierpnia 2023 - 17:30
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 4 MKS Kluczbork 26 sierpnia 2023 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 26 sierpnia 2023 - 15:00
Carina Gubin 1 - 2 Lechia Zielona Góra 27 sierpnia 2023 - 16:00
Ślęza Wrocław 5 - 2 Raków II Częstochowa 26 sierpnia 2023 - 12:00
Unia Turza Śląska 1 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 sierpnia 2023 - 17:00
LZS Starowice Dolne 0 - 4 Śląsk II Wrocław 26 sierpnia 2023 - 16:00
Górnik Polkowice 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 27 sierpnia 2023 - 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 27 sierpnia 2023 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Górnik II Zabrze 26 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 2 - 1 Górnik II Zabrze 1 września 2023 - 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski 2 września 2023 - 17:00
Górnik Polkowice 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 2 września 2023 - 16:00
Śląsk II Wrocław 1 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 2 września 2023 - 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 0 LZS Starowice Dolne 2 września 2023 - 17:00
Raków II Częstochowa 2 - 3 Unia Turza Śląska 2 września 2023 - 12:00
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Ślęza Wrocław 2 września 2023 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Carina Gubin 2 września 2023 - 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 4 Rekord Bielsko-Biała 2 września 2023 - 17:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Rekord Bielsko-Biała 4 - 1 MKS Kluczbork 10 września 2023 - 14:30
Carina Gubin 2 - 2 Karkonosze Jelenia Góra 12 września 2023 - 17:00
Ślęza Wrocław 3 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 9 września 2023 - 16:00
Unia Turza Śląska 1 - 3 Lechia Zielona Góra 10 września 2023 - 16:00
LZS Starowice Dolne 4 - 2 Raków II Częstochowa 9 września 2023 - 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 września 2023 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 Śląsk II Wrocław 10 września 2023 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Górnik Polkowice 9 września 2023 - 16:00
Górnik II Zabrze 1 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 13 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 3 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 16 września 2023 - 16:00
Górnik Polkowice 1 - 4 Górnik II Zabrze 17 września 2023 - 16:00
Śląsk II Wrocław 5 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 16 września 2023 - 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 6 - 2 Odra Bytom Odrzański 16 września 2023 - 16:00
Raków II Częstochowa 0 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 16 września 2023 - 12:00
Lechia Zielona Góra 2 - 0 LZS Starowice Dolne 16 września 2023 - 16:30
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Unia Turza Śląska 16 września 2023 - 14:00
Karkonosze Jelenia Góra 6 - 2 Ślęza Wrocław 16 września 2023 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 2 Carina Gubin 16 września 2023 - 15:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Carina Gubin 1 - 1 MKS Kluczbork 23 września 2023 - 12:00
Ślęza Wrocław 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała 23 września 2023 - 13:00
Unia Turza Śląska 1 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 24 września 2023 - 16:00
LZS Starowice Dolne 0 - 7 Stilon Gorzów Wielkopolski 23 września 2023 - 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 0 Lechia Zielona Góra 23 września 2023 - 14:00
Odra Bytom Odrzański 2 - 1 Raków II Częstochowa 23 września 2023 - 11:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 3 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 września 2023 - 14:00
Górnik II Zabrze 2 - 3 Śląsk II Wrocław 24 września 2023 - 14:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Górnik Polkowice 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 0 - 2 Górnik Polkowice 30 września 2023 - 18:00
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 1 października 2023 - 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 2 Górnik II Zabrze 30 września 2023 - 16:00
Raków II Częstochowa 0 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 30 września 2023 - 12:00
Lechia Zielona Góra 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 30 września 2023 - 16:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 30 września 2023 - 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 LZS Starowice Dolne 30 września 2023 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0 Unia Turza Śląska 30 września 2023 - 15:30
Carina Gubin 1 - 4 Ślęza Wrocław 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Ślęza Wrocław 1 - 1 MKS Kluczbork 7 października 2023 - 15:30
Unia Turza Śląska 0 - 2 Carina Gubin 7 października 2023 - 15:00
LZS Starowice Dolne 0 - 4 Rekord Bielsko-Biała 7 października 2023 - 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 7 października 2023 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 0 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 7 października 2023 - 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 3 Lechia Zielona Góra 7 października 2023 - 14:00
Górnik II Zabrze 4 - 2 Raków II Częstochowa 7 października 2023 - 11:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 października 2023 - 15:00
Górnik Polkowice 3 - 3 Śląsk II Wrocław 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 3 - 1 Śląsk II Wrocław 14 października 2023 - 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 5 Górnik Polkowice 14 października 2023 - 15:00
Raków II Częstochowa 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 października 2023 - 12:00
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Górnik II Zabrze 25 października 2023 - 15:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 14 października 2023 - 15:00
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 Odra Bytom Odrzański 14 października 2023 - 13:00
Rekord Bielsko-Biała 0 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 15 października 2023 - 11:30
Carina Gubin 1 - 0 LZS Starowice Dolne 14 października 2023 - 15:00
Ślęza Wrocław 0 - 4 Unia Turza Śląska 14 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 2 - 0 Unia Turza Śląska 14 listopada 2023 - 17:00
LZS Starowice Dolne 1 - 2 Ślęza Wrocław 21 października 2023 - 13:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 0 Carina Gubin 21 października 2023 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała 21 października 2023 - 15:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 21 października 2023 - 14:00
Górnik II Zabrze 1 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 21 października 2023 - 11:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 3 Lechia Zielona Góra 21 października 2023 - 15:00
Górnik Polkowice 1 - 2 Raków II Częstochowa 21 października 2023 - 15:00
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 października 2023 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 2 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 28 października 2023 - 16:00
Raków II Częstochowa 0 - 4 Śląsk II Wrocław 28 października 2023 - 12:30
Lechia Zielona Góra 0 - 1 Górnik Polkowice 29 października 2023 - 14:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 28 października 2023 - 14:00
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 1 Górnik II Zabrze 28 października 2023 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 28 października 2023 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 Carina Gubin 27 października 2023 - 15:00
Ślęza Wrocław 1 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 29 października 2023 - 14:00
Unia Turza Śląska 2 - 0 LZS Starowice Dolne 28 października 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
LZS Starowice Dolne 0 - 0 MKS Kluczbork 4 listopada 2023 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 2 Unia Turza Śląska 4 listopada 2023 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 2 - 1 Ślęza Wrocław 4 listopada 2023 - 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Carina Gubin 4 listopada 2023 - 14:00
Górnik II Zabrze 1 - 3 Rekord Bielsko-Biała 5 listopada 2023 - 12:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 4 listopada 2023 - 14:00
Górnik Polkowice 3 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 4 listopada 2023 - 14:00
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Lechia Zielona Góra 4 listopada 2023 - 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 3 - 0 Raków II Częstochowa 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 3 - 0 Raków II Częstochowa 10 listopada 2023 - 17:00
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 listopada 2023 - 13:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Śląsk II Wrocław 11 listopada 2023 - 13:00
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 Górnik Polkowice 11 listopada 2023 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 11 listopada 2023 - 13:00
Carina Gubin 1 - 2 Górnik II Zabrze 11 listopada 2023 - 13:00
Ślęza Wrocław 4 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 11 listopada 2023 - 13:30
Unia Turza Śląska 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 11 listopada 2023 - 13:00
LZS Starowice Dolne 2 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 11 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 2 MKS Kluczbork 18 listopada 2023 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 1 - 0 LZS Starowice Dolne 18 listopada 2023 - 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Unia Turza Śląska 18 listopada 2023 - 13:00
Górnik II Zabrze 2 - 3 Ślęza Wrocław 18 listopada 2023 - 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 1 Carina Gubin 18 listopada 2023 - 13:00
Górnik Polkowice 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 18 listopada 2023 - 13:00
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 18 listopada 2023 - 13:45
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 0 Stilon Gorzów Wielkopolski 18 listopada 2023 - 13:30
Raków II Częstochowa 2 - 2 Lechia Zielona Góra 18 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 18 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 2 - 0 Lechia Zielona Góra 24 listopada 2023 - 17:00
Raków II Częstochowa 1 - 3 Stilon Gorzów Wielkopolski 26 listopada 2023 - 11:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 3 Karkonosze Jelenia Góra 25 listopada 2023 - 13:30
Śląsk II Wrocław 3 - 1 Rekord Bielsko-Biała 26 listopada 2023 - 13:15
Górnik Polkowice 4 - 1 Carina Gubin 25 listopada 2023 - 13:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 4 Ślęza Wrocław 24 lutego 2024 - 13:00
Górnik II Zabrze 4 - 0 Unia Turza Śląska 25 listopada 2023 - 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 4 LZS Starowice Dolne 25 listopada 2023 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 25 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 19 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 MKS Kluczbork 2 marca 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski 2 marca 2024 - 13:00
LZS Starowice Dolne 1 - 1 Górnik II Zabrze 2 marca 2024 - 13:00
Unia Turza Śląska 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry 3 marca 2024 - 14:00
Ślęza Wrocław 2 - 3 Górnik Polkowice 2 marca 2024 - 14:30
Carina Gubin 1 - 2 Śląsk II Wrocław 2 marca 2024 - 14:00
Rekord Bielsko-Biała 4 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 marca 2024 - 14:30
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 2 Raków II Częstochowa 2 marca 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Lechia Zielona Góra 2 marca 2024 - 14:00
Kolejka 20 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 3 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 9 marca 2024 - 17:00
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 9 marca 2024 - 15:00
Raków II Częstochowa 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 9 marca 2024 - 12:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 0 Carina Gubin 9 marca 2024 - 14:30
Śląsk II Wrocław 4 - 1 Ślęza Wrocław 9 marca 2024 - 12:00
Górnik Polkowice 0 - 1 Unia Turza Śląska 9 marca 2024 - 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 4 - 0 LZS Starowice Dolne 9 marca 2024 - 14:30
Górnik II Zabrze 2 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 10 marca 2024 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 4 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 9 marca 2024 - 12:00
Kolejka 21 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 4 MKS Kluczbork 16 marca 2024 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 Górnik II Zabrze 16 marca 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 16 marca 2024 - 13:00
LZS Starowice Dolne 1 - 2 Górnik Polkowice 16 marca 2024 - 13:00
Unia Turza Śląska 1 - 1 Śląsk II Wrocław 16 marca 2024 - 15:00
Ślęza Wrocław 2 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 marca 2024 - 15:30
Carina Gubin 5 - 2 Raków II Częstochowa 16 marca 2024 - 14:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Lechia Zielona Góra 16 marca 2024 - 14:30
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 16 marca 2024 - 17:00
Kolejka 22 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 23 marca 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała 23 marca 2024 - 15:00
Lechia Zielona Góra 1 - 2 Carina Gubin 23 marca 2024 - 15:30
Raków II Częstochowa 3 - 3 Ślęza Wrocław 23 marca 2024 - 12:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Unia Turza Śląska 23 marca 2024 - 15:00
Śląsk II Wrocław 1 - 0 LZS Starowice Dolne 23 marca 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 1 Górnik Polkowice 23 marca 2024 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 23 marca 2024 - 12:00
Górnik II Zabrze 1 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 24 marca 2024 - 12:00
Kolejka 23 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Górnik II Zabrze 0 - 3 MKS Kluczbork 29 marca 2024 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 29 marca 2024 - 16:00
Odra Bytom Odrzański 4 - 0 Górnik Polkowice 30 marca 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 2 Śląsk II Wrocław 30 marca 2024 - 13:00
LZS Starowice Dolne 2 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 marca 2024 - 15:00
Unia Turza Śląska 0 - 2 Raków II Częstochowa 30 marca 2024 - 13:00
Ślęza Wrocław 1 - 1 Lechia Zielona Góra 28 marca 2024 - 15:30
Carina Gubin 1 - 5 Stilon Gorzów Wielkopolski 30 marca 2024 - 12:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 30 marca 2024 - 13:00
Kolejka 24 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 6 kwietnia 2024 - 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 1 Carina Gubin 6 kwietnia 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Ślęza Wrocław 6 kwietnia 2024 - 16:00
Lechia Zielona Góra 3 - 6 Unia Turza Śląska 6 kwietnia 2024 - 17:00
Raków II Częstochowa 2 - 2 LZS Starowice Dolne 6 kwietnia 2024 - 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 6 kwietnia 2024 - 16:30
Śląsk II Wrocław 4 - 2 Odra Bytom Odrzański 7 kwietnia 2024 - 12:00
Górnik Polkowice 1 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 6 kwietnia 2024 - 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 3 Górnik II Zabrze 6 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 25 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 3 MKS Kluczbork 13 kwietnia 2024 - 17:00
Górnik II Zabrze 2 - 0 Górnik Polkowice 13 kwietnia 2024 - 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Śląsk II Wrocław 13 kwietnia 2024 - 15:00
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 kwietnia 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 0 Raków II Częstochowa 13 kwietnia 2024 - 13:00
LZS Starowice Dolne 4 - 1 Lechia Zielona Góra 13 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Turza Śląska 0 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 13 kwietnia 2024 - 14:00
Ślęza Wrocław 3 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 12 kwietnia 2024 - 15:30
Carina Gubin 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 26 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 2 Carina Gubin 21 kwietnia 2024 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 3 - 0 Ślęza Wrocław 20 kwietnia 2024 - 14:00
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 1 Unia Turza Śląska 20 kwietnia 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 4 - 1 LZS Starowice Dolne 20 kwietnia 2024 - 16:00
Lechia Zielona Góra 0 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 20 kwietnia 2024 - 17:00
Raków II Częstochowa 0 - 0 Odra Bytom Odrzański 20 kwietnia 2024 - 12:30
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 20 kwietnia 2024 - 14:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Górnik II Zabrze 20 kwietnia 2024 - 12:00
Górnik Polkowice 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 27 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Górnik Polkowice 4 - 0 MKS Kluczbork 27 kwietnia 2024 - 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Śląsk II Wrocław 27 kwietnia 2024 - 17:00
Górnik II Zabrze 1 - 3 Pniówek Pawłowice Śląskie 28 kwietnia 2024 - 13:00
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Raków II Częstochowa 27 kwietnia 2024 - 13:00
Odra Bytom Odrzański 2 - 2 Lechia Zielona Góra 27 kwietnia 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 2 Stilon Gorzów Wielkopolski 27 kwietnia 2024 - 13:00
LZS Starowice Dolne 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 27 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Turza Śląska 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 27 kwietnia 2024 - 17:00
Ślęza Wrocław 1 - 1 Carina Gubin 26 kwietnia 2024 - 15:30
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 1 Ślęza Wrocław 3 maja 2024 - 17:00
Carina Gubin 3 - 1 Unia Turza Śląska 3 maja 2024 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 6 - 2 LZS Starowice Dolne 5 maja 2024 - 14:00
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 4 maja 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 4 maja 2024 - 14:00
Lechia Zielona Góra 1 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 4 maja 2024 - 17:00
Raków II Częstochowa 2 - 1 Górnik II Zabrze 3 maja 2024 - 15:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 4 maja 2024 - 17:00
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Górnik Polkowice 5 maja 2024 - 12:00
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Śląsk II Wrocław 0 - 1 MKS Kluczbork 11 maja 2024 - 12:00
Górnik Polkowice 1 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 maja 2024 - 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 3 Raków II Częstochowa 11 maja 2024 - 17:00
Górnik II Zabrze 1 - 0 Lechia Zielona Góra 11 maja 2024 - 12:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 11 maja 2024 - 16:00
Odra Bytom Odrzański 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 11 maja 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała 11 maja 2024 - 13:00
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Carina Gubin 11 maja 2024 - 15:00
Unia Turza Śląska 2 - 2 Ślęza Wrocław 11 maja 2024 - 17:00
Kolejka 30 - 15. maja 2024 [szczegóły]  
Unia Turza Śląska 2 - 2 MKS Kluczbork 15 maja 2024 - 17:30
Ślęza Wrocław 3 - 0 LZS Starowice Dolne 15 maja 2024 - 17:00
Carina Gubin 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 15 maja 2024 - 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 14 maja 2024 - 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 14 maja 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 4 - 2 Górnik II Zabrze 15 maja 2024 - 17:00
Lechia Zielona Góra 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 15 maja 2024 - 17:00
Raków II Częstochowa 1 - 2 Górnik Polkowice 15 maja 2024 - 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 2 Śląsk II Wrocław 15 maja 2024 - 18:00
Kolejka 31 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 MKS Kluczbork 18 maja 2024 - 17:00
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Raków II Częstochowa 19 maja 2024 - 12:00
Górnik Polkowice 2 - 0 Lechia Zielona Góra 18 maja 2024 - 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Stilon Gorzów Wielkopolski 18 maja 2024 - 17:00
Górnik II Zabrze 2 - 1 Karkonosze Jelenia Góra 18 maja 2024 - 14:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała 17 maja 2024 - 17:00
vo, na boisku 2-2
Carina Gubin 2 - 0 Odra Bytom Odrzański 18 maja 2024 - 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 1 Ślęza Wrocław 18 maja 2024 - 17:00
LZS Starowice Dolne 1 - 4 Unia Turza Śląska 18 maja 2024 - 16:00
Kolejka 32 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
MKS Kluczbork 1 - 2 LZS Starowice Dolne 26 maja 2024 - 17:00
Unia Turza Śląska 1 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój 25 maja 2024 - 17:00
Ślęza Wrocław 0 - 1 Odra Bytom Odrzański 26 maja 2024 - 18:00
Carina Gubin 0 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 24 maja 2024 - 17:30
Rekord Bielsko-Biała 4 - 1 Górnik II Zabrze 25 maja 2024 - 16:00
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry 25 maja 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 4 Górnik Polkowice 26 maja 2024 - 17:00
Lechia Zielona Góra 0 - 2 Śląsk II Wrocław 26 maja 2024 - 18:00
Raków II Częstochowa 0 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 24 maja 2024 - 17:00
Kolejka 33 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Raków II Częstochowa - MKS Kluczbork 31 maja 2024 - 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Zielona Góra 1 czerwca 2024 - 12:00
Śląsk II Wrocław - Stilon Gorzów Wielkopolski 1 czerwca 2024 - 12:00
Górnik Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra 1 czerwca 2024 - 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 1 czerwca 2024 - 17:30
Górnik II Zabrze - Carina Gubin 31 maja 2024 - 16:00
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław 1 czerwca 2024 - 16:00
Odra Bytom Odrzański - Unia Turza Śląska 1 czerwca 2024 - 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 0 LZS Starowice Dolne 29 maja 2024 - 17:00
Kolejka 34 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice Zdrój 8 czerwca 2024 - 15:00
LZS Starowice Dolne - Odra Bytom Odrzański 8 czerwca 2024 - 17:00
Unia Turza Śląska - Warta Gorzów Wielkopolski 8 czerwca 2024 - 17:00
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze 8 czerwca 2024 - 17:00
Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry 8 czerwca 2024 - 15:00
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Polkowice 8 czerwca 2024 - 17:00
Karkonosze Jelenia Góra - Śląsk II Wrocław 8 czerwca 2024 - 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie 7 czerwca 2024 - 17:00
Lechia Zielona Góra - Raków II Częstochowa 8 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE