1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
+1 |
10 sierpnia 2019
10.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
5 - 0 |
Pogoń Skwierzyna |
+3 |
15 sierpnia 2019
15.08 - 17:00 (Cz) |
3 |
Czarni Żagań |
0 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
+3 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 17:00 (Nd) |
4 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 - 0 |
Meprozet Stare Kurowo |
+3 |
23 sierpnia 2019
23.08 - 18:00 (Pt) |
5 |
Piast Iłowa |
2 - 3 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
+3 |
31 sierpnia 2019
31.08 - 17:00 (Sb) |
6 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
2 - 1 |
Lechia II Zielona Góra |
+3 |
6 września 2019
6.09 - 17:00 (Pt) |
7 |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
0 - 4 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
+3 |
14 września 2019
14.09 - 16:00 (Sb) |
8 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
7 - 1 |
Syrena Zbąszynek |
+3 |
21 września 2019
21.09 - 17:00 (Sb) |
9 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
0 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
+3 |
29 września 2019
29.09 - 15:00 (Nd) |
10 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
8 - 1 |
Ilanka Rzepin |
+3 |
5 października 2019
5.10 - 15:00 (Sb) |
11 |
Dąb Przybyszów |
0 - 1 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
+3 |
12 października 2019
12.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
1 - 2 |
Carina Gubin |
0 |
19 października 2019
19.10 - 14:00 (Sb) |
13 |
Pogoń Świebodzin |
1 - 7 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
+3 |
26 października 2019
26.10 - 14:00 (Sb) |
14 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
8 - 0 |
Korona Kożuchów |
+3 |
2 listopada 2019
2.11 - 14:00 (Sb) |
15 |
Spójnia Ośno Lubuskie |
0 - 4 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
+3 |
9 listopada 2019
9.11 - 11:00 (Sb) |
16 |
Polonia Słubice |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
14 marca 2020
14.03 - 15:00 (Sb) |
17 |
Pogoń Skwierzyna |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
21 marca 2020
21.03 - 15:00 (Sb) |
18 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
- |
Czarni Żagań |
|
28 marca 2020
28.03 - 15:00 (Sb) |
19 |
Meprozet Stare Kurowo |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
4 kwietnia 2020
4.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
- |
Piast Iłowa |
|
11 kwietnia 2020
11.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Lechia II Zielona Góra |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
19 kwietnia 2020
19.04 - 14:00 (Nd) |
22 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
- |
Tęcza Krosno Odrzańskie |
|
25 kwietnia 2020
25.04 - 17:00 (Sb) |
23 |
Syrena Zbąszynek |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
2 maja 2020
2.05 - 17:00 (Sb) |
24 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
- |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
|
9 maja 2020
9.05 - 17:00 (Sb) |
25 |
Ilanka Rzepin |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
16 maja 2020
16.05 - 17:00 (Sb) |
26 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
- |
Dąb Przybyszów |
|
23 maja 2020
23.05 - 17:00 (Sb) |
27 |
Carina Gubin |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
30 maja 2020
30.05 - 17:00 (Sb) |
28 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
- |
Pogoń Świebodzin |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 17:00 (Sb) |
29 |
Korona Kożuchów |
- |
Warta Gorzów Wielkopolski |
|
10 czerwca 2020
10.06 - 17:00 (Śr) |
30 |
Warta Gorzów Wielkopolski |
- |
Spójnia Ośno Lubuskie |
|
13 czerwca 2020
13.06 - 17:00 (Sb) |