III liga - grupa IV - sezon 2023/2024

lubelskie, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wieczysta Kraków 26 63 20 3 3 74 - 24
2. Siarka Tarnobrzeg 26 53 16 5 5 49 - 22
3. Star Starachowice 26 47 14 5 7 41 - 22
4. Avia Świdnik 26 46 14 4 8 48 - 30
5. Podlasie Biała Podlaska 26 42 11 9 6 39 - 24
6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 41 12 5 9 41 - 33
7. Chełmianka Chełm 26 40 12 4 10 46 - 46
8. Wiślanie Jaśkowice 26 38 11 5 10 44 - 34
9. Garbarnia Kraków 26 35 9 8 9 39 - 43 2 3 1 0 1 5 - 2
10. Unia Tarnów 26 35 10 5 11 43 - 42 2 3 1 0 1 2 - 5
11. Świdniczanka Świdnik Mały 26 34 9 7 10 34 - 40
12. Czarni Połaniec 26 30 7 9 10 42 - 46 1 1 0 1 0 1 - 1
13. Wisłoka Dębica 26 30 7 9 10 31 - 43 1 1 0 1 0 1 - 1
14. KS Wiązownica 26 28 7 7 12 36 - 60
15. Podhale Nowy Targ 26 25 5 10 11 28 - 34
16. Orlęta Radzyń Podlaski 26 23 5 8 13 27 - 45
17. Karpaty Krosno 26 19 4 7 15 17 - 50
18. Sokół Sieniawa 26 17 5 2 19 27 - 68


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Sokół Sieniawa 30 sierpnia 2023 - 17:00
Czarni Połaniec 4 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 4 sierpnia 2023 - 18:00
Star Starachowice 1 - 1 Podhale Nowy Targ 5 sierpnia 2023 - 17:00
Karpaty Krosno 1 - 0 Wieczysta Kraków 4 sierpnia 2023 - 19:00
Wiślanie Jaśkowice 4 - 0 Wisłoka Dębica 5 sierpnia 2023 - 17:00
Garbarnia Kraków 4 - 0 Unia Tarnów 4 sierpnia 2023 - 17:30
Chełmianka Chełm 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 sierpnia 2023 - 17:00
Avia Świdnik 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 sierpnia 2023 - 17:00
KS Wiązownica 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska 6 sierpnia 2023 - 17:30
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 0 - 3 Podlasie Biała Podlaska 12 sierpnia 2023 - 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 KS Wiązownica 12 sierpnia 2023 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Avia Świdnik 12 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Tarnów 3 - 0 Chełmianka Chełm 12 sierpnia 2023 - 15:00
Wisłoka Dębica 1 - 3 Garbarnia Kraków 12 sierpnia 2023 - 17:00
Wieczysta Kraków 5 - 3 Wiślanie Jaśkowice 12 sierpnia 2023 - 12:00
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Karpaty Krosno 12 sierpnia 2023 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 0 Star Starachowice 12 sierpnia 2023 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 3 - 2 Czarni Połaniec 13 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Czarni Połaniec 4 - 1 Sokół Sieniawa 19 sierpnia 2023 - 17:00
Star Starachowice 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 19 sierpnia 2023 - 17:00
Karpaty Krosno 0 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 19 sierpnia 2023 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice 0 - 3 Podhale Nowy Targ 19 sierpnia 2023 - 17:00
vo, na boisku 1-1
Garbarnia Kraków 2 - 3 Wieczysta Kraków 19 sierpnia 2023 - 16:00
Chełmianka Chełm 1 - 2 Wisłoka Dębica 18 sierpnia 2023 - 17:00
Avia Świdnik 1 - 0 Unia Tarnów 19 sierpnia 2023 - 15:00
KS Wiązownica 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 sierpnia 2023 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 19 sierpnia 2023 - 19:57
Kolejka 4 - 23. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 23 sierpnia 2023 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 23 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Tarnów 2 - 2 KS Wiązownica 23 sierpnia 2023 - 17:00
Wisłoka Dębica 2 - 1 Avia Świdnik 23 sierpnia 2023 - 17:00
Wieczysta Kraków 4 - 0 Chełmianka Chełm 23 sierpnia 2023 - 17:00
Podhale Nowy Targ 0 - 1 Garbarnia Kraków 23 sierpnia 2023 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2 - 2 Wiślanie Jaśkowice 23 sierpnia 2023 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg 7 - 0 Karpaty Krosno 23 sierpnia 2023 - 17:00
Czarni Połaniec 1 - 1 Star Starachowice 23 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły]  
Star Starachowice 6 - 0 Sokół Sieniawa 26 sierpnia 2023 - 17:00
Karpaty Krosno 0 - 1 Czarni Połaniec 26 sierpnia 2023 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg 26 sierpnia 2023 - 17:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 27 sierpnia 2023 - 16:00
Chełmianka Chełm 2 - 0 Podhale Nowy Targ 27 sierpnia 2023 - 17:00
Avia Świdnik 3 - 1 Wieczysta Kraków 27 sierpnia 2023 - 17:00
KS Wiązownica 4 - 2 Wisłoka Dębica 26 sierpnia 2023 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 1 Unia Tarnów 26 sierpnia 2023 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 1 - 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 września 2023 - 17:00
Unia Tarnów 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 2 września 2023 - 17:00
Wisłoka Dębica 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 3 września 2023 - 14:00
Wieczysta Kraków 7 - 0 KS Wiązownica 2 września 2023 - 12:00
Podhale Nowy Targ 1 - 6 Avia Świdnik 2 września 2023 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 3 Chełmianka Chełm 2 września 2023 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Garbarnia Kraków 2 września 2023 - 17:00
Czarni Połaniec 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice 2 września 2023 - 12:00
Star Starachowice 3 - 0 Karpaty Krosno 2 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły]  
Karpaty Krosno 0 - 1 Sokół Sieniawa 9 września 2023 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Star Starachowice 9 września 2023 - 16:00
Garbarnia Kraków 0 - 0 Czarni Połaniec 9 września 2023 - 16:00
Chełmianka Chełm 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 9 września 2023 - 16:00
Avia Świdnik 1 - 3 Świdniczanka Świdnik Mały 9 września 2023 - 16:00
KS Wiązownica 2 - 2 Podhale Nowy Targ 8 września 2023 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 3 - 2 Wieczysta Kraków 9 września 2023 - 19:57
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Wisłoka Dębica 9 września 2023 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Unia Tarnów 9 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 0 - 4 Unia Tarnów 17 września 2023 - 16:00
Wisłoka Dębica 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 września 2023 - 16:00
Wieczysta Kraków 3 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 16 września 2023 - 12:00
Podhale Nowy Targ 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 16 września 2023 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4 - 1 KS Wiązownica 16 września 2023 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Avia Świdnik 15 września 2023 - 16:30
Czarni Połaniec 3 - 3 Chełmianka Chełm 16 września 2023 - 16:00
Star Starachowice 3 - 0 Garbarnia Kraków 16 września 2023 - 16:00
Karpaty Krosno 0 - 2 Wiślanie Jaśkowice 16 września 2023 - 17:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły]  
Wiślanie Jaśkowice 3 - 1 Sokół Sieniawa 23 września 2023 - 16:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Karpaty Krosno 22 września 2023 - 16:00
Chełmianka Chełm 2 - 0 Star Starachowice 23 września 2023 - 16:00
Avia Świdnik 6 - 2 Czarni Połaniec 23 września 2023 - 16:00
KS Wiązownica 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 24 września 2023 - 19:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 23 września 2023 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Podhale Nowy Targ 23 września 2023 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Wieczysta Kraków 22 września 2023 - 19:29
Unia Tarnów 1 - 1 Wisłoka Dębica 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 3 - 1 Wisłoka Dębica 1 października 2023 - 16:00
Wieczysta Kraków 6 - 1 Unia Tarnów 30 września 2023 - 12:00
Podhale Nowy Targ 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 września 2023 - 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2 - 3 Orlęta Radzyń Podlaski 30 września 2023 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Podlasie Biała Podlaska 30 września 2023 - 16:00
Czarni Połaniec 6 - 1 KS Wiązownica 30 września 2023 - 12:00
Star Starachowice 1 - 2 Avia Świdnik 30 września 2023 - 15:30
Karpaty Krosno 3 - 4 Chełmianka Chełm 30 września 2023 - 16:00
Wiślanie Jaśkowice 2 - 2 Garbarnia Kraków 10 października 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły]  
Garbarnia Kraków 3 - 4 Sokół Sieniawa 7 października 2023 - 15:00
Chełmianka Chełm 1 - 6 Wiślanie Jaśkowice 7 października 2023 - 15:00
Avia Świdnik 0 - 1 Karpaty Krosno 7 października 2023 - 15:00
KS Wiązownica 0 - 1 Star Starachowice 6 października 2023 - 18:30
Podlasie Biała Podlaska 3 - 0 Czarni Połaniec 7 października 2023 - 19:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg 7 października 2023 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 7 października 2023 - 15:00
Unia Tarnów 2 - 1 Podhale Nowy Targ 7 października 2023 - 15:00
Wisłoka Dębica 1 - 1 Wieczysta Kraków 7 października 2023 - 14:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 1 - 1 Wieczysta Kraków 15 października 2023 - 15:00
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Wisłoka Dębica 14 października 2023 - 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3 - 2 Unia Tarnów 14 października 2023 - 15:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 października 2023 - 15:00
Czarni Połaniec 3 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 października 2023 - 12:00
Star Starachowice 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 14 października 2023 - 15:00
Karpaty Krosno 0 - 1 KS Wiązownica 13 października 2023 - 18:00
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Avia Świdnik 14 października 2023 - 14:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Chełmianka Chełm 13 października 2023 - 15:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły]  
Chełmianka Chełm 3 - 1 Sokół Sieniawa 20 października 2023 - 14:30
Avia Świdnik 2 - 1 Garbarnia Kraków 21 października 2023 - 14:00
KS Wiązownica 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice 20 października 2023 - 18:00
Podlasie Biała Podlaska 4 - 1 Karpaty Krosno 21 października 2023 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Star Starachowice 21 października 2023 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Czarni Połaniec 21 października 2023 - 14:00
Unia Tarnów 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg 21 października 2023 - 14:00
Wisłoka Dębica 2 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 21 października 2023 - 14:30
Wieczysta Kraków 1 - 0 Podhale Nowy Targ 21 października 2023 - 12:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 1 - 4 Podhale Nowy Targ 29 października 2023 - 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2 - 4 Wieczysta Kraków 27 października 2023 - 19:00
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Wisłoka Dębica 28 października 2023 - 14:00
Czarni Połaniec 1 - 2 Unia Tarnów 28 października 2023 - 14:00
Star Starachowice 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 28 października 2023 - 14:30
Karpaty Krosno 3 - 5 Orlęta Radzyń Podlaski 28 października 2023 - 14:00
Wiślanie Jaśkowice 0 - 0 Podlasie Biała Podlaska 28 października 2023 - 12:00
Garbarnia Kraków 1 - 3 KS Wiązownica 28 października 2023 - 14:00
Chełmianka Chełm 2 - 2 Avia Świdnik 28 października 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły]  
Avia Świdnik 3 - 0 Sokół Sieniawa 4 listopada 2023 - 13:00
KS Wiązownica 0 - 4 Chełmianka Chełm 3 listopada 2023 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska 3 - 0 Garbarnia Kraków 4 listopada 2023 - 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Wiślanie Jaśkowice 4 listopada 2023 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 - 1 Karpaty Krosno 5 listopada 2023 - 16:00
Unia Tarnów 2 - 3 Star Starachowice 4 listopada 2023 - 13:00
Wisłoka Dębica 1 - 1 Czarni Połaniec 4 listopada 2023 - 14:00
Wieczysta Kraków 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg 4 listopada 2023 - 12:00
Podhale Nowy Targ 0 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 4 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 0 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 12 listopada 2023 - 13:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Podhale Nowy Targ 11 listopada 2023 - 13:00
Czarni Połaniec 1 - 2 Wieczysta Kraków 11 listopada 2023 - 14:00
Star Starachowice 1 - 0 Wisłoka Dębica 11 listopada 2023 - 13:00
Karpaty Krosno 1 - 1 Unia Tarnów 10 listopada 2023 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 listopada 2023 - 13:30
Garbarnia Kraków 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 listopada 2023 - 13:00
Chełmianka Chełm 1 - 3 Podlasie Biała Podlaska 12 listopada 2023 - 13:00
Avia Świdnik 1 - 0 KS Wiązownica 11 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły]  
KS Wiązownica 3 - 5 Sokół Sieniawa 18 listopada 2023 - 18:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 1 Avia Świdnik 18 listopada 2023 - 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Chełmianka Chełm 21 listopada 2023 - 13:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Garbarnia Kraków 18 listopada 2023 - 16:00
Unia Tarnów 0 - 1 Wiślanie Jaśkowice 18 listopada 2023 - 13:00
Wisłoka Dębica 1 - 1 Karpaty Krosno 18 listopada 2023 - 13:00
Wieczysta Kraków 5 - 1 Star Starachowice 18 listopada 2023 - 12:00
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Czarni Połaniec 18 listopada 2023 - 12:00
Świdniczanka Świdnik Mały 0 - 4 Siarka Tarnobrzeg 20 marca 2024 - 18:00
Kolejka 18 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 1 - 5 Siarka Tarnobrzeg 26 listopada 2023 - 12:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 1 Czarni Połaniec 24 listopada 2023 - 13:00
Podhale Nowy Targ 0 - 3 Star Starachowice 25 listopada 2023 - 12:00
Wieczysta Kraków 5 - 0 Karpaty Krosno 25 listopada 2023 - 12:00
Wisłoka Dębica 1 - 3 Wiślanie Jaśkowice 25 listopada 2023 - 13:00
Unia Tarnów 2 - 1 Garbarnia Kraków 25 listopada 2023 - 12:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 3 Chełmianka Chełm 24 listopada 2023 - 18:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 3 Avia Świdnik 28 listopada 2023 - 13:30
Podlasie Biała Podlaska 2 - 3 KS Wiązownica 24 listopada 2023 - 17:00
Kolejka 19 - 2/3. marca 2024 [szczegóły]  
Podlasie Biała Podlaska 3 - 1 Sokół Sieniawa 2 marca 2024 - 17:00
KS Wiązownica 1 - 4 Orlęta Radzyń Podlaski 3 marca 2024 - 18:00
Avia Świdnik 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 marca 2024 - 14:00
Chełmianka Chełm 1 - 2 Unia Tarnów 2 marca 2024 - 12:00
Garbarnia Kraków 3 - 3 Wisłoka Dębica 2 marca 2024 - 13:00
Wiślanie Jaśkowice 0 - 1 Wieczysta Kraków 2 marca 2024 - 14:00
Karpaty Krosno 0 - 0 Podhale Nowy Targ 2 marca 2024 - 14:00
Star Starachowice 1 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 2 marca 2024 - 14:00
Czarni Połaniec 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 2 marca 2024 - 13:00
Kolejka 20 - 9/10. marca 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 2 - 0 Czarni Połaniec 9 marca 2024 - 14:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Star Starachowice 9 marca 2024 - 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 0 - 0 Karpaty Krosno 9 marca 2024 - 14:00
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Wiślanie Jaśkowice 9 marca 2024 - 13:30
Wieczysta Kraków 4 - 0 Garbarnia Kraków 9 marca 2024 - 12:00
Wisłoka Dębica 0 - 3 Chełmianka Chełm 9 marca 2024 - 15:00
Unia Tarnów 2 - 3 Avia Świdnik 9 marca 2024 - 14:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 3 KS Wiązownica 9 marca 2024 - 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 9 marca 2024 - 15:00
Kolejka 21 - 16/17. marca 2024 [szczegóły]  
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Sokół Sieniawa 16 marca 2024 - 15:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 marca 2024 - 18:00
KS Wiązownica 2 - 2 Unia Tarnów 15 marca 2024 - 18:00
Avia Świdnik 1 - 2 Wisłoka Dębica 16 marca 2024 - 15:00
Chełmianka Chełm 0 - 2 Wieczysta Kraków 16 marca 2024 - 15:00
Garbarnia Kraków 0 - 3 Podhale Nowy Targ 16 marca 2024 - 15:00
Wiślanie Jaśkowice 2 - 0 Świdniczanka Świdnik Mały 16 marca 2024 - 14:00
Karpaty Krosno 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg 16 marca 2024 - 14:00
Star Starachowice 4 - 0 Czarni Połaniec 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 22 - 23/24. marca 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 0 - 1 Star Starachowice 23 marca 2024 - 15:00
Czarni Połaniec 0 - 1 Karpaty Krosno 23 marca 2024 - 14:00
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Wiślanie Jaśkowice 24 marca 2024 - 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 1 Garbarnia Kraków 24 marca 2024 - 14:00
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Chełmianka Chełm 23 marca 2024 - 13:00
Wieczysta Kraków 2 - 0 Avia Świdnik 23 marca 2024 - 12:00
Wisłoka Dębica 1 - 2 KS Wiązownica 23 marca 2024 - 15:30
Unia Tarnów 2 - 3 Podlasie Biała Podlaska 23 marca 2024 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 23 marca 2024 - 15:00
Kolejka 23 - 30. marca 2024 [szczegóły]  
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 0 Sokół Sieniawa 29 marca 2024 - 15:30
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 0 Unia Tarnów 30 marca 2024 - 12:00
Podlasie Biała Podlaska 1 - 3 Wisłoka Dębica 30 marca 2024 - 13:00
KS Wiązownica 1 - 3 Wieczysta Kraków 30 marca 2024 - 13:30
Avia Świdnik 0 - 0 Podhale Nowy Targ 30 marca 2024 - 13:00
Chełmianka Chełm 0 - 2 Świdniczanka Świdnik Mały 30 marca 2024 - 13:00
Garbarnia Kraków 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 30 marca 2024 - 13:00
Wiślanie Jaśkowice 1 - 2 Czarni Połaniec 30 marca 2024 - 12:00
Karpaty Krosno 0 - 2 Star Starachowice 30 marca 2024 - 12:00
Kolejka 24 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 1 - 2 Karpaty Krosno 7 kwietnia 2024 - 16:00
Star Starachowice 3 - 0 Wiślanie Jaśkowice 6 kwietnia 2024 - 16:00
Czarni Połaniec 3 - 3 Garbarnia Kraków 6 kwietnia 2024 - 15:00
Siarka Tarnobrzeg 5 - 3 Chełmianka Chełm 6 kwietnia 2024 - 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1 - 1 Avia Świdnik 6 kwietnia 2024 - 16:00
Podhale Nowy Targ 3 - 0 KS Wiązownica 6 kwietnia 2024 - 13:00
Wieczysta Kraków 1 - 1 Podlasie Biała Podlaska 6 kwietnia 2024 - 12:00
Wisłoka Dębica 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 6 kwietnia 2024 - 16:30
Unia Tarnów 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 kwietnia 2024 - 16:30
Kolejka 25 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Unia Tarnów 4 - 0 Sokół Sieniawa 13 kwietnia 2024 - 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Wisłoka Dębica 13 kwietnia 2024 - 15:30
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 3 Wieczysta Kraków 13 kwietnia 2024 - 14:00
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Podhale Nowy Targ 13 kwietnia 2024 - 17:00
KS Wiązownica 1 - 1 Świdniczanka Świdnik Mały 12 kwietnia 2024 - 19:00
Avia Świdnik 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 13 kwietnia 2024 - 13:00
Chełmianka Chełm 1 - 1 Czarni Połaniec 13 kwietnia 2024 - 16:00
Garbarnia Kraków 3 - 0 Star Starachowice 13 kwietnia 2024 - 15:00
Wiślanie Jaśkowice 3 - 0 Karpaty Krosno 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 26 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa 2 - 4 Wiślanie Jaśkowice 20 kwietnia 2024 - 16:00
Karpaty Krosno 0 - 1 Garbarnia Kraków 19 kwietnia 2024 - 17:00
Star Starachowice 1 - 1 Chełmianka Chełm 20 kwietnia 2024 - 16:30
Czarni Połaniec 1 - 2 Avia Świdnik 20 kwietnia 2024 - 15:00
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 KS Wiązownica 20 kwietnia 2024 - 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 20 kwietnia 2024 - 13:00
Podhale Nowy Targ 3 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 20 kwietnia 2024 - 13:00
Wieczysta Kraków 4 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 kwietnia 2024 - 12:00
Wisłoka Dębica 2 - 1 Unia Tarnów 20 kwietnia 2024 - 17:00
Kolejka 27 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły]  
Wisłoka Dębica - Sokół Sieniawa 28 kwietnia 2024 - 17:00
Unia Tarnów - Wieczysta Kraków 27 kwietnia 2024 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 27 kwietnia 2024 - 15:30
Orlęta Radzyń Podlaski - Świdniczanka Świdnik Mały 27 kwietnia 2024 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 27 kwietnia 2024 - 19:57
KS Wiązownica - Czarni Połaniec 26 kwietnia 2024 - 19:45
Avia Świdnik - Star Starachowice 27 kwietnia 2024 - 17:00
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 27 kwietnia 2024 - 16:30
Garbarnia Kraków - Wiślanie Jaśkowice 27 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa - Garbarnia Kraków 3 maja 2024 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice - Chełmianka Chełm 4 maja 2024 - 15:30
Karpaty Krosno - Avia Świdnik 4 maja 2024 - 17:00
Star Starachowice - KS Wiązownica 3 maja 2024 - 15:00
Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska 4 maja 2024 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja 2024 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 maja 2024 - 16:00
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów 4 maja 2024 - 13:00
Wieczysta Kraków - Wisłoka Dębica 4 maja 2024 - 12:00
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły]  
Wieczysta Kraków - Sokół Sieniawa 11 maja 2024 - 12:00
Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ 11 maja 2024 - 17:00
Unia Tarnów - Świdniczanka Świdnik Mały 11 maja 2024 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 11 maja 2024 - 19:29
Orlęta Radzyń Podlaski - Czarni Połaniec 11 maja 2024 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Star Starachowice 10 maja 2024 - 19:57
KS Wiązownica - Karpaty Krosno 10 maja 2024 - 19:00
Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice 11 maja 2024 - 13:00
Chełmianka Chełm - Garbarnia Kraków 11 maja 2024 - 17:00
Kolejka 30 - 15. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 15 maja 2024 - 17:00
Garbarnia Kraków - Avia Świdnik 15 maja 2024 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice - KS Wiązownica
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska 15 maja 2024 - 17:00
Star Starachowice - Orlęta Radzyń Podlaski 15 maja 2024 - 17:00
Czarni Połaniec - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 maja 2024 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 15 maja 2024 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały - Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ - Wieczysta Kraków 15 maja 2024 - 16:00
Kolejka 31 - 18/19. maja 2024 [szczegóły]  
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 18 maja 2024 - 13:00
Wieczysta Kraków - Świdniczanka Świdnik Mały 18 maja 2024 - 17:00
Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg 18 maja 2024 - 17:00
Unia Tarnów - Czarni Połaniec 18 maja 2024 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Star Starachowice 18 maja 2024 - 19:29
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 18 maja 2024 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice 19 maja 2024 - 13:00
KS Wiązownica - Garbarnia Kraków 17 maja 2024 - 19:00
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm 19 maja 2024 - 17:00
Kolejka 32 - 25/26. maja 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 26 maja 2024 - 17:00
Chełmianka Chełm - KS Wiązownica 25 maja 2024 - 17:00
Garbarnia Kraków - Podlasie Biała Podlaska 25 maja 2024 - 15:00
Wiślanie Jaśkowice - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 25 maja 2024 - 17:00
Star Starachowice - Unia Tarnów 25 maja 2024 - 17:00
Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica 26 maja 2024 - 16:00
Siarka Tarnobrzeg - Wieczysta Kraków 25 maja 2024 - 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały - Podhale Nowy Targ
Kolejka 33 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły]  
Świdniczanka Świdnik Mały - Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 1 czerwca 2024 - 14:00
Wieczysta Kraków - Czarni Połaniec 1 czerwca 2024 - 12:00
Wisłoka Dębica - Star Starachowice 1 czerwca 2024 - 17:00
Unia Tarnów - Karpaty Krosno 1 czerwca 2024 - 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice 1 czerwca 2024 - 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Garbarnia Kraków 1 czerwca 2024 - 17:00
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm 1 czerwca 2024 - 19:57
KS Wiązownica - Avia Świdnik 31 maja 2024 - 19:00
Kolejka 34 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły]  
Sokół Sieniawa - KS Wiązownica 8 czerwca 2024 - 17:00
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska 8 czerwca 2024 - 17:00
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 8 czerwca 2024 - 17:00
Garbarnia Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8 czerwca 2024 - 17:00
Wiślanie Jaśkowice - Unia Tarnów 8 czerwca 2024 - 17:00
Karpaty Krosno - Wisłoka Dębica 8 czerwca 2024 - 17:00
Star Starachowice - Wieczysta Kraków 8 czerwca 2024 - 17:00
Czarni Połaniec - Podhale Nowy Targ 8 czerwca 2024 - 17:00
Siarka Tarnobrzeg - Świdniczanka Świdnik Mały 8 czerwca 2024 - 17:00
© Regionalny Futbol 2019-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE