III liga - grupa I - sezon 2023/2024

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 32 70 21 7 4 100 - 30
2. Unia Skierniewice 32 62 18 8 6 76 - 42 2 3 1 0 1 5 - 2
3. Legia II Warszawa 32 62 18 8 6 63 - 36 2 3 1 0 1 2 - 5
4. Lechia Tomaszów Mazowiecki 32 53 15 8 9 65 - 47
5. GKS Bełchatów 32 52 15 7 10 53 - 45
6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 32 50 13 11 8 63 - 47
7. Pelikan Łowicz 32 49 14 7 11 49 - 37
8. ŁKS Łomża 32 45 13 6 13 46 - 47
9. Broń Radom 32 44 11 11 10 35 - 40
10. Warta Sieradz 32 41 12 5 15 40 - 46 2 6 2 0 0 4 - 0
11. Victoria Sulejówek 32 41 11 8 13 39 - 43 2 0 0 0 2 0 - 4
12. GKS Wikielec 32 40 10 10 12 29 - 44
13. Jagiellonia II Białystok 32 39 11 6 15 45 - 52
14. Olimpia Zambrów 32 36 9 9 14 45 - 46 2 4 1 1 0 2 - 1
15. Mławianka Mława 32 36 9 9 14 39 - 50 2 1 0 1 1 1 - 2
16. Concordia Elbląg 32 30 8 6 18 37 - 88
17. Legionovia Legionowo 32 26 7 5 20 38 - 67
18. Pilica Białobrzegi 32 19 4 7 21 28 - 83


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 sierpnia 2023 - 15:00
ŁKS Łomża 4 - 1 Unia Skierniewice 5 sierpnia 2023 - 16:00
Victoria Sulejówek 3 - 0 Pilica Białobrzegi 6 sierpnia 2023 - 16:00
Warta Sieradz 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 sierpnia 2023 - 17:00
GKS Wikielec 3 - 0 Mławianka Mława 5 sierpnia 2023 - 15:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Concordia Elbląg 5 sierpnia 2023 - 18:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Broń Radom 5 sierpnia 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 1 - 0 Pelikan Łowicz 5 sierpnia 2023 - 17:00
Olimpia Zambrów 1 - 4 Legia II Warszawa 5 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 2 Legia II Warszawa 13 sierpnia 2023 - 12:00
Pelikan Łowicz 3 - 1 Olimpia Zambrów 13 sierpnia 2023 - 12:00
Broń Radom 1 - 2 GKS Bełchatów 11 sierpnia 2023 - 19:26
Concordia Elbląg 1 - 1 Jagiellonia II Białystok 12 sierpnia 2023 - 17:00
Mławianka Mława 3 - 0 Legionovia Legionowo 11 sierpnia 2023 - 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 GKS Wikielec 13 sierpnia 2023 - 14:00
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Warta Sieradz 12 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Skierniewice 0 - 1 Victoria Sulejówek 12 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 ŁKS Łomża 12 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
ŁKS Łomża 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 sierpnia 2023 - 16:00
Victoria Sulejówek 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 sierpnia 2023 - 17:00
Warta Sieradz 1 - 5 Unia Skierniewice 19 sierpnia 2023 - 17:00
GKS Wikielec 1 - 1 Pilica Białobrzegi 19 sierpnia 2023 - 15:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia 2023 - 16:00
Jagiellonia II Białystok 3 - 0 Mławianka Mława 19 sierpnia 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 1 - 0 Concordia Elbląg 19 sierpnia 2023 - 17:00
Olimpia Zambrów 1 - 2 Broń Radom 18 sierpnia 2023 - 18:00
Legia II Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz 19 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 4 - 23. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 Pelikan Łowicz 23 sierpnia 2023 - 17:30
Broń Radom 1 - 1 Legia II Warszawa 23 sierpnia 2023 - 19:00
Concordia Elbląg 1 - 0 Olimpia Zambrów 23 sierpnia 2023 - 17:00
Mławianka Mława 3 - 4 GKS Bełchatów 23 sierpnia 2023 - 17:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Jagiellonia II Białystok 23 sierpnia 2023 - 17:00
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Legionovia Legionowo 23 sierpnia 2023 - 17:30
Unia Skierniewice 2 - 2 GKS Wikielec 23 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 Warta Sieradz 23 sierpnia 2023 - 17:30
ŁKS Łomża 1 - 2 Victoria Sulejówek 23 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Victoria Sulejówek 2 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 sierpnia 2023 - 15:00
Warta Sieradz 2 - 2 ŁKS Łomża 27 sierpnia 2023 - 14:00
GKS Wikielec 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 sierpnia 2023 - 15:00
Legionovia Legionowo 1 - 2 Unia Skierniewice 26 sierpnia 2023 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 3 Pilica Białobrzegi 27 sierpnia 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 sierpnia 2023 - 17:00
Olimpia Zambrów 1 - 1 Mławianka Mława 27 sierpnia 2023 - 12:00
Legia II Warszawa 5 - 0 Concordia Elbląg 26 sierpnia 2023 - 12:00
Pelikan Łowicz 0 - 0 Broń Radom 27 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 Broń Radom 1 września 2023 - 17:00
Concordia Elbląg 1 - 2 Pelikan Łowicz 2 września 2023 - 17:00
Mławianka Mława 1 - 1 Legia II Warszawa 3 września 2023 - 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Olimpia Zambrów 2 września 2023 - 17:00
Pilica Białobrzegi 1 - 5 GKS Bełchatów 2 września 2023 - 16:00
Unia Skierniewice 3 - 2 Jagiellonia II Białystok 2 września 2023 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 2 Legionovia Legionowo 2 września 2023 - 15:00
ŁKS Łomża 2 - 1 GKS Wikielec 2 września 2023 - 16:00
Victoria Sulejówek 0 - 1 Warta Sieradz 2 września 2023 - 17:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Warta Sieradz 3 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 września 2023 - 17:00
GKS Wikielec 0 - 2 Victoria Sulejówek 9 września 2023 - 15:00
Legionovia Legionowo 3 - 0 ŁKS Łomża 9 września 2023 - 16:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 września 2023 - 17:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Unia Skierniewice 9 września 2023 - 17:00
Olimpia Zambrów 4 - 0 Pilica Białobrzegi 9 września 2023 - 16:00
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 października 2023 - 15:00
Pelikan Łowicz 6 - 0 Mławianka Mława 10 września 2023 - 12:00
Broń Radom 3 - 1 Concordia Elbląg 8 września 2023 - 19:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 1 Concordia Elbląg 16 września 2023 - 16:00
Mławianka Mława 3 - 0 Broń Radom 16 września 2023 - 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pelikan Łowicz 16 września 2023 - 16:00
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Legia II Warszawa 16 września 2023 - 16:00
Unia Skierniewice 1 - 1 Olimpia Zambrów 15 września 2023 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 GKS Bełchatów 16 września 2023 - 15:00
ŁKS Łomża 2 - 1 Jagiellonia II Białystok 16 września 2023 - 16:00
Victoria Sulejówek 1 - 0 Legionovia Legionowo 16 września 2023 - 19:00
Warta Sieradz 0 - 1 GKS Wikielec 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
GKS Wikielec 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 września 2023 - 15:00
Legionovia Legionowo 1 - 0 Warta Sieradz 23 września 2023 - 16:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Victoria Sulejówek 23 września 2023 - 15:00
GKS Bełchatów 5 - 1 ŁKS Łomża 23 września 2023 - 14:00
Olimpia Zambrów 3 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 września 2023 - 16:00
Legia II Warszawa 2 - 1 Unia Skierniewice 22 września 2023 - 16:00
Pelikan Łowicz 3 - 1 Pilica Białobrzegi 24 września 2023 - 12:00
Broń Radom 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 września 2023 - 18:00
Concordia Elbląg 0 - 0 Mławianka Mława 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 1 Mławianka Mława 30 września 2023 - 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 - 0 Concordia Elbląg 30 września 2023 - 16:00
Pilica Białobrzegi 1 - 4 Broń Radom 30 września 2023 - 15:00
Pelikan Łowicz 2 - 1 Unia Skierniewice 1 października 2023 - 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Legia II Warszawa 30 września 2023 - 15:00
ŁKS Łomża 0 - 0 Olimpia Zambrów 29 września 2023 - 16:00
Victoria Sulejówek 1 - 0 GKS Bełchatów 30 września 2023 - 17:00
Warta Sieradz 0 - 1 Jagiellonia II Białystok 30 września 2023 - 15:00
GKS Wikielec 2 - 1 Legionovia Legionowo 29 września 2023 - 18:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Legionovia Legionowo 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 października 2023 - 15:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 GKS Wikielec 7 października 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 3 - 2 Warta Sieradz 8 października 2023 - 15:00
Olimpia Zambrów 3 - 1 Victoria Sulejówek 7 października 2023 - 15:00
Legia II Warszawa 2 - 1 ŁKS Łomża 7 października 2023 - 12:00
Pelikan Łowicz 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 października 2023 - 12:00
Broń Radom 0 - 1 Unia Skierniewice 6 października 2023 - 19:00
Concordia Elbląg 2 - 0 Pilica Białobrzegi 7 października 2023 - 15:00
Mławianka Mława 2 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 października 2023 - 15:30
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 października 2023 - 12:00
Pilica Białobrzegi 0 - 0 Mławianka Mława 14 października 2023 - 15:00
Unia Skierniewice 4 - 1 Concordia Elbląg 14 października 2023 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Broń Radom 14 października 2023 - 15:00
ŁKS Łomża 0 - 2 Pelikan Łowicz 14 października 2023 - 13:00
Victoria Sulejówek 0 - 2 Legia II Warszawa 14 października 2023 - 17:30
Warta Sieradz 0 - 2 Olimpia Zambrów 14 października 2023 - 15:00
GKS Wikielec 0 - 0 GKS Bełchatów 14 października 2023 - 15:00
Legionovia Legionowo 4 - 2 Jagiellonia II Białystok 18 października 2023 - 14:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 października 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 6 - 0 Legionovia Legionowo 22 października 2023 - 15:00
Olimpia Zambrów 4 - 0 GKS Wikielec 21 października 2023 - 15:00
Legia II Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz 21 października 2023 - 12:00
Pelikan Łowicz 2 - 0 Victoria Sulejówek 22 października 2023 - 12:00
Broń Radom 3 - 0 ŁKS Łomża 21 października 2023 - 17:00
Concordia Elbląg 0 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 października 2023 - 15:00
Mławianka Mława 1 - 2 Unia Skierniewice 21 października 2023 - 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 - 2 Pilica Białobrzegi 21 października 2023 - 12:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 2 Pilica Białobrzegi 29 października 2023 - 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Unia Skierniewice 28 października 2023 - 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Mławianka Mława 28 października 2023 - 13:00
ŁKS Łomża 2 - 4 Concordia Elbląg 28 października 2023 - 13:00
Victoria Sulejówek 1 - 1 Broń Radom 28 października 2023 - 17:30
Warta Sieradz 2 - 0 Pelikan Łowicz 28 października 2023 - 14:00
GKS Wikielec 1 - 1 Legia II Warszawa 28 października 2023 - 15:00
Legionovia Legionowo 0 - 0 Olimpia Zambrów 28 października 2023 - 13:00
Jagiellonia II Białystok 3 - 2 GKS Bełchatów 29 października 2023 - 15:15
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
GKS Bełchatów 2 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 listopada 2023 - 14:00
Olimpia Zambrów 0 - 1 Jagiellonia II Białystok 4 listopada 2023 - 13:00
Legia II Warszawa 2 - 1 Legionovia Legionowo 4 listopada 2023 - 12:00
Pelikan Łowicz 1 - 1 GKS Wikielec 5 listopada 2023 - 12:00
Broń Radom 1 - 0 Warta Sieradz 3 listopada 2023 - 17:00
Concordia Elbląg 4 - 1 Victoria Sulejówek 4 listopada 2023 - 14:00
Mławianka Mława 2 - 0 ŁKS Łomża 4 listopada 2023 - 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 listopada 2023 - 13:00
Pilica Białobrzegi 0 - 4 Unia Skierniewice 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 4 Unia Skierniewice 12 listopada 2023 - 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 0 Pilica Białobrzegi 11 listopada 2023 - 13:00
ŁKS Łomża 2 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada 2023 - 13:00
Victoria Sulejówek 1 - 1 Mławianka Mława 10 listopada 2023 - 18:00
Warta Sieradz 3 - 1 Concordia Elbląg 11 listopada 2023 - 13:00
GKS Wikielec 1 - 2 Broń Radom 11 listopada 2023 - 13:00
Legionovia Legionowo 0 - 3 Pelikan Łowicz 11 listopada 2023 - 13:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 Legia II Warszawa 11 listopada 2023 - 12:00
GKS Bełchatów 3 - 0 Olimpia Zambrów 12 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
Olimpia Zambrów 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 listopada 2023 - 12:30
Legia II Warszawa 6 - 0 GKS Bełchatów 18 listopada 2023 - 12:00
Pelikan Łowicz 1 - 0 Jagiellonia II Białystok 19 listopada 2023 - 12:00
Broń Radom 2 - 0 Legionovia Legionowo 17 listopada 2023 - 18:00
Concordia Elbląg 1 - 1 GKS Wikielec 18 listopada 2023 - 13:00
Mławianka Mława 1 - 3 Warta Sieradz 18 listopada 2023 - 13:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 2 Victoria Sulejówek 18 listopada 2023 - 13:00
Pilica Białobrzegi 2 - 0 ŁKS Łomża 18 listopada 2023 - 13:00
Unia Skierniewice 2 - 7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 18 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 listopada 2023 - 12:00
Unia Skierniewice 0 - 0 ŁKS Łomża 25 listopada 2023 - 13:00
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Victoria Sulejówek 6 marca 2024 - 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 2 Warta Sieradz 25 listopada 2023 - 13:00
Mławianka Mława 1 - 1 GKS Wikielec 6 marca 2024 - 14:00
Concordia Elbląg 0 - 3 Legionovia Legionowo 25 listopada 2023 - 13:00
Broń Radom 1 - 0 Jagiellonia II Białystok 24 listopada 2023 - 18:00
Pelikan Łowicz 0 - 1 GKS Bełchatów 26 listopada 2023 - 12:00
Legia II Warszawa 2 - 0 Olimpia Zambrów 25 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 19 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Legia II Warszawa 3 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 marca 2024 - 12:00
Olimpia Zambrów 1 - 1 Pelikan Łowicz 2 marca 2024 - 13:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Broń Radom 2 marca 2024 - 14:00
Jagiellonia II Białystok 3 - 0 Concordia Elbląg 3 marca 2024 - 13:00
Legionovia Legionowo 1 - 2 Mławianka Mława 2 marca 2024 - 15:00
GKS Wikielec 4 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 marca 2024 - 14:00
Warta Sieradz 1 - 1 Pilica Białobrzegi 2 marca 2024 - 14:00
Victoria Sulejówek 0 - 0 Unia Skierniewice 2 marca 2024 - 18:00
ŁKS Łomża 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 marca 2024 - 14:00
Kolejka 20 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 ŁKS Łomża 9 marca 2024 - 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Victoria Sulejówek 9 marca 2024 - 13:00
Unia Skierniewice 5 - 1 Warta Sieradz 9 marca 2024 - 15:00
Pilica Białobrzegi 1 - 1 GKS Wikielec 9 marca 2024 - 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Legionovia Legionowo 9 marca 2024 - 14:00
Mławianka Mława 3 - 0 Jagiellonia II Białystok 9 marca 2024 - 12:00
vo, na boisku 0-1
Concordia Elbląg 1 - 1 GKS Bełchatów 10 marca 2024 - 12:00
Broń Radom 2 - 0 Olimpia Zambrów 9 marca 2024 - 17:00
Pelikan Łowicz 2 - 1 Legia II Warszawa 10 marca 2024 - 12:00
Kolejka 21 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Pelikan Łowicz 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 marca 2024 - 12:00
Legia II Warszawa 4 - 0 Broń Radom 16 marca 2024 - 12:00
Olimpia Zambrów 3 - 2 Concordia Elbląg 16 marca 2024 - 14:00
GKS Bełchatów 0 - 2 Mławianka Mława 16 marca 2024 - 15:00
Jagiellonia II Białystok 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 marca 2024 - 12:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 Pilica Białobrzegi 16 marca 2024 - 15:00
GKS Wikielec 1 - 0 Unia Skierniewice 16 marca 2024 - 14:00
Warta Sieradz 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 marca 2024 - 14:00
Victoria Sulejówek 1 - 1 ŁKS Łomża 16 marca 2024 - 18:00
Kolejka 22 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 2 Victoria Sulejówek 23 marca 2024 - 15:00
ŁKS Łomża 2 - 0 Warta Sieradz 23 marca 2024 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 0 GKS Wikielec 23 marca 2024 - 13:00
Unia Skierniewice 0 - 0 Legionovia Legionowo 23 marca 2024 - 19:15
Pilica Białobrzegi 1 - 2 Jagiellonia II Białystok 23 marca 2024 - 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 2 GKS Bełchatów 23 marca 2024 - 14:00
Mławianka Mława 0 - 1 Olimpia Zambrów 23 marca 2024 - 15:00
Concordia Elbląg 3 - 3 Legia II Warszawa 23 marca 2024 - 12:00
Broń Radom 0 - 1 Pelikan Łowicz 22 marca 2024 - 18:00
Kolejka 23 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
Broń Radom 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 marca 2024 - 19:26
Pelikan Łowicz 8 - 0 Concordia Elbląg 30 marca 2024 - 15:00
Legia II Warszawa 2 - 1 Mławianka Mława 30 marca 2024 - 12:00
Olimpia Zambrów 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 marca 2024 - 12:00
GKS Bełchatów 2 - 1 Pilica Białobrzegi 30 marca 2024 - 15:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 3 Unia Skierniewice 29 marca 2024 - 12:00
Legionovia Legionowo 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 marca 2024 - 13:00
GKS Wikielec 0 - 1 ŁKS Łomża 30 marca 2024 - 14:00
Warta Sieradz 3 - 0 Victoria Sulejówek 30 marca 2024 - 14:00
Kolejka 24 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 Warta Sieradz 6 kwietnia 2024 - 16:00
Victoria Sulejówek 0 - 1 GKS Wikielec 7 kwietnia 2024 - 16:00
ŁKS Łomża 1 - 1 Legionovia Legionowo 6 kwietnia 2024 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Jagiellonia II Białystok 6 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Skierniewice 3 - 2 GKS Bełchatów 5 kwietnia 2024 - 19:00
Pilica Białobrzegi 0 - 5 Olimpia Zambrów 6 kwietnia 2024 - 15:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Legia II Warszawa 7 kwietnia 2024 - 15:00
Mławianka Mława 0 - 0 Pelikan Łowicz 6 kwietnia 2024 - 16:00
Concordia Elbląg 5 - 0 Broń Radom 6 kwietnia 2024 - 12:00
Kolejka 25 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Concordia Elbląg 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 kwietnia 2024 - 12:00
Broń Radom 0 - 0 Mławianka Mława 12 kwietnia 2024 - 18:00
Pelikan Łowicz 2 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 kwietnia 2024 - 16:00
Legia II Warszawa 2 - 0 Pilica Białobrzegi 14 kwietnia 2024 - 14:30
Olimpia Zambrów 1 - 2 Unia Skierniewice 13 kwietnia 2024 - 15:00
GKS Bełchatów 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 kwietnia 2024 - 16:00
Jagiellonia II Białystok 0 - 3 ŁKS Łomża 13 kwietnia 2024 - 12:00
Legionovia Legionowo 4 - 3 Victoria Sulejówek 13 kwietnia 2024 - 16:00
GKS Wikielec 0 - 0 Warta Sieradz 13 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 26 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 0 GKS Wikielec 20 kwietnia 2024 - 17:00
Warta Sieradz 2 - 2 Legionovia Legionowo 20 kwietnia 2024 - 17:00
Victoria Sulejówek 1 - 0 Jagiellonia II Białystok 20 kwietnia 2024 - 18:00
ŁKS Łomża 3 - 0 GKS Bełchatów 20 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 1 Olimpia Zambrów 20 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Skierniewice 4 - 0 Legia II Warszawa 20 kwietnia 2024 - 17:00
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Pelikan Łowicz 20 kwietnia 2024 - 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 20 kwietnia 2024 - 17:00
Mławianka Mława 2 - 0 Concordia Elbląg 20 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 27 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Mławianka Mława 2 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 kwietnia 2024 - 16:00
Concordia Elbląg 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 kwietnia 2024 - 12:00
Broń Radom 2 - 1 Pilica Białobrzegi 27 kwietnia 2024 - 17:00
Unia Skierniewice 2 - 1 Pelikan Łowicz 26 kwietnia 2024 - 19:45
Legia II Warszawa 4 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 kwietnia 2024 - 12:00
Olimpia Zambrów 0 - 1 ŁKS Łomża 27 kwietnia 2024 - 14:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Victoria Sulejówek 27 kwietnia 2024 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 0 Warta Sieradz 27 kwietnia 2024 - 14:00
Legionovia Legionowo 4 - 0 GKS Wikielec 27 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 Legionovia Legionowo 3 maja 2024 - 17:00
GKS Wikielec 0 - 3 Jagiellonia II Białystok 4 maja 2024 - 16:00
Warta Sieradz 2 - 1 GKS Bełchatów 3 maja 2024 - 17:00
Victoria Sulejówek 1 - 3 Olimpia Zambrów 4 maja 2024 - 15:00
ŁKS Łomża 3 - 1 Legia II Warszawa 4 maja 2024 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Pelikan Łowicz 4 maja 2024 - 15:00
Unia Skierniewice 3 - 1 Broń Radom 3 maja 2024 - 19:45
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Concordia Elbląg 3 maja 2024 - 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 0 Mławianka Mława 3 maja 2024 - 16:00
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 maja 2024 - 17:00
Mławianka Mława 1 - 0 Pilica Białobrzegi 11 maja 2024 - 16:00
Concordia Elbląg 0 - 7 Unia Skierniewice 11 maja 2024 - 17:30
Broń Radom 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 maja 2024 - 18:00
Pelikan Łowicz 1 - 5 ŁKS Łomża 11 maja 2024 - 17:00
Legia II Warszawa 1 - 0 Victoria Sulejówek 11 maja 2024 - 12:00
Olimpia Zambrów 1 - 2 Warta Sieradz 11 maja 2024 - 15:00
GKS Bełchatów 0 - 1 GKS Wikielec 11 maja 2024 - 17:00
Jagiellonia II Białystok 4 - 0 Legionovia Legionowo 12 maja 2024 - 12:00
Kolejka 30 - 15. maja 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 - 0 Jagiellonia II Białystok 15 maja 2024 - 18:00
Legionovia Legionowo 2 - 3 GKS Bełchatów 15 maja 2024 - 17:30
GKS Wikielec 1 - 0 Olimpia Zambrów 15 maja 2024 - 16:00
Warta Sieradz 1 - 0 Legia II Warszawa 15 maja 2024 - 17:30
Victoria Sulejówek 4 - 0 Pelikan Łowicz 15 maja 2024 - 18:00
ŁKS Łomża 0 - 2 Broń Radom 15 maja 2024 - 17:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 - 0 Concordia Elbląg 15 maja 2024 - 17:00
Unia Skierniewice 3 - 3 Mławianka Mława 15 maja 2024 - 19:45
Pilica Białobrzegi 0 - 5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 maja 2024 - 17:30
Kolejka 31 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Pilica Białobrzegi 2 - 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 maja 2024 - 15:00
Unia Skierniewice 4 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja 2024 - 17:00
Mławianka Mława 1 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 maja 2024 - 17:00
Concordia Elbląg 1 - 3 ŁKS Łomża 18 maja 2024 - 17:30
Broń Radom 1 - 1 Victoria Sulejówek 18 maja 2024 - 17:00
Pelikan Łowicz 3 - 2 Warta Sieradz 19 maja 2024 - 12:00
Legia II Warszawa 1 - 0 GKS Wikielec 18 maja 2024 - 12:00
Olimpia Zambrów 3 - 1 Legionovia Legionowo 18 maja 2024 - 15:00
GKS Bełchatów 1 - 0 Jagiellonia II Białystok 18 maja 2024 - 17:00
Kolejka 32 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 - 1 GKS Bełchatów 25 maja 2024 - 18:00
Jagiellonia II Białystok 2 - 0 Olimpia Zambrów 25 maja 2024 - 11:00
Legionovia Legionowo 0 - 0 Legia II Warszawa 25 maja 2024 - 11:00
GKS Wikielec 1 - 0 Pelikan Łowicz 24 maja 2024 - 18:00
Warta Sieradz 2 - 0 Broń Radom 25 maja 2024 - 17:00
Victoria Sulejówek 1 - 0 Concordia Elbląg 25 maja 2024 - 18:00
ŁKS Łomża 2 - 1 Mławianka Mława 25 maja 2024 - 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 maja 2024 - 15:00
Unia Skierniewice 5 - 0 Pilica Białobrzegi 25 maja 2024 - 17:00
Kolejka 33 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 maja 2024 - 19:45
Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 czerwca 2024 - 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łomża 31 maja 2024 - 17:00
Mławianka Mława - Victoria Sulejówek 1 czerwca 2024 - 17:00
Concordia Elbląg - Warta Sieradz 1 czerwca 2024 - 17:30
Broń Radom - GKS Wikielec 31 maja 2024 - 19:00
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo 2 czerwca 2024 - 12:00
Legia II Warszawa - Jagiellonia II Białystok 1 czerwca 2024 - 12:00
Olimpia Zambrów - GKS Bełchatów 1 czerwca 2024 - 15:00
Kolejka 34 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów 8 czerwca 2024 - 17:00
GKS Bełchatów - Legia II Warszawa 8 czerwca 2024 - 17:00
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz 8 czerwca 2024 - 17:00
Legionovia Legionowo - Broń Radom 8 czerwca 2024 - 17:00
GKS Wikielec - Concordia Elbląg 8 czerwca 2024 - 17:00
Warta Sieradz - Mławianka Mława 8 czerwca 2024 - 17:00
Victoria Sulejówek - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca 2024 - 17:00
ŁKS Łomża - Pilica Białobrzegi 8 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Unia Skierniewice 8 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE